لسلی اردن ایده آل قرنطینه همراه

Leslie Jordan's Instagram grid.
شخصیت بازیگر لسلی اردن به تازگی محبوب Instagram ترکیبی از نشان می دهد-<url> داستان های شخصی, خاطراتی و خارج از کاف خود انزوا خاطرات.منبع: Leslie اردن / Instagram

لسلی اردن چهار پا-یازده شصت و چهار سال از شخصیت بازیگر از چاتانوگا تنسی. تا همین اواخر او بهترین و شناخته شده اگر او شناخته شده برای نقش خود به عنوان بورلی لسلی, تیغ زبان رقیب Megan Mullally شخصیت کارن در “Will & Grace.” او محترم صد هزار followers on Instagram بسیاری از آنها انباشته شده که Mullally فریاد زد: او را پس از او پیوست و در سال 2018 است. اما زمانی که شیوع کروناویروس ارسال swaths بزرگ ایالات متحده را به خود قرنطینه ماه گذشته اردن شروع ضبط slapdash, ابله ویدئوها از اسپارتان Airbnb در شهر خانه خود را و متوجه زیر بالون. دوشنبه گذشته او از خواب بیدار برای پیدا کردن که او تا به حال دو صد و پنجاه هزار Instagram followers. “Whew آن را خسته کننده بودن vah-rull!,” او شگفت زده در یک ویدئو در کره-ضخامت جنوب لگدمال. روز چهارشنبه او به یک نقطه عطف جدید. “شما ممکن است تعجب که چرا من عینک آفتابی و کت و شلوار در,” او گفت که دوربین آن شب نشسته در صندلی و عبور دست خود را در دامان خود مانند یک preening pageant. “چرا که این راهی است که مردم لباس که یک میلیون Instagram followers.”

اردن در حال برنامه ریزی شده به صرف این مستند در چاتانوگا به او گفت: من از طریق تلفن در پنجشنبه روزانه خود را در طول قدم زدن در کنار رودخانه تنسی. او زندگی در لس آنجلس از اوایل دهه نود در یک آپارتمان او فکر می کند یک بار اشغال شده توسط Tupac Shakur. (“من تا به حال یک دوست در اداره پست آن را نگاه کردن. آن را احتمالا غیر قانونی را انجام دهد.”) در اوایل ماه مارس او پرواز کرده بود به خانه تنسی برای بازدید و اقامت در یک Airbnb, پایین خیابان از شهر و خانه اش که در آن هشتاد و چهار ساله و مادر و خواهر و برادر زندگی می کنند. یک ویدیو در مارس 17 نشان داد او در تقریبا خالی هواپیما بالش گردن در محل, مسیر خانه به لس آنجلس. اما چهار روز بعد او را در چاتانوگا در همان Airbnb به صبر از همه گیر نزدیک به خانواده—اما نه بیش از حد نزدیک است. “من عاشق خانواده ام از صمیم قلب” او گفت:. “اگر من ماندم, به, با آنها, ما ممکن است یکدیگر را بکشند.”

اردن پست های فیلم های خود را در اطراف دو بار در روز در تمام ساعات از جمله نیمه شب اگر او می یابد که او نمی تواند بخوابد. او غریزی درک vlogger زیبایی—صورت فشرده تا به یک jangly دوربین مانند او اعتراف یک راز—و مزاح تاثیر ترومن کاپوتی پس از چند Martinis. خود محتوای رایگان-فرم است marvelously چوگان مانند یک ترکیب نشان می دهد-<url> داستان های شخصی, خاطراتی و خارج از کاف قرنطینه دفتر خاطرات. او ورزش روال جرعه کوکتل ساعت “قتل برنامه” در تلویزیون. او لذت می برد انجمن همراه با خود صبح تخم مرغ است. “آه شما نمی جرات judge me,” او می گوید بینندگان. “خانواده در خارج وجود دارد آن را انجام می دهند. من حداقل می تواند آن را تماشا کنید. بهتر است از سی ان ان است.”

قبل از همه گیر آورده تئاتر جهان به وقفه اردن تعیین شد به سفر به این کشور انجام یک مرد کاباره نمایش “قرار دارد.” در Instagram او به ارمغان می آورد همان یار پس از تاریک حساسیت. “بالش صحبت کنید!” او اعلام کرد به لگد کردن داستان در مورد افراد مشهور برخوردهای گذشته است. (زمان جورج کلونی pranked او را در مجموعه ای از “بدن از شواهد” یا بتی سفید “walloped این bejesus” از او با یک کتری در یک صحنه از “بوستون قانونی است.”) در مارس 29th, در حالی که با استفاده از یک فلز را به عنوان خراشنده یک baton twirling او به یاد می آورد دوران کودکی سفر برای دیدن بازی های فوتبال خود را با “پدر” یک ارتش حرفه ای ، “او گفت:” این جرم است و این دفاع “و من گفت:” اما وقتی که از majorettes آمده است؟’ . . . او مرا دوست داشت او فقط نمی دانم چه چیزی را از من است.”

Coronavirus بحران مرطوب عمومی اشتها برای یک نوع خاصی از افراد مشهور—جلا تشکیل شده و نوع نگاه به موعظه و یا الهام بخش. آن را صاف و پوست کنده eccentrics که درخشش آنهایی که cooped خود را از دست میدهند تیله اما هنوز hellbent در سرگرم کننده است. (نگاه کنید: January Jones, رقص, در مادون قرمز, ماسک, در حالی که نوشیدن Coors نور با نی; یا Patti LuPone, swanning در اطراف او tchotchke پر از زیرزمین در “سانست بلوار” لباس های.) “من خسته هستم shitless,” اردن whines در یکی از ویدئوها دروغ گفتن به صورت افقی با سر خود را burrowed به پرتاب بالش. “خوب shee-yut چه خانواده انجام می دهند ؟ این افتضاح است!” او شروع می شود دیگر. “این هنوز آوریل. چگونه بسیاری از روز در مارس?! وقتی مارس میخوام لعنتی توانید در اینجا؟” مانند نورمن بیتس او گاهی اوقات وانمود مادر او در همان خانه فقط پایین سالن.

“من میخوام به شما بگویم به شستن دست های خود را و یا پوشیدن یک ماسک” اردن به من گفت. “هدیه من است خنده دار باشد.” گهگاه اگر او اعتصاب های مختلف توجه داشته باشید. در یک ویدئو او می ایستد در آپارتمان خود را به بالکن, بازی, سرپرست به یک مجروح زنبور. “من به او یک گل کوچک برای غذا خوردن و آب نوشیدن,” او می گوید او اخم پر کردن قاب. “فقیر li المللی زنبور. ما رو به نوعی می شود. این است که تنها راه این قراره آخر این است که ما میخوایم بفهمیم ما رو به همه کمک به یکدیگر است.”

اردن در پروژه بعدی که قرار بود برای رفتن به تولید در ماه ژوئن یک روباه طنزهای تلویزیونی به نام “با من تماس کت” است که در آن Mayim Bialik نقش صاحب یک گربه کافه و اردن او گربه سانان-کشمکش کارمند. “رشد اصلی ترین چیزی که من بود شرمنده بود از صدای من. آن است که بسیار بی رنگ” او به من گفت که او قدم در امتداد رودخانه. “اما من یادگیری بیشتر و بیشتر در شصت و پنج به افتخار که من هستم.” به عنوان ما صحبت برخی از غریبه ها راه رفتن در این نزدیکی به نام به اردن می گویند که آنها عاشق فیلم های خود را. “من مانند بیتلز!” اردن گفت. “آنها hollerin’ نام من است.” اما او نمی تواند مادر خود را به تماشای فیلم ها. “تنها چیزی که من خواهر می گویند در مورد آن است, ‘تبریک Leslie, شما در نهایت کشف شده است پس از یک میلیون سال است. “

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>