من در وسواس با “Desert Island Discs”

Roy Plomley کلاسیک رادیو بی بی سی برنامه در حال حاضر به نظر می رسد کمتر مورد موسیقی خلاق و الهام از حدود امکان از تنهایی.عکس جان داونینگ / گتی

اولین قسمت از “Desert Island Discs” ثبت شد در بمب آسیب دیده Maida Vale استودیو در غرب لندن در 27 ژانویه سال 1942 و پخش شده در بی بی سی دو روز بعد. این مصاحبه نشان می دهد با یک فرض ساده: هر یک از افراد مشهور مهمان در مورد هشت ضبط شده است که او و یا او را اگر بازیگران به تنهایی در یک جزیره ی صحرایی. نشان می دهد کمتر در رابطه با تدارکات—در اوایل روز روشن است که مهمانان را “یک گرامافون و یک منبع پایان ناپذیر از سوزن”—از ماشه صدا. هر مهمان و پنجه نرم با پرسش از آنچه که شما می خواهید یک آهنگ را به شما یادآوری کنم. از آنجا که اولین قسمت این برنامه شامل نمایش خالق Roy Plomley مصاحبه اتریشی-انگلیسی, کمدین بازیگر و نوازنده ویک الیور وجود داشته است بیش از سه هزار castaways. آن را در حال حاضر یکی از بزرگ سیاه و سفید دیک بهترین و شناخته شده ترین و محبوب ترین نشان می دهد مورد ستایش قرار داد توسط برخی به عنوان یکی از بزرگترین برنامه های رادیویی تمام وقت است.

بیش از دو هزار قسمت در دسترس هستند آنلاین که محبوبیت و یا پادکست ها و شروع کردم به گوش دادن به آنها در چند سال پیش به عنوان یک راه glimpsing بار دیگر از خود من است. من عاشق شنیدن در مورد مسیر تغییر خاطرات دیگران—چه در آن بود به تجربه Beatlemania یا Motown یا پانک قبل از آنها حل و فصل شد روایت. در ابتدا من کشیده شده بود به مهمانان خاص امیدوار به کسب اطلاعات بیشتر در مورد درونی دیوید بکهام (سنگ گل رز, Elton John Sidney Bechet) چه نوع موسیقی Zadie اسمیت دوست (Biggie, شاهزاده, مدونا) که در آن نظریه پرداز فرهنگی استوارت هال در بر داشت الهام (باخ, Billie Holiday, Bob Marley—”صدا است که نجات بسیاری از نسل دوم سیاه غرب هند بچه ها فقط از شما می دانید در حال سقوط را از طریق یک سوراخ در زمین”). علاوه بر هشت آهنگ ها, مهمان مجاز یک کالای لوکس—دانمارکی آشپز رنه Redzepi (Run-D. M. C. وو give a damn campaign, متالیکا) خواست برای یک روز از برف و یک کتاب دیگر از کتاب مقدس و آثار کامل شکسپیر که هر مردود به طور خودکار دریافت می کند. “من نمی خواهم با کتاب” فعال و روزنامه نگار طارق علی (چارلی پارکر کورنلیوس شناخته شده Pathane خان) تمسخر چند سال پیش. “من شکسپیر” او ادامه داد: قبل از امید بستن برای برخی از بالزاک یا پروست—یک مورد علاقه در میان castaways.

در ابتدا غرور به نظر می رسید به من کامل و کارآمد ورزش از طعم و مزه. چگونه می تواند شما را whittle کردن شخصیت خود را به هشت یا ده آهنگ ؟ می تواند خود را جوهر بود مقطر به یک طرف کاست? برخی از مهمانان مانند Morrissey (Marianne Faithfull the Velvet Underground, New York Dolls), هنوز هم به شوخی deprecating در سال 2009 یا جان McEnroe که تق تق خود American bad-boy-isms لذت در های شخصی کانن که مترادف با خود سرکش تصاویر عمومی. McEnroe وارد در لندن برای اولین بار ویمبلدون در سال 1977 تابستان که پانک تبدیل به جریان اصلی موسیقی پاپ. در ابتدا او فکر پانک او را دیدم در حال قدم زدن در خیابان بودند “انجمن” اما پس از آن متوجه شد که “آن دسته از افرادی که تجمع پشت سر من.” کیت ریچاردز اساسا صرف تمام قسمت صحبت ضمن ستایش از شخصیت از تمام موسیقی (Chuck Berry, Aaron Neville, Etta James) که سنگ نورد اقتباس برای استفاده خود را دارند.

برای بسیاری از قسمت های مهمانان انتخاب پر از الهام بخش اوج ارائه بینش به همین دلیل این افراد را در انتخاب مسیر است که در نهایت آنها را به ارمغان آورد شهرت یا infamy. برخی از آنها آشکار مانند Thom Yorke swooning بر سر صحبت آلبوم که دوباره سیم کشی مغز خود را. هنرمند جرمی Deller مجددا امیدوار earnestness در زیر خود هتاک کار با استناد به ساحل پسران “در اتاق من” به عنوان شخصی خود مانیفست. برخی از آنها کمتر آشکار است به عنوان زمانی که Jared Diamond, علمی و نویسنده بهترین و شناخته شده برای “اسلحه میکروب و فولاد” یک کتاب در مورد ریشه های زیست محیطی اروپا گسترش عاشقانه از سهام خود را از آلمانی lieder. نویسنده Michael Lewis حدس است که همسر سابق MTV میزبان Tabitha سورن ترجیح می دهند که او گرفتار در پورنو نوار رسوایی از به اشتراک گذاشتن علاقه خود را برای شیکاگو یا Dire Straits. ویکیپدیا co-جیمی ویلز بنیانگذار کمتر گناه زده در مورد سلیقه خود (Mötley Crüe, Rush, Lynyrd Skynyrd). اما در نهایت من شد مجذوب با قالب خود را راه که چنین دیرین میزبان به عنوان سو Lawley و کرستی جوان بهتر آشنا در امور جاری از پاپ esoterica جابجا کنید بین سرگرم کننده reveries و مسائل جدی. پس از سال 2018 نشان می دهد شده است به میزبانی روزنامه نگار سابق d.j., و نوازنده لورن Laverne. مهمانان معمولا عادت کرده اند به ارائه همان نقاط صحبت کردن بی اراده کار کردن به عنوان یک ولگرد لحن آنها را به یاد تکیه بار از جوانان خود را. در بهره از زمان و به عنوان یک نتیجه از داشتن به آمار هشت متمایز نشانگر طول دوره حدود چهل دقیقه صحبت کنید شدید و بسیار سریع باعث آنجا توسط حافظه به عنوان میزبان این سوال کاوش.

من شده است با وسواس گوش دادن به قسمت های چند روز گذشته. آن را به نظر می رسد کمتر مانند یک نمایش در مورد موسیقی و خلاق با الهام از یکی در مورد امکان از تنهایی. چگونه می توانم به شما در پیدا کردن معنا در مجموع انزوا? موسیقی انتخاب شما یادآوری از اوراق قرضه را ساخته اند که زندگی تا به حال ارزش زندگی است. در یکی از معروف قسمت جوان, لایه برداری را در, بازیگر تام هنکس را با نشاط شخصیت پرسیدن در مورد توفانی دوران کودکی مصرانه خواست با یک خوش بین لحن موسیقی جاز. او به آرامی unravels صحبت کردن در مورد چقدر خود را مستند مهربان مدیون به بی ثباتی چگونه او بزرگ شده. “چه شما انجام داده به من ؟” او می پرسد او به عنوان به آرامی گریه می کند. او شوخی که او قرار است به مراتب بیش از حد فکر به این لیست. اما که نمی کند ؟ آیا شما ترجیح می دهید به یاد جایی که شما شروع و یا که در آن شما به پایان رسید ؟

این هفته در حالی که انتظار در خط برای مواد غذایی, من به گوش جوان کوره نشان می دهد بحث میزبان جری اسپرینگر در سال 2009. اسپرینگر, مذاکرات در مورد رادیکال همدلی است که او می گوید: زمینه خود را نشان می دهد که یک پلت فرم برای نئو نازی ها در حومه گانگستر wannabes یا قربانیان trysts و نژادهای که هیچ کس واقعا نیاز به دانستن در مورد. او gruffly مدعی است که او فقط می خواهد مردم را به درک و هرگز دست کم گرفتن یکی از دیگری. جوان به نظر می رسد ديپلمات که اسپرینگر است که واقعا علاقه مند در ارتباط است. و سپس او آهنگ بعدی: بیتلز “من می خواهم به نگه داشتن دست خود را.” او می ترکد به خنده در شیرین deliciousness از آن است.

زمانی که “Desert Island Discs” در ابتدا پخش شد بخشی از این تلاش گسترده به زندگی را در طول زمان جنگ کمی قابل تحمل تر. این یک راه برای مطمئن شویم که هر بیداری دوم زندگی از دست داده بود به نگران باشید. گفتگو اسکریپت شد و مودب و یک تصور است که مهمان بودند را تشویق به ارائه انتخاب که شنوندگان احساس خوش بینانه یا افتخار. در آن روزها وجود داشت فقط خیلی موسیقی ضبط شده در وجود است. آن نبود و در عین حال در همه جا soundtracking هر لحظه از زندگی و عشق و از دست دادن. بنابراین معنی کاملا تحت اللفظی و انتخاب تمایل به سمت آسان رمانتیسیسم. در سال 1951 بازیگر Margaret Lockwood انتخاب “Eton قایقرانی آهنگ.” او نوستالژی به معنای یادآوری شنوندگان هنوز هم حفر کردن از زمان جنگ تخریب است که گذشته خود بود یکی از استثنایی. “این همیشه conjures تا برای من بسیار لذت بخش زبان انگلیسی, صحنه,” او توضیح داد. “رودخانه تیمز در نیمه تابستان در روز قبل از بنزین راه اندازی خانمها دوست داشتنی در parasols و روان سفید لباس درختان بید و whiskery آقایان در کلش کلاه و کاپشن.”

آن را عجیب و غریب به گوش دادن به صدای از سراسر قرن بیستم ارائه علاقه نجیبانه خاطراتی مثل این یکی و به می دانم که آنها را ببینید که چه چیزی در انتظار آنها هر دو شخصا و در سطح جهانی. کسی نمی تواند تقصیر مهمانان از دهه پنجاه به فرض که همه چیز تنها می تواند بهتر شود. اما آن را نیز آنچه باعث می شود این صداها خیلی فریبنده به من در حال حاضر. به عنوان مهمان و سعی کنید به کوک هم داستان خود را در هشت آهنگ ها, آنها ارائه یک نگاه اجمالی از اختراع و بقا پیدا کردن علت وجودی که دیگران فقط شنیدن یک لحن.

امروزه مهمان پاسخ باید رشد روانی بازتاب غیر قابل پیش بینی از هر سن. که در آن Plomley درمان آن را به عنوان یک نمایش در مورد موسیقی آن است که در حال حاضر نشان می دهد در مورد زندگی است. وجود دارد بیشتر از یک حس است که حتی یک بازیگر برجسته سیاستمدار و یا دانشگاهی مبارزات با سلامت روان خود را. برخی از مهمانان تقریبا نابود شهرت خود بحث جدی در مورد چگونگی جداسازی این جزیره خیالی خواهد بود خوش آمدید. یا شاید انزوا خواهد بود کاملا غیر قابل تحمل بعد از یک عمر در چشم. آنها شوخی در مورد بینش به دست آمده از درمان جوان بی احتیاطی که در حال حاضر به ارمغان بیاورد شرم و خجالت است. برخی از فاش کردن طرف از شخصیت خود را در تقابل با خود پروفایل: نائومی کلاین خندید و به شوخی از طریق تمام مصاحبه بسیار تعجب از جوانان که در یک نقطه و اظهار داشت: “وجود یک سبکی به شما که من فکر می کنم شاید مردم لزوما نمی انتظار می رود.” به تازگی به وجود آمده حرکت قسمت های ایان رایت, انگلیسی-جامائیکا ستاره فوتبال انگلستان و لندن باشگاه کریستال پالاس و آرسنال. او احساسی می شود بارها و بارها گاهی اوقات در شرم به خاطر او تا به حال اجازه دهید مردم را هنگامی که او جوان تر بود. اما بار دیگر او giggles و سوگواری در شادی خالص به عنوان یک خط باس بد بو به یاد او از پیدا کردن همسرش, نانسی, و, با, جدید آرامش. “حتی زمانی که من فکر کردن در مورد آن در حال حاضر قبل از آن آمده” او می گوید: قبل از نامگذاری Mary J. Blige را “فقط خوب” “من می توانم تصور کنید که او به آن باعث می شود من لبخند می زنی.”

من شده فکر کردن زیادی در طول چند سال گذشته در مورد آنچه که نقش موسیقی در زندگی ما است. به عنوان بسیاری از مردم آماده شدن برای هفته ها از “اجتماعی فاصله” و کار از خانه ما بازگشت به راحتی. در برخی موارد ما باید به خودمان یادآوری کنیم که چه کسانی راحتی احساس می کردم. در طول زمان موسیقی شد و در هم تنیده با تمامیت زندگی ما است. امروز ما شنیدن موسیقی در همه جا هر زمان که ما می خواهیم. این فقط یک فرم از محتوا است. آن را بسیار آسان به آن در همه جا برای اعطا به عنوان ما در حال ارائه انواع لیست های پخش برای استراحت یا کار کردن reliving هشتاد یا گذاشتن درپوش سال است که بود. اما شاید ما گوش دادن انتخاب همچنین برقراری ارتباط چیزی در مورد جهان ما امیدواریم که برای. Thom Yorke که موسیقی مترادف با از خود بیگانگی و انزوا, مذاکرات در مورد چگونه در ابتدا او فکر می کردم او می خواهم به موسیقی بود که محیط یا غور با او. “و پس از آن متوجه شدم مثل O. K., قطع یک لحظه من قصد دارم که خود را در یک جزیره ی صحرایی. من نیاز به رفتن به صداهای انسانی است. و من قصد دارم نیاز به صدای که واقعا به من کمک کرد.” بنابراین همراه با Aphex Twin و Squarepusher او را در نیل جوان است.

چه مهمانان از هر دهه واقعا صحبت کردن در مورد یک نوع از سحر تبدیل شده است که نادر در طول زمان یک حس است که وجود دارد هیچ چیز بهتر از فرار برای چند دقیقه به یک آهنگ. آن را هرگز به من رخ داده است تا نسبتا به تازگی که این ورزش متفاوت از صرفا نامگذاری آهنگ های مورد علاقه خود و یا آنچه شما در نظر گرفته می شود بهترین. کسانی که معیارهای مانند تمام سلسله مراتب مشتق معنای خود را از لحاظ اجتماعی. آنها مهم نیست اگر شما در حال تمام توسط خودتان. من نمی دانستم که کویر-جزیره انتخاب شد واقعا یک سوال در مورد مرگ و میر. اگر شما می دانستید که شما رو به پایین پایان روز خود را چگونه می خواهید آنها را صرف? آن را مورد سوال جدی بسیاری از مردم در حال بازی کردن در حال حاضر ابلهانه یا نه: که مواد غذایی را به مادر بزرگ ؟ چه خواهد شد به سگ من? آن را در مورد چیزی است که احتمالا بیشتر مرضی. چه آن را به معنی زنده ماندن و پیدا کردن خودتان به تنهایی (فرعون ساندرز)? شما را حمام افتاب گرفتن در خاطرات دوستی (ساحل پسران) و خوب (Derrick مه) خود بزرگترین عشق (مزاحمان)? خواهد آن خاطرات می تواند خیلی دردناک است ؟ شاید شما می خواهید برای گوش دادن به موسیقی وجود داشته است که رایگان از چارچوب—آخرین پر زرق و برق و نشاط بخشی چیزی که شما قبل از شنیده گرفتن از دست, یک یادآوری است که جهان می رود بدون تو ؟ شاید آنچه نشان می دهد در این لحظه است که به من یادآوری می کنند که ما انتخاب کرده اند. آهنگ بی نهایت مارپیچی از خاطرات و انجمن. آیا شما آن را ردیابی تمام راه برگشت به ابتدا و یا تکرار خواهد تبدیل به یک نوع بیهوشی, مصاحبه شما در جایی جدید و غیر ممکن است ؟


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>