حفظ آرامش و COVID در یک استراتژی بد

اقیانوس اطلس

یک زمان وجود دارد هنگامی که آن را به نظر می رسید ممکن است برای جهان شامل COVID-19—بیماری ناشی از کروناویروس جدید. آن زمان است. آنچه در آغاز به عنوان یک شیوع در چین تبدیل شده است به یک بیماری همه گیر و به عنوان یک تعداد زیادی از کشورها در تلاش برای کنترل این ویروس در بحث از “مسطح منحنی” در حال افزایش است. است که بسیاری از مردم در حال رفتن به بیمار و تاخیر عفونت به عنوان آنجا که ممکن است ضروری است به طوری که موارد رخ می دهد بیش از یک دوره طولانی از زمان و سلامت سیستم نیست ناگهان هولناک. تقریبا در هر کشور در تلاش است برای رسیدن به این هدف از طریق استاندارد آرسنال بهداشت عمومی—تست مردم و ردیابی اطلاعات تماس—و از طریق اقدامات محدود کننده که شامل سازماندهی قرنطينه بسته شدن فضاهای عمومی ممنوع کردن تجمع جرم و صدور قوی مشاوره در مورد اجتماعی فاصله.

اما در روز پنج شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی بوریس جانسون به ظاهر نشان داد که انگلستان خواهد اتخاذ استراتژی های مختلف. دولت دیگر نمی خواهد سعی کنید به پیگیری و ردیابی تماس با هر مورد مشکوک به, و آن را تنها تست افرادی که بستری شده در بیمارستان. در ازای هر عمده اجتماعی-فاصله اقدامات جانسون به جای ارائه مجموعه ای از نرم مشاوره—مردم با علائم باید در خانه بمانند; هیچ مدرسه سفرهای خارج از کشور; مردم بیش از 70 باید از کشتی است.

با اوج این بیماری همه گیر هنوز هفته دور زمان تا به حال می آیند و در عین حال سختگیرانه تر اقدامات جانسون و مشاوران او گفت:. آنها نگران “رفتاری خستگی”—اگر محدودیت های به اجرا در آمده است خیلی زود مردم می تواند تبدیل به طور فزاینده ای uncooperative و کمتر مراقب باشند فقط به عنوان شیوع نوسانات به دنده بالا. (از مارس 15, انگلستان شناسایی کرده 1,391 موارد اگر چه هزاران نفر دیگر هستند به احتمال زیاد غیر قابل تشخیص است.) و در حالی که سرکوب ویروس از طریق اقدامات سخت گیرانه ممکن است موفق برای ماه زمانی که آنها بلند, ویروس باز خواهد گشت گفت: Sir Patrick blue palace hotel انگلستان را مشاور ارشد علمی.

برای جلوگیری از دومین قله در زمستان blue palace hotel گفت: انگلستان خواهد سرکوب ویروس “اما نه خلاص شدن از شر آن به طور کامل” در حالی که با تمرکز بر حمایت از گروه های آسیب پذیر مانند سالمندان. در این میان دیگر مردم می شوند. اما از آنجا که ویروس باعث می شود خفیف تر بیماری در سن و سال گروه, بسیاری از را بهبود می یابند و پس از آن می توان سیستم ایمنی بدن به ویروس. این “گله ایمنی” را کاهش می دهد انتقال در این رویداد از یک زمستان تجدید حیات. در آسمان, اخبار, blue palace hotel گفت که “احتمالا حدود 60 درصد” از مردم نیاز به کامپیوتر برای رسیدن به گله ایمنی.

تقریبا بلافاصله این قرار است طرح تحت سنگین انتقاد همراه با سردرگمی است که بهداشت عمومی و علوم مشاوران توصیه می کنم این استراتژی است. گله ایمنی است که به طور معمول تولید شده از طریق واکسیناسیون و در حالی که آن را می تواند بوجود می آیند از طریق گسترده عفونت “شما تکیه می کنند که بسیار کشنده عامل عفونی به ایجاد یک سیستم ایمنی جمعیت می گوید:” Akiko Iwasaki یک virologist در دانشکده پزشکی دانشگاه ییل. و که به نظر می رسید مانند هدف است. در مصاحبه blue palace hotel و دیگران قطعا آن را صدا مانند دولت عمدا هدف برای 60 درصد از مردم به سقوط بیمار است. آرامش خود را حفظ و حمل و … دریافت COVID-19.

است که این طرح است.

“مردم به اشتباه عبارت گله مصونیت به این معنی که ما در حال رفتن به یک بیماری همه گیر به افراد آلوده می گوید:” گراهام Medley در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. Medley صندلی یک گروه از دانشمندان که مدل گسترش بیماری های عفونی و کسی که توصیه به دولت در همه گیر پاسخ. او می گوید که هدف واقعی همان است که از کشورهای دیگر: پهن کردن منحنی توسط سرسام آور شروع عفونت. به عنوان یک نتیجه, ملت, ممکن است دستیابی به گله ایمنی; این عارضه نه یک هدف. در واقع در یکشنبه, u. k. وزیر بهداشت مت Hancock اظهار داشت: “گله مصونیت است نه هدف ما یا سیاست.” دولت واقعی coronavirus پلان آنلاین در دسترس نیست ذکر گله ایمنی در همه. “پیام شده است واقعا گیج کننده است و من فکر می کنم که واقعا تاسف می گوید:” پترا Klepac که همچنین یک بیماری عفونی modeler در لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است. “این یک مورد چگونه به برقراری ارتباط در شیوع می گوید:” Devi Sridhar عمومی-متخصص سلامت در دانشگاه ادینبورگ.

از روز پنج شنبه خبر از قریب الوقوع سختگیرانه تر اقداماتی مانند ممنوعیت ممکن است در تجمع جرم شده است قطره ای-بانک مرکزی به رسانه ها تکه تکه. برای مثال در یکشنبه, ITV News گزارش داد که دولت به زودی به مردم بیش از 70 به منزوی کردن خود برای چهار ماه یا در خانه یا در مراقبت از امکانات “زیر یک زمان جنگ به سبک بسیج تلاش کنند.” اما وجود ندارد و هر گونه اطلاعات بیشتر منتقدان شد سریع به نقطه نقص در این طرح است. “آیا شما فکر می کنم با این نسخهها کار در آن خانه های پرستاری? بسیار آموزش دیده گیبونز?” می پرسد لایحه Hanage انگلیسی عفونی-بیماری اپیدمیولوژی مستقر در دانشگاه هاروارد. “این افرادی که در آن سن دقیق گروه شما در حال انتظار برای عفونی.”

تاخیر در تماس با قویتر اقدامات نیز گیج کننده. دولت تا کنون توصیه می شود که مردم با علائم خفیف خود را منزوی حتی اگر مردم به وضوح می تواند به گسترش این ویروس قبل از علائم ظاهر می شود. به همین دلیل اجتماعی فاصله بسیار مهم است. خود دولت طرح اقدام حتی می گوید که آن را به در نظر گرفتن فاصله اقدامات “مانند تعطیلی مدارس و تشویق بیشتر در خانه کار [و] کاهش تعداد مقیاس بزرگ کرده است.” “من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک سطح شیب دار تا از اقدامات” Klepac می گوید. “خیلی زود ما خواهید بود به درخواست مردم برای کاهش تماس های خود را.”

چرا جانسون فقط رول کردن آن اقدامات روز پنج شنبه است ؟ چرا صبر کنید تا زمانی که موارد نمایی در حال رشد? Medley می گوید دولت با مشاهده طولانی. “مشکل من با بسیاری از کشورها استراتژی این است که آنها فکر نکرده فراتر از ماه آینده” او می گوید. “انگلستان متفاوت است. ما در آغاز یک فرایند طولانی است و ما در حال کار کردن بهترین راه برای رسیدن به آنجا با حداقل بهداشت عمومی تاثیر است.” به او که به این معنی نیست عجله به پاچه گیری در مورد, گفتن, ممنوعیت بازی فوتبال و یا بسته شدن مدارس “در راه است که احساس می کند خوب است اما لزوما مبتنی بر شواهد.”

اما ساخت یک مناسب و معقول استراتژی دراز مدت سخت است که هنوز هم وجود دارد دو ناشناختهها است که قابل ملاحظه ای تحت تاثیر قرار چگونه همه گیر پیشرفت خواهد کرد. ما نمی دانیم که چه مدت ایمنی در برابر کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 طول می کشد. زمانی که مردم با آلوده OC43 و HKU1—دو دیگر coronaviruses است که به طور منظم به گردش در میان انسان ها و باعث سرماخوردگی شایع—آنها اقامت ایمنی بدن برای کمتر از یک سال. در مقابل, ایمنی در برابر ویروس سارس (از سال 2003) نگه می دارد و برای بسیاری دیگر. هیچ کس نمی داند که آیا SARS-CoV-2 را بتراشیم یا از این افراط و با توجه به یک مطالعه اخیر رفتار خود می تواند به معنای هر چیزی از شیوع سالانه به یک دهه آرامش طولانی.

ما نمی دانیم که چگونه به آن را حذف رفتار خواهد شد در سراسر سال ، دیگر انسان coronaviruses تمایل به قله در زمستان در حالی که دروغ گفتن در پایین در رطوبت بالا و دمای تابستان است. اما معلوم نیست که آیا SARS-CoV-2 همان را انجام خواهد داد. یک مطالعه نشان داد که در سراسر جهان, بزرگترین شیوع بیماری های رخ داده در یک باند باریک از آب و هوا. اما یک دانه تر تجزیه و تحلیل در سراسر استان نشان داد که این ویروس هنوز هم می تواند به راحتی گسترش در مناطق مرطوب و یک سوم مدلسازی مطالعه به این نتیجه رسیدند که “SARS-CoV-2 می تواند تکثیر در هر زمان از سال است.” خط پایین: یک طیف بسیار گسترده ای احتمالی آتی.

به همین دلیل منتقدان انگلستان استراتژی استدلال می کنند که سریع و قاطع عمل مهم تر از آینده hypotheticals. این کشور در زمان caseload آن را تنها چند هفته پشت ایتالیا که در آن بیش از 24,000 موارد باید طوری سبب شیوع بیمارستان ها است که پزشکان باید در حال حاضر افتضاح تصمیم گیری در مورد آنها به درمان. کره جنوبی در مقابل به نظر می رسد به ارمغان آورده اند COVID-19 به پاشنه طریق ترکیبی از اجتماعی-فاصله اقدامات و آزمایش های گسترده. هنگ کنگ و سنگاپور و تایوان بوده است به همین ترتیب موفق است. “این چیزی است که شما نیاز به انجام است. شما برو تمام و یا نه در همه. و نه در همه به پایان می رسد مانند ایتالیا” Hanage می گوید. “ساخت برنامه برای آنچه که شما در حال رفتن به انجام این کار در شش ماه هنگامی که شما یک فاجعه در انتظار شما در سه هفته است فقط احمقانه است.”

حتی اگر ویروس موج به عقب یک بار اجتماعی محدودیت ها برداشته یا زمستان فرود “بیایید با خرید زمان” Sridhar می گوید. “ما می توانید استفاده کنید که زمان برای دریافت تجهیزات حفاظت فردی در, برای به دست آوردن تخت آماده به کارآموزان آموزش دیده مناسب است. در ایالات متحده وجود دارد یک واکسن آزمایشی. وجود دارد محاکمات از داروهای ضدویروس در چین است. ما نباید امید.”

بسیاری از این اختلاف ناشی از عدم شفافیت: مدل ها و داده ها است که تحت تاثیر استراتژی دولت نشده منتشر شده است. و این در حال تلاش و مشغول بار اما در طول همه گیر محققان به طور کلی است سریع برای به اشتراک گذاشتن یافته های خود را در قبل از مطبوعات و سرور اجازه می دهد همسالان خود به ارزیابی و بررسی کار خود را. “اگر شما مدل های آماده برای موشکافی آنها نباید بر اساس سیاست عمومی” Sridhar می گوید. او و همکاران او در نامه ای خواستار دولت برای به اشتراک گذاشتن این شواهد در پشت آن تصمیم گیری. دو نامه دیگر را نیز صادر شده است, یکی از این, انگلیسی, انجمن ایمونولوژی و یکی دیگر از بیش از 400 دانشمندان است. این مدل بنا به گزارش منتشر می شود در روزهای آینده اگر چه هیچ شرکت قاب زمان شده است افشا می شود.

در نامه ای مشابه بیش از 500 رفتاری دانشمندان به نام دولت به افشای شواهد در پشت آن که مشاجره را تجربه “رفتاری خستگی” اگر محدودیت در محل قرار داده شده خیلی زود است. این مفهوم بنا به گزارش ها می آید از رفتاری بینش تیم یا “Nudge واحد” — یک شرکت است که با استفاده از علم روانشناسی به توصیه دولت در سیاست مهم است. اما چگونه قابل اعتماد است که علم ؟ در دهه گذشته روشن شده است که بسیاری از مطالعات روانشناسي تولید نتایج است که می تواند تکثیر (تکرار بحران) یا این که بی ربط هستند در همه اما باریک مجموعه ای از شرایط (به generalizability بحران).

در ایران بیش از 500 امضا کنندگان نوشته است:

ما متقاعد شده است که به اندازه کافی شناخته شده است در مورد ‘رفتاری خستگی و یا تا چه حد این بینش درخواست به زمان شرایط استثنایی. از جمله شواهد لازم است اگر ما به پایه بالا-خطر بهداشت عمومی استراتژی در آن است. در واقع به نظر می رسد احتمال وجود دارد که حتی کسانی که ضروری رفتار تغییراتی که در حال حاضر مورد نیاز (به عنوان مثال شستن دست ها) را دریافت خواهد کرد به مراتب بیشتر جذب فوری تر این وضعیت است که تصور می شود. ‘حمل به صورت عادی برای تا زمانی که ممکن است رهبری که ضرورت.

بدون قوی, راهنمایی, انگلیسی, موسسات و شهروندان را آغاز کرده اند که تصمیمات خود را, رفتن بیش از آنچه دولت توصیه می کند. دانشگاه نبوده است گفت: اما بسیاری از آنها, ارسال, دانشجویان, صفحه اصلی, حرکت کلاس و آزمون های آنلاین و به تعویق انداختن فارغ التحصیلی است. بسیاری از خانه های مراقبت نمی خواهد اعتراف به بازدید کنندگان است. لیگ فوتبال شده اند به حالت تعلیق درآمد. ملکه را لغو کرده است عمومی و درگیری. دولت اسکاتلند در حال برنامه ریزی برای بستن مدارس و گسترش تست.

“زمانی که شما نمی توانید با تکیه بر دولت خود را هنوز هم وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید می گوید:” Hanage. “شما قادر به محدود کردن مخاطبین خود را که نه تنها به حفاظت از شما بلکه جامعه خود را. اگر شما شروع می کنید به منزوی کردن خود را به عنوان آنجا که می توانید آنها بیشتر احتمال دارد به مرگ است.”

“ما واقعا نیاز مردم به سوی خود و برای حفظ کنترل فرد اقدامات مانند اجتماعی فاصله برای ماه در یک زمان” می افزاید: Klepac. “ما در این مدت طولانی و ما باید همه را به انجام بخشی خود را. آن است که بسیار بزرگ بپرسید.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>