Laura Ingraham تبار به ناامیدی

مارک پترسون / Redux

“منتی بود کوکتل ساعت در روز باز جدید جمهوریخواهان حاکم بر کنگره و لوستر روشن سالن دیوید براک شهر خانه در جورج تاون پر بود تا با پربرکت جوان محافظه کاران تازه از حوادث بر روی تپه.”

که باز جمله در سال 1995 از New York Times Magazine cover داستان به نام “ضد Counterculture.” نویسنده در اواخر جیمز اطلس و یکی یکی او معرفی یک سری از کاراکتر ها است. وجود جوان David Brooks سپس از وال استریت ژورنال‘s سرمقاله صفحه. وجود دارد براک خود بهترین و شناخته شده در زمان خود را باطل تحقیقات به امور شخصی رئیس جمهور بیل کلینتون. وجود دارد David Frum—در حال حاضر یک نویسنده برای اقیانوس اطلسو همسرش, دانیل, Crittenden, با آنها, سال بعد, من co-نوشت: یک کتاب آشپزی.

وجود دارد جزئیات سرگرم کننده—گران جورج تاون رستوران ها که در آن تحصیل محافظه کار نخبگان پور تمسخر بر تحصیل نخبگان لیبرال—اما لحن این مقاله بود نه منفی. آن را شامل یک رژه از سایر نامها و کوتاه پروفایل: بیل کریستول جان Podhoretz راجر کیمبال Dinesh d’souza. من می دانستم که بسیاری از آنها در این مقاله به نظر می رسد. من پس از آن کار در لندن برای این تماشاگریک محافظه کار سیاسی, مجله و ارتباط من به این گروه بود که از یک خارجی پسر عموی بازدید که از زمان به زمان و الهام گرفته از خفیف علاقه اما هرگز کاملا از آن ساخته شده به دایره درونی. من نوشت: گاهی اوقات برای این هفته استانداردویرایش توسط کریستول; برای این معیار جدیدویرایش توسط کیمبال; و یک بار برای مستقل زنان در سه ماههسپس ویرایش شده توسط, در میان دیگران, Crittenden.

من همچنین می دانستم که کمی از یک زن که به ظاهر در یک پوست پلنگ, دامن کوتاه شد قابل توجه ترین چیز در مورد این مجله را پوشش عکس: Laura Ingraham که یک کارمند به دیوان عدالت کلارنس توماس و پس از آن یک وکیل در یک تونی شرکت حقوقی. در پاراگراف یکی مانده به آخر اطلس می یابد خود را در نزدیکی نیمه شب “careering از طریق خیابان های مرکز شهر واشنگتن با براک در Ingraham نظامی-لندرور سبز در 60 مایل در ساعت به دنبال باز کردن نوار در حالی که موسیقی از گندم سیاه Zydeco لعنتی بیش از استریو.”

به عنوان فاکس نیوز, مجری که حرفه ای است که نزدیک ترین به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Ingraham در حال حاضر به مراتب معروف تر از او بود در آن زمان. او صحبت کرد و برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کنوانسیون حزب جمهوری خواه در سال 2016; در طول بیماری همه گیر کوروناویروس او افزایش یافته است به شهرت یک بار دیگر نه فقط حمایت از او اما هل دادن او به “بازگشایی” این کشور با وسواس شور متهم کسانی که اصرار احتیاط از داشتن تعصب سیاسی.

با این وجود او هنوز هم گاهی اوقات reconfirms در برنامه های تلویزیونی و یا در سخنرانی های عمومی اصلی ترین چیزی که من در ارتباط با 1990s: از خود گذشتگی به رونالد ریگان و Reaganism همان وقف است که می شده اند به اشتراک گذاشته شده در آن توسط همه کسانی که مردم در براک را حزب کوکتل. یا شاید ارادت به ریگان است که کمی بیش از حد خاص. واقعا چه برگزار می شود که گروه با هم—و چه کشید من به آن را به عنوان به خوبی به نوعی پس از جنگ سرد خوش بینی و اعتقاد به این که “ما تا به حال برنده” که دموکراتیک انقلاب را در حال حاضر همچنان که بیشتر چیزهای خوب را دنبال فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی. این نبود دلتنگ محافظه کاری انگلیسی یا سخت-مناسب ناسیونالیسم یافت در جاهای دیگر در اروپا; این چیزی بود که بیشتر شناور بیشتر آمریکا خوشبین محافظه کاری بود که عقب-به دنبال در همه. اگر چه وجود دارد تیره تر نسخه از آن در آن بود, پر انرژی, اصلاح طلب و سخاوتمندانه مبتنی بر ایمان در ایالات متحده اعتقاد به عظمت دموکراسی آمریکایی و جاه طلبی برای به اشتراک گذاشتن که دموکراسی با بقیه جهان است.

