فقط زمانی که جیز آبی’ بهار خانه بود شروع به رونق coronavirus تهدید به شهر آمد

مارگریت کافه در Dunedin, Fla. شد غیر منتظره ای آرام در روز جمعه به عنوان صاحب مارگریت آلیسون گشت ناهار خوری اتاق پستال چند به طور منظم با نام و متوقف کردن جداول به صورت مختصر اخم بر عدم کاربران.

چند دکوراسیون و یک زن و شوهر با پوشیدن لنسینگ Lugnuts T-shirts میان تنها نشانه هایی از بیس بال در خانواده به سبک رستوران در بهار خانه Blue Jays.

آن روز بعد از لیگ اصلی بیس بال به تعویق افتاد بهار آموزش و تاخیر در شروع فصل به طور منظم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بازیکنان و کارکنان تیم را ندارد و تنها آنهایی که صدمه زدن به.

آلیسون فشرد اشک به او توضیح داد که چه سالانه هجوم طرفداران به معنی کسب و کار خود را در یک شهر 36,000.

“این یعنی همه چیز,” او گفت:. “این در واقع باعث می شود ما تمام سال من می خواهم بگویم خوب 50 درصد (درآمد).”

مارگریت را نشسته در حدود 300 متر از ورود به تازگی بازسازی TD Ballpark و آلیسون دیده است صدها نفر از مراجعان پیاده روی را از طریق درب در گریپ فروت, بازی لیگ روز ثابت جمعیت از 9 صبح تا 4 بعد از ظهر کسب و کار بوده و حداقل به عنوان سریع به عنوان قبلی springs, اگر نه بیشتر را دارد با وجود تهدید طولانی از COVID-19.

روز چهارشنبه با حضور در جیز’ نهایی و رسمی بهار خانه بازی اعلام شد در 5,223. پنج صفحه اصلی تاریخ اوراق از باقی مانده برنامه ریزی شده اند که پرسود ترین فصل برای مارگریت دلیل است که آنها می شده اند در اطراف مارس شکستن.

“من ناراحت گفت:” آلیسون که در کافه باز 19 سال پیش. “این را نه فقط من. این منطقه مرکز شهر. هر کسب و کار در Dunedin است که متاثر از این است.”

به 102 دلار-میلیون (ایالات متحده) ورزشگاه وصله پینه کردن اضافه شده 3,000 صندلی باز امکان افزایش جریان از گردشگران در امن تر بار. این گریه به دور از فقط یک زن و شوهر از سال پیش, زمانی که جیز’ اجاره شد و آنها گزارش با توجه به حرکت می کند.

در زمان آلیسون بود در یک کمیته مشورتی قصد نگه داشتن جیز در Dunedin.

“آنها ما در تیم شهر,” او گفت:.

این تعهد مالی قابل توجهی بوده است: $41.7 میلیون از Pinellas County, $13.7 میلیون دلار از ایالت فلوریدا و بیش از 6 میلیون دلار از این شهر Dunedin با توجه به Tampa Bay Times.

“وجود دارد بسیاری از مردم از تورنتو و کانادا که اینجا زندگی می کنند و بخش زیادی از سال” آلیسون گفت. “آنها کلید به ما ثبات مالی در این منطقه است. آنها را به ترک این منطقه را به معنای یک معامله بزرگ می شده اند خوب نیست برای اقتصاد ما.”

و در حال حاضر آنها در حال برخورد با استرس مالی بیش از همه دوباره به صورت کاملا متفاوت دلیل.

ربکا سیسون به تازگی شروع به کار به عنوان یک متصدی بار در فیلادلفیا فیلیز مجتمع حدود 10 دقیقه در جنوب Dunedin, زمانی که او بود به او گفت که خدمات خواهد شد مورد نیاز برای دو هفته آخر ماه بهار آموزش. سیسون شد دستکاری سه شغل — دو نفر دیگر در Dunedin رستوران — برای حمایت از خودش و دوست پسر او را که قادر به کار کردن است پس از درد و رنج کمر و لگن آسیب در یک تصادف. با درآمد کمتر او مطمئن نیست او قادر خواهید بود به پایان می رسد دیدار.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای مردم برای آمدن در حال حاضر آن را تقریبا مانند” گام بعدی چیست؟'” گفت: سیسون که زندگی در Dunedin برای یک سال و نیم.

بیس بال نبود تنها ورزش محبوب به لغو و یا تعویق در این منطقه است. PGA Tour به نام Valspar قهرمانی در نزدیکی Innisbrook و IndyCar لغو یکشنبه برنامه ریزی شده فصل, درب بازکن, سنت پترزبورگ جایزه بزرگ.

“ما اجاره نامه است تا در ماه فوریه و ما مانند ” اگر این واقعا بد فصل ما ممکن است نیاز به رفتن'” سیسون اضافه شده است. “ما نمی دانیم که اگر ما قادر خواهیم بود که از نظر مالی باقی بماند که در آن ما هستند … بدیهی است که همه چیز را انتخاب کنید تا فصل آینده, اما من می تواند نگه دارید تا پس از آن؟”

در همان زمان کوتاه مدت اجاره در Dunedin روبرو هستند مقررات سختگیرانه تر از جمله 90 روز حداقل اجاره مگر اینکه ملک در یک منطقه تعیین شده.

همانطور که برای خطرات جدی بهداشتی, آلیسون و سیسون هر دو گفت: آنها بیش از حد نگران پیمانکاری COVID-19 در حالی که زیر بهداشت دستورالعمل. اما برخی از رستوران ها در منطقه با توجه به بسته شدن پایین در دسترس نباشد برای حداقل چند هفته است که می تواند تاثیر معیشت و حتی بیش از این کاهش بازدید کنندگان در حال حاضر است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“بسیاری از جامعه محلی ما مسن تر است به طوری که آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی محتاط تر” سیسون گفت. “با بسیاری از مشتریان ما که بیش از 50 آن را مانند من نمی خواهد بیرون بروید.”

به عنوان ورزش حرفه ای سازمان تعهد صندوق به کارکنان که کار خود را در استادیوم, آلیسون نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید کسب و کارهای محلی هستند که نادیده گرفته شده است. او نمی تواند نگه داشتن نفس خود را در حال انتظار برای کمک به, اما شناور ماندن بدون بیس بال آسان نخواهد بود.

“ما در این بانک” او گفت:. “به معنای واقعی کلمه.”

Laura Armstrong

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>