کوبه برایانت باید افتخار, اما آن چیزی است که ما باید به عجله

تکان دهنده مرگ ناگهانی از کوبه برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه یک فاجعه فراتر از رنگ پریده است.

خانواده ها شود نابود خواهد شد برای همیشه لطفا برای زندگی دگرگون خواهد شد فراتر از تصور است و غم و اندوه و احساس از دست دادن است که نفوذ ورزش جهان و به صورت بی حد و حصر ماه و سال. آن را غیر قابل درک و ویرانگر و آن را سخت به فکر می کنم از هر چیزی قابل مقایسه در این دوران است.

و راه هایی برای بزرگداشت پنج بار قهرمان NBA و 16-بار همه ستاره و جوانه زدن ستاره بسکتبال از یک دختر در حال نورد در تقریبا روزانه است.

یکی از آنها پیشنهاد شده توسط بیش از چند chroniclers ورزش و نگهبانان از این بازی است برای تغییر NBA آرم به منعکس کننده یک حرکت است که typified برایانت بازی یک راه برای ادای احترام به یکی از بزرگان تمام دوران است. و در حالی که این برای تلفن های موبایل مانند یک راه فوق العاده به پرداخت ادای احترام به برایانت, آن را سخت در هوشیار نور روز به توجیه آن را انجام می دهند.

این نیست که برایانت سزاوار نیست که برخی از leaguewide شناخت. شاید تغییر نام یک موجود جایزه بعد از او ممکن است کار اگر چه آنچه را که می گویند در مورد این فرد در حال حاضر همراه با جایزه. شاید یک جایزه سالانه است که می تواند تاسیس در برایانت (آرکانزاس) حافظه.

و شاید این اتفاق درست پس از لیگ تصمیم می گیرد که چگونه می خواهد آن را به افتخار حافظه از اواخر دیوید استرن که در روز سال نو به پا زدن کردن غم انگیز ترین ماه لیگ تا به حال برای دریافت از طریق سال.

بدون شک وجود دارد برایانت یک معشوق هم تیمی حریف و عضو اخوان که NBA است; او beacon برای این نسل درست مثل مایکل جردن بود به او و بیل راسل و پژمردگی چمبرلین بودند به ایشان و سحر و جادو جانسون و لری پرنده بودند به ایشان.

وجود دارد بدون شک خود را از دست دادن غم انگیز است. آن را قطع مردم عمیقا باعث آنها را به سوال مرگ و میر خود را و آنها را درک فقط چگونه زندگی گرانبها است. اما فکر می کنم NBA باید آن را تغییر دهید بسیار نگاه به بزرگداشت آن ؟ ببخشید این چیزی است که باید به طور گسترده ای پشتیبانی می کند. این هفته احساسات خام و صدمه واقعی است اما این یک واکنش افراطی به فاجعه است.

بنابراین بیش از حد است هر گونه پیشنهاد لیگ باید از تیم بازنشسته Nos. 8 و 24.

یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان در میان آنها سابق رپتور ترنس راس در اورلاندو – در حال حاضر تصمیم گرفت که دیگر نمی خواهد به پوشیدن شماره 8 دلیل بود که یکی از برایانت دو نیوجرسی اعداد است که او عینک خود را در 20 سال لیکرز حرفه ای. علامت گذاری به عنوان کوبا صاحب Mavericks گفت: هیچ دالاس بازیکن همیشه پوشیدن شماره 24 اما که نمی توان آن را آویزان از عرصه rafters.

این Laker را Quinn طبخ رفت دورترین. او تصمیم گرفت که دیگر نمی خواهد به پوشیدن شماره 2 به دلیل که شماره پیراهن در ارتباط با نوجوان Gianna برایانت و طبخ خواهد شد و در حال حاضر پوشیدن شماره 28 به عنوان یک راه برای پرداخت جهات خود را به جوانتر برایانت و پدرش.

تورنتو هنجار پاول که بت برایانت در حال رشد و با حضور خصوصی اردوگاه/جلسه آموزش Bryan برگزار شد در تابستان گذشته به فکر تغییر از شماره 24 — برداشت چون برایانت عینک آن را به برخی از شماره های دیگر با هیچ انجمن به ستاره سابق.

کسانی که همه نیت خوبی حرکت می کند و بسیار شخصی و دور می شود آن را از هر کسی که در خارج به قاضی که آیا آنها “درست” یا “غلط” به دلیل وجود است نه از هر یک در این تصمیم گیری. اما سن آنتونیو پتی میلز زده توجه داشته باشید این هفته قرار می دهد که نور های مختلف بر روی آن.

“من فکر می کنم اگر من به او افتخار با یک شماره از آن خواهد شد به نمایندگی تعدادی,” آسیاب به خبرنگاران گفت: این هفته است.

او هم می بیند شخصی طبیعت از این تصمیم.

“هر راه که شما افتخار او خوب است” میلز گفت. “هر فردی که احساس می کند و می خواهد به افتخار یک فرد در هر راه که آنها احساس بزرگ است.”

غم یک چیز شخصی است. در این مورد نیز می تواند بسیار عمومی به دلیل که برایانت بود و آنچه که او به معنای به ورزشکاران و ورزشکار در سراسر جهان است. اما آن را نیز گاهی منجر به بثورات غیر قابل برگشت تصمیم گیری و آن را نباید.

در سراسر بازی

  • بار سرگرم کننده در سیب بزرگ: آن دسته از حواس پرت نیویورک نیکز. به عنوان طرفداران شعار “فروش تیم” در صاحب جیمز دولان او به عنوان ترک صندلی خود را پس از دیگری از دست دادن بازیکنان درگیر شدند در یک کشمکش زمانی که نیکز گارد Elfrid Payton هل گریزلیز به جلو جائه Crowder به غرفه در دقیقه آخر یک فوران چاه نفت ممفیس برنده شوید. این حادثه منجر به سه ejections.

و سپس نیویورک مارکوس موریس مجبور به عذر خواهی برای این intemperate و مسخره اظهارات در مورد Crowder. “او بسیاری از زنان گرایش در دادگاه flopping پرتاب سر خود را به عقب به کل بازی. مثل من گفت: این مرد را بازی و شما خسته از این که” موریس به خبرنگاران گفت:.

نیکز در حال داغ در ظروف سرباز یا مسافر بالا به پایین.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • دفاعی غربال: این قابل بحث است که آیا یا نه واشنگتن ویزاردز بدترین دفاعی تیم در NBA; دیگر وجود دارد جامد رقیب برای این عنوان و بسیاری از معیارهای آماری را می توان اعمال شده به آن را کشف کردن. جادوگران هستند اما در تلاطم یکی از بدترین دفاعی هفته از هر تیم تا کنون. آنها به 151 امتیاز در روز سه شنبه به میلواکی بود که بازی بدون Giannis Antetokounmpo پس از تسلیم شدن 152 به آتلانتا در روز یکشنبه. بله که 151.5 امتیاز در هر بازی اجازه بیش از دو بازی.
  • خوش آمدید

ایندیانا پیسرز در برخی از خبر خوب و علاوه بر خوش آمدید به فهرستی که گارد ویکتور Oladipo بازی اولین بازی فصل در روز چهارشنبه. و چه خوش آن بود. Oladipo که تا به حال از دست رفته بیش از یک سال کامل با چهار پاره تاندون رنج می برد در یک بازی در برابر رپتورز ضربه و یک بازی به تساوی سه-اشاره گر با کمتر از 10 ثانیه به سمت چپ در ایندیانا نهایی 115-106 اضافه برنده بیش از شیکاگو است. Oladipo به پایان رسید و با نه امتیاز و دو ریباند و چهار پاس گل در دقیقه 21. “این شگفت انگیز است,” او گفت: بعد از بازی. “کلمات نمی توانم آن را توصیف کنم. آن سخت بود سخت سال.”

  • پرکار گزینه سوم: در یک تیم است که به ثمر رساند ستاره مانند جیمز هاردن و راسل وستبروک در آن هوستون نیاز برای گزینه سوم نیست به عنوان بزرگ به عنوان آن را با بسیاری از تیم های دیگر. اما اریک گوردون نشان داد که این هفته او می تواند آن را. گوردون رفت و برای یک حرفه ای-بالا 50 امتیاز در یک پیروزی بزرگ بیش از یوتا در روز دوشنبه اول وقت شده است و بیش از 40 پس از او در حال بازی برای کلیپرز در سال 2009. آن را به اندازه کافی بزرگ دستیابی به موفقیت شب که موشک منتقل گوردون به صف شروع خود را برای بازی در پورتلند در روز چهارشنبه. “شما رو به گرفتن 50 امتیاز” موشک مربی Mike D’Antonio شوخی از حرکت می کند. “این یک نوار بالا.”
  • سقوط از ابعاد حماسی: ساکرامنتو کینگز صحنه بزرگترین تظاهرات در تاریخ NBA در این هفته — حداقل پس از جمعآوری شد و در سال 1996 و سکندری bumbling مینه سوتا تیمبرولوز افزود: یکی دیگر از هتک ابرو به تاریخ حق رای دادن. پادشاهان ازمایش کرده با 17 امتیاز با 2:49 چپ در سه ماهه چهارم یک شنبه شب بازی قبل از آنها بسیج را به نفع خود 133-129 در وقت اضافه در بزرگترین اواخر بازی باز گشت. با توجه به ESPN آمار تیم NBA شد 0-8,378 زمانی که trialing 17 یا بیشتر با کمتر از سه دقیقه به رفتن در یک بازی قبل از ساکرامنتو گیج.

خط هفته

36, 10, 11

پورتلند Damian Lillard انجام داده است را در خود هشت سال در NBA از جمله چهار حضور در all-star بازی. اما آن را تا چهار شنبه شب در یک تریل بلیزرز برنده است که او ثبت اولین سه گانه-دو از کار خود را. او تا به حال 36 امتیاز و 10 ریباند و 11 پاس گل در پورتلند 125-112 برنده بیش از هوستون.

سابق رپتور هفته

رابرت آرچیبالد

آرچیبالد درگذشت آخرین جمعه مشخص باعث می شود در فقط 39 سال است. او فقط 30 بازی با رپتورز در فصل 2003-04. او را صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او در اروپا که در آن او به خود به عنوان یک بازیکن او داده شد یک لحظه سکوت قبل از لیگ اسپانیا بازی ها در آخر هفته — و او همچنین برای بریتانیا در بازی های المپیک 2012 لندن با نیک پرستار به عنوان یکی از تیم دستیار مربیان است. “اول از همه او یک بازیکن خوب” پرستار گفت:. “و او یک نوع فکری از مرد واقعا هوشمند است. تا به حال بسیاری از خارج از دادگاه زرنگ و دانا به او و یا منافع و یا هر چیز دیگری. او باهوش و خوب خواندن و خوب کشت و خوب سفر و تمام کسانی که همه چیز. او جالب, هوشمند, پسر است.”

قدم زدن پایین خط حافظه

رپتورز در حال بازی در یکی دیگر از خانه بازی در سوپر باول یکشنبه رو بولز در این سال در 3 p. m. بنابراین هر کس می تواند به هر حزب آنها ممکن است رفتن به. و ما نمی دانیم که چه گاو انجام می دهند اما یک سال گرمای میامی باعث به هم بزنید در سال 2013 در سراسر عرصه منطقه است. آنها ضرب و شتم تورنتو 100-85 که بعد از ظهر و به جای پرواز به سمت راست به صفحه اصلی بعد از بازی به آماده شدن برای یک بازی خانگی در دوشنبه آنها امن یک مهمانی خصوصی در اتاق مجاور نوار های ورزشی به ماندن و تماشای بازی فوتبال بزرگ. “جمعی وجود دارد ناگهانی به ماندن” گرما مربی Erik Spoelstra گفت: آن روز.

اطلاعات از دیگر نشریات سیم خدمات و وب سایت های استفاده شده در تدوین این گزارش است.

Doug Smith

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر