کنتاکی دربی به افزایش coronavirus بودجه امداد با مجازی تاج سه گانه مسابقه

وجود خواهد داشت یک مسابقه کنتاکی دربی مارس 2, بعد از همه, Churchill Downs پنج شنبه اعلام کرد. از آن خواهد شد یک مسابقه مجازی در میان 13 تاج سه گانه برندگان به عنوان بخشی از تلاش برای افزایش به $2 میلیون برای coronavirus تلاش های امدادی.

از 146 کنتاکی دربی به تعویق افتاد تا سپتامبر. 5 دلیل همه گیر اما مسابقه پیگیری خواهد شد جشن در اولین دوشنبه در ماه مه با یک “کنتاکی دربی در خانه” آنلاین جشن.

“برای بسیاری از طرفداران در سراسر کشور اولین دوشنبه در ماه مه تبدیل به بخشی از خانواده خود را تامین سنت” گفت: Kevin Flanery, Churchill Downs مسیر مسابقه جمهور. “ما جشن سالانه هیجان سنتی ما تاریخ با طرفداران ما و جامعه با ارائه راه برای ما برای پیوستن به با هم برای یک علت بزرگ. طرفداران ما خواهد بود گرفتار با دیدگاه واقع بینانه از مسابقه مجازی است و ما می توانیم بحث کنیم هر سال مورد علاقه ما را به نفع خود.”

کسانی که مایل به کمک به coronavirus تلاش های امدادی می توانند با مراجعه www.KentuckyDerby.com شروع آوریل 30 برای کمک به تیم کنتاکی صندوق مستقیم و امداد. Churchill Downs مطابقت خواهد کرد کمک های مالی به مبلغ 1 میلیون دلار با یک بخش کوچک از رفتن به آن مهار صندوق که مخفف برای کمک به صنعت اسب نیاز دارد.

مجازی مسابقه کنتاکی دربی در میان تاج سه گانه قهرمانان خواهد بود بخشی از یک پخش از 3 به 6 p. m. EDT در NBC. بخشی از سه ساعت ویژه خواهد شد از ویژگی های در حال اجرا 2015 Kentucky Derby زمانی که آمریکایی فرعون شروع آخرین تاج سه گانه را اجرا کنید.

“پیش بینی که برنده تاج سه گانه ظهور خواهد کرد به عنوان قهرمان نهایی هیجان گفت:” لایحه Carstanjen مدیر اجرایی Churchill Downs, Inc. از همه مهمتر, ما افتخار می کنیم برای استفاده از این پلت فرم به عنوان یک نیروی خوب با جمع آوری پول برای این شایسته COVID-19 اضطراری طرح. ما مصرانه از علاقه مندان به پیوستن به ما با بخشش و جشن با ما از خانه است.”

کسانی که مایل به پیوستن به “کنتاکی دربی در خانه” جشن می توانید ببینید www.KentuckyDerbyParty.com برای کسب اطلاعات بیشتر در فعالیت های.

13 تاج سه گانه برندگان آقا بارتون (1919), شجاع روباه (1930) اوماها روباز انتخابی (1935) جنگ دریاسالار (1937), Whirlaway (1941) تعداد ناوگان (1943) حمله (1946) Citation (1948) دبیرخانه (1973) سیاتل کشت (سال 1977) تأیید (1978) امریکایی فرعون (2015) و توجیه (2018).

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>