حقوقی مترجمین برای Depo دبستان جلسات

حقوقی و ترجمه برای آماده سازی یک مشتری خارجی برای دادخواهی

حقوقی خدمات ترجمه نقش مهمی در آماده سازی یک مشتری خارجی برای آمریکا و دادخواهی. اگر شما یک وکیل که وکالت یک مشتری از خارج از ایالات متحده آمریکا و سپس شما می دانید که این نمایندگی ارائه برخی از چالش های منحصر به فرد. اولین و مهمترین اگر وجود دارد یک مانع زبان و سپس شما می دانید چقدر مهم است به استخدام حرفه ای درجه یک حقوقی خدمات ترجمه می شود.

علاوه بر تفاوت در فرهنگ حقوقی بین ایالات متحده و سایر سیستم های حقوقی از سراسر جهان می تواند disorienting برای خود مشتری خارجی. بر این اساس شما نیاز به یک زمان کمی برای آموزش مشتری خود را در هنجارها و آداب و رسوم که به ما داده شده اما ممکن است به طور کامل بیگانه به مشتری خود را. یک چنین منطقه ای که در آن تفاوت بین تمرین آمریکایی قانون و عمل حقوقی در جای دیگر نسبتا چشمگیر است و در عمل از کشف در دادخواهی.

در واقع در ایالات متحده روند کشف شده به عنوان ستیز به عنوان یک رویارویی در دادگاه. در واقع از آنجا که تقریبا همه موارد حل و فصل قبل از ساخت آن را به محاکمه کشف شده است بیشتر از یک میدان نبرد در دادخواهی از هر جای دیگری است.

حقوقی حرفه ای مترجمان می تواند کار دست در دست با شما برای کمک به آموزش خود را به مشتریان خارجی در انتظار چه چیزی را در آمریکا طرح دعوی در دادگاه.

ایالات متحده-سبک کشف: نه رایج در سایر نقاط جهان

نوع کشف تمرین است که در آمریکا دادخواهی عمل است تقریبا بی سابقه در بقیه جهان است. قانون مدنی در کشورهای خاص نیست درگیر در این نوع از شواهد ارز است که نمونه ای از آمریکا طرح دعوی در دادگاه. در واقع یک نوع از ایالات متحده کشف دهان و دندان رسوب ممکن است در نظر گرفته شود و موضوع را به کیفری تحریم در کشورهای دیگر.

در فرانسه به عنوان مثال کشف اسناد و مدارک شرکت توسط دادگاه دستور داد در درخواست از یک حزب است. در عین حال حزب دریافت درخواست برای تولید اسناد و مدارک ممکن است برای جلوگیری از ارائه این کشف اگر آن هم یک دلیل مشروع برای, که می تواند شامل “حفظ اسرار حرفه ای.” مفهوم پنهان کاری حرفه ای شامل اما ممکن است فراتر از ارتباطات محرمانه از یک مشتری به او یا وکیل او.

به عنوان مثال دیگر آلمان است که قانون مدنی کشور است. آن را ندارد مفهوم پیش از محاکمه در کشف قوانین آن است. این قاضی است که نقش فعال در نظر گرفتن شواهد. علاوه بر این در سوئیس وجود دارد موظف به همکاری با حزب مخالف قبل از محاکمه. بنابراین به یک رسوب سوئیس شاهد, شما ممکن است نیاز به آن را در یک کشور همسایه برای جلوگیری از نقض قانون سوئیس.

چگونه برای آماده سازی خارجی خود را مشتری برای آمریکا-سبک کشف

فقط به عنوان شما خواهد بود اشتباه توسط این واقعیت است که پلیس لازم نیست به عنوان خوانده شده شما را به حقوق میراندا اگر شما دستگیر شده بودند در یک کشور خارجی شما می توانید درک کنند که چرا خارجی خود را مشتری خواهد بود گیجی توسط “باز-همه-را-کتاب” نوع کشف روند در ایالات متحده آمریکا

به جای ملاقات فوری با مقاومت شما خواهد بود عاقلانه به کار خود را با خارجی مشتری جلوتر از زمان برای مدیریت انتظارات است. مطمئن شوید که مشتری شما آگاه است از مفهوم و دامنه دیسکاوری در ایالات متحده آمریکا در اینجا برخی از راهنمایی بر اساس نوع رایج از کشف.

رسوبات. بسیاری از کشورهای خارجی را که به اصطلاح “مسدود کردن اساسنامه” که تحمیل مدنی یا جنایی برای تحریم, تلاش برای جلب شواهد. اگر شما نیاز به یک رسوب در یک کشور خارجی برای پرونده فدرال قانون آیین دادرسی مدنی 28(ب) فراهم می کند که یک رسوب در یک کشور خارجی می تواند تکمیل شود (1) به موجب معاهده یا کنوانسیون; (2) بر اساس یک نامه درخواست; (3) در توجه داشته باشید قبل از اینکه یک فرد مجاز به اداره سوگند در جایی که رسوب برگزار می شود; یا (4) قبل از اینکه یک فرد راه اندازی شده توسط دادگاه.

Interrogatories. برخی از کشورها نیست امضا کنوانسیون لاهه در گرفتن مدارک و شواهد در خارج از کشور. در آن موارد interrogatories یا نامه rogatory باید ساده است و می تواند اجبار با همکاری با دادگاه خارجی در کشور است که در آن شما می خواهید به یک شاهد تکمیل interrogatories.

تولید سند. وجود دارد چند جنبه به این نوع کشف است. اول شما باید به خود را گرم خارجی مشتری به این ایده است که او و یا او را مجبور به ارائه اسناد داخلی شرکت به طرف دیگر. دوم, شما خواهد شد نیاز به توضیح یک سند سیاست حفظ و نگهداری مشتری خود را به طوری که اسناد به عنوان مدرک حفظ. سوم, شما خواهد شد نیاز به توضیح دهید که چگونه e-کشف آثار یعنی که اسناد و مدارک به صورت الکترونیکی در حال درمان همان است که اسناد کاغذی.

فرآیند آموزش خود را خارجی مشتری در وجود و عمده مفاد آمریکا-سبک کشف می تواند دلهره آور. با تجربه حقوقی خدمات ترجمه با مترجم در ارائه خدمات در تایلند, Tamil سومالی Sinhala, امهری, ماندارین, ژاپنی, نپالی, روسی, لهجه کانتونی, فارسی, اسپانیایی, عربی, Sinhalese کمک می کند. حقوقی ما خدمات ترجمه گواهی حقوقی مترجمان هستند و منحصر به فرد مناسب برای کمک به آماده سازی یک مشتری خارجی برای کشف روند. ایمیل برای ما امروز برای پیدا کردن چگونه ما مترجمان برای وکلا می تواند کمک به شما در طول رسوب دبستان جلسه خود را با غیر زبان انگلیسی مشتری در نقض حق ثبت اختراع دادخواهی بین المللی کپی رایت دادخواهی فراملی و مستغلات دادخواهی و انواع دیگر از اختلافات.

#translationforlawyers #legalinterpreter #legaltranslator #courtinterpreter #courttranslator #depositioninterpreter #depositiontranslator #depositionprep #litigationtranslation #depositionpreparation #قانون #وکیل #litigationtranslationservices #legaltranslation #foreignclient

بعدی: ترجمه رسمی و حقوقی خارجی بخواهد

All Language Alliance

توسط حقوقی مترجم و دادگاه مترجم

حقوقی خدمات ترجمه

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htplinku.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر