غیر محتمل است اما غیر قابل انکار: لوبیا با داشتن یک لحظه. در ماه دسامبر گذشته, مواد غذایی, وب سایت خوار مقاله منتشر شده به نام “سرد لوبیا” دقیق “چه فروتن حبوبات—به خصوص ترکه انواع—شد رفتن به عنصر برای آشپز خانه.” (در سال 2018 این مجله برفلد رانچو گردو بزرگترین و cultiest خرده فروش از ترکه لوبیا در آمریکا) از این ماه شما می توانید خرید یک کتاب معرفی کارش به نام “سرد لوبیا: راهنمای نهایی برای پخت و پز با جهان ترین گیاه چند منظوره مبتنی بر پروتئین” توسط سردبیر واشنگتن پست.

سن جوزپه پای صدر با سس گوجه فرنگی تند سوسیس و پیاز و زیتون و پنیر پرولون.عکس توسط Zachary Zavislak برای نیویورکر

و بنابراین شما می توانید می گویند که مردم پشت لئو که باز در پاییز گذشته در ویلیامزبرگ انگشتان خود را بر روی نبض جناس در نظر گرفته شده (و عذرخواهی برای). برای چندین سال Ops یک رستوران در Bushwick با برخی از همان صاحبان تا به حال به سادگی آماده لوبیا در منوی آن است. در لئو Scarlet دونده موروثی تنوع هستند به آرامی پخته با سیر و رزماری و مریم گلی تا به راحتی خرد بین دندان ها اما هنوز هم سفت و گوشتی, سخاوتمندانه, شور به پایان رسید و با glug گیاهی روغن زیتون.

کوفته در سس مارینارا آمده به طور طبیعی تخمیر خمیر ترش. شراب هم به طور طبیعی تخمیر.عکس توسط Zachary Zavislak برای نیویورکر

انسان شناسان با خواندن این مطلب در آینده توجه داشته باشید: لئو مفید کپسول زمان یک تصویر لحظهای از سمت راست در حال حاضر. به نوشیدن با لوبیا وجود دارد طبیعی است و شراب که شام—که مانند کارکنان انحراف جوان و شیک در cropped شلوار و کفش های چوبی—ممکن است کمک خود را از یک قفسه و یا یک یخچال و فریزر توسط نوار. (به خوانندگان در حال حاضر من پیشنهاد می کنم درخواست برای توصیه مبادا شما به خودتان پیدا کنید گمراه غریب برچسب به انتخاب چیزی با رایحه مرطوب مقوا.)

یک چرخش از شربت گریپ فروت و کارامل نرم-خدمت به ارمغان می آورد به ذهن یک صبحانه brûlée.عکس توسط Zachary Zavislak برای نیویورکر

برای ترید کردن سوپ باقلا (همچنین شناخته شده به رانچو گردو سر به عنوان گلدان مشروب) وجود دارد به طور طبیعی تخمیر خمیر ترش پخته شده در محل و در دسترس قرص نان در مجاور بایگانی اطلاعات فروشگاه. لئو پیتزا—ناپلی-سبک گرد پای در اتاق ناهار خوری روم-سبک مربع برش در مغازه—و calzones ها نیز ساخته شده با به طور طبیعی تخمیر خمیر.

دستورات اولیه قرار داده شده در نوار; سرور های مواد غذایی را به جداول و فیلد های اضافی درخواست.عکس توسط Zachary Zavislak برای نیویورکر

در یک روز داده شده یک کالزونه ممکن است پر شده با ‘nduja و collards یک پیتزا صدر با مزه تند کشاورز, پنیر, گل, کلم بروکلی, prosciutto و رابین Koginut کدو انواع مختلفی پرورش داده شده توسط آشپز دن باربر. یک سالاد در منوی ذکر شده به عنوان “سالاد” ممکن است سنگین در chicories رنگ پریده نیزه مناقصه بلژیک endive mingling با سرخابی ruffles از ترویزو radicchio, داراي زوائد و تزئينات frisée و تخت-برگ جعفری انزال در citrusy سرکه بریزید.

بیش از یک روند پیش بینی پیش بینی کرده است که لازانیا در حال رفتن به در سال 2020 است. در لئو شما می توانید به یک زرق و برق دار دال از آن: بدون لایه نازک رشته چسبناک provola پنیر و روشن ترش مارینارا با کمی نیش از crackly لبه ها و ریز خرد شده blanched کلم پیچ خورده را به سس. شما هرگز می دانم که آن را فاقد گلوتن (با تشکر از ذرت-آرد ماکارونی).

برای چیزی شیرین نرم-خدمت بزرگ است—یک چرخش مختصر و مفید گریپ فروت و کارامل تخمین یک صبحانه brûlée—اما tiramisu که لازانیا از دسر بهتر است. تا همین اواخر من در ارتباط تیرامیسو با نوع قرمز-سس مشترک که charmingly chintzy فضای بیشتر و کشنده تر از آن مواد غذایی است. به نظر می رسید بیش از حد اغلب به یک گردن کلفت فشرده جمعی از ladyfingers و ماسکارپونه و خامه گچی با پودر کاکائو و مزه اما برای بلانت بازدید از مارسالا شراب و قهوه به عنوان اگر آن را تلاش برای هوشیار خود را.

چند سال پیش من شروع به گمان است که یک رنسانس جریان بود. در اونا پیتزا دریافت در پایین سمت شرق آنها تعویض ladyfingers برای کیک اسفنجی لیمو را مارسالا برای رم و Cynar. در Leonti در قسمت فوقانی سمت غرب (در حال حاضر متاسفانه بسته شده) این ماسکارپونه شد تا نور است که شما می توانید حباب های هوا. لئو نسخه می آید در یک لیوان شیشه ای شیاردار است که ویترین آن appealingly کثیف خطوط به عنوان spoonable به عنوان پودینگ. وانیل فرشته-مواد غذایی ورق کیک آغشته به اسپرسو و نرم سنبله رم و عمرو. به پایان رسید ناچیز است باران در فر ظریف از Askinosie شکلات و هر کرمی نیش خرس بی تردید ورید نمک است. Tiramisu است به عنوان سرد به عنوان لوبیا. (غذاهای $5-$14, پیتزا, $16-$22.)

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی