آن چیزی یکشنبه شب در لس آنجلس. از 21-19 لیکرز بودند بازی 14-26 رپتورز. تنها مبهم تشخیص سرگرمی رقم در مرکز استیپلز جمعیت بود کمدین اندی ،

خواستار اقدام برای بینندگان تلویزیون در کانادا شد چاک Swirsky که یکشنبه شب کشیده تا این ویدئو در یوتیوب از Jan. 22, 2006, ریخت و خودش یک لیوان شراب و تماشا کوبه برایانت نمره 81 امتیاز همه را دوباره و دوباره.

“آن نیست که در زمان نخست لیکرز” به یاد می آورد Swirsky در حال حاضر خریداران رادیویی صدا و مانند هر کس دیگری وضعیتی وخیم از برایانت مرگ در سن 41 در سقوط یک هلیکوپتر که ادعا نه زندگی از جمله یکی از چهار دختر او. “این یک تغییر و تحول ، شما تا به حال Kwame قهوه ای و Smush پارکر. شما تا به حال کریس Mihm. Lamar Odom بود و احتمالا هنوز هم در نخست خود را.

“رپتورز به سرب در سه ماهه سوم آن را حیف و میل و کوبه کردم آن رفتن. منظورم این است که او آن را کردم رفتن.”

در این ویدئو تحلیلگر لئو Rautins هشدار می دهد که رپتورز نیاز به انجام یک کار بهتر از پوشش برایانت حتی به عنوان آنها فشار به اولیه منجر شود.

“او 26,” Swirsky می گوید در ثانیه پایانی نیمه اول با رپتورز تا 63-49 در اندازه با تشکر از 62 درصد تیراندازی. “من اهمیتی نمی دهند اگر او نمرات 66 به عنوان طولانی به عنوان رپتورز برنده شوید.”

نیمه به پایان می رسد با لیکرز طرفداران booing و با رپتورز تا 18 در داخل نه دقیقه باقی مانده در سه ماهه سوم Swirsky یادداشت سابق لیکرز نوابغ جیمز شایسته و Kareem Abdul-Jabbar در حضور و غیاب و احتمالا موهن از آنچه آنها را ببینید.

Swirsky: “من تعجب می کنم اگر آنها در حال فکر کردن این است که گریه به دور از Showtime در ’80s در.”

Rautins: “شما می توانید شرط می بندم که آنها در حال فکر کردن است. کسانی که برخی از لیکرز تیم است.”

Swirsky: “این است که تقریبا مانند ‘Sesame Street.'”

برایانت که دارای 30 نقطه به آن نقطه punctuates Swirsky جمله را با سطل به قطع لیکرز کسری به 16.

وجود دارد هیچ Muppet مراجع پس از آن.

یک برایانت غوطه دادن در اواخر سوم قرار می دهد او در 51 امتیاز و لیکرز در بالا 87-85.

“کارمند شماره 8 وارد کرده برای کار” Swirsky می گوید بینندگان با اشاره به برایانت شماره پیراهن.

رپتورز — Jalen رز و Chris Bosh در میان آنها — تبدیل شدن به صرف اضافی در bravura عملکرد. برایانت outscores کل تیم در نیمه دوم 55-41.

لیکرز هستند تا 117-102 با 1:58 چپ به بازی و برایانت در 76 امتیاز زمانی که Swirsky حدس چرا کوبه هنوز در بازی است.

“من به یاد داشته باشید من به لئو من رنگ مرد تنها دلیل که چرا او را روی زمین است که برای دریافت 80,” Swirsky گفت. “جمعیت می خواستم 80. وجود تفاوت بين شاهد 7 و 8.”

همانطور که معلوم شد لیکرز مربی فیل جکسون در نظر گرفته کشیدن برایانت کوتاه از 80 با اواخر منجر شود اما دستیار فرانک Hamblen هشدار داد که ممکن است تحریک دیوانه وار طرفداران به شورش.

برایانت ثبت نهایی خود هفت امتیاز در ناپاک عکس های اختتامیه 18-از-20 از خط و 28-از-46 از زمینه ها از جمله 7-of-13 از سه نقطه محدوده.

نهایی: لیکرز 122, رپتورز 104.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“این بود فک” Swirsky گفت. “هنگامی که ما به سه ماهه چهارم, من می دانستم که وجود دارد چیزی خاص در جریان است.”

در واقع در این ویدئو Swirsky می گوید او امیدوار است برخی از بینندگان در کانادا در حال ضبط بازی برای آن ارزش تاریخی. یوتیوب کلیپ اثبات است کسی را.

“این نه فقط یک روال بازی و من فقط من در هیبت” او گفت:. “در این روز پس از 18 سال از کالج بسکتبال با DePaul و میشیگان و در حال حاضر در 22 سال در NBA وجود هر گونه سوال آن واحد قابل توجه ترین رویداد من تا کنون دیده اند و تا کنون به نام.

“برای دیدن یک مرد به یک در پنج است و او به یک در پنج, که آیا آن را Bosh, Jalen رز مت بونر چارلی بیانوبا جوی گراهام, Mo پترسون مایک جیمز — من می توانم درست کردن لیست — و او فقط آنها را جویده و این بود که.”

زمانی که Swirsky شنیده می شود از روز یکشنبه تصادف منجر به مرگ, اما, 81-نقطه بازی بود که اولین چیزی که به ذهن آمد.

او گفت: آن را به حافظه برایانت و دختر Gianna نشسته courtside در یک شبکه-شاهین بازی در ماه دسامبر در بروکلین تعامل مانند هر پدر و فرزند. و پس از آن بود که دیگر قربانیان را در نظر بگیرید.

“من فکر وجود دارد بسیاری از مردم تحت تاثیر این فاجعه و غیر قابل باور است,” او گفت:.

Swirsky گفت: یکی از دلایل برایانت طنین انداز با بسیاری از طرفداران این است که او 20 سال زندگی حرفه ای straddled نسل.

“اگر شما یک 15 ساله بچه شما بزرگ در آخرین مرحله از کوبه حرفه ای, و اگر شما 30 شما او را تماشا می کردند از یک روز. اگر شما در نسل کودک Boomer مثل خودم به شما این فرصت برای دیدن (و مقایسه او با) دوره های مختلف است.”

برایانت شور بود که همیشه مشهود است.

“اگر شما را دیدم یک نوار از کوبه برایانت شما هرگز می دانم که بازی 22 بر یک سه شنبه شب در کلیولند یا بازی 3 از NBA Final” Swirsky گفت. “منظورم این است که او هرگز coasted. او هرگز موفق به فشار پشت دفاع. او هرگز تنها ایستاده در اطراف. او به هر بازی از هر بازی. بار مدیریت ؟ چنین چیزی وجود ندارد.”

به طوری که او نگاه به عقب در بازی 41 از NBA فصل 14 سال پیش زمانی که برایانت احضار او به تجمع لیکرز گذشته رپتورز Swirsky مطرح شیشه ای در سلام.

“کوبه سمت چپ یک علامت پاک نشدنی” او گفت:.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی