جاناتان ون نس فکر می کند شما باید اجازه دهید خود را قرنطینه رشد مو

Jonathan Van Ness with both his hands and feet on the ground.
عکس توسط Eli Durst برای نیویورکر

جاناتان ون نس—podcaster نویسنده و “نظافت متخصص” در Netflix سریال “عجیب و غریب چشم”—نتواند افراد دیگر ، به تصویب زمان در قرنطینه به او گفت: من به تازگی او شده است برش خود عیسی مانند قفل و راه رفتن دوستان از طریق در-خانه موهایشان از طریق زوم. او نیز ضبط شده است قسمت از پادکست “گرفتن کنجکاو با جاناتان ون نس” که او در آن مصاحبه مهمانان مورد ملاحظه ای طیف گسترده ای از موضوعات از مد به سیاست به تاریخ است. (قسمت اخیر عبارتند از: “چگونه شما تبدیل به F*#%!ng شدید?,” با طراح Christian Siriano و “هنگامی که ما شروع به اهریمن جلوه دادن فقر؟,” با اقتصادی روزنامه نگار مریم o’hara.)

ون نس رشد در کوئنسی ایلینوی جایی که خانواده اش صاحب یک رسانه های محلی شرکت می باشد. او اغلب صحبت در مورد قلدری او رنج می برد به عنوان یک “زرق و برق دار بچه” در یک شهر کوچک است. او به دانشگاه رفت و در دانشگاه آریزونا در بخشی cheerleading بورس تحصیلی قبل از انداختن در سال اول خود را برای رفتن به لوازم آرایشی مدرسه. “من که هستم فریب?,” او در یک مصاحبه در مورد آن سال ها. “من یک دانشجو هستم, من یک آرایشگاه.” او مورد مطالعه در Aveda موسسه در مینیاپولیس قبل از حرکت به ققنوس و بعد از آن به لس آنجلس به قطع مو تمام وقت. (او در حال حاضر مستقر در نیویورک است.) آن را در حالی که ایستاده در پشت یک آرایشگر صندلی که ون نس کشف کرد که او می تواند خوب بکار بردن زبان خود را به عنوان به شدت خود را به عنوان قیچی; یکی از مشتریان خود کار می کرد برای وب سایت, Funny Or Die, و, در سال 2013 او او را تشویق به ایجاد یک سری وب سایت است. نتیجه “گی تاج و تخت” است که در آن ون نس خواهد colorfully روکش “بازی تاج و تخت” در حالی که قسمت برش مو شد ویروسی احساس. ون نس فرود یک نقطه بر روی “عجیب و غریب چشم” راه اندازی مجدد سیستم و پس از نمایش موفقیت در سال 2018 تبدیل به یک ستاره برک آوت. با فرمان سبیل, سریع, witticisms و کفش پاشنه بلند او frolics از طریق هر قسمت دفاع کلش نگهداری و مراقبت از خود. در پاییز گذشته ون نس, منتشر شد, خاطرات, “بالا” که در آن او خود را فاش مبارزه با اعتیاد و H. I. V. مثبت وضعیت. او به من صحبت کرد در زوم از Austin, تگزاس, در مورد L. G. B. T. Q. حقوق خود را حیوان خانگی گربه ها و نظافت راهنمایی برای مردم داخل (اشاره: نمی وزوز سر خود را).

سلام. آنچه شما انجام می دهند در تگزاس ؟

خوب ما تیراندازی شد “عجیب و غریب چشم” در آستین زمانی که همه چیز آغاز شده است. و پس از آن — من نمی دانم اگر شما تا کنون سفر با چهار گربه در یک فرودگاه ؟

نه قطعا نه.

آره, آن است که شگفت انگیز ترین تجربه. بنابراین من فقط در آنجا ماند.

O. K. صبر کنید من باید تمام گربه’ نام.

این است که موهای لری و او قدیمی ترین من. Um من Matilda. او در اینجا چرت زدن بودند. و سپس من بانوی گرم و لیزا Meownelli که حق در اینجا. باید بگویم او شده است در نظر گرفتن قرنطینه هست. او واقعا بد گربه I. B. S. چرا که او جان سالم به در panleuk زمانی که او یک بچه گربه است که مانند parvo در سگ. اما در حال حاضر اگر شما در نگاه او اشتباه او اسهال است.

من متاسفم من صحبت کردن در مورد این. چرا من صحبت کردن در مورد این ؟

من می خواهم به بحث در مورد نظافت در قرنطینه. وجود دارد یک مقاله امروز در این بار از آرایش تاثیر گذار که پرسید: آیا کسی مراقبت از آنچه من نگاه مانند? هیچ کس نمی تواند به من نگاه کنید. چه خود را در این ایده از نگهداری در حالی که بسیاری از مردم در داخل ؟

یکی از بهترین دوستان من همیشه به من گفت: “آیا باید من است.” هر زمان که شما “باید”نشستند کسی این نوع از راه بشود آنها را. این یک وضعیت بی سابقه ای است که همه ما در حال رفتن را از طریق, و من فکر می کنم هر کس که مسئولیت رسیدگی به آن را در راه های مختلف. اگر آن را می سازد شما احساس می کنید بیشتر در صلح به انجام یک صورت کامل از گلم به صورت روزانه حتی اگر شما نمی خواهید در جایی آن را انجام دهید. هرگز زمان به آن را دریافت قبل از و در حال حاضر شما باید زمان و شما باید از این منابع برای انجام این کار ؟ برو برای آن. اما اگر شما نمی خواهید به آن را ندارد شما احساس خوب و یا شما بوده ام به کسی که در حال انجام است که بسیاری و شما می خواهید را به یک استراحت که O. K.

آنچه شما انجام می دهند شخصا ؟

در ابتدا من فکر می کنم من کمی مانند, آه خدای من, من اصلا به ضربه خشک مو. من تا به حال فقط فیلمبرداری شده است. من تا به حال فقط در تور بوده است. و من همچنین می خواهم فقط در پشت و دو سال بدون وقفه برو. و پس از آن در چند هفته گذشته من مانند من دست انجام ، مثل من قصد دارم برای انجام انگشت امواج را در موهای من. من میخوام فراموش گربه های من’ ، من شده است با آموزش دوستان من چگونه به انجام این کار موهای خود را در زوم.

شما برش مو خود را?

آره, من می خواهم کمی از حاشیه تر و تمیز در خودم با [“Schitt نهر” ستاره] Emily Hampshire در او نشان می دهد روز دیگر. [می خندد.] من کمرنگ جلو کمی. آن را مانند یک قاب چهره.

من قطع خود من موی چتری. من چیزی که در آن شما را کاهش دهد و نه در سراسر.

کامل. که یک نقطه قطع در مقابل بلانت را کاهش دهد. آن را نرم تر پس از آن بیشتر بوده است. که بزرگ است.

چیزی که در آن شما آنها را بیرون بکشد, پیچ و تاب آنها و برش—این است که یک راه خوب برای انجام این کار است ؟ به من گفته شد یک بار توسط somebody شما باید پیچ و تاب آنها و سپس آنها را برش.

چه همیشه messes تا مشتریان من بدترین و آنچه که همیشه به من چنین سردرد است که در آن خود را در حاشیه در واقع می آید. مردم برش مو در اینجا در دو طرف و یا مثل اینجا در معبد خود را. بسیاری از مشتریان من می خواهم که در زمانی که شما کشیدن موی خود را و شما باید مانند یک کمی از چیزی در اینجا شما می دانید که چیزی است ؟

آره تقریبا مانند یک میله نوع چیزی است ؟

راست تا زمانی که شما موهای بلند مثل ما و سپس شما می توانید آن را به عقب بکشید کمی و ناگهان همه از یک وجود دارد کلاله حق در اینجا ؟ آن را مانند هیچ! اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهد, شما فقط می خواهید را به مطمئن شوید که آن را در سمت راست در قسمت بالا.

مثلث مثلث برمودا.

من قاعده کلی این است که شما می خواهید به سعی کنید آن را قطع گسترده تر از خارج از ابرو.

چگونه باید زوم آموزش مو است ؟

خوب. من این چیزی که دیگر شب جایی که من جدا من تمام راه را به پایین در وسط و سپس من را در برخی از موس در تازه شسته ، و سپس من تقریبا شبیه بهم تابیدن و بافتن فرانسوی—فقط هر بار که شما پیچ و تاب و در آن شما انتخاب کنید تا کمی بیشتر در اینجا. و هنگامی که شما آن را, آن را به شما می دهد بهترین دایره بزرگ-y امواج.

من می خواستم برای دیدن درخواست شما چند سوال در مورد آنچه که مردم در موقعیت های مختلف باید انجام دهید را با موهای خود را در حال حاضر. آیا شما فکر می کنم مردم باید پوشش خاکستری در حال حاضر و یا فقط اجازه دهید آن را سوار کنم ؟

O. K. I don’t know قانونی در اطراف این, اما اگر شما نقاش که شما باید به طور منظم رابطه با, می, مانند, شما رنگ خود را در, مانند یک کیسه و سپس شما می توانید مانند Venmo آنها و گرفتن برخی از تماس وانت? من فقط نمی خواهم شما را به قرار دادن جعبه رنگ موی خود را اگر شما نمی انجام شده است که. بله. یا هیچ!

آن را کردم. مردان در حال رشد کردن مو خود را در مقابل وزوز در آن است ؟

رشد! لطفا با رشد!

شما فکر می کنید ؟ اما آنچه که در مورد عجیب و غریب در بین مرحله ؟

من احساس می کنم وجود دارد بخشی از “Erin Brockovich” که در آن او می گوید: چیزی شبیه به . . . من فکر می کنم آن را . . . من نمی دانم. من نمی توانم به یاد داشته باشید. من فقط می خواهم همه چیز را به یک “Erin Brockovich” نقل قول. اما چنان چه کنم ؟ همه ما در وسط صحنه. فقط آن را انجام دهید.

این یک کلاسیک “عجیب و غریب چشم” سوال اما راست که شروع به آزمایش با رشد کردن موهای خود را, و آنها, مثل, شاید باید من قرار داده و آن را در کلیپ ها? من باید آن را قرار داده ؟ اگر آنها می خواهند به آن را دریافت کردن چهره خود باید آنها را با پوشیدن هدبند?

من دوست دارم یک شیرازه. من هم فکر نمی کنم این است علاقمند به جنس مخالف-سوال خاص. من فکر می کنم که وجود دارد بسیاری از همجنسگرا به غیر جنسی به دو pansexual افرادی که در حال رشد کردن موهای خود و زنان که برای ماده که شاید تا به حال کوتاه. من دوست دارم زیر چیزی که برای رشد کردن مو: خوب قدیمی از مد افتاده, سبک وزن, کلاه تابستان.

صبر کنید مانند یک سطل کلاه ؟

من می خواهم به انجام یک عرقچین اما آن را بسیار سبک. شما می دانید تی شرت مواد. من هم دوست دارم شدید شیرازه.

من احساس می کنم مثل شما در معرض خطر به دنبال مثل جاش برولین در “The Goonies.”

این است که یک چیز بد است ؟

شاید نه. آنچه در مورد مثل بابی-پین وضعیت در مردان ،

من هم واقعا دوست دارم یک سنجاق! زمانی که من در حال رشد بود من مو—چون من موهای من وقتی که من بیست و پنج من نمی دانم آنچه که من فکر می کنم—من پیچ و تاب آن را فقط آن را پیچ و تاب. آیا شما به یاد داشته باشید زمانی که ما استفاده می شود به پیچ و تاب آن را در قرار داده و پروانه کوچولو کلیپ ها در آن است ؟

من در دهه نود; من قطعا انجام دهید.

بنابراین من می خواهم به انجام است. و سپس من فقط با قرار دادن دو سنجاق در پشت سر و پس از آن گاهی اوقات بابی-پین بالا. من می خواهم به انجام یک کمی پامادور.

چگونه ما احساس در مورد ابرو نگهداری در قرنطینه?

من احساس می کنم واقعا شرکت در مورد اجازه دادن که رشد می کنند. که مانند یک شیب لغزنده شما می دانید ؟ چیزی که بعد از شما می دانید که وجود دارد مانند سه بازماندگان و شما نمی دانید که چه اتفاقی افتاده است.

نه هر کسی که یک hairstylist شده است قادر به حل بحران که به یک رسانه حرفه ای است. مردم هنوز هم فقط hoofing و این که چگونه شما شروع به. چه افرادی که در این حرفه را به انجام در حال حاضر برای زنده ماندن ؟

من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آن و در مورد صحبت کردن که فقط با دوستان من است. من شده فکر کردن در مورد آنچه که من انجام داده اند اگر این اتفاق افتاده بود در سال 2012 یا 2013 یا 2014 یا 2015 یا 2016 به خصوص آن را به عنوان مربوط به برخی از مسائل که من در مورد صحبت در کتاب من در مورد [من] مبارزه با اعتیاد و مواد می باشد. من رفتن را از طریق بسیاری از آن زمانی که من در ایجاد مشتریان و انجام مو.

ما شاهد مقررات جدید برای چگونه سالن جاوا تابع در یک پست-coronavirus جهان—شما می دانید که هیچ ضربه خشک و خشک تر کوتاهی مو و بدیهی است که بسته بندی [مردم] در. مانند ما نمی قادر خواهد بود برای فراموش کردن کسی [دیگری] در حالی که شما رنگ خود را پردازش—من ملکه است. و من فکر می کنم همه ما ملکه که از آنجا که آنچه ما باید انجام دهیم.

درست چند وظیفه ای مردم از طریق درب.

دقیقا. من شده اند و شاید اگر در آینده قیمت ها بالا خواهد رفت چرا که شما نمی خواهید به قادر به دو کتاب است. هیچ نشان می دهد و اواخر نشان می دهد همیشه چیزی که واقعا من را تحت تاثیر قرار کسب و کار. و آن را بسیار سخت را به مشتریان آن را درک کنند. چون شما می دانید که من هرگز شناخته شده یک سالن است که پرداخت یک آرایشگر می شود وجود دارد اگر آنها لازم نیست که یک مشتری. اگر شما یک سبک شما فقط پرداخت اگر در صندلی خود را. و بنابراین به تنها قادر به انجام در یک زمان—اگر کسی دیر است که در حال حاضر تحت تاثیر خط پایین خود را.

شما همه را برای الیزابت وارن در مقدماتی حزب دموکرات اما شما می آیند به تازگی به عنوان یک فن از جو بایدن.

من فقط با داشتن یک چت با فیلتر داخلی. ایستاده.

O. K., پس, من, um . . . من واقعا از طرفداران بزرگ از ساخت مطمئن شوید که رئیس جمهور ما کسی است که خواهد گماشتن موسسات برای ایجاد یک زمین بازی برابر برای همه است. برای مردم سیاه و سفید برای L. G. B. T. Q.+ مردم به خصوص برای ترانس مردم است. اگر تهمت دوباره برنده ما می تواند از دست دادن برابری ازدواج به عنوان ما آن را می دانم—و[برخی از] متحده حداقل. و Roe v. Wade مردم را از دسترسی به مراقبت های بهداشت باروری—و نه تنها آن است که مراقبت های بهداشت باروری آن H. I. V. تست این ترانس, درمان, آن, S. T. I. درمان آن را قادر به صحبت کردن با دکتر خود را صادقانه و آشکارا در مورد آنچه شما انجام می دهند به طوری که شما می توانید درمان است که شما نیاز دارید رایگان از شرم و قضاوت از ارائه دهندگان خدمات پزشکی که به طور بالقوه می تواند شما را از آنجا که آنها نمی موافقت خود را با تصمیم گیری.

بنابراین من فکر می کنم جو بایدن است ناقص فرد است و او را ناقص گذشته است. چه او با آنیتا هیل چه نقش او در نوشتن جرم-حبس قانون فوق العاده مشکل است. من فکر می کنم که تارا Reade اتهامات نگران هستند و من نمی خواهم او را برخی اعتبار: از داستان که من خوانده ام به نظر می رسد او می خواهد او را به او بگویید و این واقعا مهم است که او می کند.

من فقط . . . ما را به نفع خود. ما واقعا, واقعا, واقعا به نفع خود.

برخی از افراد در مقایسه با جنگ سیاسی در سراسر coronavirus به کسانی که در اطراف H. I. V. چگونه می توانم شما احساس می کنید مردم در مورد مقایسه این دو است ؟

ریگان در یورش ایدز بحران حتی نمی گویند کلمه ایدز عموم تا سال 1985. و شما می دانید دبیر مطبوعاتی خود—وجود دارد همه از آن صدا از او ساخت و سرگرم کننده است که خبرنگار که درخواست او در مورد آن, و آنها در حال ساخت ضد همجنس جوک. آن نیست تا زمانی که H. I. V. دیده می شد به عنوان یک تهدید برای همه است نه فقط گی مردان که هر کسی چیزی را تغییر. بنابراین من فکر می کنم به همین دلیل اگر ما در حال رفتن به بازی بازی های مقایسه آن نیست همان به وجود دهه ها و دهه ها از انفعال. COVID-19 شده است در اطراف برای مدت شش ماه و ما در حال صحبت کردن در حدود یک سال دور از واکسن.

[از سوی دیگر] در H. I. V./ایدز بحران وجود دارد از جمله نیاز به تمرکز سرزنش گی مردم—شما می دانید این خدا بود چیزی که برای شما. و blah blah blah. و پس از آن در حال حاضر شده است وجود دارد این نژاد پرستی و بیگانه ستیزی به سمت مردم آسیا. من فکر می کنم می بینم که همبستگی. هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد به جای ما تبدیل در برابر هر یک از دیگر . . . من می دانم که من درمانگر می گویند ما نیاز به مانند تکیه به روابط ما با یکدیگر است. این که چگونه ما از طریق دریافت کنید.

آیا شما هنوز هم به درمان تقریبا?

تماشا بله.

هنگامی که شما در نهایت می تواند به عقب بر گردیم به “عجیب و غریب چشم” و چه کسی می داند که خواهد شد اما آیا شما فکر کردن در مورد چگونه این تجربه در حال رفتن به تحت تاثیر توصیه شما به مردم ؟ این ایده که یک داخلی تحول همسان است توسط یک خارجی تحول: آیا شما فکر می کنم که تغییر کرده است و در همه این قرنطینه?

بنابراین بدیهی است که من عشق را به انجام ، و من عشق را به انجام تحول گاهی اوقات. اما من احساس می کنم عشق من و نقش من بیشتر در مورد پذیرش ما هستند و استقبال از ما هستند. من در بسیاری از اوقات بیشتر از, مانند, ضد تحول متخصص زیبایی. من واقعا می خواهید مردم را به جشن خود که همیشه آنچه من در تلاش برای انجام.

آیا شما فکر می کنم وجود دارد فرصت های جدید برای آن در حال حاضر است که بسیاری از مردم به تنهایی با خود ؟

آره اما من هم احساس می کنم هنوز هم می خواهید اعتبار از دیگران حتی زمانی که از من جدا شده است. من فکر می کنم که هنوز کمی, انسان, بیش از حد.

شما چه loungewear وضعیت ؟

خوب نیست چون من به تگزاس به مدت دو هفته در ماه مارس تفکر است که من می خواهم به بازگشت به منهتن و مانند رفتن به خانه من و من چیزهای که من نمی.

شما در حال حاضر خرید فقط سفارش روپوش?

O. K. خوب است. تماس با من. من سرکش در برخی از عرق. وجود دارد فروش, من فراموش کرده ام که در آن من آن را در بر داشت. آن را مانند کلیک و کلیک و کلیک کنید. چیزی که بعد از من می دانستم که من تا به حال بدست برخی از کراوات رنگ عرق. آیا شما می خواهید من به شما بگویم که این نام تجاری است ؟ علت آن را فوق العاده راحت است.

لطفا من نیاز به خوب عرق.

این جان الیوت کراوات رنگ که رفتم ،

آیا شما از دست خود را, لباس های خود را یک کمی ؟

آنچه که من از دست من لیوان. من واقعا از دست من لیوان.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme