Julián Castro: این زمان را تغییر دهید’

ورونیکا G. Cardenas / ایسنا

جولین کاسترو بود جلوتر از منحنی. سابق سن آنتونیو شهردار و وزیر مسکن و شهرسازی موفق به دریافت کشش در سال 2020 دموکراتیک اولیه اما مبارزات انتخاباتی خود بود و با تمرکز بر مسائل نژادی و عدالت اقتصادی که در حال حاضر در مرکز ملی بحث بر سر تبعیض در آمریکا به خصوص در پلیس.

زمانی که من صحبت می کرد با کاسترو یک سال پیش او در حال حاضر پیشنهاد ایجاد یک پایگاه داده فدرال برای پلیس سوء اعمال قوانین قانع کننده پلیس به گزارش بی مناسبتی توسط افسران همکار و انقطاع از واجد شرایط ایمنی دکترین حقوقی است که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای پلیس که سوء استفاده از قدرت خود را به صورت عواقب در دادگاه مدنی است. من با کاسترو برای (اجتماعی دور) مصاحبه در سن آنتونیو که در آن ما در مورد اینکه آمریکایی ها باید پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس چه باید بکنید در مورد ملی بحران مسکن و اینکه آیا او قصد دارد برای انتخابات ایالتی در حال تغییر تگزاس که به نظر می رسد بیشتر مهمان نواز به دموکرات ها در هر سال است. آنچه در زیر آرامی ویرایش متن مکالمه ما.

آدم Serwer: مبارزات انتخاباتی خود را شناسایی بحران در آمریکا پلیس یک سال پیش. شما چه فکر میکنید باید انجام شود در سطح فدرال برای رفع پلیس?

جولین کاسترو: در سطح فدرال مهم ترین چیز است, No. 1, برای حمایت از جوامع محلی در reimagining امنیت عمومی و سپس به چندین مراحل بتن برای جلوگیری از خشونت پلیس: ممنوعیت چوک نگه می دارد و strangleholds خلاص شدن از شر واجد شرایط ایمنی ایجاد یک پایگاه داده از افسران که دارای نظم بوده و یا خاتمه یافته است که پرسنل ادارات در سراسر کشور می توانند برای دسترسی به این که بدون درز. ما پر از لکه نسخه از آن در حال حاضر. مشکل این است که آن را کامل است. من فکر می کنم که آن را تنها شامل افسران شده اند که decertified. همه کشورها باید استانداردهای مختلف که می شود decertified و چه کسی ندارد. به طوری که نیاز به هماهنگ در سطح ملی است.

من همچنین فکر می کنم که ما باید به جوامع محلی به منابع برای انتقال به که reimagining از امنیت عمومی و سرمایه گذاری در روان-بهداشت حرفه ای مددکاران اجتماعی و مسکن حرفه ای برای مقابله با دو گروه از مردم است که پلیس اغلب در پاسخ به آنها باید واقعا نیاز به پاسخ برای اکثریت قریب به اتفاق از زمان: افرادی که بی خانمان شده اند که جرم در سراسر کشور و مردم با یک روان-سلامت موضوع که انگ به عنوان خشونت ، اما در اکثریت قریب به اتفاق موارد نیست.

علاوه بر آن وجود دارد دیگر قوانین انضباطی/شفافیت قوانین است که من فکر می کنم مفید خواهد بود که دولت فدرال یا وزارت دادگستری می تواند کمک به پیاده سازی.

Serwer: آیا شما به حمایت از فعالان که می خواهید پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ؟

کاسترو: من در حمایت از تلاش های خود را به reimagine امنیت عمومی. آیا من باور دارم که نیاز به صرف پول در سنتی پلیس در حال رفتن به پایین به صفر در هر زمان به زودی ؟ هیچ. اما من معتقدم که در بسیاری از موارد ما با استفاده از مسلح پلیس در شرایطی است که ما مطلقا لازم نیست ؟ آره ما به خصوص در برخورد با خشونت پرهیزی در شرایط. چرا شما نیاز به ارسال مسلحانه پلیس هنگامی که دو نفر باید یک فندر بندر و آنها فقط نیاز به پر کردن یک گزارش برای مقاصد بیمه? چرا شما نیاز به ارسال یک پلیس وقتی کسی بی خانمان است و آنها در شب به خواب ؟ در اکثریت قریب به اتفاق مواردی که کسی روان-سلامت چالش آنها نه خشونت در همه; که فقط انگ مرتبط با روانی-مسائل مربوط به سلامت.

بنابراین در حال حاضر به دلیل شهرداری’ مالی سال اغلب در شروع یا در تاریخ 1 ژوئیه یا اوت 1 در این چهار ماه آینده بسیاری از جوامع محلی فرصتی برای reimagine اجرای قانون و تشخیص هزینه فرصت از قرار دادن پول زیادی به پلیس به جای روان-بهداشت حرفه ای و یا سواد تلاش و یا هر تعداد از چیزهای دیگر. آنها می تواند به افزایش کیفیت زندگی جامعه.

Serwer: آنچه می تواند انجام شود در سطح فدرال برای جلوگیری از پلیس که در حال اخراج برای سوء استفاده از سادگی پیوستن به بخش های مختلف یک شهرستان دور و یا چیزی شبیه به آن ؟

کاسترو: حتی افرادی که به طور کلی حمایت پلیس تشخیص دهد که شما نیاز به بسیار خوب و صالح و عادلانه حرفه ای. کاملا, دولت فدرال می تواند به ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع از افسران شده اند که decertified و یا فسخ و یا به طور قابل توجهی منظم زیرا از نیروی بیش از حد و یا مسائل مربوط. آنچه در حال حاضر در پلیس شفافیت است و ما نیاز به تغییر است. من خوشحال برای دیدن نیویورک لغو 50-یک قاعده است که محافظ افسر پرسنل سوابق. که شروع در سطح دولت است. اما این کاملا باید انجام شود در سطح ملی با یک پایگاه داده ایجاد شده با اطلاعات است.

Serwer: یکی از مشکلات فردی افسران باید اذعان کرد این است که اگر شما شاهد سوء رفتار و رفتن به خود را برتر درباره آن افسر که مرتکب سوء رفتار خواهد شد نه اخراج می شود اما افسر نشان داد که سوء رفتار خواهد شد دوری دیگر افسران. چگونه می توانم به شما در حل این مشکل ؟

کاسترو: در آنجا باید به طور گسترده ای تغییر فرهنگی میان پلیس این کشور به دلیل بیش از حد اغلب و در برخی از راه های آن قابل فهم است; آنها انجام یک کار خطرناک; آنها انجام معامله با افراد است که گاهی اوقات در تلاش برای آسیب رساندن به آنها توسعه یک “ما در برابر آنها” ذهنیت است. و این که ما در مقابل آنها ذهنیت گاهی اوقات سبقت عام مسئولیت است که آنها برای مردم آنها قرار است برای محافظت از.

که فرهنگ تغییر است سخت تر برای مقابله با, به دلیل آن چیزی نیست که یک قانون یا سیاست یا قانون می تواند تغییر کند. اما من فکر می کنم که اگر شما افزایش شفافیت و افزایش پاسخگویی و بهبود آموزش و حفظ و ارتقاء شما می توانید تغییر دهید که فرهنگ در طول زمان است. که در دراز مدت چیزی. من باور دارم که برای بیش از حد بسیاری از افسران پلیس وجود دارد یک نگرش است که توسعه یافته که هر چند مکان وجود دارد به آنها خدمت می کنند به جای خود را در خدمت مردم است. که نیاز به دریافت بدبختانه.

Serwer: وجود هزاران پلیس و کلانتر بخش در ایالات متحده است. چقدر از این مشکل نیاز به خطاب محلی ؟

کاسترو: از نظر حقوقی در حال حاضر تعداد زیادی از آن حل شود به صورت محلی به دلیل پلیس-اتحادیه قراردادها هستند که در جای خود به صورت محلی و در سطح دولت است. هر سطح از دولت ایفای نقش کرده است را به بازی. اما به طور سنتی دولت های محلی بازی های برگزار شده است بزرگترین نقش را در سیاست های اطراف انجام ندادی. بنابراین هنگامی که ما بحث در مورد استفاده از زور سیاست های انضباطی, سیاست, سیاست در پاسخگویی و شفافیت زیادی از عمل است که در سطح محلی است. که خبر خوب و یک خبر بد.

این خبر خوب از آنجا که ما لازم نیست که صبر کنید برای واشنگتن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود در این. واشنگتن معروف آهسته در اصلاحات. خبر بد این است که پلیس اتحادیه های کارگری شده اند یکی از قوی ترین نیروهای سیاسی در سطح محلی است. و آن را دشوار است برای آنها را به حفظ و نفوذ زیادی است که بلوک توانایی های محلی و شوراهای شهر و شهرستان در کمیسیون یا هیات ناظران به ایجاد تغییرات قابل توجه است.

Serwer: شما از شهردار سابق; شما می دانید آنچه در آن است که باید به مقابله با پلیس اتحادیه های کارگری. چگونه باید رهبران محلی مقابله با واقعیت سیاسی خود را به قدرت و نفوذ ؟

کاسترو: این یک روز جدید است. من دیده ام چند نظرسنجی در چند هفته گذشته می گویند که آنها را دیده اند و نه نوع تغییر در افکار عمومی است که آنها را دیده ام حمایت پلیس-تلاش اصلاحات. بنابراین چیزی است که به وضوح اتفاق افتاده است. که باید به سیاستمداران عرض جغرافیایی است که آنها نیاز به ایجاد تغییرات خوبی در این. شما می دانید من توصیه هر شهردار عضو شورای استان و سرپرست وجود دارد: این زمان به حرکت می کند. این زمان را تغییر دهید.

در سمت تلنگر از آن است که پلیس این اتحادیه در چشم مردم هستند احتمالا ضعیف ترین آنها بوده ام در یک زمان بسیار طولانی است. شاید تا کنون. و این بدان معنی است که ما احتمالا می تواند بهتر انجام کارها به بررسی کنید که قدرت که رفته برای مدت زمان طولانی در بسیاری از جوامع است.

آره, آن را سخت به آنها را از آنجا که آنها اغلب کمک می کند مقدار زیادی از پول برای مبارزات انتخاباتی. اعضای خود را رای. در اکثر انتخابات شهرداری مشارکت مردم میزان رقت انگیز کم است. اما آن دسته از افسران پلیس و خانواده های آنها به رای و سیاستمداران فکر می کنم در مورد آن. بنابراین شما می دانید گرفتن سیاستمداران محلی به حرکت در برابر آن است که اغلب سخت تر از گرفتن آنها را به مخالفت با گروه های دیگر.

Serwer: باید پلیس اتحادیه های کارگری بود را لغو کرد ؟

کاسترو: من نمی ناراضی باشد اگر ما انجام داد. نگاه من به عنوان یک مشکل با [پلیس] اتحادیه های کارگری مبارزه برای جبران خسارت و مزایای—شما می دانید این چیزی است که اتحادیه های کارگری انجام دهند و تمام انواع از زمینه های. اتحادیه های کارگری و همچنین مقابله با شرایط کار. و من لازم نیست که موضوع را با سازمان کار و شرایط کار در این زمینه از پلیس یا, اما من کاملا موافق نیست که اتحادیه باید نقش مهمی را در تنظیم سیاست های انضباطی برای افسران پلیس شفافیت سیاست های, افسران پلیس, استفاده-از-نیروی ورودی و استفاده از زور در سیاست برای افسران پلیس زیرا آنها فقط رفته ریل. و من فکر می کنم که این قدرت باید متعلق به نمایندگان مردم هنگامی که آن را به مردم بدن که ای اداره و مجروح و یا کشته.

Serwer: من قصد دارم به آن تغییر دهید تا کمی. این بود خیلی اهلی اولیه اما شما و جو بایدن به حال یکی از قابل توجه تر چشمک می زند در بحث مرحله. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد او که نامزد?

کاسترو: من بسیار هیجان زده هستم به حمایت از او. من خوشحال بودم که به خود من اجرا کنید البته این مسائل ما را به جلو. اما من احترام زیادی برای او تحسین آنچه که او انجام داده در خدمات عمومی زمانی که من در خدمت او و از آن زمان. تفاوت بین جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده است و او را بازگرداند و صداقت و نجابت و شخصیت به آن دفتر. و فقط به عنوان مهم یک چشم انداز برای مطمئن شوید که همه از یک شات به رونق در این کشور به همین دلیل است که من زد. که کل تم پشت کمپین من: تلاش برای مطمئن شوید که آمریکا می تواند برای همه کار.

Serwer: پس خواهد شما را به یک موقعیت در بایدن دولت و اگر شما, شما کدام یک را می خواهید ؟

کاسترو: در حال حاضر من نه هدف برای هر چیزی. شما می دانید من باز به آنچه در آینده به ارمغان خواهد آورد که آیا آن را در حال اجرا برای دفتر دوباره و یا خدمت در یکی دیگر از ظرفیت. اما برای اولین بار در یک مدت طولانی من—وقتی که من از دولت اوباما من تا به حال یک حس است که من می خواهم به احتمال زیاد اجرا برای رئيس جمهور. در حال حاضر من نوع باز به آنچه که در آینده به ارمغان می آورد. بنابراین من نمی خواهد آن را از روی میز, اما من نه شمارش است که یا.

Serwer: که در واقع مربوط به سوال بعدی من است که می خواهید برای اجرای به صورت ایالتی در تگزاس ؟

کاسترو: این امکان وجود دارد. نه آنچه در ذهن من است مجموعه, اما من به تماشای چگونه دولت در حال توسعه است ، این یک روز جدید در تگزاس ،

Serwer: می تواند به شما صحبت می کنید کمی بیشتر در مورد آن ؟ منظورتون از “این یک روز جدید در تگزاس”?

کاسترو: در طول این تهمت دوران تگزاس است که به وضوح تبدیل به دور از حزب جمهوری خواه. و دو پویایی هستند که با یکدیگر برای ایجاد که: این تغییر جمعیتی که هر کسی می نویسد و در مورد مذاکرات در مورد در جامعه اسپانیایی زبان و نیز تنوع در حومه تگزاس و هجوم مردم از آمدن به تگزاس از کشورهای دیگر که به طور کلی بیشتر در حد متوسط (و من می گویم که به عنوان یک بومی تگزاس).

من در یک زمان در تگزاس هنگامی که مردم می گویند “من ترک حزب دموکرات; حزب دموکرات چپ من است.” که آنچه که می شنوید در مورد حزب جمهوری خواه در حال حاضر در این کشور به ویژه در میان سفید, کالج تحصیل حومه پیدا کرده اند. آنها را چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است. و آنها فقط می گویند “نیست که نشان دهنده ارزش من, و آن را نمی نشان دهنده چیزی است که من می خواهم به کشور ما بود.” آنها نه لزوما همه در حال اجرا به حزب دموکرات اما آنها در حال اجرا به دور از حزب جمهوری خواه.

Serwer: پس شما کاهش یافته است شما تایید الیزابت وارن. او اولویت خود را برای معاون رئيس جمهور ؟

کاسترو: من آن را دوست دارم اگر او معاون رئیس جمهور از آنجا که من یک فن بزرگ. در همان زمان, من فکر می کنم که وجود دارد دیگر پتانسیل معاون ریاست جمهوری نامزد از جمله سناتور [کامالا] Harris, Stacey آبرامز تعدادی از افراد دیگر است. به عنوان کسی که رفت و از طریق این روند چند سال پیش, من می دانم که نامزد تصمیم. خبر خوب این است که او تا به بسیاری از عالی نامزدها را انتخاب کنید که اگر آنها معاون رئیس جمهور آنها خواهد بود آماده به خدمت به عنوان رئیس جمهور اگر خدای ناکرده آنها نامیده می شدند برای انجام این کار, اما همچنین می تواند شرکای قوی در حکومت.

Serwer: بنابراین اگر ما می تواند آن تغییر دهید تا کمی دوباره: چگونه می توانم به شما فکر می کنم تگزاس به کار گرفته شده COVID-19 شیوع?

کاسترو: فرماندار نشان داده است فقیر رهبری به طور خاص به سه دلیل. او را باز کرد تا خیلی زود است. هنگامی که او در را باز کرد تا او را دو چیز است که کارشناسان پزشکی می گویند شما نیاز به در محل قرار داده است که به اندازه کافی تست و کافی تماس با ردیابی. ما رتبه 48 سرانه در تست درست قبل از او به بازگشایی دولت و نه تماس با ما-ردیابی رژیم در محل. علاوه بر آن دولت قرارداد با یک شرکت است که هرگز تا به حال انجام تماس ردیابی در مقیاس است که مورد نیاز بود.

و پس از آن زمانی که او دوباره باز شهرستانها در سراسر کشور خواهش کرد که به او اجازه می دهد آنها را به خیاط اقدامات احتیاطی مانند نیاز به یک ماسک صورت. فرماندار ممنوع است و این یک اشتباه بزرگ است. و شما می دانید, آن را شرم آور است که او را به عقب نشینی و یک راه را نشان می دهد که شهرها یا استان ها مانند Bexar County نمیفهمد خود معما چه سفارش خود را مجاز و یا اجازه نمی دهد.

آنچه می بینید در فرمانداری اقدامات است که سیاستمداران جمهوری خواه در این ایالت رفته اند بیش از حد طولانی بدون هیچ گونه واقعی موشکافی و یا رقابت است. و این چیزی است که شما دریافت می کنید: افرادی که سیاست هستند و فکر نمی کردن و یا قادر به تنها بازی را به پایه خود را به جای پیروی از توصیه های عمومی-بهداشت حرفه ای. و این شگفت انگیز است که در سال 2020 در یک دولت است که به عنوان ثروتمند و پرجمعیت و در بسیاری از راه های به جلو, به دنبال, به عنوان, تگزاس, شما هنوز هم که رجعت نوع رهبری در فرمانداری عمارت.

Serwer: COVID-19 داده است تاثیر اقتصادی در دولت و کشور است. بیکاری همچنان بالا واقعا اما شده اند وجود دارد برخی از نشانه هایی از چشم انداز مثبت در فعالیت های اقتصادی است. آیا کنگره نیاز به کار بیشتر و اگر چنین است چرا ؟

کاسترو: اوه کاملا. منظورم این است که شما می دانید آنها گذشت عمل قهرمانان در خانه. من امیدوارم که که قانون می شود و یا یک نسخه از آن. آن را شامل عناصر که من و دیگران شده اند خواستار در مسکن بخصوص. یکی از شکاف بزرگ در مراقبت عمل نبود مستقیم اجاره کمک. [عمل قهرمانان] شامل 100 میلیارد دلار مستقیم اجاره کمک. ما در مورد این طوفان کامل برای مردم رنگ در این کشور در چند هفته هنگامی که ما یک موج اخراج در برخورد با این بیماری همه گیر و اثرات آن است که در حال حاضر آمار جوامع رنگ و کم درآمد جوامع سخت ترین.

ما در حال ادامه برای دست و پنجه نرم کردن با نابرابری و نژادپرستی و میراث تعصب در کشور ما است. و سپس این موج اخراج در حال آمدن است. آن را برای رفتن به این سه گانه whammy در چند هفته است که نیاز به یک بزرگ فدرال پاسخ. و بنابراین پیش بینی من این است که اگر کنگره نمی کند و آدرس آن را قبل از آن نخواهد بود قادر به مقاومت در برابر فشار سیاسی و رفتن به آدرس آن در اواسط ماه اوت است.

Serwer: آیا ما یک بحران مسکن در این کشور قبل از COVID-19 رسید ؟

کاسترو: مطمئن شوید. اوه بله. ما تا به حال یک قیمت اجاره بحران است. من می گفت که وقتی من وزیر مسکن و سلف من شد و گفت که قبل از من در دولت. منظورم این است که ما در حال حاضر بسیاری از افرادی که مسکن نا امن خانواده که پرداخت 40, 50, 60 درصد از درآمد خود را در اجاره. ما تا به حال اجاره که خونتان در سراسر کشور است. متاسفانه شما می دانید یک پوشش نقره ای از کل این مصیبت است که در داغترین اجاره بازار در کشور وجود دارد خنک کردن. من می خواهم بگویم که یک چیز خوب است به جز این اتفاق می افتد زیرا مردم از شغل و مردم نمی توانیم بازار کنه. منظورم این است که آنها نمی تواند استطاعت آن را در وهله اول و حتی کمتر بنابراین در حال حاضر. ما نیاز به یک سرمایه گذاری عظیم در عرضه مسکن و همچنین آدرس توانایی مردم برای پرداخت هزینه مسکن. بنابراین در این کمپین به نام من برای ساخت مسکن انتخاب کوپن برنامه حق برنامه. ما به نام میلیاردها دلار از هزینه های جدید, $10 میلیارد دلار از هزینه های جدید در طول دهه آینده به طوری که ما می تواند ساخت 3 میلیون واحد مسکن جدید است.

من همچنین معتقدم که ما نیاز به در آغوش یک ایده قدیمی اما یکی که من فکر می کنم, جدید رزونانس است که در مسکن عمومی است. مردم چپ مسکن عمومی برای مرده در این کشور تا کنون از اواخر 70s. ما نمی آدرس نگهداری, نگهداری از آن بسیار کمتر جدید مسکن عمومی است. اما مسکن عمومی را می توان یکی از بهترین دارایی برای دفع خوشه در بازار رخ داده است که در بخش خصوصی است. و ما نیاز به کشف کردن راه برای رسیدگی به این نگرانی است که ما تا به حال در این کشور در ’90s از بسته بندی افراد به یک منطقه قدیمی Cabrini-سبز وضعیت در شیکاگو و دیگر مکان هایی که دریافت می کنم. اما من هنوز هم بر این باورند که اگر شما آن را انجام حق داشتن سهام مسکن در این کشور بیش از ما امروز باعث می شود بسیاری از حس.

Serwer: به نظر من که ما مشکل مسکن است که کمی مانند ما policing مشکل به این معنا که دولت های محلی تاثیر بزرگ است. چگونه می توانم به شما گرفتن گذشته افرادی که می گویند “من نمی خواهم شما را به ساخت هر بیشتر مسکن در محله”?

کاسترو: آره. خوب است که بخشی از آن را. شما می دانید که بخشی از آن NIMBYism [در خلوت] است که وجود دارد. و آره من گفت: برای سال های سال است که من نشسته در شهرستان-جلسات شورای شنیدن ى موارد به مدت هشت سال به عنوان عضو شورای و شهردار. و من اهمیتی نمی دهند اگر کسی یک جمهوری خواه دموکرات های محافظه کار یا لیبرال; بیش از حد اغلب هنگامی که شما شروع به صحبت کردن در مورد قرار دادن مقرون به صرفه مسکن در محله خود را, آنها تبدیل به همان چیزی است که یک naysayer. و این مایه تاسف است.

من به یاد داشته باشید افرادی که رای دموکراتیک و [آنان] شما را فکر می کنم به عنوان لیبرال ایستاده وجود دارد گفت: “جهنم ما اصلا نیاز به این واحد” اما واقعا, آنها در حال صحبت کردن در مورد افرادی که آنها تا به حال در ذهن آمدن به محله و زندگی وجود دارد. و نسبت به پایان دولت اوباما دولت را از یک جعبه ابزار است که جوامع محلی می تواند اتخاذ به منظور افزایش توانایی دولت های محلی برای تحریک مسکن مقرون به صرفه تر توسعه است.

من فکر می کنم که دولت شهر دولت نیز نقش مهمی در از بین بردن NIMBYism از طریق زمین های خود را-استفاده از کدهای. در کالیفرنیا شده است وجود دارد مقدار زیادی از عمل در این بیش از چند سال گذشته و امید من این است که در جوامع دیگر ما در حال رفتن به بسیاری از پیشرفت نیز هست.

Serwer: ما در حال صحبت کردن در مورد مسکن; ما شده است صحبت کردن در مورد اقتصاد ما شده است صحبت کردن در مورد انجام ندادی. آیا به نظر شما همه این مشکلات به عنوان متصل شده و اگر چنین است چگونه است ؟

کاسترو: آره منظورم اینه که من همه این چیزها را به عنوان متصل می شود. انگار قانع کننده تحقیق که مسکن است که مهمترین عامل در ایجاد ثبات در زندگی کسی. شما می دانید که ما دیدیم در مسکن-اول سیاست است که خود را نشان داد که بسیار موثر در کاهش بی خانمانی. اگر کسی یک مکان ثابت برای زندگی آنها بسیار بیشتر احتمال دارد که یک شغل مناسب و معقول بهتر آموزش و پرورش فقط به طور کلی باید نتایج بهتر. راج Chetty پژوهش از چند سال پیش نشان از اهمیت فرصت در یک محله. پس این همه متصل: جایی که شما زندگی خود را, آموزش و پرورش, فرصت های شغلی خود را حمل و نقل, مواد غذایی که شما می خورید.

ما همچنین می دانیم که متفاوت محله ای اداره متفاوت است. آنها اغلب در معرض های مختلف رژیم از اجرای قانون است. و تاثیر می گذارد که کسی قاب ذهن و چگونه آنها رشد می کنند و چگونه آنها فکر می کنم از خود و مردم در اطراف آنها. بنابراین اینها همه در ارتباط است. در مبارزات ما سعی به اتصال آن نقطه.

اگر من تا به حال یک توصیه برای جوامع محلی وجود دارد خارج وجود دارد, این امر می تواند به شش ساعت در روز و شهردار شهرستان, رئیس پلیس آتش رئیس مسکن-قدرت مدیر جامعه-رئیس جمهور کالج مدرسه-سرپرست منطقه های حمل و نقل, مدیر برنامه, مدیر رهبران قابل توجه موسسات و اعضای جامعه از این شهر و قرار دادن یک نقشه از تمام سرمایه گذاری های مختلف است که در اکثر مضطرب محله و حس کاستی ها و امکانات و شروع به فکر کردن مشترک در مورد چگونه شما می توانید کار بهتر با هم برای اتصال آن نقطه.

مردم فکر می کنم که اتفاق می افتد که با برخی از فرکانس, اما آن را هرگز اتفاق می افتد. آن را به ندرت اتفاق می افتد. و ما سعی به انجام این کار در سن آنتونیو با برخی از موفقیت است. و اساسا این چیزی است که آرزوی چیزی شبیه به وعده محله و یا انتخاب محله در دولت اوباما بود. اگر جوامع می تواند درگیر در اتصال آن نقطه بیشتر مردم هر روز در حال رفتن به یک کیفیت بهتر زندگی.

Serwer: ما ماه دور از انتخابات. اما بیایید می گویند بایدن برنده و او می شود افتتاح در ماه ژانویه است. اولین چیزی که او نیاز به انجام?

کوبا: او نیاز به یک لیست جامع از تمام قوانین است که تغییر یافته اند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و بلافاصله شروع روند نه تنها نورد آنها را به عقب اما پیشرفت در هر تعداد از مسائل: تجاوز برابری مهاجرت. فقط در حال حاضر من امیدوارم که کسی در حال تدوین است که لیست جامع از تغییرات است که ساخته شده است, تغییر حکومت است که ساخته شده اند در سازمان حفاظت محیط زیست وزارت آموزش و پرورش و غیره.

این چیزی است که رئیس جمهور می تواند انجام دهد می قرار داده و به حرکت در 12:01 p. m. در تاریخ 20 ژانویه 2021. نیازی نیست که کنگره. بنابراین اولین چیزی که به بلافاصله مجموعه ای جدید تن با سخنرانی خود بر روی پلت فرم آن روز. و سپس دوم شروع به رول پشت همه این قانون تغییراتی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است و ما را رو به جلو است.

Serwer: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر صدور pandemic مهاجرت مربوط به سفارشات. افکار خود را بر روی آن ؟

کاسترو: آنها شواهد بیشتری از تیره خود را مشاهده مهاجران و مهاجرت. من این را به عنوان بهانه ای برای بیشتر از یک استفان میلر نمایش در مهاجرت. واقعیت این است که مردم او را در تلاش برای نگه داشتن مردم هستند که در حال ساخت اقتصاد ما و کشور ما را قوی تر—و اگر او نبود این پیدا کردن بهانه ای برای انجام این کار او را انجام داده اند چیز دیگری است. اعتقاد من این است که یک رئیس جمهور است که می خواهد برای ماست مالی کردن این کشور است. متاسفانه او احاطه خود را با افرادی که در حال هل دادن دولت و او در این جهت است. و ما می بینیم که شواهدی از آن در همه زمان ها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesFruit party oynaKamagrakameralı su tesisatçısıEvlilik Büyüsübuy stripe account