Khabib می گوید او نمی خواهد استراحت قرنطینه, UFC 249 مبارزه خاموش است

سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov می گوید او نمی خواهد ترک قرنطینه در روسیه برای مبارزه با خرید و فروش یک

توسط NEWS-SINGLE در 14 فروردین 1399

سبک وزن UFC قهرمان Khabib Nurmagomedov می گوید او نمی خواهد ترک قرنطینه در روسیه برای مبارزه با خرید و فروش یکی دیگر از ضربه به UFC رئیس دانا سفید تصمیم به برگزاری UFC 249 در آوریل 18 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Nurmagomedov ساخته شده خود را اعلام روز شنبه در Instagram, گفتن, مخلوط هنرهای رزمی جهان به "مراقبت از خودتان و خودتان قرار دادن در کفش من."

Nurmagomedov (28-0) برنامه ریزی شده بود برای مبارزه با بالا مدعی تونی فرگوسن (25-3) در مهمترین رویداد UFC 249 در دو هفته. نشان می دهد در ابتدا میله میله برای مرکز بارکلیز در بروکلین قبل از همه گیر انداخت UFC برنامه به تحول.

Nurmagomedov است که در زبان مادری خود داغستان و خود را Instagram post روشن ساخته است که او نیست ترک برای مبارزه حتی اگر سفید است قادر به پیدا کردن یک محل به مرحله آن است. Nurmagomedov چپ کالیفرنیا به بازگشت به خانه وقتی UFC تا به حال آزمایشی طرح به مرحله UFC 249 در امارات متحده عربی اما, قهرمان اولین دوشنبه نشان داد که او احتمالا نمی خواهد اجازه خروج از کشور دوباره با توجه به محدودیت های مسافرتی.

"من همه چیز را درک کنند و من قطعا ناراحت تر از شما برای صرفنظر کردن از مبارزه" Nurmagomedov گفت. "احتمالا مثل همه دیگران من تا به حال بسیاری از برنامه های پس از جنگ, اما من می توانم کنترل آن است."

سفید و UFC نمی بلافاصله اظهار نظر در Nurmagomedov تصمیم که شده بود انتظار می رود برای چند روز پس از MMA جهان آموخته Nurmagomedov در داغستان به جای کالیفرنیا جایی که او به طور معمول پس از اتمام آموزش های خود را برای دعوا.

Nurmagomedov همچنین ابراز خشم و نیروها در تلاش برای وادار کردن او به مبارزه اگر چه او را ندارد آن را روشن کند که آیا او با اشاره به طرفداران و یا سفید.

"معلوم است که تمام جهان باید در قرنطینه" Nurmagomedov گفت. "دولت از همه کشورها افراد مشهور در سراسر جهان می خواهیم مردم را به دنبال تمام الزامات ایمنی به منظور محدود کردن گسترش بیماری به نجات مردم و Khabib تنها رها از تمام تعهدات و باید با نشان دادن اراده آزاد و آموزش پرواز در سراسر جهان به خاطر مبارزه؟"

فرگوسن هنوز می خواهد به مبارزه در مارس 18, و به نام او در UFC به نوار Nurmagomedov از عنوان سبک وزن در مصاحبه با ESPN, UFC پخش شریک است.

"بدیهی است که او می دانست آنچه که او می تواند انجام دهد برای کمک به نجات این کارت گفت:" فرگوسن که نه از دست یک مبارزه از سال 2012. "او نمی خواهید را به هر یک از این شانس. همه خطرات مصرف در تلاش برای انجام آن است. او bailed مرد."

سفید بارها قول داد برای پیدا کردن یک راه امن برای نگه UFC 249 بزرگترین pay-per-view رویداد در ارتقاء بهار تقویم. سفید ادعا کرده است که یک محل انتخاب شده که در آن او را نشان می دهد بدون طرفداران, اگر چه او نیست فاش محل.

UFC برگزار شد نشان می دهد بدون طرفداران, در برزیل, در مارس 14, اما به تعویق افتاد و متعاقب آن سه رویداد. سفید در حال برنامه ریزی برای برگزاری دو نفر از کسانی که حوادث بدون طرفداران در UFC آموزش مجتمع در لاس وگاس اما ایالتی نوادا ورزشی تصمیم کمیسیون به حالت تعلیق در مبارزه با رقابت های ورزشی در دولت او مانع از انجام آن است.

در حالی که Nurmagomedov حکومت خود چندین مبارزان بوده است مبارزه اصلی شکاف در UFC 249 کارت.

خروس جنگی جاستین Gaethje پیشنهاد شده است به عنوان یک پتانسیل حریف برای فرگوسن, که گفت که او هنوز به طور رسمی پذیرفته شده جدید matchup دلیل آن هنوز مشخص نیست که آیا UFC 249 رو به جلو خواهد رفت. قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان نیز داوطلب برای مبارزه در کوتاه مدت متوجه برابر کهنه Jorge Masvidal.

همه گیر افزایش یافته یکی از گیج کننده ترین رگه در MMA تاریخ: Nurmagomedov و فرگوسن شده اند رسما رزرو برای مبارزه با پنج بار از دسامبر 2015 و star-crossed مبارزه هنوز هم هرگز اتفاق افتاده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

اول برنامه ریزی شده matchup نامیده می شد در اواخر سال 2015 به دلیل نامعلومی آسیب برای Nurmagomedov و دوم پیشنهاد matchup در مارس 2016 شد scrapped زمانی که فرگوسن تا به حال یک مشکل با ریه های خود. مبارزه رزرو شد برای سومین بار در UFC 209 در مارس 2017 اما نامیده می شد در روز وزن در زمانی که Nurmagomedov به طور جدی بیمار شد از وزن خود را کاهش دهد.

UFC برنامه ریزی تقلا برای چهارمین بار برای UFC 223 در مارس سال 2018 است. شش روز قبل از مبارزه فرگوسن پاره رباط در زانو خود را در حالی که راه رفتن بر روی یک مجموعه تلویزیونی برای ترویج مبارزه و آن را اوراق دوباره.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب