یادگیری در مقابل اجرای: یک استراتژی ساده برای شروع اقدام خود را در کسب و کار مستقل در طول COVID-19 Pandemic (COVID-19 Series)

Learning vs. Implementing_A Simple Strategy to Start Taking Action in Your Freelance Business during the COVID-19 Pandemic.png

مانند بیشتر افراد این روزها, ما مترجمان و مفسران با استفاده از دوره های آنلاین و فرصت های آموزشی در دسترس ما در حال حاضر.

یک حرکت صعودی در شخص رویدادهای داشتن شده است به تعویق افتاده و یا لغو شده است که ما در حال حاضر بیشتر زمان—و شاید انگیزه بیشتری برای قرار دادن به آموزش آنلاین.

آن را فوق العاده به ادامه کسب دانش و حد عالی رساندن مهارت های خود را, اما این می تواند گاهی اوقات ایجاد تنگنا در کسب و کار ما می آید در واقع به اجرای آنچه که ما یاد بگیرند.

learning-online-translators-interpreters.jpg

من با گوش دادن به یک کسب و کار پادکست به تازگی و مصاحبه شونده ذکر شده چقدر مهم است برای انجام یک “یادگیری در مقابل نسبت به انجام” چک در با خودمان است.

این مفهوم به طور خلاصه این است که ما باید آگاهانه چقدر یادگیری ما انجام می دهیم در مقابل چقدر ما (یا نیست) اجرای آنچه که ما یاد بگیرند.

من فکر می کنم بسیاری از ما می گویند که ما اغلب پیاده سازی تنها بخشی از آنچه که ما یاد بگیرند که در کارگاه های آموزشی کنفرانس جلسات آموزشی آنلاین, دوره های آموزشی ،

و با بسیاری از دوره های آنلاین ارائه شده در طول COVID-19 همه گیر از آن آسان است برای جذب اطلاعات جدید اما حتی ساده تر برای قرار گرفتن عمل است.

این می تواند با توجه به انواع دلایل, البته, اما من فکر می کردم…

می تواند یکی از دلایلی که ما را خاموش اجرای آنچه که ما یاد بگیرند که در دوره های آنلاین بود که ما ضعف و یا اصلا فکر می کنم ما موفق, یا که ما هنوز نمی باید تمام اطلاعاتی که ما فکر می کنم ما نیاز به حرکت به جلو ؟

بنابراین من می خواهم برای به چالش کشیدن شما را به شروع به فکر کردن در مورد چه مقدار شما در حال مصرف و یا یادگیری در حال حاضر و چه مقدار شما در حال اجرای آنچه شما آموخته ام.

آموزش : پیاده سازی نسبت

فکر می کنم از آموزش و پیاده سازی به عنوان دو صفحة.

یکی از آموزش شماره گیری نمایید. در هر زمان یادگیری شماره گیری تبدیل شده است تا اجرای شماره گیری است به احتمال زیاد خودداری شود.

در برخی از دوره ها و موارد آموزش و اجرای صفحة خواهد هر دو تبدیل شود تا در مورد همان سطح. اما به عنوان بسیاری از ما از تجربه می دانیم این است که پایدار نیست و برای دوره های طولانی از زمان.

Learning and Implementing to Grow Your Freelance Business.png

اگر ما عمدا به نوبه خود یکی از dial—بیایید می گویند یادگیری—پس از آن ما می دانیم که ما به زودی باید به نوبه خود آن را, آیا این دوره ما در حال پایان یافتن است یا ما فقط نیاز به زمان برای هضم اطلاعات در تکه های کوچکتر.

تبدیل کردن آموزش شماره گیری اجازه می دهد تا ما هم به فکر می کنم و زمان به نوبه خود تا دیگر شماره گیری: اجرای.

در حالی که ما کار بر روی مراحل اقدام مربوط به مطالب آموخته ایم, بهتر است به نوبه خود آموزش شماره گیری یک بیت.

چرا ؟ چرا که اگر ما در حال تلاش برای پیاده سازی چیزی جدید در حالی که هنوز جذب مقادیر زیادی از اطلاعات ما به راحتی می توانید تبدیل شدن به ضعف و پریشان.

online-courses-for-translators-interpreters.jpg

در حالت ایده آل بهترین الگو است که به نوبه خود تا آموزش شماره گیری و سپس به طور همزمان آن را به نوبه خود کمی در حالی که تبدیل به اجرای شماره گیری نمایید.

این آثار به خصوص اگر شما در حال کار راه خود را از طریق چند هفته ،

هنگامی که شما پیاده سازی آنچه شما آموخته ام در یک موضوع داده شده و یا ماژول غیرفعال کردن آموزش شماره گیری دوباره به شما به عنوان حرکت به یک بعدی. در همان زمان روشن کردن اجرای شماره گیری تا زمانی که شما آماده برای قرار دادن مطالب جدید به عمل.

یک الگوی ثابت مثل این شما را حفظ خواهد کرد در حال حرکت رو به جلو فکری و حرفه ای.

مرتبط توجه داشته باشید, مراقب باشید به نگه داشتن اجرای شماره گیری تبدیل شده برای بیش از حد طولانی در حالی که شما جذب اطلاعات جدید به خصوص اگر شما متوجه آن است که ترس از شکست است که ممکن است نگه داشتن شما را از تبدیل شدن آن است.

اگر شما شروع یک دوره و یا یک سری از دوره های (به دلیل اجازه دهید صادقانه… وجود دارد مقدار زیادی از را انتخاب کنید در حال حاضر!) و شروع به سقوط پشت کمی در مطالب در نظر دلایل چرا شما ممکن است قادر به نگه دارید تا.

  • آیا شما بیش از حد گرفته شده است ؟

  • آیا شما احساس پراکنده در بیش از حد بسیاری از جهات با آموزش شما در حال انجام در بالای دیگر چالش های مرتبط با این بیماری همه گیر?

  • آیا شما گرفته برخی از زمان به نوبه خود آموزش شماره گیری کمی بنابراین شما می توانید به نوبه خود به اجرای شماره گیری?

انعطاف پذیر باشید… بیشتر محتوای دوره خواهد بود وجود دارد زمانی که شما بازگشت

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل شما ممکن است احساس ضعف در طول این واقعا غیر معمول زمان همه ما در حال تجربه.

برخی از این دلایل ممکن است چیزی برای انجام با محتوای دوره در همه. اکثر مردم بیشتر از آنها می تواند اداره کند در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از این راه زندگی خود را تغییر داده اند با توجه به COVID-19.

و برای بسیاری از ما مقدار زیادی از زمان ما باید به وقف به دروس حتی می توانید از یک روز به بعد.

بنابراین انعطاف پذیر باشید و برای خودتان.

اگر محتوای شما در حال مصرف در یک دوره در دسترس خواهد بود و پس از آن رسما به پایان می رسد, ممکن است آن را به ارزش تنظیم یک برنامه برای دوباره مطالب بعد.

به عنوان طولانی به عنوان شما همچنان به برداشتن گام در جهت اجرای آنچه که شما یاد بگیرند که شما می توانید “سقوط پشت سر گذاشت.”

در واقع بهتر است به عجله نیست وقتی که می آید به اجرای اطلاعات است که می تواند افزایش کسب و کار شما.

فقط به یاد داشته باشید به نوبه خود و یا به نوبه خود صفحة زمانی که امکان پذیر است و با این طرز فکر است که شما در حال گرفتن مراحل اقدام برای بهبود کسب و کار خود را برای مدت طولانی.

آنچه که شما در حال یادگیری در حال حاضر و آنچه شما می خواهم برای شروع به اجرای کسب و کار خود را به زودی ؟

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>