کودکان و نوجوانان زیر 12 ممنوع از عنوان توپ فوتبال در تمرین در انگلستان ایرلند و اسکاتلند

لندن—کودکان تا سن 12 سال ممنوع خواهد شد از رفتن یک توپ فوتبال در جلسات تمرین در انگلستان ایرلند و اسکاتلند به عنوان مقامات نگاهی به آدرس بالقوه در دراز مدت تاثیر بر سلامت از آسیب به سر.

بدن حاکم از سه منطقه اعلام کرد عنوان جدید دستورالعمل در دوشنبه ماه پس از یک اسکاتلندی مطالعه یافت سابق بازیکنان حرفه ای وجود دارد کمتر احتمال دارد به مرگ از علل شایع مانند بیماری های قلبی و سرطان در مقایسه با جمعیت عمومی اما بیشتر احتمال دارد به مرگ با زوال عقل است.

دستورالعمل ها می گویند وجود خواهد داشت “فارغ التحصیل رویکرد” به عنوان در عمل برای کودکان و نوجوانان از 12-15 در حالی که این عنوان خواهد بود محدود به یک جلسه تمرین در هفته برای کودکان و نوجوانان 16 و 17.

وجود خواهد داشت هیچ تغییری در شرایط عنوان در مسابقات با توجه به شدت محدود تعداد عناوین که در واقع رخ می دهد در جوانان منطبق است.

اسکاتلندی مطالعه بود که دولت عنوان توپ شد علت افزایش شیوع عصبی شرایط در میان بازیکنان فوتبال, اما تصمیم برای به روز رسانی دستورالعمل های گرفته شده به “کاهش در برابر هر گونه خطرات بالقوه” در انگلیسی فدراسیون فوتبال در بیانیه ای گفت.

“این اسلام است که مسئول توسعه به ما مردمی مربیگری” FA اجرایی علامت Bullingham گفت: “بدون تأثیر لذت بردن است که کودکان در تمام سنین را از بازی.”

انجمن ها گفت: هدایت تولید شده بود به صورت موازی با UEFA کمیته پزشکی است که به دنبال تولید و اروپا گسترده هدایت بعد از این سال.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>