کوین دورنت در میان چهار Brooklyn Nets به تست مثبت برای COVID-19

NBA رسیدگی شد یکی دیگر از ضربه شنبه با خبری که چهار بازیکن در بروکلین نتس — از جمله همه ستاره جلو Kevin Durant — آزمایش مثبت برای COVID-19.

بازیکنان را به هفت تعداد NBAers به تست مثبت برای این ویروس است که ایجاد ویرانی در سراسر جهان تنظیم کردن بسته شدن مرزها و خاموش کردن بخش بزرگی از اقتصاد.

شبکه نیست شناسایی بازیکنان اما یک گزارش از وب سایت ورزشی گفت: یکی از آنها مجروح دورنت که نادر برای سفر جاده ای با این تیم در هفته گذشته.

“هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه” دورنت گفت: با توجه به ورزشی را شمس Charania که گزارش شبکه ستاره نشان دادن هیچ نشانه ای از این بیماری است. “ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید.”

این لیگ در حال حاضر به حالت تعلیق در آن 2019-20 فصل برای حداقل 30 روز و هیچ فوری کلمه در مورد اینکه آیا این آخرین تست مثبت خواهد تغییر دهد که چشم انداز. اما با مثبت چهار روز آینده پس از سه آن نامطلوب به چه بوده است در حال حاضر نامطلوب در هفته است.

NBA دست و پنجه نرم کردن با آنچه در آن ممکن است قادر به انجام به از سرگیری یک فصل است که در حدود 75 درصد تکمیل شده زمانی که آن متوقف شد آخرین شب چهارشنبه.

کمیسر آدم نقره علنا اعلام کرد حداقل 30 روز وقفه اما به نظر می رسد که خوش بینانه با توجه به بی امان طبیعت از این بیماری همه گیر. چند ورزش اعلام کرده اند تعویق یا لغو طریق اواسط ماه مه و به تابستان است.

شده اند وجود دارد پیشنهادات که بازی یک مجموعه کامل از سری حذفی می تواند فشار و رطوبت را به اوت. اما همانطور که با همه چیز در ارتباط با این بیماری همه گیر آنفلوآنزا طبیعت همیشه در حال تغییر از وضعیت جهانی باعث می شود هر نوع برنامه ریزی بلند مدت در کنار غیر ممکن است.

این شبکه که در آخرین بازی 10 مارس در لوس آنجلس در برابر لیکرز گفت: این تیم است که “در حال حاضر اطلاع هر کسی که تا به حال شناخته شده است در تماس با بازیکنان از جمله اخیر مخالفان و همکاری نزدیک با دولت های محلی و مقامات بهداشت در گزارش.”

این تیم نیز گفت: اعضای آن سفر که به طور کلی شامل بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی و پخش جدا باقی می ماند برای یک دوره مشخص از زمان.

این اثر trickle-down فوری بود. با توجه به گزارش لیکرز گفته شد آنها آزمایش می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و دستور به 14 روز از خود جدا می کند.

از چهار شبکه های بازیکنان که تست مثبت شد بدون علامت و نشان داد علائم کروناویروس. از سه بازیکنان NBA به تست مثبت دو بدون علامت بودند.

با استناد به NBA منابع ESPN آدریان Wojnarowski گزارش شبکه پرداخت خصوصی پزشکی شرکت برای teamwide تست پس از بازگشت از کالیفرنیا هفته گذشته است. پس از بازی در لس آنجلس بروکلین سفر به سان فرانسیسکو که در بازی مقابل گلدن استیت واریرز در اصل برنامه ریزی شده برای روز پنجشنبه گذشته بود که در نهایت به تعویق افتاد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

رپتورز نیز در کالیفرنیا در هفته قبل از لیگ برتر متوقف شد بازی. آخرین بازی بود که در ایالت یوتا در برابر جاز و جاز بازیکنان رودی Gobert و داناون میچل در نهایت آزمایش مثبت است.

50-به همراه اعضای تورنتو سفر, پارتی, مورد آزمایش قرار گرفتند و هفته گذشته هر برگشتم منفی این تیم گفت.

Doug Smith

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>