این پست برگرفته از Applebaum اخیر کتاب.

اما لحظه ای که معلوم بود خیلی مختصر; به عنوان به زودی به عنوان آن را تقریبا بیش از. برای به جای هماهنگی میان آمریکا محافظه کاران پایان جنگ سرد تولید می شود اختلافات عمیق و نشدنى نزاع.

و هیچ تعجبی ندارد: قبل از سال 1989 آمریکا ضد کمونیست ها—اعم از میانه رو دموکرات ها تمام راه را به لبه های بیرونی حزب جمهوری خواه—تا به حال شده است با هم گره خورده توسط عزم خود را برای مخالفت با اتحاد جماهیر شوروی. اما این گروه یکپارچه نیست. برخی از سرد بودند رزمندگان از آنجا که به عنوان سیاست واقعگرایانه دیپلمات یا متفکران آنها می ترسید سنتی روسی تجاوز کمین در زیر شوروی تبلیغات آنها نگران جنگ هسته ای و آنها در مورد مراقبت آمریکایی نفوذ در سراسر جهان است. دیگران—و من خودم را شامل در این رده—فکر می کردم که ما در مبارزه با استبداد و دیکتاتوری و برای آزادی های سیاسی و حقوق بشر است. هنوز هم دیگران معلوم مبارزه اتحاد جماهیر شوروی به دلیل ایدئولوژی اتحاد جماهیر شوروی به صراحت ملحد و چون آنها بر این باور بودند که امریکا ایستاده در کنار خدا. زمانی که اتحاد جماهیر شوروی از هم پاشید لینک که برگزار شده بود این ضد کمونیست ها با هم شکست نیز هست.

این تکتونیکی تغییر زمان. دامنه و مقیاس نمی شد بلافاصله آشکار است. حوادث 9/11 احتمالا برگزار شد گروه با هم برای بسیار طولانی تر از در غیر این صورت باید مورد بوده است. با این وجود ترک در حال حاضر قابل مشاهده حتی مدتها قبل به عنوان دولت کلینتون. تنها دو سال پس از 1995, پارتی, براک خود در مقاله ای تحت عنوان “اعترافات یک جناح راست ضربه مرد” recanted متهم حق “فکری عدم تحمل و از خود راضی groupthink.” بروکس به آرامی بازم به این مرکز شد و نیویورک تایمز مقاله نویس و اطلس نویسندگان می نویسد که کتاب در مورد چگونه زندگی می کنند یک زندگی معنی دار است. Frum شد speechwriter برای جورج دبلیو بوش پس از آن سرخورده شد با این حزب بیگانه و توطئه حاشیه سپس شکست دور به طور کامل پس از انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کریستول به دنبال همان مسیر کمی بعد از آن. دیگران—d’سوزا کیمبال—رفت و دقیقا در جهت مخالف است.

خود من شکستن آمد و در سال 2008 به لطف صعود از سارا پیلین نیا-مغلوب ساختن پیشی جستن سیاستمدار و دولت بوش در استفاده از شکنجه در عراق است. من حتی یک مقاله نوشت: “چرا من نمی توانم رای برای جان مک کین” و توضیح داد که چگونه من فکر می کردم این حزب تغییر کرده بود. (در بازخوانی این مقاله را پیدا کنم بیشتر اختصاص داده شده به ستایش از مک کین است. هنوز مک کین که تا به حال ساخته شده فوق العاده سخنرانی در واشنگتن رونمایی از کتاب من گولاگ: تاریخهرگز به من صحبت کرد دوباره.) اما آن را تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد نامزد حزب که من یاد گرفتم که چگونه متفاوت درک من از جهان تبدیل شده بود که از برخی از آشنایان سابق و هیچ کدام بیشتر از Laura Ingraham.

Ingraham آدرس کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در سال 2016. (مایکل رابینسون-چاوز / واشنگتن پست / گتی ایماژ)

Not که ما تا به حال بسیار مشترک توسط 2016: پس از 1990s ما رفته بود اساسا در جهات مختلف. او تا به حال سمت چپ قانون, بازم به دنیای رسانه های محافظه کار و تلاش برای مدت زمان طولانی برای دریافت خود را تلویزیون نشان می دهد. هر چند این تلاش های اولیه همه شکست او در نهایت تا به حال یک بحث محبوب-برنامه های رادیو. من یک مهمان در این برنامه چند بار یک بار پس از تهاجم روسیه به این کشور از گرجستان در سال 2008 است. گوش دادن دوباره به مکالمه—سحر و جادو از اینترنت تضمین می کند که هیچ صدا نیش است که تا کنون از دست داد—من زده شد چگونه سازگار آن با خوش محافظه کاری از ’90s. Ingraham هنوز صحبت کردن در مورد قدرت امریکا را به انجام کارهای خوب و امریکا توانایی به فشار علیه روسیه تهدید. اما او در حال حاضر اتوبوس برای چیز دیگری. در طول صحبت او به نقل از یک مقاله توسط Pat Buchanan یکی از مربیان که تا به حال بارها و بارها برافراشته در برابر pointlessness از هر آمریکایی در رابطه با گرجستان مشتاق دموکراسی و ستایش روسیه یک کشور او تصور می شود بیشتر “مسیحی” از خود به خود.

اشاره شد یک اشاره در تغییرات دیگر. در برخی از نقطه در سال دخالت او Reaganite خوش بینی به آرامی سخت به چیزی بهتر است به عنوان یک شکل از آخرالزمانی بدبینی. این را می توان در بسیاری از آنچه او می گوید و می نویسد: امروزه: آمریکا محکوم است و اروپا محکوم تمدن غرب محکوم است—مهاجرت و سیاسی صحت transgenderism فرهنگ ایجاد چپ و “حزب دموکرات” به عهده دارند. برخی از آنچه که او می بیند واقعی است. به اصطلاح انصراف از فرهنگ در اینترنت, افراط گرایی که گاهی عود در دانشگاه ها و اتاق های خبر و ادعاهای اغراق آمیز از کسانی که تمرین هویت سیاست سیاسی و فرهنگی مشکل است که نیاز واقعی شجاعت به مبارزه با. اما آن است که دیگر روشن است که او فکر می کند این اشکال از جناح چپ افراط گرایی را می توان به مبارزه با استفاده از نرمال دموکراتیک سیاست است. در سال 2019 او Buchanan خود را به او نشان می دهد و قرار دادن نقطه به او به طور مستقیم است و در تمدن غرب به عنوان ما آن را درک واقع حلق آویز در تعادل ؟ من فکر می کنم شما در واقع می تواند کمک بسیار قوی استدلال آن است که اوج بیش از صخره.” مانند Buchanan او نیز تبدیل به تردید در مورد اینکه آیا آمریکا می تواند و یا باید هیچ نقشی در جهان است. و هیچ تعجبی ندارد: اگر امریکا نیست استثنایی اما انحطاط چرا شما انتظار می رود از آن برای رسیدن به هر چیزی در خارج از مرزهای خود?

همان حس عذاب رنگ views مهاجرت است. برای سال های بسیاری در حال حاضر Ingraham است مانند بسیاری دیگر در روباه جهان به تصویر کشیده مهاجران مستند نشده به عنوان دزد و قاتل با وجود شواهد بسیاری که مهاجران ارتکاب جنایات کمتر به طور کلی نسبت به بومی آمریکایی است. و نه او آشنا مناسب تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر محدودیت در مرز. او همچنین خواست رئیس جمهور تهمت به پایان نه تنها مهاجرت غیر قانونی بلکه مهاجرت قانونی مراجعه بیش از یک بار به “عظیم تغییرات جمعیتی” در امریکا و “تغییرات که هیچ یک از ما تا کنون رای دادند و بسیاری از ما نمی مانند.” در برخی از نقاط کشور گفت: “این به نظر می رسد مانند امریکا که ما می دانیم و عشق دیگر وجود ندارد.” او به پایان رسید و با پرداختن به آنچه تهمت باید انجام دهید:

این ملی اضطراری و او باید تقاضا که کنگره اقدام کنند. چیزی است که وجود دارد لغزش دور در این کشور و آن را در مورد نژاد و یا قومیت. آن چه بود یک بار یک درک مشترک توسط هر دو طرف است که تابعیت آمریکایی یک امتیاز است و یکی که حداقل نیاز به احترام به حاکمیت قانون و وفاداری به قانون اساسی ما است.

و اگر واقعی امریکا واقعی امریکا ناپدید شده است و سپس اقدامات شدید ممکن است نیاز به آن را ذخیره کنید. در 2019, Ingraham راننده سرشونو تکون دادن همراه در فاکس نیوز نشان می دهد که یکی از مهمانان محافظه کار وکیل یوسف diGenova شروع به صحبت از آینده فرهنگی جنگ در آمریکا: “این پیشنهاد وجود دارد که تا به حال برای رفتن به گفتمان مدنی در این کشور برای آینده قابل پیش بینی است . . . آن را برای رفتن به جنگ” او گفت:. “من دو چیز است; من رای دادن و من خرید اسلحه.”

که تیره بدبینی با پژواک از مهمترین و جنجال آفرینی رادیکال چپ و جناح راست جنبش در آمریکا تاریخ سیاسی کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه Ingraham شد قبل از بسیاری از دیگران را متقاعد حامی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او شناخته شده مغلوب ساختن پیشی جستن از ’90s; آنها یک بار رفت و در تاریخ هر چند ظاهرا که نمی تواند به خوبی او را پرشکوه. (“او نیاز به دو خودرو, یکی برای خودش و یکی برای مو خود را,” او گفت: برخی از دوستان مشترک.) او اوایل حامی خود را از دخالت در سیاست و حتی اجازه می دهد او را به بیهوده گویی در مورد birtherism او را نشان می دهد. او تا به حال دسترسی ویژه به او در طول ریاست جمهوری خود است و یکی از چند نفر در فاکس که با او صحبت می کنند به طور منظم.

او اعتقاد او عمیقا شکل Ingraham را پوشش coronavirus همه گیر در بهار سال 2020 است. مانند او همکار رادیو فردا رسانههای او در ابتدا به عنوان داستان سرزنش دموکرات ها برای ترجمه این ویروس خواستار آن را “یک مسیر جدید برای هدف قرار دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.” بعد از آن او درگیر در فعالیت های دروغ نادیده گرفتن کارشناسان پزشکی و به شدت ترویج این دارو هیدروکسی کلروکین قبل از آن تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است; او به ذکر این سه روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به ترویج آن خود را. در ماه آوریل او پیوست و رئیس جمهور عجیب و غریب علیه دولت او را به خود مستند سیاست های تشویق “شورشیان” را به برخاستن در برابر قرنطینه. یکی از توییت های خود را به دور برخی از عمیق تر views: “چگونه بسیاری از کسانی که در خواست ما از دولت برای کمک به آزادسازی عراق, سوریه, کردها افغانی و…. به عنوان متعهد در حال حاضر به رهایی بخش ویرجینیا, مینه سوتا, کالیفرنیا, و غیره?” استفاده او از کلمه آزادیمستقيم ارزی کشیده شده بین صدام حسین یک مرد که انجام قتل های دسته جمعی و دموکراتیک انتخاب فرمانداران آمریکایی که در تلاش بودند برای حفظ شهروندان خود را ایمن از یک بیماری همه گیر — این نمی شد افکار کسی که ایمان به دموکراسی آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به Ingraham یک بوسه پس از دعوت او بر روی صحنه در نقطه عطف ایالات متحده آمریکا دانشجو اقدام اجلاس در سال 2019 (Luis M. Alvarez / AP)

یک تعداد کمی از عناصر Ingraham را در مسیر مرموز باقی می ماند. یکی این است که او مکرر نیایش از ارزش های اخلاقی مسیحی, ارزش, ارزش های شخصی. در طول یک سال 2007 گفتار او گفت: یک گروه در دالاس است که “بدون فضیلت وجود ندارد و امریکا است. بدون استناد ما خواهد بود با حکومت ظالم.” او سپس فهرستی از این فضائل: “افتخار و شجاعت و از خود گذشتگی فداکاری و کار سخت و مسئولیت شخصی, احترام به بزرگان ، احترام به افراد آسیب پذیر است.” هیچ یک از این فضایل را می توان منتسب به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پیچیده تر است و شرکت او در opprobrium که رئیس جمهور انبوه بر همه مهاجران و ترس خود که مهاجرت قانونی تضعیف شده است “آمریکا ما می دانیم و عشق است.” Ingraham خودش دارای سه فرزند به تصویب رسید—همه مهاجران.

من نمی دانم که چگونه او توضیح می دهد که این تناقضات به خودش چون Ingraham نمی خواهد صحبت با من وقتی که من سعی کردم به درخواست. او در جواب یکی از ایمیل و سپس رفت و سکوت. اما سرنخ است. برخی از دوستان مشترک اشاره می کنند که او تبدیل به کلیسای کاتولیک و سرطان پستان بازمانده است که عمیقا مذهبی: او گفت: یکی از آنها که “تنها مردی که هرگز نا امید من این بود که عیسی مسیح.” اراده لازم برای زنده ماندن در جهان قاتل از جناح راست رسانه ها—به خصوص در رادیو فردا که در آن زن ستاره ها اغلب تحت فشار به کارفرمایان خود را نیز نباید دست کم گرفت. این ترکیبی از تجربیات شخصی به یک ناجی لبه به برخی از مکان اظهارات. در همان سال 2007 گفتار او صحبت مذهبی تبدیل. اگر نیست آن را برای او و ایمان به او گفت: “من نمی خواهم در اینجا . . . من احتمالا زنده نخواهد بود.” به همین دلیل است که او گفت: او در مبارزه برای نجات امریکا از بی خدا: “اگر ما از دست دادن ایمان به خدا به عنوان یک کشور—ما از دست دادن کشور ما است.”

جاه طلبی های حرفه ای, قدیمی ترین بهانه ای در جهان است که بخشی از داستان بیش از حد. تا حدودی با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن و اتصال خود را به مغلوب ساختن پیشی جستن Ingraham در نهایت خود او در زمان نخست تلویزیون Fox show با حقوق و دستمزد برای مطابقت با. او امن مصاحبه با او را در لحظات کلیدی که در طی آن او به شمار تنها چاپلوس سوالات. (“راستی تبریک خود رای شماره,” او گفت: در حالی که مصاحبه او را در سالگرد D-Day.) اما من فکر نمی کنم برای کسی که به عنوان هوشمند به عنوان Ingraham که این توضیح کامل. او فرار یک نمایش رادیویی در طول سال های بسیاری است که در آن روباه نمی دهد او یک برنامه تلویزیونی و به اعتقاد من او را به رفتن به در حال اجرا یک رادیو نشان می دهد اگر آن را تا کنون لغو برنامه خود را. همانطور که در مورد بسیاری از شرح حال چیدن از هم جدا شخصی و سیاسی است یک احمق را بازی.

وجود دارد برخی از سرنخ به تفکر او از دیگر زمان ها و مکان های دیگر. لهستانی نویسنده به Jacek Trznadel توصیف کرده است چه آن را مانند احساس در استالین لهستان بود با صدای بلند حمایت از رژیم و به شک آن را در همان زمان. “من فریاد از یک تریبون در برخی از دانشگاه جلسه در وروسلاو و به طور همزمان احساس پاچه در فکر خودم فریاد . . . با خودم می گفتم من در تلاش برای متقاعد کردن [جمعیت] با فریاد اما در واقع من در تلاش برای متقاعد کردن خودم.” برای برخی از مردم با صدای بلند دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن کمک می کند تا برای پنهان کردن عمیق شک و حتی شرم احساس می کنند مورد حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این به اندازه کافی برای بیان ولرم تصویب رئیس جمهور است که فساد و از بین بردن امریکا اتحاد و تحمیل فاجعه اقتصادی در کشور: شما باید به فریاد اگر شما می خواهید برای متقاعد کردن خود و همچنین دیگران. شما باید برای مبالغه احساسات خود را اگر شما به آنها را باور.

اما این پاسخ نیز ممکن است دروغ به سادگی در عمق Ingraham را ناامیدی. امریکا حاضر به عنوان او آن را می بیند که جای تاریک و کابوس که در آن خدا صحبت می کند به تنها یک تعداد از مردم که در آن آرمان گرایی مرده است که در آن جنگ داخلی و خشونت در حال نزدیک شدن است; که در آن منتخب سیاستمداران بهتر از خارجی دیکتاتورها و جرم قاتلان; که در آن “نخبگان” است چنان غرق در انحطاط بی نظمی و مرگ. امریکا حاضر به عنوان او آن را می بیند و به عنوان بسیاری از دیگران آن را یک محل که در دانشگاه ها آموزش مردم برای نفرت خود را از کشور که در آن قربانیان بیشتر جشن از قهرمانان که در آن ارزش های قدیمی را دور انداخته شده است.

به هر قیمت باید پرداخت شود و هر جرم باید ببخشند هر گونه خشم باید نادیده گرفته شود اگر این است که آنچه در آن طول می کشد برای دریافت واقعی امریکا, قدیمی امریکا بازگشت.


این پست برگرفته از Applebaum اخیر کتاب گرگ و میش از دموکراسی: اغوا کننده فریب استبداد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme