نیکز صاحب جیمز دولان تست مثبت برای coronavirus

جیمز دولان صاحب نیویورک نیکز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus این تیم اعلام کرد شنبه شب در بیانیه ای.در این

توسط NEWS-SINGLE در 11 فروردین 1399

جیمز دولان صاحب نیویورک نیکز دارای آزمایش مثبت برای coronavirus این تیم اعلام کرد شنبه شب در بیانیه ای.

در این بیانیه گفت: هرگاه در خود به انزوا بود اما "تجربه کمی به هیچ علائم است." او اولین بار است که مالک در NBA برای عموم شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای این ویروس که باعث شده است که حداقل 2000 مرگ و میر در ایالات متحده است. حداقل 10 بازیکنان NBA نیز آزمایش مثبت برای ویروس NBA فصل متوقف شده است پس از 11 مارس.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه و یا چرا هرگاه مورد آزمایش قرار گرفت با توجه به عدم در دسترس آزمایش در ایالات متحده و در نیویورک در خاص است. که چندین تیم NBA دریافت تست, در حالی که کسانی که با کمتر معنی مالی و اغلب علائم شدید نمی تواند تبدیل به یک flashpoint در پی این فصل لغو شود. شهردار بیل د Blasio نیویورک ساخته شده نظرات انتقادی در این ماه پس از بروکلین نتز اعلام کرد که چهار نفر از بازیکنان خود را به حال آزمایش مثبت اگر چه تنها یکی از علائم نشان داده شده.

دستورالعمل صادر شده توسط New York City Department of Health "را به شدت توصیه می کند در برابر آزمایش افراد مبتلا به بیماری خفیف است که می تواند با خیال راحت مدیریت در خانه, مگر اینکه تشخیص ممکن است بیمار تاثیر مدیریت است."

اما در مورد ورزش حرفه ای فرانچایز آنها اغلب روابط موجود با مراکز پزشکی و همچنین خود تیم پزشکان.

در مارس 18, یک هفته پس از فصل معلق شده بود سخنگوی نیکز گفت: "ما شده اند پس توصیه های محلی و ملی, مقامات بهداشت و همچنان به نظارت بر بازیکنان ما نزدیک است. همانطور که در حال حاضر با بازیکنان ما بدون علامت باقی مانده هیچ یک از آنها تست شده برای COVID-19. ما باقی خواهد ماند و در تماس نزدیک با مقامات بهداشت و NBA و NHL."

یک نیکز سخنگوی کاهش یافته است به نظر دولان تست. در بیانیه این تیم گفت: هرگاه ادامه داد: برای نظارت بر عملیات کسب و کار.e

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن