حفظ پارک ها باز

یک زن بازرسی Brockwell پارک در لندن که بسته شده است برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس.مت Dunham / AP

در سراسر جهان از زوریخ به St. Louis مقامات در حال بسته شدن پارک های عمومی و فضاهای باز با استناد به ازدحام بیش از حد است که آنها ترس خواهد سوخت coronavirus عفونت. در یکی از قابل توجه و بسیار مورد بحث مثال مقامات در لندن اعلام کرد در سرزنش صدای جیر جیر که آنها بسته Brockwell, پارک, پس از آنها ادعا کرد که حدود 3000 نفر به پارک برای لذت بردن از آب و هوای خوب.

در کوتاه مدت بسته شدن پارک ها ممکن است محتاطانه به نظر می رسد زمانی که بیمارستان های ما در حال تاخت و تاز است و ما در حال تلاش بسیار سخت برای جلوگیری از گسترش COVID-19. اما در متوسط دراز مدت آن را تبدیل به یک اشتباه است که نتیجه معکوس در هر سطح. در حالی که آن را ضروری است که مردم با پیروی اجتماعی-دورى و دستورالعمل های دیگر برای مبارزه با این بیماری همه گیر, بستن تمام پارک ها و مسیرهای پیاده روی است ناپایدار معکوس و حتی مضر است.

برای شروع با, پارک سرکوب شده خودکامه پرنیان. در اختتامیه Brockwell, پارک, برای مثال تصاویر نشان داد دو افسر پلیس نزدیک تنهاست sunbather بود که هیچ جا در نزدیکی هر کس دیگری—به جز پلیس که احتمالا تا به حال چیزی بهتر انجام دهید. جمله سنگین-handedness حتی ممکن است اوضاع را بدتر, آن را به عنوان به خوبی ممکن است تغییر داوطلبانه انطباق ما امروز به مقاومت در برابر.

پیدا کردن پایدار سیاست بسیار مهم است, به خصوص از آنجایی که این بیماری همه گیر به احتمال زیاد است که نمی دور در چند هفته. آن را قابل قبول خواهد بود که ما اجتماعی فاصله روشن و خاموش برای یک سال دیگر. این بدان معناست که ما نیاز به در نظر گرفتن چگونه به حفظ انطباق با اقدامات سختگیرانه بیش از این طولانی از زمان.

ورزش, خارج از منزل, و آفتاب ضروری است نه فقط به عنوان تجملات اما به عنوان راه هایی برای حفظ سلامت جامعه و انعطاف پذیری است. که باعث می شود آن را مهم به مجموعه ای از سیاست های راست در حال حاضر. هنگامی که پارک بسته شده, باز کردن آنها را به بالا سخت تر خواهد شد. ممکن است مقامات حفاری در پاشنه خود و این مسئله ممکن است بیشتر پلاریزه. در عوض ما باید با شروع معقول و عملی سیاست به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

خارج از منزل, ورزش, آفتاب و هوای تازه در حال همه خوب است برای مردم و سیستم ایمنی و بهداشت و نه چندان بزرگ برای ویروس ها. وجود دارد یک فوتی و فوری پیوند بین ورزش و قوی سیستم ایمنی بدن است. کمبود ویتامین D که بدن ما سنتز هنگامی که پوست ما در معرض آفتاب به مدت طولانی شده است در ارتباط با افزایش استعداد ابتلا به بیماری های تنفسی. خارج از منزل و در آفتاب هستند از جمله عوامل قوی در مبارزه با عفونت های ویروسی که یک مطالعه 2009 از موفقیت فوق العاده ای از بیمارستان ها در طول سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا پیشنهاد کرد که در آینده همه گیر (من حدس می زنم این یکی!) ما باید تشویق “به صرف زمان زیادی را خارج از منزل به عنوان امکان پذیر است” را به عنوان یک بهداشت عمومی اندازه گیری.

بهداشت روانی نیز بخش مهمی از انعطاف پذیری ما نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر. نگه داشتن روحیه مردم در مسافت های طولانی مهم خواهد بود و از ورزش و خارج از منزل در میان قوی ترین داروهای ضد افسردگی و روان-سلامت بوستر ما می دانیم اغلب برابر و یا بیش از مواد مخدر و/یا درمان در کارآزمایی های بالینی. استرس به مدت طولانی شناخته شده است به طور قابل توجهی سرکوبگر ایمنی و قادر به گرفتن برخی از هوای تازه و لذت بردن از یک تغییر کوچک از مناظر مطمئنا اضافه کردن به مردم استرس است. ما به خوبی ممکن است رو به افزایش خودکشی و خشونت به عنوان افراد و خانواده ها صورت قابل توجهی استرس و انزوا: آکادمی نیروی هوایی در ابتدا تحمیل شدید جداسازی در آن دانشجویان با توجه به کروناویروس اما تا به حال به عقب البته پس از دو غم انگیز خودکشی. خشونت خانگی یکی دیگر از نگرانی واقعی: نداشتن جایی برای رفتن حتی برای یک ساعت تا حد زیادی ممکن است به بدتر شدن شرایط در برخی از خانواده ها.

بر خلاف ضعیف تهویه مناسب ساختمان های آپارتمانی است که اغلب بسیار منجر به گسترش عفونت نور خورشید و تهویه طبیعی در خارج از منزل کمک به کاهش خطر عفونت است. این به این معنا نیست که شما می توانید خورشید پخت و نظر خودتان را سترون و یا که شما باید چشم پوشی اجتماعی-دورى قوانین خارج است. و دشت نور خورشید نباید با اشتباه پزشکی عقیم سازی به عنوان روش UV-C جعبه نور. اما دلیل خوبی وجود دارد آفتاب مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک شکل از درمان و ضد عفونی کننده قبل از ما تا به حال روش های پیشرفته تر. از بسیاری از آزمایشگاه ها و دیگر مطالعات ما می دانیم که “اشعه ماوراء بنفش غیرفعال میکند و عفونت ویروس آنفلوانزا ویروسی و دیگر عوامل بیماری زا که نور خورشید باکتری ها را می کشد.” در حالی که ما باید اجازه نمی دهد هر پارک به نوبه خود به یک کنسرت-مانند وضعیت با مردم ایستاده شانه به شانه و هیچ فاصله ای بین گروه وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت اگر چند هزار نفر هستند sunning خود را در یک پارک به اندازه Brockwell است که در 125 هکتار و به راحتی می تواند جای بسیاری از هزاران نفر با فاصله کافی میان آنها است.

علاوه بر بسته شدن برخی از پارک ها ممکن است به علت آنچه, هوای آزاد, دسترسی باقی می ماند برای تبدیل شدن به حتی بیشتر شلوغ—مردم شده اند گزارش ازدحام در جای دیگر به عنوان یک پاسخ به پارک تعطیلی. این همه ممکن است اجتناب از تصاویر از پارک که مردم ناراحت و تشویق سرزنش اما آن را نمی کند و ما را امن تر است. به جای تمرکز ما باید بر روی محدود کردن دسترسی به واقعا مناطق با خطر بالا (مانند زمین های بازی) در حالی که باز کردن مسیرهای پیاده روی و چمن در یک شیوه ای است که سازگار با اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

افراد جوان هستند یک چالش خاص برای هر پارک و سیاست. آن را وسوسه انگیز به یک پارک زیرا مردم تجمع وجود دارد! در گروه های بزرگ! (به عنوان توییت اعلام بسته شدن Brockwell پارک با صدای بلند اعلام کرد.) پیشگیری از فرد در فعالیت های اجتماعی هر چند به خصوص در میان افراد جوان است که یک ماده از اجبار. تحقیقات به اثربخشی پرهیز-آموزش و پرورش تنها آموزنده است در این نقطه: پرهیز-تنها آموزش و پرورش است که دارای همبستگی مثبت با نرخ بالاتر از بارداری و حتی پس از کنترل عواملی مانند وضعیت اجتماعی و اقتصادی. ترغیب نوجوانان به طور کامل اجتناب از فعالیت جنسی بسیار دشوار است و تظاهر ما متقاعد شده آنها را از طریق آموزش می تواند فقط درایو رفتار زیرزمینی بدون safe-جنسیت و تولد-شیوه های کنترل.

مشکل مشابه وجود دارد برای جوانان جامعه در طول یک بیماری همه گیر. جوان مردم را بارها و بارها شنیده ام که coronavirus به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می افراد مسن. و همچنین آنها جوان: مرگ و میر خود را به ندرت به کار می کند به عنوان یک استدلال برای جلوگیری از آنها را از انجام کاری. ما را بهتر به درخواست تجدید نظر خود را به نوع دوستی, توسط, توضیح داد که آنها می تواند گسترش ویروس به افراد آسیب پذیر اما انجام این کار نیاز به حفظ مشروعیت. نگه داشتن پارک باز است حتی می تواند دیده می شود به عنوان یک شکل از کاهش آسیب برای تجمع جوانان است. اگر یک گروه از 10 نفر جوان می رود به یک پارک مانند Brockwell و نگهداری شش فوت دور از هر گروه دیگر پلیس shooing آنها را دور ممکن است در نهایت همه گیر بودن تئاتر است که ممکن است افزایش خطر انتقال در میان اعضای گروه اگر آنها به جای آن که صرف زمان معاشرت به هر حال در یک تنگ ضعیف تهویه مناسب آپارتمان. پارک ها می تواند حتی با قرار دادن یک محدودیتی در چگونه بسیاری از مردم را می توان با هم در یک بار که دوباره را در مورد کاهش آسیب در مقایسه با خارج-از-چشم اما بزرگتر جمع آوری در داخل خانه. در ضمن ما باید به تلاش برای متقاعد کردن جوانان به لحاظ اجتماعی منزوی اما اجازه هم نمی بچه خودمان است که ما شده اند به طور کامل موفق اگر ما صرفا مدیریت برای بهبود اپتیک با بستن دسترسی به پارک.

تاریخ در واکنش به این فاجعه پر است از نمونه های فوق العاده ای حسن نیت و پیروی در میان مردم عادی است که پس از متلاشی مقامات پایین آمدن با سنگین دست اقدامات است که در درمان عمومی به عنوان یک دشمن. ربکا Solnit کتاب بهشت ساخته شده است در جهنم جزئیات بسیاری از این موارد مانند زندگی از دست رفته زمانی که ارتش دستور داده شد به پس از زلزله سانفرانسیسکو در سال 1906 به کنترل خطرناک و سرکش “unlicked اراذل و اوباش” که عمدتا ساخته و پرداخته مقامات تخیل. متاسفانه پاسخ رسمی بدتر پس از آن آتش (که مخرب تر از زلزله خود را) با نگه داشتن دور داوطلبان “که ممکن است عرضه می شود از این قدرت برای مبارزه با آتش در دست است.” برخی از شهروندان عادی بودند حتی به ضرب گلوله توسط سربازان در lookout برای این ادعا اوباش از غارتگران و رفتار خطرناک از شهروندان است. به طور مشابه, در پس از طوفان کاترینا به عنوان یک بررسی از Solnit کتاب خلاصه “وجود دارد بی شمار حساب از امدادگران در حال نگهداری از ارائه مراقبت های پزشکی لازم است در بخش های مختلف این شهر به دلیل گزارش نادرست از خشونت است.”

هنگامی که تلاش برای “صاف منحنی” شروع به کار و تعدادی از شناخته شده عفونت شروع به پایین رفتن مقامات باید جدی گرفته شود. همه چیز بهتر خواهد شد اما باید به مراتب بیش از. اگر به طور کامل داخل خانه نگهداری می شود با هیچ خروجی برای مدت زمان طولانی, عمومی ممکن است وسوسه بشوید برای شروع به طور کامل نادیده گرفتن فاصله گرفتن قوانین در اولین نشانه از کاهش میزان عفونت مانند یک دیتر که binges در اسراف کاري بوفه. درست مثل رژیم غذایی سالم بهترین همه گیر مداخلات پایدار منطقی و علمی قابل توجیه است. اگر همه گیر تئاتر مخلوط می شود تا با شیوه های علمی صدا, ما نمی خواهد بود قادر به متقاعد کردن مردم به ادامه با دومی.

این به این معنا نیست که ما نباید محدود پارک حضور در همه وجود دارد اما بهتر پاسخ از برنامه ریزی ضعیف تعطیلی کامل است. ما می تواند به عنوان مثال کاهش تراکم با تنظیم جریان از مردم در طول زمان است. در شهرهای بزرگ با محدود پارک و فضای خانواده می تواند اختصاص داده شده روز برای بازدید با زوج و فرد شماره خانه رفتن در روز متفاوت است. این است که عمدتا داوطلبانه, البته, اما این یک بیماری همه گیر ترین: همه چیز را به صورت داوطلبانه به دلیل وجود دارد هیچ راهی برای دریافت از طریق 12 ماه آینده با دستگیری هر کسی که مایل به گرفتن برخی از هوای تازه.

دولت می تواند درخواست تجدید نظر ویژه ای به افرادی که متری به ترک پارک برای کسانی که نمی. (ثروتمند مردم تمایل دارند که خود را متری و یا تعداد زیادی است که دیگر دلیلی برای تعطیل کردن پارک ها و انکار, هوای آزاد, دسترسی به مردم فقیر.) ما می تواند نصب تعداد شمارنده در پارک ها و در مسیرهای مشابه به کسانی که در پارکینگ و یا برخی از موزه ها و ارائه معقول محدودیت. مردم می تواند و یا می شود با توجه به شش پا بلند نوار پارچه به گسترش در تمام چهار جهت در اطراف آنها در پارک ارائه موانع بصری برای فاصله. برخی از دوچرخه سواران در سراسر کشور در حال حاضر با استفاده از استخر رشته فرنگی در دوچرخه خود را به عنوان چنین فیزیکی ایدز به اجتماعی فاصله. پیاده روی و مسیرهای پیاده روی در حال اجرا می تواند جهت اختصاص به طوری که هر کس اجرا می شود و پیاده روی در یک جهت اجتناب از برخورد نزدیک. دونده و واکر حتی می توان دوره های زمانی مختلف به عنوان مخلوط کردن این دو به نظر می رسد برای ایجاد بیشتر اجتماعی-فاصله چالش ها و همچنین حداکثر تعداد مجاز در هر دوره زمانی.

ما همچنین می توانید نگاه در افزایش فضای در دسترس برای گرفتن هوای تازه و ورزش. با توجه به این که بسیاری از مردم در حال کار از خانه و سفر یا رانندگی برخی از خیابان ها می تواند بسته به اتومبیل و تعیین شده به صورت مسئولانه فاصله راه رفتن و در حال اجرا است. باشگاه گلف schoolyards و خصوصی دیگر فضاهای باز می تواند reappropriated برای ورزش و هوای تازه برای مردم است. فقط دیروز من راه می رفت زمین بیس بال با تازه چمن آراسته. اگر در این فصل اتفاق می افتد نیست شاید استادیوم باید باز شود تا افراد دیگر.

اینها فقط چند پیشنهاد وجود دارد و می تواند بسیاری از دیگران است. حتی اگر مقامات بهداشتی در برخی پارک ها به طور موقت در حالی که آنها ارزیابی و توسعه مبتنی بر شواهد سیاست ها و بهترین شیوه آنها باید این کار را با شفافیت و یک جدول زمانی و یا شرایطی که تحت آن پارک را بازگشایی شده است. این بهترین از همه ممکن است جهان: مقامات را حفظ کند بسیار مورد نیاز مشروعیت و عمومی را حفظ دسترسی به خارج از منزل تحت شرایط معقول است که کاهش خطر در حالی که ترویج سلامتی خوب بودن و انعطاف پذیری—و ما قطعا نیاز همه است که به طریق بعد از چند ماه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>