برگها reacquire defenceman Calle روزن در NHL تجارت روز مهلت تعویض با کلرادو

افرا برگ تکمیل شده جزئی معامله در NHL تجارت مهلت روز دوشنبه ارسال دروازه بان مایکل هاچینسون به کلرادو و reacqu

توسط NEWS-SINGLE در 5 اسفند 1398

افرا برگ تکمیل شده جزئی معامله در NHL تجارت مهلت روز دوشنبه ارسال دروازه بان مایکل هاچینسون به کلرادو و reacquiring defenceman Calle روزن.

روزن, 26 در اصل امضا در دو سال ورود به سطح قرارداد در مارس 2017 اما فرستاده شد به کلرادو در ماه ژوئیه گذشته به عنوان بخشی از " ناظم کادری معامله آورده است که تایسون باری و الکس Kerfoot به تورنتو. این حرکت را به ارمغان می آورد اضافه شده در عمق دفاع برای تورنتو.

روزن به نظر می رسد در هشت بازی برای بهمن در این فصل ثبت نام دو کمک می کند. مادری از Vaxjo, سوئد, بازی های برگزار شده در هشت بازی بیش از دو فصل در تورنتو قبل از تجارت و بخشی از Marlies' کلدر جام قهرمانی در سال 2018 است.

تجارت به ارمغان می آورد پایان دادن به هاچینسون زمان با برگها سازمان است. باری, Ont., بومی به دست آورد Dec. 29, 2018, پس از برخورد با پلنگ که فرستاده پنجم-انتخاب دور در سال 2020 به فلوریدا.

هاچینسون مبارزات در نقش پشتیبان گیری در این فصل بزرگ نیاز برای بهبود وجود دارد. پس از تدوین 4-9-1 رکورد با یک .886 صرفه جویی در صد و یک 3.66 GAA او قرار داده شده در چشم پوشی به اتاق را برای goaltender جک کمپبل که به دست آورد از پادشاهان در یک معامله است که همچنین به ارمغان آورد Kyle کلیفورد به برگها.

همچنین روز دوشنبه Detroit Red Wings ادعا به جلو Dmytro Timashov کردن چشم پوشی از Maple Leafs. 23 ساله است و چهار گل و پنج پاس گل در 39 بازی برای تورنتو در این فصل است.

در ضمن defenceman مورگان Rielly (شکسته پا) و Codi Ceci (پایین تنه) هر دو skated برای اولین بار پس از درد و رنج های مربوطه خود را آسیب. هر دو باقی می ماند یک راه طولانی از دوباره این تیم اما این واقعیت که آنها به عقب بر روی یخ شد یک نشانه خوب است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر
Mark Zwolinski

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم از معامله ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب