شیکاگو—کریس برایانت خود را از دست داده سرویس-زمان شکایت علیه توله شیکاگو ارائه برخی از وضوح برای این تیم و این همه ستاره سوم baseman با بهار آموزش در افق.

دو نفر با لینک مستقیم آگاهی از وضعیت تایید این تصمیم در روز چهارشنبه. آنها صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل داور علامت Irvings تا به حال اعلام نشده خود را حاکم.

شکایت کرده بود ماند شیکاگو در سراسر آن آرام خارج از فصل است. این تصمیم به معنی 28 ساله برایانت دو سال به سمت چپ قبل از او واجد شرایط برای رایگان آژانس به جای تبدیل شدن به یک عامل آزاد پس از سال 2020 فصل است.

در حال حاضر که برایانت وضعیت حل و فصل توله ممکن است تصمیم به تجارت 2016 لیگ ملی MVP برای انعطاف پذیری مالی و تزریق استعداد خود را برای تضعیف جزئی سیستم لیگ. آنها همچنین می تواند نگه داشتن استعداد مشت زن به امید برنده شدن در باز و گسترده NL مرکزی برای سومین بار در پنج سال.

برایانت است که میله میله به $18.6 میلیون (آمریکا) در این فصل پس از او اجتناب داوری با موافقت با قرارداد یک ساله در ژانویه. 10. اولین تمرین تیم ملی برای توله است که برای برنامه ریزی Feb. 17.

ESPN برای اولین بار به گزارش سرویس-زمان تصمیم گیری است.

برایانت ستاره دار در دانشگاه سن دیگو قبل از او انتخاب شده توسط شیکاگو با شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2013 تازه کار, پیش نویس است.

او پرورشی از طریق توله سیستم مزرعه و ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین بار در آوریل 17, 2015. او در شکایت لاس وگاس بومی مخالفت او برگزار شد افراد زیر سن قانونی در یک تلاش عمدی برای به تاخیر انداختن خود عامل واجد شرایط بودن و تاخیر نقض بیس توافق دسته جمعی.

برایانت آمار .275 با 26 homers و 99 RBIs در فصل اول خود را کمک به شیکاگو را برگشتی برای اولین بار پس از سال 2008 و برنده NL تازه کار جایزه سال. او لعنتی 39 homers و گل NL-بالا 121 اجرا می شود در سال 2016 منجر توله به اولین سری جهانی قهرمانی پس از سال 1908.

برایانت batted .282 با 31 homers 77 RBIs و 108 اجرا می شود و در سال 2019 اما شیکاگو سوم به پایان رسید در این بخش و از دست رفته برگشتی. او مانع حق زانو درد برای بخشی از تابستان و پس از آن از دست رفته در پایان فصل با یک رگ به رگ راست مچ پا.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر