جاستین بیبر "فصول" و قول مشهور بگویید همه

جدید YouTube docuseries "فصل" چهره فشار به ارائه پاسخ به طرفداران طولانی سوال در مورد سوپراستار.عکس حسن نیت ار

توسط NEWS-SINGLE در 12 بهمن 1398
جدید YouTube docuseries "فصل" چهره فشار به ارائه پاسخ به طرفداران طولانی سوال در مورد سوپراستار.عکس حسن نیت ارائه میدهد SB پروژه

چیزی است که وجود دارد هر دو هیجان و اطمینان بخش در زیر داستان یک ستاره که بالا می رود می افتد و پس از آن دوباره افزایش می یابد. این یک روایت الگو تشخیص به حتی بیشتر گاه به گاه بیننده مستند نشان می دهد مانند VH1 را "پشت موسیقی" یا E! شبکه "True Hollywood Story." فقط در هفته گذشته هر دو تیلور سویفت و جسیکا سیمپسون—Swift در جدید خود از ویژگی های طول فیلم مستند "دست آمریکا" و سیمپسون در خاطرات "کتاب باز"—نشان داد خود را با مبارزات و پیروزی بر شیاطین شخصی: اختلال در غذا خوردن در این مورد از سابق اعتیاد به الکل و قرص های در مورد دومی. (در فیلم سریع اعتراف می کند که زمانی که او گرسنه شد خودش فکر آن را عادی "را به احساس می کنم مثل من که قرار بود به تصویب در پایان یک نمایش و یا در وسط آن است." سیمپسون می نویسد: "من قتل خودم را با تمام نوشیدن و قرص.") به عنوان بینندگان و خوانندگان و شنوندگان ما voraciously مصرف این داستان خوشحال به درک که ستاره بیش از حد رنج می برند می تواند با وجود و یا حتی گاهی اوقات به دلیل این واقعیت خود را مشهور و در نتیجه به یاد بگیرند که چگونه جهانی برخی از مشکلات هستند.

یکی از افراد مشهور که تجربه کرده است و هر دو یک افزایش سریع به استراتوسفر شهرت و مشکلات ای که این نوع از مسیر اغلب مستلزم این است که جاستین بیبر. بومی از شهر های کوچک کانادا شد, بین المللی پاپ ستاره چندی پس از او کشف شده در یوتیوب در سال 2008 با استعداد مدیر اسکوتر براون که خواننده شد فقط یک نوجوان جوان با یک کرکی کلاه موهای براق و روشن ، او به عنوان بالغ شده است در سال بیبر به رفتار بد در شیوه ای از یک خراب و نوجوانان و نیز درهم با قانون; تر شده اند وجود دارد شایعات استفاده از مواد مخدر و مبارزه با افسردگی است. بیبر تایید این شایعات سال گذشته در یک Instagram پست که در آن او همچنین با اشاره به این واقعیت است که او تا به حال مملو نگرش نسبت به زنان در زندگی خود. (روز یکشنبه در مصاحبه با NPR یکی از ex-girlfriends خواننده سلنا گومز ادعا کرد که او تا به حال احساسی او را در خود خاموش-و-در ارتباط است. بیبر پاسخ نمی دهند به NPR را درخواست دهید.)

در سال 2017 بیبر لغو نهایی چهارده خرما از شانزده ماه تور جهانی در حمایت از چهارمین آلبوم "هدف" به مناسبت آغاز از یک وقفه از آلبوم-ساخت و تور که آن هم مربوط به تعجب طرفداران ناگهانی ازدواج به مدل هایلی بالدوین. زمانی که لغو این سفر خرما بیبر تیم ذکر شده تنها در "شرایط پیش بینی نشده" توضیح که nebulousness بیشتر اضافه شده به کلی سردرگمی است. هر چند رسانه های اجتماعی مجاز است به صورت مستقیم دسترسی به افراد مشهور در دهه گذشته یک مرکزی مشخصه رابطه بين به اصطلاح غیر نظامیان و معروف است که سابق هرگز می دانم که تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها می خواهم به مورد دومی. هنگامی که ما دنبال داستان مشهور مانند بیبر, ما غیر مشاهیر درگیر در یک نوع از Kremlinology, چیدمان با هم ناچیز عناصر در دسترس ما: a D. U. I.-سابقه دستگیری یک تعداد انگشت شماری از اعترافی Instagram نوشته های یک دانش سطحی از آکنه در paparazzi عکس.

جدید ده قسمت در یوتیوب سریال "فصل"—که به شرح زیر بیبر از طریق نیمه دوم سال 2019 به عنوان او سوابق خود را در آینده آلبوم "تغییرات"—در اولین وعده به تغییر است. قسمت اول آغاز می شود ناگهان با تشویق شدید "الن" مخاطبان در ماه نوامبر سال 2015 در پاسخ به بیبر اعلام کرد که او در مورد به کشتی سوار در "هدف" تور. طرفداران shrieks و سپس به عنوان موسیقی متن فیلم برای یک گردباد مونتاژ متعاقب آن ماه تور: ما دیدن بیبر شناور در یک مکعب شیشه ای بیش از مخاطبان در سیاتل, Tel Aviv, آرنهم, آتلانتا, دبی, هلسینکی, هوستون; بیبر چرخش روی صحنه به عنوان یک پرده داخلی هرچه باران را بر روی او و یک نمره از نسخه پشتیبان تهیه رقصنده; بیبر در "الن" ترویج تور میدوی را از طریق آن اجرا; بیبر در تلاش برای آواز خواندن بیش از یک فریاد, کنسرت, جمعیت, و سپس گفت: "هنگامی که شما بچه ها در حال جیغ, آن سخت است برای من"; بیبر دروغ گفتن در یک مرحله اش عرق-slicked پلاتین قفل عقب رانده شده توسط یک سفید bandana خود را مستعد بدن گرفته شده بر روی صفحه نمایش از چندین اپل برگزار هوا توسط مخاطبان. چیزی روشن است درست نیست. این سری نوبت به کشت کلیپ با پاسخ به این تور را لغو. "همه ما می دانیم این است که او 'رفتن را از طریق بسیاری که در آن" هوا-به نقل از زن جوان ظاهرا یک فن می گوید در یک خیابان ، در یک فردا صبح نشان می دهد گیل پادشاه ارائه می دهد "مردم فکر می کنم او با داشتن مسائل به نظر می رسد در حال سقوط را به یکی دیگر از محل تاریک است." سپس روی صفحه نمایش می رود تیره و یک عنوان کارت به نظر می رسد: "دو سال بعد." در حال حاضر احتمالا ما را به کنار گذاردن ما ناکافی تلاش در کسر; "فصول" است که در اینجا به مرتب کردن چیزها است.

بخشی از لذت و تسکین افتاده-و-افزایش-دوباره روایت مشهور این است که آن خوانایی. به ما گفته شده از دهان اسب است که بد به پایان رسیده است و این خوب است که در حال حاضر آمدن. "فصل" است و همه از مظاهر این نوع ارسال به تمام. بیبر به ستاره دار در دو مطلب قبلی مستند 2011 "هرگز نمی گویم هرگز" و 2013 را "باور" هر دو بزرگ-بلیط ویژگی های ظهر امور کارگردان Jon M. Chu. ("هرگز نمی گویم هرگز" بود, حتی, 3-D تولید می باشد.) آنها ثبت براق, جزئیات دو بیبر قبلا, تور کامل با این نوع جیغ-فن کلیپ که باز دنباله ای از "فصل" را کنار می گذارد با درون خود در دو دقیقه. برای بسیاری از سری (یا حداقل چهار پیشبرد قسمت من بود که با ارائه), فیلم, است, برای, ترین قسمت خود آگاهانه low-tech, خود را به سبک آیفون زیبایی شناسی به معنای انتقال ریگ صمیمیت. این واقعیت که "فصل" است و پخش در یوتیوب که در آن جاستین بیبر شروع زندگی حرفه ای خود قابل توجه است; هر قسمت نشانگر اطراف بسیار کوتاه ده دقیقه ظاهری به اکو مستقیم و بی واسطه از ستاره اولیه تازه ویدئوها در حالی که به طور همزمان آشنائی سریع-تعمیر تلفن-اول Gen Z بینندگان.

در قسمت اول ما دیدن بیبر گرفتن همسرش در سفر به شهر خانه خود را, بازدید از مراحل در مرکز شهر ساخت که در آن او busked به عنوان یک کودک و پایین طبقه از ساختمان که در آن او به مدت ده سال از عمر خود را. "او باعث می شود همه چیز بهتر" بیبر می گوید از هایلی و یکی از حواس است که محبت واقعی بین این دو که خیلی از هایلی زندگی است که صرف ساخت مطمئن بیبر پایدار است. "من اینجا هستم تا به تشویق او در حمایت از او" هایلی که پوشیدن طلا, پلاک اسم, گردنبند است که بار خوانده شده "همسر زیر کلیک می گوید:" در صحبت کردن-سر مصاحبه. این زن و شوهر که معمولا در لباس پوشیدن و اندازه مطابق درو خانه مانتو (بیبر خود نام تجاری لباس) به نظر می رسد تقریبا همیشه با هم باشیم. "من خواب بزرگ در حال حاضر که جاستین ازدواج کرده است و او را در اطراف" آلیسون کی رئیس جمهور Scooter Braun شرکت می گوید. در یک نقطه آیداهو می گوید به طور جدی "او بیرون آمد و در طرف دیگر برخی از زمان تاریک" و نشان می دهد که این است که چرا "او یک داستان برای گفتن."

اما آنچه در این تیره ، آنچه که در این داستان ؟ آن است که دقیقا روشن است. برای بسیاری از این چهار قسمت از "فصل" ما بیبر ضبط آهنگ ها برای "تغییر"—که به او نازل شده در روز سه شنبه از محل معمول خود در الن کوچ رها خواهد شد در روز ولنتاین. می شود بازدید نشان داد در قطعه در این استودیو صحنه به عنوان اگر برای تیز کردن عمومی اشتها. هر کسی که به دنبال بیبر حرفه ای از شروع آن می داند که او فوق العاده است استعداد طبیعی و شاد ترین لحظات docuseries هستند که نشان می دهد او در استودیو تمرین هنر و صنعت خود را. اما آن را نیز به نظر می رسد به عنوان اگر این لحظات سخت به دست آورد و در معرض خطر از یک ابر تیره—مواد مخدر ؟ افسردگی ؟ بیماری است ؟ تلخیص یا فن توجه می شود ؟ —که ممکن است آنها را غرق.

تبلیغات

های ثابت وجود دارد تجارت بین حریم خصوصی و توجه مخاطبان ستایش و قدرت خرید. "فصل" به معنای ترویج بیبر جدید آلبوم بنابراین فشار بر سری به ارائه پاسخ به بینندگان طولانی سوال در مورد خواننده و فشار احساس: یکی از حواس است که هماهنگ تلاش شده است به این پاسخ به عنوان perfunctorily به عنوان امکان پذیر است. پیش از آن در ماه ژانویه در Instagram حساب بیبر به اشتراک گذاشته است که او تشخیص داده شده است با بیماری لایم و همچنین مزمن تک توضیح داد که این, و نه مواد مخدر باعث شده است که او را به نگاه ناخوشی. در پست بیبر وعده داده شده "این چیزها توضیح داده خواهد شد بیشتر در یک سری مدارک من قرار دادن در یوتیوب به زودی.. شما می توانند یاد بگیرند که من مبارزه و غلبه بر!!" این وحی نشده است خطاب در این قسمت که من تماشا کرده ام و به قضاوت از تن از این مجموعه تا کنون من شک و تردید در مورد چه مقدار بیشتر توضیح خواهد رفت. در پایان "فصل" احساس می کند مانند بیش از هر چیز اثبات زندگی بسیار شکننده فرد است. بیبر ثابت تقرب به نوعی از سقوط باقی مانده است یک نوع از شبح spectre در سری انداخت اما هرگز نام و خطاب به آرزو دور است.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن