Larry Kramer می دانستند که صادقانه بحث شد بی ادب یکی

چگونه اتصالات که Kramer مرگ در حال حاضر موجب جنجال بر شعارهای تن و احترام.Alon Reininger / تماس با مطبوعات

آن را آسان به نقل قول از Larry Kramer را در سال 1978 رمان زدن بدون از دست دادن وحشتناک سرگرم کننده از آن است. جملات عمدتا بسیار بزرگه ، بند-cragged لیست های مربوط به دستگاه تناسلی و scatology و سخت وزین جمعیت به ظاهر غیر قابل تشخیص مردان با نام—نام های بسیاری!—مانند بیلی خبط و شیک آدامز و Cunard Rancé اوین Dildough. شما می توانید تنها با شتاب در برخی از توده حادثه و تصاویر آنها به عنوان صدای تیز و تند است. من از آنها بدم میاید که چگونه اغلب من خنده در فکر شخصیت فرد Lemish تلاش برای اسفنج کردن برخی از سرخوردگی جنسی اواخر یک شب در منهتن حمام. در متعفن کاشی آب Kramer می نویسد: Fred نقاط یک “سوسک تا پایان احتمالا به مرگ خوشحالم که کسی چیزی به او فکر می کردم.”

چگونه اتصالات که Kramer مرگ از ذات الریه در سن 84 در حال حاضر موجب جنجال بر شعارهای تن و احترام. یک نیویورک تایمز مقاله در ابتدا گفت که نویسنده و HIV/AIDS فعال است “اغلب سوء استفاده از رویکرد می تواند تحت الشعاع قرار دادن دستاوردهای خود” است که یک hilariously تحریک آمیز حفاری برای قرار دادن در این خاص انسان اگهی در گذشت. توهین آمیز می افزاید: خشونت رنگي به آنچه که دیگران کمتر قاه تماس مقابله یا شجاع و یا بدون ورزش داده می شود. اما تحت الشعاع قرار دستاوردهای خود را? بدانید که Kramer دستاوردهای این است که بدانید آنها اتفاق افتاده است venomously.

عصبانی است که بیش از حد تعداد کمی از مردم به نظر می رسید به انجام هر چیزی در مورد بیماری مرموز گسترده از طریق, گی, جامعه, او در سال 1982 تاسیس گروه داوطلب سلامت مردان همجنس گرا بحران است. عصبانی که که گروه انجام نمی دهد به اندازه کافی شرم آور دولت به پرداختن به بحران او—به عنوان memorialized در پایدار خود بازی طبیعی قلب—استعفا داد و تاسیس عمل کردن که agitprop (شعار: “سکوت = مرگ”) کمک فشار غذا و دارو به سرعت مواد مخدر تصویب فرآیندهای. افسانه ای 1983 op-ed در underrecognized ایدز اضطراری بود و به نوعی از سبک خود را هنگامی که آن آمد به خرمن کوبی در برابر خوشنودی است. از آن آغاز شد: “اگر این مقاله نمی ترساندن گه از شما ما در مشکل واقعی.”

چراکه در حال حاضر بحث بر سر اینکه آیا جنگ در برابر تعصب باید خو با مدنیت و بیش از اینکه یک بیماری همه گیر را می توان به مبارزه با وضعیت موجود-دوستانه نیم اقدامات Kramer میراث امتیاز در یک جهت روشن: به دور از سازش. اما آن را می خواهم به او زیانی برای درمان خود impoliteness و اندام به عنوان تنها استراتژی های روابط عمومی برای رسیدن به خاص به پایان می رسد. یکی ممکن است تماس خود را ناپاک mouthedness یک زیبایی شناسی در صورتی که به نظر نمی رسد بیش از حد تصور یک کلمه برای گفتن حقیقت. او گذاشته و آن همه از اول با زدناین رمان آورده است که او در سن 43 چنین بد نامی است که او ممنوع از آتش جزیره فروشگاه مواد غذایی او آباد. امروز به عنوان خوانده شده چه ظالمانه او نثر به نظر می رسد پس از تعقیب نیست بحث. آن را درک—نوع که هنوز هم ضروری است.

این کتاب به دنبال چند روز در زندگی فرد هک نویسنده که به تازگی به دست آمده یک آدونیس هیکل بنابراین به عنوان به پیچ راه خود را از طریق یک دوره از شکستگی. این صفحات پر از فیلم و فیلمنامه مذاکرات و جنسی و خانوادگی اذکار و جنس و ناخواسته-مواد غذایی binges و جنسی و رابطه جنسی و درد از quests برای عشق واقعی و همچنین برخی از بیشتر ، مستمر کروز است به یک جزء اصلی از ادبیات اما زدن forgoes تعلیق کتاب های دیگر به زور گرفتن از “گنجه” و جایگزین آن را با تنش بیشتر وجودی مرتب کردن بر اساس. کمتر از یک دهه پس از شورشهای استون وال اتفاق افتاده است و در اوج disco era, Kramer نقاشی شهر نیویورک که عجیب و غریب خرده فرهنگ تا به حال شکوفا شده به یک پر تلالو موسسه با میله های جدید و حمام ظاهری به پاپ تا بر روی ساعت. “یکی از این روزها ما سرمایه گذاری کامل را بیش از این روستا از کریستوفر خیابان به رودخانه و تماس آن ماست, درست مثل آنها در گذرنامه به Pimlicoو به زودی ما باید خود ما سناتور و ما خود رئیس جمهور و خود ما و دانشگاه ما را به مرکز پزشکی بازیگران چاد اورت” jabbers یکی از شخصیت ها.

که jabbering شخصیت آن باید گفت که در فرشته گرد و غبار در پایان از یک باشگاه-افتتاح-slash-انجمن-غربالگری-slash-عیاشی در آن مرگ و pedophiliac زنای با محارم صورت گرفته است. Kramer منتقدان خود را نسبتا اشاره کرد, آیا ریسک تنظیم گی مردم را در تصور عمومی با برگزاری اپرا نقض تابو در هر چند صفحه. شخصیت او خیلی پریشان addled و unmoored که آنها تمایل به لغزش بر خطوط به جای مجموعه ای از آنها را نقض و معمولا آنها را تجربه موج در تحقق فوری زیر اوج. “به من دست نزن! لباس خود را به عریانی!,” یک چنین گناهکار متوجه می شود و کتاب مقدس تفسیر نکات در یک سطح از شرم و در عین حال عمیق تر از آن, از, استاندارد, گی, خود نفرت. چه Kramer کشتی با یک سوال مهم باقی مانده تنها برای دارد به بیان: زمانی که untethered از اچ قوانین جنسیتی زمانی که prizing آزادی بیش از همه چیز, چگونه یک توقف خود را از چرخش به ممنوعیت و غیر از هویت?

فرد arc نشان می دهد یک پاسخ به عنوان ساده به عنوان جدا خود معتبر خواسته از خواسته های زودگذر از شهوت و فشار اجتماعی. (فرد bolt وضوح در این کتاب نهایی صفحات: “آنچه من انجام می دهند؟”) یک خواننده همچنین می توانید در Kramer وسیع نمودار از پول مواد مخدر و بدن جریان به عنوان یک—یک نقد از بیش از حد گرم سرمایهداری جلوگیری از یک جامعه از ایجاد ارزش دیگر از لذت تعقیب. در هر تحلیل نثر است و پس از تحریک توسط چیزهای بسیار آن بازجویی که آن را قطعا نمی اسکن به عنوان یک عمده فروشی محکومیت جنسی زیاده روی است. چه Kramer می خواستم یک مذاکره است. مانند زمانی که یکی از شخصیت اشاره به نوظهور نفسانی تدبیر به عنوان بیش از حد و دیگر شاخه های پشت “چه چیزی را بیش از حد؟”

زیبایی Kramer کار هر دو در زدن و در حرفه خود پس از این است که او حاضر به این باور صادقانه مذاکره شد و مودب یکی. چگونه می تواند یک فرد به وضوح بحث در مورد مسائل جنسی و جامعه بدون یک عبارت مانند fucked به مرگ? سوال شد بیش از دانشگاهی تنها چند سال پس از آن اولین رمان زمانی که اچ آی وی شروع به گسترش در میان مردان همجنس گرا. کرامر درک اوایل که مبارزه با این بیماری را عظیم اضطراب برای دولت, اقدام, اما آن را نیز برخی از تغییرات رفتاری در جامعه است. به دنبال هر دو تلاش در هنگامی که او تناقض مارک رادیکال به عنوان به خوبی به عنوان یک سرزنش. این قیمت بود به او پرداخت می شود برای خرد کردن کلمات حتی در حالی که مقابله با یک sickeningly مملو و پیچیده بحران است.

در فوق 1983 سرمقاله ایدز منتشر شده در نیویورک بومیوجود دارد یک جمله که می توانست مستقیما از زدن inferno: “ما درک در نی ممکن است علت: قاعدگی poppers,, پشت, اتاق, حمام, rimming, مشت کردن, مقاربت ادرار و مایع منی, shit, بزاق و عرق و خون سیاه پوستان, یک ویروس یک ویروس جدید تکرار قرار گرفتن در معرض ویروس amoebas حامل ویروس, مواد مخدر, هائیتی, وودو, Flagyl, ثابت حملات آميبياز هپاتیت A و B و سفلیس و سوزاک.” نیز وجود دارد یک بخش انفجار “بچه ها که زاری که دادن بی دقتی جنسی تا زمانی که این ضربات بیش از بدتر از مرگ” که به علوفه برای کسانی که دیدم کرامر به عنوان یک خائن نق نقو. اما خشم خود را روت بشه همیشه در همدلی برای ویروس قربانیان. پس از همه این بود برخی از همان مردان که سکس یه پسر با اظهار به عنوان افراد تلاش خود را برای حفظ خود و یگانگی خویشتن در حالی که در حال جاروب همراه, به عنوان هر کس باید با تاریخ و فرهنگ. “همه به نظر می رسد به یکی از اشتباه درآورد” رفت و خط دیگر که گه-فوری سرمقاله. “که نمی قاعدگی—که بد شانس است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>