L. A. شهردار اریک Garcetti: “ما شش تا 12 روز پشت New York’

رابین بک / خبرگزاری فرانسه / گتی

لس آنجلس—بر روی کاغذ اریک Garcetti یکی از حداقل قدرتمند بزرگ-شهر شهرداران در امریکا است. لس آنجلس حتی نمی باید خود را در بخش بهداشت و درمان. این آلاینده شهر را احاطه کرده و متصل و در عین حال هنوز هم به مراتب بیشتر توسط قایق دیگر شهرداری ها هستند که خانه به 10 میلیون نفر از لس آنجلس به کشور بزرگترین شهرستان با مساحت بیش از 80 درصد اندازه کانکتیکات.

در عین حال Garcetti پدید آمده است به عنوان برجسته جنگنده در جنگ علیه coronavirus هفته گذشته سفارش این ماه بسته شدن همه اما ضروری کسب و کار و نیاز ساکنان به ماندن در خانه خود را به جز برای لازم سفر به خرید مواد غذایی و بنزین به دست آوردن مراقبت های پزشکی و مانند آن. “هر یک از ما پاسخ اول در این بحران گفت:” در زمان “و Angelenos درک است که ما را به فداکاری بزرگ در حال حاضر به صرفه جویی در زندگی می کند.”

این یک حرکت جسورانه برای Garcetti, 49, که در نزدیک به هفت سال است به عنوان انتقاد بلند پروازانه اما به لحاظ سیاسی بیش از حد محتاط است. و آن را به یک اثر بزرگ: کمتر از یک ساعت بعد فرماندار گاوین Newsom به دنبال کت و شلوار با یک مقایسه ایالت سفارش ساخت ایالت کالیفرنیا برای اولین بار در کشور به اعمال مجازی مستند. روز بعد فرمانداران از نیویورک و ایلینوی و کشورهای دیگر به دنبال کالیفرنیا منجر شود.

من با Garcetti توسط گوشی در روز چهارشنبه زمانی که تعداد تایید COVID-19 نفر در لس آنجلس بود فقط لبه به 800. او در توصیف خود دلیل منطقی برای این منظور این است: “هنگامی که این احساس اشتباه, آن زمان به آن را انجام دهد. در آن زمان احساس می کند حق, آن را خیلی دیر است.” مکالمه ما شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تاد Purdum: چیزی است که بزرگترین نگرانی ؟

اریک Garcetti: بزرگترین نگرانی من در حال حاضر مردم در حال مرگ—بیمارستان سیستم است که در آن نارسایی علت ما برای انتخاب بین مرگ و زندگی برای افرادی که در غیر این صورت می تواند ذخیره شده اند. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نگه داشتن من و بسیاری از چیزهایی که بسیار مخرب—اقتصادی و اجتماعی—اما مهمترین آن صرفه جویی در زندگی می کند و موج جزر و مدی است که در حال آمدن است.

Purdum: سفارش خود را میله های غیر ضروری کسب و کار از عامل اما نه هر کس مطابق. شما گفته اید شهر وکلا را به هشدارهای اما شما آماده برای به اجرا درآوردن منظور خاموش کردن شهر برق و آب به متخلفان.

Garcetti: آره و پلیس آنها را تعطیل بیش از حد. من می خواهم به روشن: پلیس خواهد آمد و به آنها بگویید به بسته همه چیز را … کسب و کار است که همچنان ما را به معنای واقعی کلمه آنها تعطیل است. ما نمی توانیم در هر کسب و کار تمام وقت, و اگر آنها حفظ ظاهر ما فقط مراقبت از آن که در راه است.

Purdum: آنچه که این شهر ظرفیت های فشرده-تخت های مراقبت و هواکش و شما کجا ایستاده, می گویند در مقایسه با نیویورک ؟

Garcetti: ما بسته به اینکه چگونه شما محاسبه آن شش تا 12 روز را در نیویورک … اگر شما فقط نگاه خام اعداد اگر ما به همان میزان افزایش می دهد که ما در حال تجربه گذشته آن خواهد بود حدود 12 روز اما ما تا به حال برخی از روز که در آن میزان افزایش سریع تر است.

که گفت:, ما اجرا شده در این موازی نقطه در زمان ما فاصله اقدامات بسیار بیشتر و سریع تر است که به انتقاد از نیویورک است. ما فقط به اندازه کافی خوش شانس به آن را انجام داده اند.

[لس آنجلس] وجود دارد 22,318 تخت [در مجموع]. وجود دارد در حال حاضر در دسترس 743 پزشکی-فولاد تخت 433 تله متری تخت [قادر به مانیتورینگ قلبی], 222 تخت ICU و 91 جداسازی تخت. ما فقط زیر 900 هواکش شهرستان گسترده است. اساسا ما در حال فکر کردن در مورد این عنوان بدون مرز بین شهر و شهرستان. در واقع برای L. A., شما واقعا باید به فکر کردن در سان برناردینو, رودخانه, نارنجی و ونتورا [شهرستان] بیش از حد—و به طوری که 19 میلیون نفر از شهرستان.

Purdum: این بزرگ متنوع دولت با برخی بسیار مناطق روستایی مناطق هستند که سیاسی معادل قرمز متحده است. آن سخت است برای فرماندار Newsom و دولت برای مقابله با این نابرابری وقتی که می آید به اقامت در خانه دستور ؟

Garcetti: من صحبت کرد و به فرماندار [هفته گذشته هنگامی که L. A. صادر اقامت خود را در خانه سفارش]. من از او خواست که این یک لحظه برای نجات بخش اقدامات و او می تواند یک تفاوت ساز. به من گفت:—و من می گویم این به شهرداران سراسر کشور بیش از حد—شهرستانها به دنبال مادر یا پدر به آنها بگویید که در حال حاضر [چه]. آن را هر روز است که شما اقدامات است که می تواند صرفه جویی در زندگی خود را در شهرستان. اما من کاملا فکر می کنم آن چیزی که فرماندار کشتی با, و من بسیار افتخار از او به عنوان اولین فرماندار در کشور به انجام آن است.

Purdum: شاید افرادی که نمی دانم لس آنجلس فکر می کنم آن را محافظت عدم تراکم. باید Angelenos آماده برای مقایسه سطوح رنج به عنوان در نیویورک ،

Garcetti: من هشدار می دهند افرادی که در حالی که ممکن است کمک به زودتر گسترش در نیویورک قطعا ما را ببینید که اتفاق می افتد فقط به عنوان بسیار در اینجا. به عنوان یک منطقه شهری لس آنجلس متراکم تر از منطقه متروپولیتن نیویورک. و شما می توانید با رفتن به [نیویورک] حومه, شما می دانید, نیو راشل و مکان مانند آن است که بیشتر شبیه به مناطق حومه از L. A. شهرستان و گسترش به سرعت اتفاق افتاده است وجود دارد.

ما مردمی که کاملا در حال زندگی فوق العاده پر, حتی اگر زمانی که شما در سراسر شهرستان پرواز شما آن را احساس نمی. ممکن است وجود دارد سه خانواده زندگی می کنند که در یک خانواده در خانه ای در جنوب لوس آنجلس و سان فرناندو ولی در اواسط شهر. بنابراین وجود تراکم شدید در سراسر L. A. مترو منطقه و ما نباید فکر می کنم آه ما فاصله آن خوب میشه چون در حال حاضر گسترش واقعا اتفاق می افتد در داخل ساختمان اتفاق می افتد در میان خانواده ها و تمام طول می کشد که یک فرد نمی دانستند. این است که در اینجا. و اگر ما انجام یک کار خوب در L. A. شهرستان, این بدان معناست که هیچ اگر L. A. شهرستان نیست انجام یک کار خوب.

خبر خوب این است, من شده است ردیابی بسیاری از [تلفن همراه و دیگر] حرکت داده و لس آنجلس شد شهرستان که افراد در حال حرکت بودند که حداقل در تمام جنوب کالیفرنیا.

Purdum: این زرق و برق دار محیط فوق العاده ای در فضای باز اما تفریح سالن می تواند بسیار شلوغ است ،

Garcetti: که کاملا حق با شماست. فقط به خاطر اینکه ما یک مقدار زیادی از فضای باز ما هنوز باید 10 میلیون نفر از افرادی که می خواهید برای به اشتراک گذاشتن آن است. به همین دلیل ما تعطیل پارکینگ در سواحل است. این شهرستان به دنبال آن است که همراه با سانتا مونیکا و تعطیل piers. مردم فکر می کنم در برخی از محیط های—آنها به نوعی جلوتر از خود را و فکر می کنم آه من در یک پارک, پس, آن را خوب به دو پا دور از همکار من 20-چیزی, دوست, و یا در ساحل, آه, آن را حذف و هوا را باد; من می تواند هر چیزی را در اینجا. و این دقیقا جایی که فوق العاده پخش می تواند یک اثر و کشتن مردم است.

Purdum: کالیفرنیا در حال به برکت نزدیکی خود را به ملت عرضه مواد غذایی. فروشگاه های مواد غذایی محلی و کشاورزان’ بازار مانده اند باز است. آیا شما هر گونه نگرانی در مورد ایمنی مواد غذایی عرضه زنجیره ای است ؟

Garcetti: ما نگران تولید و زنجیره تامین. که جامد است و هیچ نوع بیماری من در تاریخ که در آن به طور ناگهانی به بخش کشاورزی نمی تواند تولید مواد غذایی است. بازارهای کشاورزان باید مراقب باشید درست مانند فروشگاه های مواد غذایی. وجود دارد یک فرصت برای کمی بیشتر فاصله وجود دارد و قطعا مردم باید مراقب باشید در بخش تولید. من امیدوارم که ما می توانیم نگه داشتن آن دسته از کشاورزان کوچک رفتن. فقط محض ترس در حال حاضر و صخره که همه خیره به پایین آن است که بر خلاف هر چیزی که هر کسی دیده می شود.

Purdum: L. A. مثل بقیه کشور گسترده و نابرابری در ثروت. آیا شما انتظار می رود این ویروس به اثرات مخربی بر جوامع محروم?

Garcetti: تا کنون زودتر موارد در واقع حملات به مناطق ثروتمند اما من فکر می کنم که آن را مساوی-فرصت ویروس. آن را به ضربه همه. نگرانی من این است که برای کسانی که منابع کمتری را تمام راه را به ما unhoused Angelenos چرا که آنها خواهد بود که سخت ترین ضربه زیرا آنها هیچ گزینه های که در آن برای رفتن; آنها هیچ گزینه به خود منزوی.

Purdum: این می رود بدون گفت که بی خانمانی است که مشکل شدید اینجا. چگونه شما مقابله با آن است ؟

Garcetti: تا کنون دست کشیدن بر روی چوب خیلی خوب است. هیچ تایید موارد حتی اگر شده است وجود دارد تست از کسی که بی خانمان. اما باید وجود داشته باشد چرا که در میان همه ما که قرار دارد, وجود دارد, بدیهی است که بسیاری از موارد بیشتر از آمار تا کنون نشان می دهد. ما در حال انجام باشه. من می گویند من آرزو می کنم ما می تواند انجام بیشتر. برخی از که آمد از CDC تغییر راهنمايي در مورد فاصله و اینکه آیا مردم باید در پناهگاه یا نه.

ما پیشرفت خوبی در کار با این شهرستان و با استفاده از دولت مسأله در متل و هتل—حدود 600 از آنها—است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه تنها برای جداسازی بیماران علامت دار بلکه برای بالاتر حدت جمعیت از خیابان.

Purdum: آیا دولت فدرال شکست در این بحران گرفتار مشکلات بزرگتر و یا کاستی در جامعه ما?

Garcetti: شکی نیست. این بحران برجسته مشکلات با مدل سرمایه داری است که ما در حال حاضر. آن را برجسته مشکلات ما عدم همدلی برای یک دیگر. آن را برجسته مشکلات ما در سیستم فدرال. من می دانم که ما شنیده ام از واشنگتن دیروز که ما یک “سیستم فدرال”—من فکر می کنم معاون رئیس جمهور گفت که. این درست است اما این سیستم فدرال در بالاترین سطح رهبری ملی برای ملی مشکلات. یک ویروس است که یک محلی مشکل است. این چیزی است که شما فقط بگو خوبی وجود دارد خواهید بود 20,000 شهرداران است که مراقبت از آن و ما به اونا هر آنچه که به کمک آنها نیاز دارند.’ یا حتی 50 فرمانداران. این چیزی است که در آن ملی انبارهای مهم ملی برنامه ریزی امور و توانایی مستقيم صنعتی ما ممکن است به فکر می کنم استراتژیک در مورد آن است.

قابل توجه گام های ساخته شده توسط تدارکات صنعت “فقط در زمان” موجودی بدان معنی است که ما نمی خواهد که هر چیزی را “فقط در زمان” است که ما تا به حال ساخته شده و پر انبارها با [از جمله] اساسی ترین چیز برای ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. من فکر می کنم اولین وظیفه دولت است که برای محافظت از زندگی مردم است و توسط آن اندازه گیری شده است وجود دارد عمیقی شکست.

Purdum: آیا شما تا به حال حسرت در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟

Garcetti: نه من. این کاملا حق تصمیم گیری برای من. من می دانستم که من نمی تواند اجرا برای رئیس جمهور و اجرای یک شهر بزرگ در همان زمان, و من احساس عمیق مسئولیت را به شهرستان. در این مرحله همه چیز را به من آموخته و همه چیز را من می دانم که در مورد دولت های محلی من آوردن به خرس. من در تماس با 12 بزرگ دیگر-شهرداران شهرستان در کالیفرنیا هر شب. من در تماس منظم با یک زن و شوهر از صد دیگر شهرداران سراسر کشور. این یک گمنام ارتش از قهرمانان که در حال انجام چنین کار شگفت انگیز و من فروتنی در کنار آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>