صحبت با خبرنگاران پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا تکمیل شده خود را باز استدلال خود را در استیضاح دادگاه در روز سه شنبه چاک شومر از رهبر اقلیت سنا می تواند به سختی پنهان لبخند. “من امیدوارم که ما فقط چهار خواهان. همه ما نیاز به چهار است,” او گفت:. در یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی, Adam Schiff, رهبر, خانه مدیران گفت: روشن بود که رئیس جمهور و وکلای شد “هنوز از وضعیتی وخیم از آیات جان بولتون کتاب است.” جان کلی مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس سابق کارکنان روز دوشنبه گفت که به اعتقاد او بولتون ادعا می کنند برای اولین بار در گزارش بارکه تهمت خود گفت سابق امنیت ملی و مشاور است که او نمی خواهد آزادی کمک نظامی به اوکراین مگر اینکه دولت اوکراین به دنبال بررسی Bidens. شیف به نام این “فوق العاده است.”

این اصطلاح همچنین توصیف ترشی است که در آن میچ مک کانل John Cornyn لیندزی گراهام تد کروز و بقیه از مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه توانمندسازها در حال حاضر خود را پیدا کنید. “Mortifying” است کلمه ای دیگر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. به ندرت اگر هرگز, یک, سیاسی, سوگند خون—در این مورد تعهد به تبرئه کج جمهور بدون در نظر گرفتن شواهد علیه او و حتی بدون آزار به تماس با هر یک از شهود—بازگشت تا به طرز وحشیانه ای عمومی و چشمگیری. مانند تهمت زمانی که افشاگر شکایت در اصل ظهور, مک کانل و همکاران خود گرفتار شده اند در عمل است. و آن اتفاق افتاده است نمی تواند به یک مستحق تر دسته.

شیف توضیحات خاموش بود در یک رابطه است. مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا نیست تنها کسانی هستند که وضعیتی وخیم از اخبار در مورد بولتون کتاب; کل G. O. P. اکوسیستم است frazzled. خود را نشان می دهد در پنج شنبه شب فاکس کسب و کار کانال Lou Dobbs که در هوا encomiums به ناروا به دست آورده اند او را درمان ویژه از کاخ سفید کاهش یافته بود برای قرار دادن یک عکس از بولتون جانباز جمهوریخواه شاهین که خدمت در ادارات چهار G. O. P. رئیس جمهور با برچسب “یک ابزار برای سمت چپ.” بعد دابز خواهد بود به ما گفتن که جان کلی عضو چهارم بین المللی و میت رامنی که به نام بولتون به شهادت یک گنجه برنی ساندرز حامی.

حتی Sean Hannity این primus inter pares از مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه outriders به نظر می رسید کمی discombobulated توسط بولتون اخبار. در نمایش رادیویی روز دوشنبه بهترین Hannity می تواند مدیریت بود به آتش در مى آورند. “مشکل این است که این بار داستان” او گفت: شنوندگان خود را. “چگونه اغلب این نیویورک تایمز چیز اشتباه است؟” در این مورد به نظر می رسد این بار آن را کردم دقیقا درست است. زمانی که Bolton ادبی آژانس و ناشر منتشر شد بیانیه مشترک روز دوشنبه انکار است که آنها تا به حال چیزی برای انجام با نشت محتویات این کتاب آنها را انکار نمی کند یک کلمه از روزنامه اصلی گزارش است.

اوه به یک مگس روی دیوار زمانی که پت Cipollone سرب عضو تهمت تیم حقوقی در مورد زمان حرکت شبیه چمچه زنی. به جای این استدلال که مشتری خود را بزدايد نمی افزایش به سطح impeachable جرائم او و همکارانش را با راست, چهره های تکرار رئيس جمهور ادعا می کنند که او نبود تقاضا در عوض از اوکراین و در واقع هیچ کار اشتباهی انجام داد و در همه. آنها همچنین استدلال کرد که هیچ دست اول مدارک و شواهد نشان می دهد که او انجام داد. دوشنبه شب در اختتامیه دفاع استدلال برای روز Cipollone به نظر می رسید به اشاره در یک تغییر در استراتژی زمانی که او گفت: “این انتخاب به مردم تعلق دارد. آنها را در آن سال از هم اکنون.”

اما این تهمت را وفاداران در سنا که باقی مانده بودند بیشتر در معرض است. (تهمت وکلا و فاکس نیوز مجریان پرداخت می شود به پیچ و تاب حقیقت بعد از همه.) اولیه واکنش typified توسط John Cornyn دوم-رتبه بندی G. O. P. سناتور بود به می گویند که هیچ چیز جدید در بولتون داستان. اواخر بعد از ظهر سه شنبه مجلس سنا جمهوری خواهان پدید آمده از یک جلسه که در آن مک کانل برخاستیم و به آنها گفت که او دیگر به اندازه کافی رای برای جلوگیری از شاهدان از جمله بولتون. یک بار دیگر تلاش کردند به stonewall. “من نمی دانم آنچه که ما می توانند یاد بگیرند” از شاهدان رند پل گفت: به سی ان ان. “ما شنیده ایم همه ما احتمالا می تواند بشنود.”

تا مطمئن شوید که وجود دارد خیلی بیشتر به توان گفت در مورد تهمت را perfidy و در طرح بزرگ از چیزهایی که حتی عینک بولتون ارائه یک حساب دست اول از رئیس جمهور را دروغ و venality ممکن است او را بسیار آسیب بیشتر است. همه ما به یاد او نقل قول در مورد تیراندازی به کسی که در خیابان پنجم. بسیاری از حامیان او شادی کردن در وضعیت خود را به عنوان یک واشنگتن pariah. اما سابق امنیت ملی و مشاور نمایش در کاپیتول هیل و گفتن مخرب خود را داستان (بدیهی اوکراین مادی نیست و تنها وحی در بولتون کتاب) قطعا بد منعکس در توافق با تلاش برای جلوگیری از او را از ظاهر می شود. این سناتورها در حال حاضر شبیه patsies و توانمندسازها. اگر بولتون تکرار آنچه گزارش شده است که در این کتاب برای تمام جهان برای دیدن و شنیدن آن را به نگاه مانند blithering احمقها به عنوان به خوبی. چه کس دیگری می توانست توافق به لقاء مغلوب ساختن پیشی جستن مضحک دفاع—که نگرانی واقعی بود فساد در داخل اوکراین ؟

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد بعد از جمهوری خواهان هنوز هم به احتمال زیاد به تبرئه رئیس جمهور شده است وجود دارد هرگز شک زیادی در مورد آن. اما اگر مک کانل به نحوی موفق در جلوگیری از بولتون از شهادت بعد از این همه وجود دارد دیگر نمی تواند حتی تظاهر که آزمایشی است که در سطح یا این که تبرئه در امتداد خط حزب است که هر چیزی غیر از یک خسیس نمایش سیاسی نامردی و خود ذلتى توسط نسل کنونی از حزب جمهوری خواه و سناتور. برای موقع روشن شدن ما در بدهی به هر کس گفت این بار در مورد آنچه در بولتون کتاب.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی