Paolo Pellegrin / مگنوم

دیروز بعد از ظهر این خبر تکان دهنده است که کوبه برایانت تا به حال کشته در سقوط یک هلیکوپتر در کنار دخترش Gianna و هفت نفر دیگر پاره پاره از طریق اجتماعی-خوراک رسانه های گروهی و متون. مانند بسیاری از Laker طرفداران من صرف ساعت اول حیرت زده و بیشتر سکوت فقط در تلاش برای آمدن به مقابله با واقعیت از اولین گزارش. اما در زمان شب سقوط کرد و من دیگر نمی تواند ساکن در این فاجعه دامنه مادام العمر شکستگی در آینده به برایانت خانواده و بسیاری دیگر پیچیدگی یک offcourt میراث ناتمام مانده. همانطور که اغلب مورد بیش برایانت زمان تصدی به عنوان بسکتبال ترین پلاریزه سوپراستار آن را آسان تر به فکر می کنم در مورد مفرد virtuosic زیبایی از بازی خود را.

Pro basketball می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد مانند یک مسابقه از بالا بدن. چرا که تماشاگر را به شرح زیر چشم توپ آن را به راحتی در پرش تیرانداز را تمیز انتشار و یا کنترل خشونت tomahawk غوطه دادن. اما زیر یک بازیکن ها همیشه در حال حرکت ایجاد فضا برای بیشتر خیره کننده کار از دست. بازیکنان جوان استفاده از سرعت به التماس کردن به این میکرو سلیمان از فضای شلوغ چوب جنگلی اما عضلات تند انقباض محو شدن با سن. برای نگه داشتن نمره در خواهد جانبازان باید توسعه فریبنده رفت و آمد و چند بازیکن تا به حال craftier رفت و آمد از برایانت.

در چشم ذهن من می توانم او را تربیع تا در یک مدافع جدا شده را در نزدیکی خط پرتاب آزاد. او با یک ضربت با چیز تیز گام feinting یک درایو است که حتی در سال های پایانی خود را هنوز هم به اندازه کافی سریع به خط توسط مردم است. برایانت مرد را نیش می زنند و backpedal یک مرحله به اندازه کافی به او را به اتاق را برای یک شات. اما برایانت همیشه می خواستم. بیشتر لمس. عکس های بیشتر. بیشتر شد. او می خواهم چرخش دور از سبد برای فضای بیشتر و جمع آوری توپ, همه در یک مایع دنباله یک مرد باله فریب مدافع به فکر آن خواهد پایان با برایانت خمیده به یکی از انحصاری fadeaways. اما این هم جعلی بود. زمان مدافع به رسمیت شناخته نیرنگ او در حال حاضر mid-air, داشتن lunged رو به جلو برای جلوگیری از یک غیبت که هرگز نمی خواهد آمد. در ضمن برایانت خواهد محوری به سمت سبد برای آسان 12-بالا و پایین صفحه. که چیزی در مورد برایانت: او همیشه به نظر می رسید به یکی از محوری.

در سال های اخیر هاله ای از افسانه احاطه شده است برایانت یکی که تنها رشد خواهد کرد در حال حاضر با توجه به شرایط غم انگیز از مرگ او. اما او همیشه به عنوان به طور گسترده ای محبوب به عنوان دیروز غلیان احساسات را نشان می دهد. زمانی که برایانت وارد لیگ او دیده می شد که خود مصرف می شود. در آن خالص سال قبل از رسانه اجتماعی خود وسواس خود را با روایتی از مقصد عظمت احساس هر دو رمان و خارج از قرار دادن. اما او هنوز هم در حال رشد هنوز در دوران نوجوانی خود را هنوز در اختیار خود fandoms ابراز ترین poignantly با تقلید از مایکل جردن فیزیکی تیک پایین به loping حرکات مرد سالمند را به راه رفتن. (و حداقل poignantly توسط Jordan-esque ظلم به هم تیمی.)

زمانی که برایانت دشمنی با شکیل اونیل شکست را به عمومی در سال 2000 در مسابقات قهرمانی اجرای آن آسان بود به کنار با این مرد بزرگ که به نظر می رسید بیشتر در سهولت با خود به ویژه به یک پایه فن که می خواهم در سحر و جادو را به لبخند وادارید. در مقایسه برایانت آمد محاسبه می شود. او به نظر می رسید مانند بسکتبال پاسخ به مارک زوکربرگ. برخی از مشکوک خود را به دقت کنترل رفتار پنهان چیزی شوم یک سوء ظن است که به نظر می رسید نبوی در سال 2003 زمانی که برایانت بود به اتهام جنایت و تجاوز جنسی در کلرادو.

حقایق ثبت شده که از شب در کلرادو نیست برای برایانت و آنها باید در نگاه مستقیما: پس از یک برخورد مختصر در برایانت (آرکانزاس) هتل اتاق یک جوان 19 ساله جلو میز منشی چپ با یک کبودی بر روی فک و خون او بر روی لباس او و برایانت. بعد از یک تجاوز به عنف آزمون را نشان می دهد واژينال صدمات. در اجرا به دادگاه برایانت تیم حقوقی را بسیار خود تاریخ است. مورد کاهش یافته بود تنها چند روز قبل از افتتاح استدلال وقتی که بعد از دریافت حل و فصل جداگانه مدنی مورد حاضر به شهادت دادن.

آن را سخت بدانید که چگونه “کلرادو حادثه” به عنوان برایانت خونسردی توصیف آن در یک 2014 New Yorker , مشخصات را در رسانه های امروز محیط زیست است. پس از اتهامات عنوان شده علیه واصل شد او از دست داده و بسیاری از حامیان اما نایک گیر کرده و با دیگران آمد ، با دهه آخر روزنامه نگاران عمدتا متوقف درخواست او در مورد اتهام تجاوز به جز به عنوان وسیله ای برای قاب خود باز گشت. حتی به عنوان اواخر به عنوان 2018 زمانی که برایانت برنده جایزه اسکار در یک جایزه اسکار مراسم بود که خالی از سکنه که در آن سال را #metoo رسوایی او موفق به جلوگیری از پایدار عمومی relitigation از این مورد است.

به عنوان او شروع نیمه دوم کار خود را برایانت به نظر می رسید برای لذت بردن از یک نقش جدید به عنوان NBA, تبه کار, jutting چانه اش را cartoonishly پس از زنگ کتک زننده به خود پوچ مستعار مامبای سیاه. او مضاعف فداکاری خود را به تجسم فرم هنری است که بسکتبال. او به ضرب گلوله بی پایان جامپر در ورزشگاه قبل از سپیده دم ماهى را micromovements از شوت او عمیق تر به حافظه عضلانی. او استقامت تمرین پس از تمرین استقامتی لایه بندی جدید قدرت بر روی بدن خود را, مطمئن شوید که او هنوز هم می خواهم که باد خود در سه ماهه چهارم, در شب دوم از جاده پشت به پشت. “بار مدیریت” نبود یک چیز برای برایانت. او دوست داشت برای تنظیم صندلی در استادانه پیکربندی به طوری که او می تواند دریبل در اطراف آنها تکمیل حرکت جدید خود را در حال حاضر باروک آرسنال. هنگامی که او کار نمی کند از, برایانت mainlined فیلم از مخالفان خود را. او می دانست که خود را ظاهری و محور سرد.

برایانت پوشیده بود او جوانی precocity ناشیانه اما سن متوسط به نظر می رسید به او را کت و شلوار. او پایه—Laker طرفداران—بودند, به طور طبیعی بیشتر مستعد ابتلا به re-brand. آنها در آغوش flintiness از اواخر دوره برایانت. او یوتیوب افسانه نیست flinching زمانی که مت بارنز وانمود به پرتاب یک توپ به صورت. و دوباره زمانی که او جامعی خود آشیل اواسط بازی و hobbled به خط پرتاب آزاد به نزول دو. او برای نزدیک به 20 سال در L. A. منقوش قهرمانی خاطرات چند نسل از Angelenos در طول یک دوره زمانی که ستاره های بزرگ پریدند از شهر به شهر برای سه سال superteam نانامی به بازی.

در زمان برایانت بی امان اخلاق از بهبود به نظر می رسید به خونریزی از بازی بسکتبال به شخصیت او. او به نظر می رسد به درک که وجود دارد بیشتر به زندگی و یا حداقل بیشتر به میراث-ساختمان از رقابتی پرخاشگری است. برایانت نرم در راه انسان که تا کنون فراموش مایکل جردن که با وجود اینکه جشن در هر نوبت می تواند خود را پنهان نمی های عجیب و غریب فوق العاده رقابتی رگه هایی از تلخی در خود سالن از شهرت القایی.

برایانت شروع به پشت, با کمک های خیریه—مهمترین هدیه ای از حداقل 1 میلیون دلار به اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ—بلکه با توزیع گسترده بسکتبال دانش است. او را در ساعت های طولانی مربیگری بازیکنان جوان که به نظر می رسید به یک مرد غم زده با خود مرگ است. او در مورد بسکتبال از یک هنرمند دیدگاه در مصاحبه ها و ویدئو ها در مورد بازی پیچیدگیهای برای ESPN.com. که بسکتبال خود را از دست داده برجسته بازیکن-محقق یکی از مرگ او را کمتر تراژدی.

پس از خروج از لیگ برایانت که تا به حال چهار دختر داشت یک انیمیشن علت در ورزش زنان. با توجه به ربکا Lobo یک گوینده سابق و بازیکن برای WNBA دیگر بازیکن NBA همسان برایانت برای حمایت از بسکتبال زنان. در ماه دسامبر او فیلم برداری courtside در NBA بازی صحبت کردن به دختر سکس با اشاره animatedly, آموزش او در بازی نکات ظریف. او لبخند زد و او را با یک دختر 13 ساله را با محبت تحقیر. این چیزها سخت است برای تشخیص از راه دور به خصوص از طریق واسطه لنز مشهور اما در آن تصویری و دیگران برایانت همیشه به نظر می رسید مانند یک نسیم ملایم ،

در سال های اخیر به عنوان برایانت به ما نشان داد بیشتر از او ملاحظه کنار آن امکان پذیر شد به تعجب می کنم اگر او ممکن است یک روز دوباره که شب در کلرادو حتی اگر فقط در خصوصی شاید در پاسخ به مداوم بازجویی از او ، برایانت همیشه به نظر می رسید به یکی از محوری در او. شاید اگر او زندگی می کردند او را به تلاش برای مقابله با تناقضات مشخص شده است که روابط خود را به زنان از جمله خود مدعی. شاید او کار کرده اند برای جبران را در راه است که تغییر چشم انداز از تمام کسانی که بازیکنان جوان که او را تحسین. که ما هرگز نمی دانید در حال حاضر یکی دیگر از تراژدی در میان بسیاری از.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی