LeBron James صحبت علنی در مورد دوست و مربی کوبه برایانت برای اولین بار پس از برایانت مرگ در سقوط یک هلیکوپتر صبح روز یکشنبه.

جیمز ارسال شده چندین عکس در Instagram از او و برایانت از طریق سال با یک عنوان آغاز شده است که: “من آماده نیستم اما اینجا بروم.”

جیمز گذشت برایانت در NBA all-time به ثمر رساند لیست پنج شنبه شب در فیلادلفیا که در آن برایانت رفت به مدرسه بالا پایین Merion و جایی که جیمز برای اولین بار ملاقات او سال بعد هنگامی که برایانت در حال بازی در NBA All-Star Game.

چند ساعت بعد جهان بود وضعیتی وخیم از اخبار برایانت مرگ همراه با دختر خود سکس, 13 و هفت نفر دیگر.

James’ دوشنبه شب پست می خواند کامل:

“مرد من اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما بود! من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم. WTF!!

“من در دل شکسته و ویران برادر من!! مرد من دوست دارم شما در نیار. قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد! منظور شما بسیار برای ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation و این مسئولیت من برای قرار دادن این (expletive) در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!!

“لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من! من ما اینجا! وجود دارد خیلی بیشتر من می خواهم به می گویند اما فقط نمی تواند در حال حاضر به دلیل من نمی توانم از طریق آن دریافت کنید! تا زمانی که ما دوباره ملاقات برادر من!! #Mamba4Life #Gigi4Life”

مانند برایانت و جیمز وارد NBA خارج از مدرسه بالا است. او توصیف او و امید به دنبال یک مسیر مشابه.

آنها بازی برای تیم ایالات متحده آمریکا در سال های 2008 و 2012 بازی های المپیک و برایانت صحبت جیمز در مورد تمرین عادات و دیگر به ظاهر ترفند کوچک است که می تواند یک تفاوت بزرگ برای کسی که امید به یک حرفه ای طولانی در لیگ.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

به گفته جیمز’ پست او صحبت در گوشی با برایانت پس از او منتقل به شماره 3 در همه زمان ها به ثمر رساند لیست.

برایانت گفت: USA Today Sports,’ علامت مدینه نهایی خود را در نشستن به پایین که در آن خواهد بود “اطفال” به هر بیمار را به سمت جیمز بیش از عبور از او را.

“من نمی دانم اگر مردم می خواهند که یا می خواهید به این نوع ستیز چیزی که در آن شما نمی خواهید رکورد شکسته شود و یا مردم وجود دارد به پیش افتادن از شما” برایانت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “شما باید خوشحال بود برای کسی که می آید پس از شما قادر به پیش افتادن از چیزهایی که شما انجام داده ایم. این نوع از نوجوانان به فکر می کنم یا به رفتار هر راه دیگر.”

هنگامی که جیمز را برایانت در توئیتر خود نوشت: “ادامه حرکت بازی رو به جلو @KingJames. بسیار احترام برادر من #33644”

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی