جان کلی در نهایت اجازه می دهد تا شل در مغلوب ساختن پیشی جستن

اوان Vucci / AP

MORRISTOWN, N. J. – Lieut. دگروال الکساندر Vindman سابق شورای امنیت ملی مشاور و استیضاح رئیس جمهور شاهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج جمعه بود و فقط انجام کار خود را سابق کاخ سفید رئیس ستاد John Kelly گفت: دانش آموزان و مهمانان در, درو, دانشگاه, رویداد, اینجا شب چهارشنبه.

بیش از 75 دقیقه سخنرانی و پرسش و پاسخ جلسه کلی گذاشته در روشن ترین و در عین حال از نظر او سوء ظن با مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان و اقدامات مورد کره شمالی, غیر قانونی, مهاجرت, نظم و انضباط نظامی, اوکراین و, اخبار رسانه های.

کلی بازنشسته دریایی سپاه گفت که Vindman است که بی گناه و به سادگی به دنبال آموزش او می خواهم دریافت به عنوان یک سرباز آمریکایی ها “اکثریت مردم خوب” و “نه همه تجاوزگران” و مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به بیماری کمک نظامی به اوکراین در تحقیقات به رقیب سیاسی جو بایدن طرح میتوانست دیرینه سیاست ایالات متحده.

Vindman شد به درستی مختل مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی به رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در ماه جولای کلی پیشنهاد شده است. پس دیده می شود چیزی “مشکوک” Vindman به درستی اطلاع مافوق خود کلی گفت. Vindman که تخصصی در اوکراین سیاست در شورای امنیت ملی در آن زمان در میان متعدد مقامات ایالات متحده که گوش در تماس است. زمانی که subpoenaed توسط کنگره در مجلس استیضاح جلسات Vindman پیروی و گفت: حقیقت کلی گفت.

“او دقیقا آنچه ما یاد می دهد آنها را به انجام از گهواره تا گور” کلی گفت: مخاطبان در مایو مرکز هنرهای نمایشی. “او رفت و گفت: رئیس خود را آنچه که او فقط شنیده ام.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی اصرار تماس خود را به Zelensky بود “کامل” کلی روشن ساخته است که مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع مشروط کمک های نظامی در Zelensky کمک حفر کردن خاک در دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

که به مبلغ یک سرنوشت تغییر در سیاست آمریکا در قبال اوکراین — که Vindman درست بود به پرچم دلیل دیگر آژانس های فدرال نیاز به دانستن در مورد تغییر کلی گفت.

“از طریق دولت اوباما تا زمانی که تماس تلفنی سیاست ایالات متحده بود که از نظر نظامی برای حمایت از اوکراین در دفاعی خود را مبارزه با …. روسها کند.” “و هنگامی که رئیس جمهور گفت که ادامه حمایت خواهد بود بر اساس X که اساسا تغییر کرده است. و این چیزی است که مرد [Vindman] بود بیشتر علاقه مند است.”

زمانی که Vindman شنیده جمهور بگویید Zelensky او می خواست برای دیدن بایدن خانواده مورد بررسی قرار گرفته که برای Vindman بود كه جلسه “غیر قانونی منظور کند.” “ما آنها را آموزش نمی دنبال یک غیر قانونی سفارش. و اگر شما تا به حال توجه شما را بالا می برد و آن را به هر کس می دهد آن را به شما که این غیر قانونی است و پس از آن رئیس خود بگویید.”

در طول ظاهر کلی گذاشته شک و تردید خود را در مورد تهمت سیاست های. مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد برگزار شد دو رسمی نشست با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد امیدوار به عقب نشینی این کشور از برنامه هسته ای شخصی از طریق دیپلماسی است. کلی گفت: تلاش بیهوده بود.

“او هرگز به سلاح های هسته ای خود را تا کند.” “دوباره رئیس جمهور تهمت سعی کردم که یک راه برای آن قرار داده است. اما آن کار نمی کند. من خوش بین بسیاری از زمان, اما من هم یک رئالیست و من هرگز فکر می کنم کیم خواهد انجام هر چیزی غیر از بازی با ما در حالی که برای او که نسبتا موثر است.”

کلی نمی دانم تهمت هنگامی که پس از سال 2016 انتخابات و به او پیشنهاد کار عنوان وزارت امنیت داخلی. تماشای مسابقه بین تهمت و دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد هیلاری کلینتون کلی گفت که او “شیفته – نه لزوما در یک راه خوب – اما مجذوب به عنوان به آنچه که در انتخابات به معنای به کشور ما است.”

او گفت: همسرش خواست او را به قبول موقعیت او را به گفتن “من رک و پوست کنده فکر می کنم او نیاز به شما و مردم شما را دوست دارم.” کلی زد وزارت امنیت داخلی تا تابستان 2017, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن شنود گذاشته او را به جای خروجی رئیس ستاد Reince Priebus. او را ترک کاخ سفید در اوایل سال گذشته است.

در زمان شنبه, کلی صدا مانند anti-مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت که او باور نداشت مطبوعات است “دشمن مردم” به عنوان مثال. و او به شدت به انتقاد رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, چه کسی مغلوب ساختن پیشی جستن است صبورانه به استقبال. کلی توضیح پوتین به عنوان کسی که “نه لزوما منطقی بازیگر.” پوتین نشسته است در بالای “یک جامعه در سقوط” در عین حال قصد بازگرداندن “روز شکوه اتحاد جماهیر شوروی” او گفت:.

در DHS کلی مسئول پیشبرد دو از مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت: توقف جریان مهاجرت های غیر قانونی و ایجاد یک مرز دیوار را غیر مجاز گذرگاه سخت تر است. در این سخنرانی او مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن بر دامنه این مشکل است. مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار نیازی به گسترش “از دریا به درخشان دریا” کلی گفت. او همچنین مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن زبان در توصیف مهاجران, او گفت:. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام نامزدی خود را در سال 2015 او معروف توصیف برخی از مهاجران از آمدن به آمریکا از مکزیک به عنوان “تجاوزگران” و جنایتکاران.

کلی گفت: اکثر مهاجران صرفا به دنبال شغل است. “در واقع آنها در حال اکثریت مردم خوب است. … آنها همه تجاوزگران و آنها همه قاتلان. و این اشتباه برای توصیف آنها که در راه است. من در مخالفت با رئیس جمهور تعدادی از بار.”

در پاسخ به پرسش از مخاطبان کلی ایراد گرفت مغلوب ساختن پیشی جستن برای مداخله در مورد ادی گالاگر مهر و موم نیروی دریایی که به اعدام محکوم شده در سال گذشته از نما با جنازه داعش یک جنگنده. مغلوب ساختن پیشی جستن معکوس نیروی دریایی تصمیم به سرنگونی گالاگر در یک زنجیره ای از حوادث که منجر به استعفای وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر.

“ایده این است که فرمانده کل قوا مداخله وجود دارد به نظر من دقیقا چیزی اشتباه را فراموش کند.” “من تا به حال شده است وجود دارد, من فکر می کنم من می توانست مانع آن است.”

مخاطبان تحسین.

هنگامی که یک زن در میان جمعیت گفت که تهمت بود “بالا” گالاگر کلی نگاه کردن در جمعیت.

“بله,” او گفت:.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>