جونیور Canadiens هم تیمی های نلسون و Fimis گرفته Nos. 1 و 2 در OHL اولویت های انتخاب پیش نویس

هم تیمی های Ty نلسون و پنو Fimis بودند بالای دو میدارد در انتاریو هاکی لیگ اولویت انتخاب پیش نویس است.

نلسون 16-year-old defenceman از تورنتو هاکی لیگ تورنتو جونیور Canadiens شد, اعلام جنوب خلیج گردان به عنوان انتخاب اول کلی در جمعه شب قبل از OHL پیش نویس به طور رسمی آغاز شد.

Fimis یک مرکز با GTHL را جونیور Canadiens گرفته شد دوم به طور کلی در صبح روز شنبه توسط نیاگارا IceDogs.

شمال خلیج حال انتخاب اول کلی زمانی که فصل لغو شد در 18 مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

نلسون led تمام GTHL defencemen در به طور منظم فصل به ثمر رساند با 32 امتیاز (11 گل, 21 کمک) بیش از 33 بازی. او پس از آن ارسال شده لیگ-بهترین 12 امتیاز بیش از 11 حذفی مسابقات به او کمک کرد تا منجر جونیور Canadiens به عنوان قهرمانی لیگ.

Fimis تا به حال 14 اهداف و 28 پاس گل در 32 بازی برای جونیور Canadiens. سه مراکز گرفته شد پس از Fimis در روز شنبه.

ماکسیم Namestnikov انتخاب شد سوم توسط سارنیا نیش برایس مک کانل-بارکر بود برداشت چهارم توسط Sault Ste. ماری لوح المركم و کینگستون Frontenacs ساخته شده پل Ludwinski پنجم به طور کلی انتخاب کنید.

Namestnikov است برادر کوچکتر از Colorado Avalanche به جلو ولادیسلاو Namestnikov. جوان Namestnikov تا به حال 53 اهداف و 75 پاس گل در 59 بازی برای قد کوتاه, Honeybaked U15 تیم پس از آن تا به حال 12 گل و 11 پاس گل در 13 بازی برای این تیم در بالا و عملکرد لیگ هاکی.

Defenceman Jorian Donovan, پسر سابق NHLer Shean داناون گرفته شد کلی ششم توسط همیلتون Bulldogs.

بسیار تبلیغ چشم انداز آدم Fantilli رفت و 18 به طور کلی به Saginaw Spirit.

Fantilli شش پا-دو 181 پوند مرکز که صرف 2019-20 با کیمبال اتحادیه آکادمی — ایالات متحده دبیرستان دبستان بر اساس برنامه در Plainfield, N. H. — که در حال حاضر متعهد به ایالات متحده آمریکا شیکاگو فولاد در 25 مارس.

که به معنی آن بسیار بعید تورنتو بومی می آید شمالی در حالی که اجازه می دهد او را به نگه داشتن NCAA مسیر باز زمانی که او تبدیل می شود 18.

اولویت های انتخاب شده برگزار شد آنلاین هر سال از سال 2001. در این سال تیم مشغول به کار از راه دور و با رعایت همه دولت ها و دستورالعمل های بهداشتی در شرایط, فیزیکی, فاصله زمانی که انتخاب 2004 متولد اسکیت باز.

تیم کارکنان مجاز به کار در این پیش نویس از خود هاکی دفاتر و یا عرصه و اطلاعیه ها از طریق یک کنفرانس تلفنی اغلب از خانه.

بازیکنان مجاز به ورود به لیگ دفاتر برای معرفی و ژاکت در پیش نویس روز. آنها همچنین اجازه نداشتند برای دیدار با طرفداران جدید و مصاحبهها از سوال.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

این OHL همچنین خاطر نشان کرد چشم انداز و خانواده های آنها است که استان انتاریو ممنوع سازماندهی تجمعات و گردهمایی های اجتماعی بیش از پنج نفر, نگه داشتن, جشن, گروه, تنگ, در حالی که آمریکا بر اساس OHL تیم زیر قوانین تعیین شده در محل توسط خود دولت است.

غربی هاکی لیگ Bantam پیش نویس برنامه ریزی شده است برای مارس 22 در حالی که کبک عمده تاریخ لیگ هاکی ورود پیش نویس می رود 6 ژوئن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>