پیوستن به #AtlanticPoetryChallenge در Instagram

ما می خواهیم به شنیدن از شما جشن ملی شعر ماه با نوشتن ما دهید. عرش Raziuddin / اطلس آوریل ملی شعر م

توسط NEWS-SINGLE در 18 فروردین 1399
عرش Raziuddin / اطلس

آوریل ملی شعر ماه, بنابراین ما در حال جشن گرفتن در Instagram با شعر نوشتن را به چالش بکشد. هر هفته ما به اشتراک گذاری سریع به شما الهام بخش; همه شما باید انجام دهید این است آپلود اصلی شعر به خود Instagram حساب و برچسب #AtlanticPoetryChallenge. در پایان این ماه ما را انتخاب چهار نفر از برندگان تمام ارسالی به برجسته در حساب ما.

در اینجا این است که چگونه به را وارد کنید:

  • با استفاده از یکی از ما هفتگی فرمان نوشتن به عنوان الهام بخش ها یک شعر به خود Instagram حساب در ماه مارس و شامل هشتگ #AtlanticPoetryChallenge در عنوان ،

  • خود را تسلیم می تواند یک عکس از یک دست نوشته, شعر, و یا می توان آن را تایپ شده در برنامه به عنوان طولانی به عنوان آن خوانا باشد.

  • هر ارسال (از جمله شعر و هر اثر هنری) باید اصلی و قبلا منتشر نشده.

  • شعر باید بیش از 100 کلمه.

  • ارسال شده شعر باید مربوط به یکی (یا بیشتر اگر شما می خواهم) از #AtlanticPoetryChallenge دهید به اشتراک گذاشته.

  • شما می توانید تا چهار اشعار برای در نظر گرفتن در چالش است.

مطمئن شوید که به دنبال ما را در Instagram برای دیدن هفتگی دهید. موفق باشید و شاد نوشتن!

کامل قوانین مسابقه در زیر آمده است.

#AtlanticPoetryChallenge مسابقه رسمی قوانین:

1. هیچ خرید لازم را وارد کنید و یا به نفع خود. موضوع قابل فدرال و دولت های محلی و شهرداری ها قوانین و مقررات. خالی که در آن ممنوع است.

2. واجد شرایط بودن. موضوع به محدودیت های اضافی زیر #AtlanticPoetryChallenge مسابقه (این "مسابقه") باز است به قانونی ساکنان ایالات متحده از 50 ایالات متحده آمریکا (به استثنای پورتوریکو) و ناحیه کلمبیا هستند که 18 سال یا مسن تر در زمان ورود. کارکنان و فوری خود را به اعضای خانواده (همسر و پدر و مادر, فرزند, خواهر و برادر مربوطه همسران بدون در نظر گرفتن جایی که آنها اقامت دارند و یا کسانی که زندگی در همان خانوار یا نه مربوط) از Atlantic Monthly Group LLC ("حامی") و مربوطه آن پدر و مادر وابسته و تابعه هستند واجد شرایط برای ورود یا پیروزی.

3. مسابقه دوره است. مسابقه شروع شد و ساعت 8 صبح به وقت شرق ("و") در تاریخ 6 آوریل سال 2020 و در پایان 11:59 p. m. و در 30 آوریل سال 2020 (این "دوره مسابقه").

4. چگونه وارد کنید. زمان ثبت نام برای ارسال نامزد آغاز خواهد شد و در ساعت 8 صبح و در تاریخ 6 آوریل سال 2020 و در پایان 11:59 p. m. و در 30 آوریل سال 2020 ("ورود به دوره"). را وارد کنید در هنگام ورود به دوره پست اصلی شعر به Instagram که منطبق با یکی از چالش نوشتن دهید و شامل چالش هشتگ #AtlanticPoetryChallenge. شما ممکن است را وارد کنید تا به چهار اشعار به مسابقه. مجاز از حساب دارنده Instagram account استفاده می شود برای ارسال در زمان ورود در نظر گرفته خواهد شد شرکت کننده. تمام اشعار و عکس هایی از شعر (از جمله آثار هنری در هر زمینه, طراحی, عناصر, و یا تصاویر برجسته آن) باید تنها اصلی کار از شرکت کننده یا شرکت کننده باید اجازه داشته باشند از حقوق مالک به آن را وارد کنید در مسابقه. عکس از شعر باید در بالاترین رزولوشن ممکن است. همه مطالب تبدیل به اموال حامی و هیچ یک بازگردانده خواهد شد. شرکت کنندگان موافقت می کنید که حامی حق ویرایش وفق, تغییر, تولید, انتشار, ترویج, پخش, و یا در غیر این صورت صفحه نمایش و یا استفاده از مطالب به هیچ وجه آن را مناسب می داند و بدون محدودیت و یا پرداخت غرامت به کسانی. حمایت بیشتر حق رد صلاحیت هر مطلب که متهم به تجاوز در هر شخص ثالث فکری-حقوق مالکیت و یا حامی, در صلاحدید خود بداند زشت و توهین آمیز و یا در غیر این صورت نامناسب برای مشاهده توسط مخاطبان عام. ضامن نمی خواهد مسئول برای ناقص از دست داد, اواخر, گمراه, و یا ناخوانا نوشته است. با ورود شما توافق می کنید برای دریافت ایمیل از اسپانسر و یا کسانی که کارگردان حامی. شما می توانید انتخاب کردن از دریافت چنین ایمیل توسط زیر دستورالعمل در مسابقه وب سایت و یا در هر ایمیل دریافتی از اسپانسر.

7. برنده انتخاب شده است. چهار (4) برندگان ("برندگان") مشخص می شود و یا در مورد مه 3 سال 2020 به عنوان زیر توضیح داده شده. تصمیمات قضات و اسپانسر باید نهایی و الزام آور در تمام جهات.

چهار (4) برندگان انتخاب خواهد شد توسط یک پانل از قضات (که انتخاب شده توسط حامی) از میان ورودی های واجد شرایط بر اساس معیارهای زیر: (من) زبان و کلمه انتخاب (50%), (ii) سبک و ارائه (20%) و (iii) تفسیر سریع (20%) و (iv) پایبندی به قوانین (10%). این شرکت کننده که دریافت بالاترین نمره در طول این قضاوت انتخاب خواهد شد به عنوان برنده. در صورت کراوات بستن مدخل خواهد بود rejudged بر اساس به طور کامل بر روی "کیفیت نوشتن" قضاوت قرار میگیرند.

8. جوایز. چهار برندگان دریافت خواهد کرد یک سال اشتراک دیجیتال به اقیانوس اطلس. تمام چهار برندگان نیز اشعار خود را به رسمیت شناخته شده در اقیانوس اطلس Instagram account. برندگان مسئول برای هر گونه گزینه های اضافی و برای تمام مالیات قابل اجرا. شانس برنده شدن بستگی به تعداد ورودی های واجد شرایط دریافت کرد.

9. برنده اطلاع رسانی و پذیرش است. برندگان اطلاع داده خواهد شد و یا در مورد مه 3 سال 2020 از طریق Instagram پیام مستقیم. حامی با ما تماس بگیرید ساعات کسب و کار عادی. شکست برای رسیدن به برنده پس از سه تلاش می کند و یا بازگشت از جایزه های اطلاع رسانی به عنوان undeliverable ممکن است منجر به رد صلاحیت و یک جایگزین برنده ممکن است انتخاب شده از میان تمام باقی مانده واجد شرایط نوشته است. برنده ممکن است چشم پوشیدن از حق خود برای دریافت جایزه. جوایز nonassignable و nontransferable. هیچ جایگزینی مجاز توسط برنده است. جوایز و اجزاء منحصر به فرد از بسته های جایزه منوط به در دسترس بودن و حامی حق جایگزین جوایز مساوی یا بیشتر ارزش. برندگان صرفا مسئول گزارش دهی و پرداخت هر گونه مالیات بر جوایز. برندگان ممکن است مورد نیاز برای تکمیل یک استشهاد از واجد شرایط بودن/مسئولیت و انتشار تبلیغات (به جز مواردی که توسط قانون ممنوع است) که باید بازگشت به عنوان کارگردان حامی. عدم ثبت نام و بازگشت استشهاد و یا انتشار یا مطابق با هر مدت یا بیماری از این قوانین رسمی ممکن است در نتیجه یک برنده صلاحیت جریمه از خود و یا مورد علاقه خود را در این جایزه و اعطای جایزه به یک جایگزین برنده است. به جز که در آن ممنوع پذیرش هر جایزه به منزله برنده موافقت با انتشار خود و یا نام او زندگینامه اطلاعات و شباهت در هر رسانه ای برای هر گونه استفاده تجاری و یا هدف های تبلیغاتی از جمله, بدون محدودیت, اینترنت و یا بیشتر جبران. جوایز برنده نیست و ادعا برندگان واجد شرایط مطابق با این قوانین رسمی اعطا خواهد شد و باقی خواهد ماند اموال ضامن.

10. مشارکت. توسط شرکت کسانی که موافقت خود را با این قوانین رسمی و تصمیم گیری هستند. حامی حق به رد صلاحیت افراد در بر داشت دستکاری با یا در غیر این صورت سوء استفاده از هر جنبه ای از این مسابقه به عنوان تنها تعیین شده توسط حامی. در این رویداد مسابقه است به خطر بیافتد توسط یک ویروس غیر مجاز بشر مداخله و دستکاری و یا علل دیگر فراتر از کنترل معقول و منطقی از حامی که فاسد و یا اختلال در اداره امنیت و انصاف و یا بهره برداری مناسب از این مسابقه حمایت از این حق در اختیار خود را به حالت تعلیق تغییر یا خاتمه مسابقه. باید در این مسابقه ممکن است قبل از اعلام تاریخ انقضا حامی حق جوایز جایزه بر اساس درخواست های دریافت شده قبل و/یا بعد از تاریخ فسخ یا در چنین شیوه ای به عنوان تلقی عادلانه و مناسب با اسپانسر.

11. انتشار. با ورود به مسابقه (و اگر قابل اجرا باشد, با دریافت جایزه) هر شرکت کننده موافقت خود را با آزادی و ضرر حامی و Instagram و هر یک از مربوطه خود را پدر و مادر و شرکت های تابعه وابسته به تامین کنندگان, توزیع کنندگان, تبلیغات/توسعه سازمان و تامین کنندگان جایزه و هر یک از مربوطه خود را افسران و مدیران و اعضای کارکنان و عوامل (مجتمعا "منتشر شد احزاب") از و در برابر هر گونه ادعا و یا علت اقدام, از جمله, اما نه محدود به آسیب های شخصی, مرگ, و یا آسیب و یا از دست دادن اموال ناشی از شرکت در مسابقه و یا برای هر یک از برنده دریافت و یا استفاده و یا سوء استفاده از هر جایزه.

12. محدودیت های مسئولیت. منتشر احزاب هستند نه مسئول: (1) هر گونه اشتباه و یا اطلاعات نادرست که آیا ناشی از کسانی که در چاپ و خطا و یا هر یک از تجهیزات و یا برنامه نویسی مرتبط با یا استفاده در مسابقه; (2) ویژگی های شکست از هر نوع, از جمله, اما نه محدود به اختلال در عملکرد وقفه و یا اشکالی در خطوط تلفن این Instagram سرویس یا شبکه سخت افزار یا نرم افزار; (3) غیر مجاز دخالت انسان در هر بخشی از روند ورود و یا مسابقه; (4) فنی و یا خطای انسانی است که ممکن است رخ دهد در دولت از مسابقه و یا پردازش ورودی; (5) اواخر از دست داده undeliverable آسیب دیده و یا به سرقت رفته و ایمیل ؛ (6) هر گونه آسیب و یا آسیب به افراد یا اموال است که ممکن است ناشی به طور مستقیم یا غیر مستقیم در تمام یا بخشی از شرکت کننده مشارکت در مسابقه و یا دریافت و یا استفاده و یا سوء استفاده از هر جایزه. اگر به هر دلیلی یک شرکت کننده این مطلب است که تایید شده اند به اشتباه حذف شده و از دست رفته و یا در غیر این صورت از بین رفته و یا خراب شرکت کننده تنها چاره این است که یکی دیگر از ورود در مسابقه مگر اینکه آن را ممکن است برای جایزه دیگر ورود با توجه به قطع و یا اتمام مسابقه. بیش از اعلام تعداد جوایز اهدا خواهد شد.

13. کپی رایت. با ورود این مسابقه هر شرکت کننده کمک های مالی برای حمایت از یک nonexclusive, حق امتیاز رایگان و همیشگی مناسب و مجوز انتشار, چاپ, ویرایش, و یا در غیر این صورت استفاده از این مسابقه را مشاهده کنید ورود در تمام یا بخشی برای هر منظور و به هر شیوه ای و یا رسانه ها (از جمله بدون محدودیت, اینترنت) در سراسر جهان در ابد و برای مجوز به دیگران برای انجام این کار همه بدون محدودیت و یا بیشتر جبران. هر شرکت کننده بیشتر موافق است که اگر او و یا او را برای ورود انتخاب شده توسط حامی به عنوان برنده ورود او و یا او را نشانه ای هر گونه مجوز و یا آزادی که حامی ممکن است نیاز به.

14. انتخاب از قانون است. این قوانین باید توسط اداره کرد و باید مطابق با قوانین منطقه کلمبیا. هر گونه اختلاف, جنجال و یا ادعای ناشی از این قوانین باید حل مناسب در دادگاه منطقه کلمبیا.

15. ساخت و ساز. بی اعتباری یا unenforceability از هر یک از مقررات این قوانین نباید بر اعتبار و یا قابل اجرا از هر ماده دیگر است. در صورتی که هر گونه ارائه شده است تعیین می شود نامعتبر است و یا در غیر این صورت غیرقابل اجرا این قوانین باید مطابق با شرایط خود را به عنوان اگر نامعتبر است و یا غیرقابل اجرا ارائه شد و نه مندرج در آن.

16. حامی لیست برندگان و قوانین رسمی. این #AtlanticPoetryChallenge است حمایت شده توسط Atlantic Monthly Group LLC, 600, نیوهمشایر, خیابان شمال غربی واشنگتن دی سی 20037 ("حامی"). تصمیمات حامی در مورد انتخاب برندگان و همه جنبه های دیگر از مسابقه باید نهایی و الزام آور در تمام جهات. ضامن نمی خواهد مسئول برای تایپی چاپ و یا دیگر خطاهای غیر عمدی در این قوانین رسمی و یا در سایر مواد مربوط به مسابقه. این مسابقه به هیچ وجه حمایت و تایید و یا اداره و یا در ارتباط با Instagram. برای یک لیست از برندگان (در دسترس پس از مه 5 سال 2020) و یا یک کپی از این قوانین رسمی بازدید www.theatlantic.com/letters/archive/1857/11/atlantic-poetry-challenge-instagram و یا ارسال خود خطاب پاکت مهر (ورمونت ساکنان نیاز به اضافه نمودن بازگشت هزینه پستی) به "لیست برندگان/قوانین رسمی" (به عنوان قابل اجرا), #AtlanticPoetryChallenge, 600, نیوهمشایر, Ave. NW, Washington, DC 20037. اگر شما هر گونه سوال در مورد این مسابقه لطفا تماس بگیرید Nesima Aberra در naberra@theatlantic.com تماس بگیرید و یا 202-266-7000.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن