زندگی در Coronavirus مستند در چین

quarantine in china
ماسک مورد نیاز بود و آنها ساخته شده آن را آسان تر برای مردم را به چشم پوشی از یکی دیگر. لباس از قرنطینه همراه با محدودیت های دیگر تبدیل مردم به سمت داخل.تصویر توسط Anuj Shrestha

در بیست و هفتمین روز از coronavirus مستند در چنگدو در جنوب غربی چین پنج مرد نقاب دار به نظر می رسد در لابی آپارتمان ساختمان به منظور ارائه یک صد اینچ TCL Xclusive تلویزیون. آن را در اواخر صبح بود و من من نه ساله دختران دوقلو آریل و ناتاشا خارج به گرفتن برخی از هوا. سه نفر از ما نیز با پوشیدن ماسک های جراحی و ما متوقف به تماشای deliverymen. من تا به حال هرگز دیده می شود از جمله یک تلویزیون; آن را وارد یک هشت پا بلند جعبه که وزن بیش از سه صد پوند است. دو تا از deliverymen ایستاده بود داخل یک آسانسور با یک نوار اندازه گیری, تلاش برای کشف کردن که آیا جعبه مناسب خواهد بود. در غیر این صورت آن خواهد بود یک مسافت طولانی تا از پله ها به بیست و هشتم طبقه.

که توسط نقطه از کشور به جاه طلبانه ترین قرنطینه در تاریخ, با حداقل هفت صد و شصت میلیون نفر محدود تا حد زیادی به خانه های خود. حقوقی مقدمات تاسیس شده بود در ژانویه 20, زمانی که سلامت ملی کمیسیون تعیین شده از بالاترین سطح کنترل و درمان برای مبارزه با کروناویروس جدید که در نهایت تبدیل شد شناخته شده به عنوان COVID-19. پس از آن, استان ها و شهرداری ها صادر شده خود مقررات و چنگدو دولت تصویب آن اقدامات برای اولین بار در ژانویه 24. آنها تنگ تر شد و هفت روز بعد وقتی مشخص شد که این بیماری همه گیر به حال به یک نقطه بحران: در طول هفته که تعداد مرگ و میر گزارش شده در چین افزایش یافته بود بیش از شش برابر. تا پایان ژانویه وجود دارد در مجموع 11,791 تایید موارد با دو صد و پنجاه و نه مرگ.

خانواده من اجاره یک آپارتمان در یک ساختمان نه پیچیده و نه چندان دور از مرکز Chengdu جایی که من آموزش نوشتن در یک دانشگاه محلی. ما را انتخاب محل سپتامبر گذشته در درجه اول برای خود موقعیت: آپارتمان بلوک های واقع شده در کنار دلپذیر درخت به صف کشش از فو رودخانه و وجود یک توقف مترو در خارج از یکی از سمت دروازه. اما پس از قرنطینه شروع مترو خلوت بود و هر دو طرف ورودی بودند زنجیر بسته است. کسی که وارد دروازه اصلی استقبال شد مادون قرمز متوسط تفنگ به پیشانی. تفنگ بود اختیار داشت توسط یک دولت-اختصاص داوطلب در یک hazmat کت و شلوار و پشت سر او یک گردان led به ضخامت حصیر پلاستیکی آغشته به محلول سفید کننده. یک علامت به عنوان خوانده شده “کفش ضد عفونی منطقه” و همیشه وجود دارد یک دنباله از مرطوب چاپ پیشرو دور از حصیر مانند footbath در یک استخر عمومی.

در مقایسه با جاهای دیگر ترکیب ما را در محدودیت بودند نسبتا نور است. ما می تواند ترک و بازگشت به عنوان اغلب به عنوان ما خوشحال به شرطی که ما انجام می گذرد که تا به حال صادر شده توسط این محله کمیته ترین سطح محلی حزب کمونیست. اکثر دوستان من در دیگر نقاط چین محدود شد به یک فرد در هر خانواده بیرون رفتن هر دو روز و اغلب آن شخص بود که به مقامات جایی که او به رهبری بود. حتی در پیچیده ما که چند خارجی ساکنان آن بود که نادر برای مردم به رفتن به خارج. تمام رستوران ها و ادارات دولتی و اکثر مغازه ها بسته شده بود و پس از سال نو قمری تعطیلات به پایان رسید و در فوریه, تمام مدارس خواهد بود به طور نامحدود به حالت تعلیق. یکی از جدید چنگدو اقدامات حتی ممنوع “هر نوع گروه مهمانی شام.”

بسیاری از همسایگان من دستور داد همه چیز در Taobao یکی از بزرگترین سایتهای تجارت الکترونیک و آنها غذای خود را تحویل داده و از تازه Hema در سراسر کشور مواد غذایی و زنجیره ای است که دارای یک شعبه در این نزدیکی هست. (هر دو Taobao و Hema متعلق به گروه Alibaba است به فن آوری شرکت است.) در تمام طول روز موتور سیکلت, deliverymen و تحویل اقلام به ماموران امنیتی که trundled از طریق ترکیب این زمینه با dollies و چرخ دستی های خرید, رها کردن جعبه ها و کیسه های. در لابی ترین بسته های من شمارش در هر زمان یک صد و بیست و پنج همه آنها مشخص شده با آپارتمان اعداد در جوهر سیاه و سفید. گاهی اوقات آن ممکن بود برای دیدن آنچه که در داخل بود. در صبح که Xclusive تلویزیون تحویل داده شد محتویات بسته های دیگر تقویت این تصور که مردم در حل و فصل بود برای مسافت های طولانی: دو برق نوار آپارتمان 1101 سه بطری Omo مواد شوینده برای 3003 یک جعبه بزرگ از زنجبیل تازه برای 3704.

من سعی کردم به اعتصاب یک مکالمه با یکی از تلویزیون deliverymen. او ایستاده بود در نزدیکی درب آسانسور و او عینک فولاد ماسک در موقعیتی که من اسمش “جلد چرمی قرار دادن.” این زمانی است که یک مرد نگه می دارد تسمه در اطراف گوش خود را می کشد اما ماسک کردن در زیر چانه اش معمولا به طوری که او می تواند تف یا دود سیگار. یکی دیگر از چنگدو اندازه گیری خواستار آن شدند که شهروندان متوقف تف, اما من هنوز هم گاهی دیدم مردم holstering ماسک خود را و هاوکینگ loogies. پرسیدم deliveryman آنچه که او انجام می دهد اگر تلویزیون مناسب نیست داخل آسانسور.

“آن جا” او گفت:. “مشکلی نیست.”

او کشیده نقاب به بیش از چهره اش. مردم بسیار warier از غریبه بیش از حد معمول و گاهی اوقات اگر من در آسانسور با یکی دیگر از ساکنان گفت و پشت به من. اکثر مردم آگاه بودند که ترکیب ما بود حداقل استانداردهای محلی یک نقطه داغ. در برنامه های مختلف است که نقشه برداری صادر شده توسط دولت آمار برای coronavirus موارد ترکیب ما روشن تا قرمز روشن. شده است یک تست مثبت برای اقامت جایی در این مجموعه—تنها در محله ما.

این deliverymen نیست ساخت سریع پیشرفت با تلویزیون و آریل و ناتاشا مشتاق بودند به ترک بنابراین ما رفت و از دروازه. در کنار رودخانه یک ردیف طولانی از سوار-به اشتراک گذاری دوچرخه تا به حال به سختی لمس شده است برای هفته من با استفاده از تلفن به باز کردن یک. دوقلوها دوست game, چالش, روش سوارکاری بزرگسالان-اندازه دوچرخه—آنها در زمان تبدیل wobbling در امتداد خالی کنار رودخانه مسیر. پس از آن ما بازدید از زامبی ایستگاه مترو. آن را هنوز هم عامل اما جای سکوت کرده بود به جز یک سرویس پیام در یک حلقه بی پایان که هشدار داد وجود ندارد و مسافران خود را به تماشای گام. آریل و ناتاشا زد بالا و پایین تمام پله برقی در جهت اشتباه خنده. این بود که ما به روال معمول صبح در طول مستند. آنها تا به حال دیده نشده دیگر فرزند خود را در سن نزدیک به یک ماه است.

پس از بازگشت ما به ترکیب و اسلحه مادون قرمز اشاره کرد ما در پیشانی و عبور از سفید کننده footbath این deliverymen شد بازگشت با جعبه خالی در دالی. این مرد با پوشیدن جلد چرمی قرار دادن توضیح داد که هنگامی که آنها می خواهم حذف نیمه بالای جعبه ایستاده بود و تلویزیون در پایان آن آنها می توانسته اند به آن جا در آسانسور. او هنوز هم به نظر نمی رسد بسیار مشتاق به صحبت.

در سپتامبر گذشته به جهنم همسر من, Leslie و من ثبت نام دختران در کلاس سوم ابتدایی در یک محلی در مدرسه دولتی در بخشی به طوری که آنها می یاد چینی است. مانند دیگر دانش آموزان آنها نیز در زمان فارسی و واحد 2 در کتاب درسی با عنوان “بدن من.” تمام تشریحی واژگان آموخته بود در زمینه آسیب های ناشی از بیماری ها یا اتفاقات ناگوار است. وجود دارد کارتون کودکان دروغ گفتن در تخت بیمارستان با برچسب شناسایی بیمار در این سن و علامت: “لایحه—8 سال پا لطمه می زند”; “بن 10 سال پیر پا لطمه می زند”; “لیلی—9 سال—گوش لطمه می زند.” یکی از درس های خوانده شده:

در صبح من این بازی رو با خوش شانس. نیش او دست من! واقعا لطمه می زند.
در موقع ناهار من نیش زبان من. واقعا لطمه می زند.
در بعد از ظهر من فوتبال بازی با اندی. او ضربات پای من. واقعا لطمه می زند.
این یک روز بسیار بد!

برای هفته آریل و ناتاشا به خانه بازگشت تقلید کلاس را ضبط دیالوگ که همواره به پایان رسید و با عبارت “من قصد دارم به بیمارستان!” به نظر می رسید برای تایید غیرعلمی تصور که من مدت برگزار چینی از نظر سلامت: یعنی که مردم حتی ترس بیشتری در مورد ایمنی کودکان در اینجا از آنها در مکان های دیگر من زندگی می کردند. من اغلب شکایت کرده است که در زنگ تفریح به جنگل های ساده-تجهیزات بدنسازی در مدرسه خود را صرفا محدود به کلاس ششم چرا که معلمان بر این باور بودند که کودکان را آسیب خود را.

پس از همه گیری آغاز شد هر چند من تو را دیدم که تکرار عبارت”من قصد دارم به بیمارستان!”—در یک نور جدید. کتاب دقیق بود: اگر کسی گوش درد اغلب تنها گزینه ای است که مستقیما به بیمارستان. در چین وجود دارد جامع اولیه-مراقبت از سیستم است که یکی از دلایلی که coronavirus spiralled خارج از کنترل به سرعت در ووهان در استان هوبئی استان که در آن بیماری آغاز شده است. برخی از افتضاح ترین تصاویر از اوایل روز شد ویدئوها از اراذل و اوباش در بیمارستان که در آن شهروندان وحشت زده بسیاری از آنها بیمار clamored به آزمایش می شود و درمان می شود. تماس با ما در این جمعیت بدون شک شتاب نرخ عفونت است.

تعدادی از اولین موارد رخ داده در افرادی که مشغول به کار در Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار که به فروش می رسد زندگی می کنند ماهی ها و حیوانات. اپیدیولوژی به من گفت که آنها هنوز هم نمی دانند که ماهیت سرريز رویداد—لحظه ای که بیماری پریدم از حیوانات به انسان است. دانشمندان بر این باورند که این ویروس آغاز شد و در خفاش ها و به احتمال زیاد از طریق یک ميزبان; برخی از حدس و گمان است که این ممکن است pangolins و پوسته پوسته anteaters است که گاهی اوقات مصرف به عنوان یک ظرافت در چین است.

“مجموعه فر به پنج صد درجه. در حالی که preheating دریافت نردبان متحرک و خاموش کردن زنگ دود. سپس نجومی سینه ریز ریز کردن گیاه medley و خاموش کردن دود زنگ دوباره. رزومه خرد کردن گیاه medley, پوست سیب زمینی لغزش کردن نردبان متحرک در حالی که با عصبانیت در تلاش برای حذف باتری از دود زنگ . . .”
کارتون توسط لارس Kenseth

در ماه دسامبر این بیماری در حال شروع به گسترش در میان مردم است. برخی از قربانیان شامل کارکنان پزشکی که غافل است که آنها در برخورد با گونه جدیدی از ویروس فاقد محافظ مناسب دنده. در ووهان تعداد کمی از پزشکان سعی کردند به گزارش آنچه که آنها از دیدن اما مقامات سرکوب نظرات خود را. Li Wenliang یک چشم پزشک هشدار داد همکاران خود را از طریق WeChat. Li شد و پس از احضار توسط پلیس که او را مجبور به امضای اعتراف کرد و گفت که او “به طور جدی مختل نظم اجتماعی.” Li شد دیده می شود به عنوان یک شهید پس از مرگ او از این بیماری اعلام شد, در مارس 7th, و مقامات محلی در نهایت به صدور یک عذرخواهی به خانواده اش.

این coverup به این ویروس به زمان بیشتری برای گسترش دارد. اما در اوایل ژانویه هنگامی که چینی بهداشتی مقامات درک جدی از وضعیت آنها به سرعت نقل مکان کرد. “در عرض سه روز آنها را به حال دانشمندان که قادر به توالی و توصیف ساختار این ویروس است که بی سابقه از” انسی ال-صدر مدیر ICAPجهانی-مرکز بهداشت در دانشگاه کلمبیا به من گفت. او گفت که پیشرفت های اخیر در تکنولوژی توالی ممکن است یک گام بسیار مهم است که به دانشمندان اجازه داد به منظور توسعه راه های تشخیص بیماری و شروع به شناسایی روش های درمان است.

اما برای ووهان آن را خیلی دیر شده بود چرا که موج اول سبب شیوع عفونت بيمارستان. با بسیاری از مراقبت های بهداشتی کارگران در حال سقوط بیمار و نیاز فوری برای حمایت بیشتر تقویت شد ارسال شده از سایر نقاط چین است. در قرنطینه من گاهی اوقات صحبت در گوشی با I. C. U. پزشک از Huaxi یک چنگدو بیمارستان است که به رسمیت شناخته شده به عنوان بهترین امکانات در جنوب غربی چین است. پس از داوطلب شدن برای رفتن به ووهان هفت صد مایلی شرق چنگدو I. C. U. پزشک اختصاص داده بود به بیمارستان صلیب سرخ است که کمتر از یک مایل از غذاهای دریایی در بازار که در آن ویروس اولین بار در زمان نگه دارید.

“آن را مانند کانون” او به من گفت که در یکی از مکالمات ما. “وجود دارد کمی بیش از چهار صد تخت, اما آنها دو هزار نفر در روز است. آنها با اضافه کردن تخت و برخی از افراد بیمار فقط مکان برای دراز.”

مانند دیگر مردم در ووهان من با آنها ارتباط برقرار دکتر از من خواست به استفاده از نام او. پس از اولیه coverup دولت چین به نظر می رسید مصمم به گزارش شماره آشکارا اما هنوز هم تلاش برای کنترل انسان روایت است. “نگه داشتن خود را از لحاظ سیاسی منظم” داخلی اطلاع از Xiangya بیمارستان یک موسسه در استان هونان اطلاع کارکنان که رفته بود به ووهان. “آیا صحبت کردن با خارجی ها در خصوصی.”

I. C. U. پزشک یکی از حدود دو صد Huaxi کارکنان که فرستاده شده بود به ووهان, و هنگامی که من به او صحبت کرد در فوریه 22nd, او گفت که هیچ یک از همکاران خود را به حال آلوده شده است. او به نظر می رسید با اعتماد به نفس است که آنها را سالم بماند و او نسبت به بالا بودن نرخ مرگ و میر در ووهان به زمان در آن زمان به رسمیت شناختن یک بیماری جدید. تفاوت از بقیه از چین قابل توجه بود: در فوریه 29th, زمانی که دولت صادر شده و یک تجزیه و تحلیل بیش از پنجاه و پنج هزار مورد تأیید 5.8 درصد در ووهان تا به حال منجر به مرگ در مقایسه با 0.7 درصد در سایر نقاط چین است. دومی تعداد به نظر می رسید به احتمال زیاد به کاهش قابل توجهی در طول زمان—در بخشی به دلیل درمان, بهبود, اما همچنین به این دلیل که آزمایش اولیه را شامل نمی شود و بسیاری از افرادی که کمی بیمار یا بدون علامت است. (درصد از عفونت است که بدون علامت است و یکی از عمده سوالات پاسخ داده نشده در مورد ویروس.)

واکنش کارکنان پزشکی در ووهان شد گاهی اوقات عصبانی است. من غالبا رد و بدل پیام با ووهان داروساز بیمارستان که من تماس بگیرید ژانگ که تا به حال دیده یک دوجین همکاران سقوط بیمار است. یکی باقی مانده در بخش های مراقبت. “ما به اندازه کافی دستگاه های محافظ و نمی توانیم به اندازه کافی احتیاط,” او نوشت. وقتی از او پرسیدم در مورد علت ریشه ای این بیماری همه گیر او بلانت:

نظر شخصی من این است که دولت همواره بی دقتی و آنها سرکوب مخالفان است. آن دو از علل مستقیم. از آنجا که این, آنها را از دست داده فرصت طلایی برای کنترل ویروس. . . . من باور نمی کنم رسانه دولتی و یا خواندن گزارش های خود را. بر خلاف من توجه بیشتر به آنچه که دوستان می گویند. از شما خواسته در مورد اولین واکنش من? در واقع حتی در حال حاضر من بسیار وحشت زده این بیماری است. من فقط احتیاطی لازم است. اما من نگران هستم که بیمار است که اگر من آن من ممکن است آلوده ،

ژانگ هنوز کار ساعت های طولانی, و او تا به حال یک و یازده سال در خانه. او در نظر گرفته شده بود چک کردن به هتل برای منزوی کردن خود از خانواده, اما معدود مکان هایی که باز مانده مورد نیاز ویژه تصویب; شهر بسته شده بود پایین تر به طور کامل از هر جا دیگری در چین است. ترس از اجرا بر روی کالاهای مورد نیاز دولت تا به حال در پا. مانند چنگدو ووهان است و پایتخت پرجمعیت داخلی استان اما در حال حاضر این دو شهر به نظر می رسید متعلق به دنیاهای مختلف و دوره های مختلف. چند روز پس از صد اینچ تلویزیون گذشت از طریق لابی ژانگ توضیح داد که چگونه ووهان محله کمیته گرفته بود مسئول تمام خرید و تحویل مقدمات:

نیازهای اساسی ما را ملاقات کرد (حداقل غذا و لباس به اندازه کافی). آن را احساس می کند مانند عصر اقتصاد برنامه ریزی شده زمانی که کوچک بودم. . . . وجود دارد به سختی هر گونه سیگار و الکل و چای, تنقلات, نوشیدنی و یا مواد غذایی حیوان خانگی در دسترس است. شاید همه چیز بهتر خواهد شد بعد از آن که می داند ؟

در سی و نهمین روز از مستند بسته در لابی شامل یک جعبه از گیاهان برای 3703 و برخی از گل ها برای 2903. آن را در حال حاضر مارس و گاهی اوقات من دیدم مردم در بالکن رسیدگی گیاهان. اما آن را هنوز هم به نظر می رسید نادر برای ساکنان به ترک ترکیب. هنگامی که زنان رفت طبقه پایین را انتخاب کنید تا بسته های غیر معمول نیست برای آنها را به لباس پوشیدن و در لباس خواب و حتی در بعد از ظهر. در لابی, مدیریت ارائه شده در یک بطری اسپری از هفتاد و پنج درصد-الکل محلول و گاهی من تو را دیدم یک نقاب پیژامه چادری ساکن ایستاده در یک گودال از مسائل پاشش دست او بسته کیسه های خرید ،

مردم به ندرت صحبت می کرد در این شرایط. وجود دارد هیچ, سلام, هیچ, جوک, هیچ لحظه ترحم. بخشی از این ماسک که یک وسواس است. در کف ساکنان آنها را میپوشید حتی اگر آنها صرفا رها کردن زباله ده پا از درب خود را. ماسک-پوشیدن, بعد از همه, مورد نیاز بود با اقدامات جدید و مردم سخت کوش: من اغلب دیدم موتور سیکلت deliverymen helmetless و جزئی با تلفن های خود را در سی مایل در ساعت ماسک خود را با خیال راحت در محل. وقتی که من رفت و در حال اجرا در امتداد رودخانه در سحر چند نفر دیگر بودند که گاهی فریاد زد من که لخت مواجه شده است. آریل و ناتاشا نفرت از همه چیز و من به آنها اجازه رفتن را با پایین-سوار—این زمانی است که شما وانمود کنید که شما در حال اطاعت از قوانین است اما در واقع یدک کش ماسک پایین به طوری که سوراخ های بینی خود را کشف.

مراقبت های بهداشتی حرفه ای به من گفت که ماسک هیچ ارزش در uncrowded, هوای آزاد, تنظیمات که در آن عفونت نیست یک خطر و اکثر مردم آنها را میپوشید نادرست حتی زمانی که آنها نمی holstering یا کم ، مفهوم این چیزها بازی talismanic نقش جدید نیست. در “طاعون” منتشر کرد و در سال 1947 Albert Camus توصیف دو شخصیت در یک بیمارستان:

او در را باز کرد و به دو ماسک گاز از استريلايزر ارائه شده یکی به Rambert و از او خواست تا آن را قرار داده است. روزنامه نگار پرسید: اگر آن را در خدمت هیچ هدف و Tarrou گفت: اما آن که الهام بخش اعتماد به نفس در دیگران است.

ماسک نیز آن را آسان تر برای مردم را به چشم پوشی از یکی دیگر. اگر ساکنان گذشت من در حیاط آنها اجتناب از تماس با چشم; برخی از عینک ببینید-از طریق دستکش های پلاستیکی و فولاد غنیمت در علاوه بر این به ماسک. این لباس از قرنطینه همراه با تمام محدودیت های دیگر کمک به نوبه خود شهروندان درون و مردم کارگردانی انرژی خود را به سمت هر چه فضای باقی مانده بود به آنها. در میان بسته در لابی متوجه شدم بسیاری از مبلمان خانه و تمیز کردن پیاده سازی: یک Pincai-تجاری سازی دولت برای 602 یک Deema جارو برقی برای 2304 یک فرش پیچیده شده در نوار پلاستیکی برای 303. وجود دارد صفحه اصلی-تجهیزات دفتری و اداری (بی سیم ماوس 4201; فایل کابینت 301). توسط چهل و چهارم روز کسی در 3704 تا به حال احساس نیاز به خرید برق footbath ماشین از Kosaka. (“قدرتمند با رویاهای.”)

از آنچه من می توانم بگویم این مستند رژیم غذایی از همسایه ها بود قابل ملاحظه ای سالم است. اگر قرنطینه آمریکایی ها مجبور شدند برای زنده ماندن در تحویل مواد غذایی, بهداشت, مقامات می خواهید برای پیگیری X منحنی توده بدن شاخص در سراسر افت coronavirus موارد است. در چنگدو هر چند همسایه بودند بدیهی است که پخت و پز: بسیاری از میوه ها و سبزیجات تازه. من تو را دیدم هرگز شواهدی از الکل رفتن در هر نقطه دیگر از سال 1901: آپارتمان من. دولت تا به حال استراتژیک مجاز سیگار و الکل مغازه ها باقی می ماند باز این میان مکان های بسیار کمی از کسب و کار است که هرگز تعطیل. اما زمانی که من صحبت به صاحبان فروشگاه در محله من گفتند که فروش وحشتناک بودند. وجود دارد بسیاری از انواع تنهایی در این دنیا اما این یک احساس منحصر به فرد به احساس می کنید که شما تنها فردی در چهل و سه طبقه ساختمان است که نوشیدن راه خود را از طریق قرنطینه.

من به ندرت دیدم کودکان است. من می دانستم که آنها وجود دارد: یک مینی بازی فوتبال به 2703 یک Huanqi toybox به 1804. مرکب چاپ کردن اسناد و مدارک در صورت درخواست و گاهی لابی موجود تکالیف برای کودکان و نوجوانان بودند که حضور در مدرسه آنلاین: برای 2102 یک فصل شیمی; برای 3802 یک جزوه در اشعار از شمال و جنوب سلسله. اما در اوایل هفته از مستند کودکان حتی نمی مبادرت به حیاط چون پدر و مادر آنقدر وحشت زده از این بیماری است. من تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند برای ورزش است. حتی با سفرهای ما به دوچرخه و ایستگاه مترو من معمولا قرار داده و دختران من در ما تردمیل هر سه روز یا بیشتر. در ووهان ژانگ داروساز نیز انجام بهترین او می تواند:

افرادی که زمان زیادی را صرف در یک فضای محدود تمایل به تبدیل به تنبل و افسرده. آن را آسان برای ایجاد انگیزه در آنها. من در حال حاضر آموزش دختر من به تمرین پینگ پنگ در برابر زندگی-دیوار اتاق. دوران کودکی من در مدرسه ندارد بسیاری از پینگ پنگ میز. ما استفاده می شود به انجام این کار بسیاری است. در حال حاضر او بسیار ماهر در آن است. بار دیگر من او را تشویق به ایستادن و نواختن گیتار در حال حرکت به ضرب و شتم یک گروه گیتاریست.

آن را به طور گسترده ای اذعان کرد که اقدامات چین شده است قابل ملاحظه ای موثر در توقف پیشرفت این بیماری است. در اواسط ماه مارس سازمان بهداشت جهانی فرستاده بیست و پنج چینی و کارشناسان بین المللی برای بازدید از امکانات پزشکی در سراسر کشور از جمله در ووهان و چنگدو. در آن گزارش W. H. O. اعلام کرد “در صورت یک ویروس ناشناخته در چین نورد است شاید بلند پروازانه ترین چالاک و تهاجمی بیماری مهار تلاش در طول تاریخ است.” یکی از اعضای هیئت دیل فیشر یک استاد پزشکی که متخصص در بیماری های عفونی در دانشگاه ملی سنگاپور به من گفت که چین اقدامات مانع از صدها نفر از هزاران نفر و هزاران نفر از مرگ و میر. “من می تواند در این بیماری همه گیر منحنی,” او گفت: با استناد به دولت صادر شده و آمار. “من می تواند در مسیر آن بود و در این مسیر به نظر می رسد که پس از ژانویه 23rd, و بدون شک وجود دارد.”

اما دیگر دانشمندان فکر در مورد پایداری و تلاش است. انسی ال-صدر اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا به من گفت که اقدامات شدید شده بود لازم در ووهان به این دلیل که سیستم مراقبت های بهداشتی تا به حال شده است به طوری که سبب شیوع. اما او نبود که برخی از همین رویکرد ساخته شده حس در جایی مثل چنگدو که جمعیت شانزده میلیون و تا به حال دیده می شود صد و چهل و سه مورد و سه مورد مرگ با آغاز ماه مارس است. “شما لازم نیست به تعطیلی کامل شهر چنگدو” او گفت:. “آنچه شما باید بسیار متمرکز شدند. شناسایی موارد اولیه و مدیریت آنها و تماس های خود را مناسب است.”

جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت بر این باور است که چین قرنطینه ناچار خواهد بود یک راه حل موقت است. “به محض این که مدارس باز شده و به محض رسیدن مردم به کار به عنوان به زودی به عنوان مردم شروع به گردش در جهان—چین یک جهانی کشور—ویروس خواهد بود,” او به من گفت. “من کاملا نمی دانند چه آخر بازی است که در شرایط این اقدامات است.”

مارک Lipsitch متخصص اپیدمیولوژی که هدایت مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد بود و مثبت تر در مورد استراتژی چین. اما او اشاره کرد که گام بعدی دشوار بود—او در مقایسه با آن به اجازه هوایی از یک بالون به آرامی. “من فکر می کنم آن را گزاف گویی خواهد شد,” او گفت: ویروس. “اما شما باید به تاخیر افتاد همه چیز, و اگر شما اجازه ندهید که آن را به گزاف گویی بیش از حد قبل از اینکه شما را بست دوباره, سپس شما ممکن است یدکی بيمارستان از غرق شدن. اما این واقعا یک روند دردناک و مردم در حال رفتن به از آن خسته می شوند.”

در ضمن هیچ اطلاعیه از چه مدت مدارس خواهد بود یا زمانی که مستند ممکن است برداشته شود. بسیاری از اقدامات به نظر می رسید به احتمال زیاد برای ادامه به طور نامحدود. هر روز قبل از ظهر مانند بسیاری از کارگران سراسر کشور, من نیاز به حرارت و ارائه آن در یک قالب استاندارد به کارفرما. فرم نیز مورد نیاز من شهادت است که من تا به حال هیچ شخصی در تماس با مردم از ووهان و یا در جای دیگر در هوبئی در گذشته چهارده روز.

که بخشی آسان بود به دلیل این بود که نادر به یک مد افتاده ماسک برای, ماسک, گفتگو با کسی. جدا از خانه و زندگی و تعاملات عمدتا توسط e-mail تلفن یا WeChat و اغلب موضوع از این مبادلات شد و انزوای خود را. یک دانشجوی سابق معدن نوشت: پس از شوهرش بازگشت به کار کارخانه “هنگامی که آن زمان به کار او نیاز به پوشیدن یک ماسک ضد گاز را پوشش می دهد که تمام سر.” او در توصیف این صحنه در طول ناهار:

[او] طول می کشد یک صندلی به تنهایی در یک جدول است که دور از هم جدا از یکدیگر است. و او را به همان راه به عنوان دیگر کارگران است. بدون صحبت کردن. مردم می گویند در اینترنت است که راه آنها در غذا خوردن به یاد آنها را از راه آنها در زمان آزمون ورودی کالج.

من تدریس تمام نوشته های من در کلاس های آنلاین. من تا به حال ملاقات تنها یکی از دانش آموزان قبل از من تو را دیدم هرگز هر یک از چهره خود. ما تعامل بیش از صوتی و متن. من سعی کردم به بحث و گفتگو بود اما وقت گیر به عقب و جلو سوئیچ بین میکروفن های مختلف; کلاس بود بیش از حد بزرگ به همه در یک بار. ترم آخر دانش آموزان تا به حال زندگی در خوابگاه در چنگدو اما در حال حاضر آنها پراکنده در سراسر کشور در شهرهای. دور ترین بود در تلويزيون نه چندان دور از سیبری است. من شصت به همراه دانش آموزان شخصا هیچ کس می دانست که کسی که تا به حال قرارداد این ویروس. تعدادی از آنها به من گفت که آنها تا به حال پا در خارج از آپارتمان خود را برای بیش از یک ماه است.

کاملا چند آموخته بود به طبخ. یک پسر با خوشحالی گزارش داد که چون خانه اش تا به حال یک تردمیل و برخی از دمبل او از دست داده بود بیست پوند است. یکی دیگر از توصیف یک روز هنگامی که او و پدرش پس از یک ماه از محدود بودن به خود ساختمان نوبت در زمان برش مو یکدیگر. برخی از شده بود خواندن کتاب یا تماشای فیلم و نشان می دهد ساخته شده است که آنها فکر می کنم در مورد ترس یا هراس از مکانهای بسته: “چرنوبیل” “انگل” و یکی دیگر از کره جنوبی فیلم به نام “آنفولانزا.”

برای هفته اول کلاس من اختصاص داده جان Cheever را “عظیم رادیویی.” در داستان یک زن و شوهر به دست آوردن یک رادیو است که اجازه می دهد تا آنها را به گوش دادن به مکالمات در دیگر آپارتمان ها در ساختمان است. پس از خواندن آن دانش آموزان من ذکر چیزهایی که آنها متوجه شده بود در اطراف خانه های خود را: چگونه مردم cringed اگر شما اتفاق افتاد به سرفه در آسانسور و یا چگونه هنگامی که وجود دارد یک گزارش که در یک خانواده و تحت نظارت برای ویروس آنها دوری همسایه. نیز وجود دارد لحظات روشنایی: یک دانش آموز توصیف چگونه پشت بام آپارتمان خود را بلوک کرده بود تبدیل به یک فضای جمعی برای مردم به استراحت و معاشرت زیرا آنها محدود از خروج از ساختمان. برخی از دانش آموزان گزارش شده است که تجربه از ماه گذشته تا به حال آنها را به ارمغان آورد و نزدیک به پدر و مادر خود را. هر گونه شکایت تمایل به نمک ترشی با طنز. یک دانش آموز شروع یک کاغذ:

این واقعا یک زمان خاص. تقریبا همه مردم در چین مجبور به قفل خود را در خانه فقط به دلیل کوچک coronavirus. نفرت مردم این coronavirus نفرت خفاش حمل این coronavirus و نفرت دیگر افرادی که خوردن این خفاش ها.

در ورودی به من ترکیب حزب کمونیست محله کمیته بنا به یک سری از تابلوهای اطلاعات است. آنها نمایش داده جدید اپیدمی اقدامات همراه با یک چارت سازمانی به صورت یک نهاد به نام حزب کمونیست تیم خدمات برای خانه قرنطینه. عکس های سر و تلفن-شماره تلفن ها از هفت مقامات قرار گرفتند. من تا به حال زندگی می کردند هرگز در هر نقطه در چین که در آن از جمله اطلاعات در نوشته شده بود ،

“من فکر می کنم پدر من است و از دست دادن حافظه خود را—او را نگه می دارد به فراموشی می گویند او افتخار من است.”
کارتون توسط Zachary Kanin

یک بعد از ظهر من تماس گرفته شده این تعداد در بالای نمودار. قرنطینه-رهبر تیم برداشت بلافاصله و پس از معرفی خودم از او وعده داده شده به ترتیب یک مصاحبه; در عرض یک ساعت من دریافت یک تماس از محله کمیته حزب ، او به من گفت که برای جلوگیری از دفتر صبح روز بعد که روز شنبه بود.

مکالمه ما پوشانده شده بود در هر دو طرف. او میانسال و یک مرد جدی در جارچی با ایمنی دوخته بازوبند که گفت: “یک عضو تیم خدمات.” او تا به حال رشد در محله که در آن پدرش نیز مشغول به کار برای دولت است. پیر مرد تا به حال بیرون آمدن از بازنشستگی به همین یک hazmat کت و شلوار در این بیماری همه گیر — او یکی از داوطلبان که به بررسی درجه حرارت در مقابل ساختمان های آپارتمانی.

دفتر موجود باریک وینیل پوشش داده کوچ و حزب کار به من گفت که او تا به حال خواب وجود دارد برای دو هفته اول از قرنطینه در زمانی که او مشغول به کار بود از 8 صبح تا نیمه شب هر روز. خانه اش بود در یک دور در حومه شمالی و او نمی تواند به استطاعت آن زمان به رفت و آمد. در چنگدو وجود دارد 1,685 محله کمیته و در هر حال آماده قرنطینه تیم مانند یک نزدیکی خانه من. ترین جزئیات از محلی ما مستند—اطلاعات تابلوهای منطبق دماسنج کارگران—تا به حال موفق شده است این تیم که شامل سی و هشت نفر بیشتر داوطلبان. در صلاحیت این دادگاه ها از نزدیک به شش هزار نفر از ساکنان وجود دارد شده بود دقیقا یک مورد از coronavirus: فرد در ترکیب.

حزب وزیر توضیح داد که ساکن سفر کرده بود به شهر خانه خود را در هوبئی در طول قمری تعطیلات سال جدید. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر دولت دنبال چنین لینک کلیک کنید به طوری که مردم محلی به شدت وحشت زده شد توسط چشم یک ماشین با هوبئی صفحات. بسیاری از چنگدو هتل تبدیل شده به دور از مهمانان از ووهان بنابراین دولت در نهایت تعیین دوازده مسافرخانه به قبول آنها. یکی از دوستانم در بخش دیگری از این شهرستان به تصویب همراه یک WeChat گفتگو است که تا به حال رخ داده در میان مردم در ترکیب:

اقامت 1: دیروز کسی وجود دارد گفت: یک ماشین با هوبئی صفحات در پارک خودرو در زیر زمین ساختمان 2.
مدیریت اموال: O. K. ارسال خواهد شد کسی بلافاصله آن را به اتمام.
اقامت 2: What the fuck? این خنده دار نیست!
اقامت 1: لطفا درب گارد توجه است . . .
اقامت 2: من فکر می کنم که در حال حاضر ما باید نشان می دهد ما I. D. کارت به رفتن در داخل و خارج!!!
اقامت 3: سرعت تماس 110 [پلیس] یا 120 [اورژانس آمبولانس].

در محله حزب تیم سازمان یافته تناوبی درب-به-درب نظرسنجی که چگونه آنها آموخته از رزیدنت هوبئی سفر. تا کنون مردم آمده بودند به آپارتمان من سه بار و آنها همیشه در مورد خواسته و ووهان هوبئی. سیاست خود را برای تماس با جامعه سلامت مرکز خدمات اگر کسی تا به حال بازدید آن مکان.

“آنها آمد و بررسی درجه حرارت خود را—آن را 37.1” حزب کار گفت: من با استفاده از سانتیگراد شکل است. (این دما عادی بود.) “او احساس بیمار اما مقامات بهداشتی آزمایش او برای coronavirus و آن مثبت بود.” بعد به مرد نشان داد که علائم خفیف است که بدان معنی است که این تیم تا به حال او را گرفتار در یک زمان بحرانی: او می خواهم به نظر می رسد طبیعی است اما ممکن است مسری. او به مدت ده روز تحت نظر در بیمارستان و سپس او را قرنطینه در خانه برای چهارده روز.

من از حزب کار, هنگامی که ما اجازه داده می شود برای ورود به ترکیب ما بدون عبور می کند و او گفت: “من فکر می کنم از آن خواهد شد دو چهارده روز دوره.” او به نظر می رسید فکر می کنم در این واحد از زمان است که استاندارد طول سختگیرانه قرنطینه. او تخمین زده است که من مدرسه نمی رزومه تا اواسط یا اواخر ماه آوریل—سه چهارده روز واحد است. وقتی که من پرسید که اگر وجود داشت مقدار مقاومت به سیاست های جدید او سرش را تکان داد. “نود درصد از جمعیت موافق است,” او گفت:. “ما برخی از مردم که فکر می کنم این مناسب نیست و آنها می خواهند به بیرون رفتن و بازی ماه jongg یا چیزی. اما اکثر مردم قوانین را دنبال کنید.”

از آنچه که من تا به حال دیده می شود او نبود اغراق. قریب به اتفاق انطباق یکی از قابل توجه ترین ویژگی های این مستند همراه با تعهد مردمی و مقامات. در ووهان دولت فرستاده بود هجده صد تیم از اپيدميولوژيستها هر یک متشکل از حداقل پنج نفر را برای ردیابی تماس های آلوده شهروندان است. W. H. O. گزارش اشاره کرد که مهار تلاش شده است ممکن است به دلیل از “تعهد عمیق از مردم چین به اقدام جمعی است.” در سطح فردی هر چند مردم گاهی اوقات بیان رزرو. در یکی از مبادلات با ژانگ داروساز در ووهان من به ذکر است که اکثر مردم من می دانستم که پشتیبان ما بودند. او نوشت:

همه grumbles اما هر کس اطاعت از قوانین به شدت. آن را بسیار متناقض اما آن چین است. ما سنت های فرهنگی دیکته تفکر ما. ما با استفاده از کلمه “پیروزی” برای توصیف نهایی پایان اپیدمی اگر چه من شخصا نمی خواهم که شرح است.

آن است که مشترک بود برای رهبران چینی به صحبت می کنند در چنین شرایط—رئیس جمهور چین اعلام کرده بود که این کشور را “شکست ویروس.” در نهایت رئیس جمهور تهمت خوراک توییتر را اتخاذ لحن مشابه. (“ما پیروز خواهیم شد!”) من از ژانگ به توضیح آنچه که او به معنای.

وجود یک بد تمایل در چین در حال حاضر برای دولت تبلیغات گروه به نوبه خود آنچه که باید به عنوان یک حادثه غم انگیز را به یک آرامش یک. آنها عادت کرده اند به استفاده از کلمه “پیروزی” نسبت به همه چیز به اصطلاح انسان می تواند تسخیر طبیعت است. من فکر نمی کنم وجود شادی در چنین حادثه. بسیاری از مردم فوت کرده و خانواده خود را نمی خواهد فکر می کنم این یک پیروزی ندارند.

در طول مستند وزارت آموزش و پرورش تخمین زده است که بیش از دو صد و بیست میلیون کودک و نوجوان بوده و محدود به خانه های خود. در دختران ما’ مدرسه برای سه هفته از ترم وجود دارد کلاس های آنلاین برای کلاس های جوان اگر چه آنها داده شد برخی از مواد از جمله پروژه مدرسه با عنوان “کروناویروس و همه را به مبارزه با این بیماری همه گیر.” سپس مدرسه آغاز برگزاری درس آنلاین, اما لسلی و من فکر کردم که کودکان در آن سن و سال نباید درگیر در آموزش از راه دور.

ما سازماندهی چیزهایی که به عنوان بهترین ما می تواند با استفاده از تکالیف مدرسه و پیدا کردن پروژه های دیگر. آریل و ناتاشا معمولا به خوبی کار می کرد و پس از آن حدود ده یا یازده هنگامی که ما شروع به شنیدن برای تلفن های موبایل از roughhousing من آنها را برای ما پیاده روی صبح. در بعد از ظهر ما با ارسال آنها را به بازی در ترکیب حیاط بود که در آن مشترک برای رهگذران به سخنرانی آنها در مورد خطرات ناشی از بودن در خارج از منزل و یا از پوشیدن ماسک خود را نادرست. دومی انتقاد احتمالا باید در کارگردانی من چون من تا به حال ساخته شده اشتباه گفتن دوقلوها در مورد flapjack که در آن شما اجازه می دهد تا ماسک به اویزان از یک گوش به منظور پاسخ به یک تلفن همراه در طرف دیگر.

در یک آپارتمان چهار اتاق با یک بزرگسال نوشتن یک کتاب و یکی دیگر از آموزش تمام وقت, هیچ یک از این پایدار به نظر می رسید اما ما تا به حال ساخته شده تصمیم به ماندن بگیرید. دختران خارجی دوستان تا به حال تمام شده است تخلیه در آغاز قرنطینه و خانواده خود چینی همکلاسی جلسه بودند با کسی. در سراسر شهر کودکان باقی مانده جدا شده است.

من مشکوک که این به خصوص در وسط و بالا-دانش آموزان مدرسه. افراد جوان به طور کلی رنج می برند قابل توجهی استرس در چین که در آن خودکشی علت مرگ و میر در میان کسانی که بین سنین پانزده تا سی و پنج. در نوزده-نود من بود و یک مربی در یک اساتيد دانشگاه در فولینگ یک شهر کوچک کمتر از سه صد مایل در شرق چنگدو و بسیاری از دانش آموزان من در حال حاضر آموزش در مدارس متوسط و بالا. آنها اغلب زندگی در سوم و چهارم ردیف شهرستانها که در آن تغییر به آموزش از راه دور به نظر می رسید مشکل ساز است. “همانطور که برای کلاس های آنلاین می تواند آن را بسیار بدتر از آن” یک معلم مدرسه به من نوشت. “این دانش آموزان نمی توانند خود را کنترل.” او گفت که همه دانش آموزان خود را دنبال درس در گوشی های تلفن همراه که به نظر می رسد شایع در شهرهای کوچکتر که در آن خانواده ها اغلب باور نمی کنم که یک یدکی لپ تاپ یا تبلت لازم است. و آن نیاز به نظم و انضباط قابل توجهی به تمرکز بر روی درس آنلاین. من دانشجویان فعلی به نظر می رسید برای رسیدگی به تنظیم اما آنها در یکی از چین بهتر دانشگاه و همه آنها را در کامپیوتر شما ،

به عنوان مه پیشرفت جنبه های خاصی از مستند کاسته و بسیاری از مردم شروع به بازگشت به کار. آن را شبیه به این ایده که مارک Lipsitch توصیف کرده بود: اجازه هوایی از بالون به آرامی. اما مدارس نیست بخشی از این فرایند است که بدان معنی است که بسیاری از کودکان باقی مانده در خانه به تنهایی و پس از پدر و مادر خود را به کار می رفت. ویلی یک دانشجوی سابق که در حال حاضر در استان ژجیانگ تخمین زده است که هشتاد درصد از کلاس نهم دانش آموزان بودند بدون همراه در طول روز.

پدر و مادر اغلب او را به نام شکایت. “مردم می گویند بچه های خود را در حال shenshou,” او گفت: با استفاده از یک کلمه که به معنی تقریبا “عرفانی جانوران است.” “آنها می گویند” ما می خواهیم عرفانی وحش برای رفتن به قفس.’ این قفس مدرسه.” وی با تشریح وضعیت خانواده از یکی از همکارانش: “پسر خود را به حال خوب بوده است و او سختکوش. اما در گذشته چهل یا پنجاه روز او انجام شده است دوره های آنلاین و او صرف زمان زیادی آنلاین. پدرش گفت که او را بسیار به احتمال زیاد به از دست دادن خلق و خوی خود را. او دیوانه می رود. او فریاد. آن را به دلیل استفاده از تلفن همراه بیش از حد.” ویلی خود دو فرزند نیز تا به حال در کلاس های گوشی و او متوجه شده بود سریع زوال در نوجوانان دختر سن رفتار. “ما نمی دانیم دقیقا زمانی که او است که با داشتن کلاس و هنگامی که او با استفاده از تلفن همراه را به گپ زدن یا بازی کردن بازی ها,” او گفت:. “او در حال حاضر خارج از کنترل است.”

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های جدید کروناویروس است بسیار متفاوت susceptibilities از گروه های سنی مختلف. بیش از همه و بیش از هشتاد درصد از موارد شناخته شده نشان می دهد تنها خفيف علائم; افراد مسن بسیار بیشتر احتمال دارد به منظور توسعه جدی موارد به خصوص اگر آنها رنج می برند از مشکلات بهداشت و سلامت دیگر. با توجه به W. H. O., در فوریه 20th, کودکان زیر سن نوزده نمایندگی تنها 2.4 درصد از موارد گزارش شده در چین. از معدود کودکانی که مریض موارد تمایل به خفیف. هفته گذشته Pediatrics منتشر شده یک مطالعه نشان می دهد که در یک مجموعه ای از هفت صد و سی و یک تایید موارد coronavirus در میان کودکان نود و هفت درصد بدون علامت یا خفیف یا متوسط علائم. تا کنون در تمام چین شده است وجود دارد تنها یک مرگ در این گروه سنی چهارده سال.

فیشر عفونی-متخصص بیماری های از سنگاپور که به همراه W. H. O. ماموریت به من گفت که او مخالف تعطیلی مدرسه. از اوایل مورد مطالعات فیشر پیش بینی کرد که کودکان آلوده در همان نرخ به عنوان بزرگسالان و در عین حال تمایل به نشان دادن علائم خفیف یا بدون علامت باشد. و اگر چه شواهدی وجود دارد از بدون علامت انتقال چنین اتفاقاتی به نظر می رسد غیر معمول و در تحلیل W. H. O. اند و نقش عمده ای در گسترش این بیماری است.

اما بیشتر مشکل است presymptomatic انتقال است. به نظر می رسد مختصر پنجره—شاید دو یا سه روز—زمانی که مردم عفونی نیست اما در عین حال نشان دادن علائم. گابریل لئونگ رئیس دانشکده پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ به من گفت که او معتقد است بین بیست تا چهل درصد از عفونت آمده از افرادی که هنوز نمی به نظر می رسد بیمار است. “آنها می تواند گسترش آن را از طریق قطرات می گویند در طی غذا خوردن یا صحبت کردن,” او گفت:. “این قطرات می تواند سطوح آلوده و این است که چگونه آن را گسترش می یابد.”

نقشی که کودکان بازی در این فرایند همچنان نامشخص است. فیشر با اشاره به این که هیچ شواهدی وجود دارد که آنها را برای کمک به گسترش این بیماری در چین و یا در جای دیگر. W. H. O. گزارش اشاره کرد که در طول این ماموریت را نه روز سفر هیچ یک از پرسنل پزشکی که مورد مصاحبه قرار گرفتند می تواند به خاطر یک مورد که در آن انتقال رخ داده است از یک کودک به یک فرد بالغ.

“به نظر من در مدارس است که کودکان هستند در خطر ابتلا به بیماری شدید و” فیشر گفت. “آنها نمی تقویت و گسترش آنها نمی تقویت انتقال است. آنها نوع از تماشاگران در حالی که آن را در می رود. وجود دارد بدون هیچ دلیل خوب برای نگه داشتن آنها را از مدرسه مگر اینکه جامعه است و در مجموع مستند. من می خواهم و نه فقط در اصلاح فعالیت های مدرسه است.”

اما لئونگ هشدار داد که هیچ چیز قطعی در این نقطه است. او در حال حاضر تجزیه و تحلیل چگونگی گسترش بیماری در درون خانواده است که می تواند به فاش کردن اطلاعات در مورد که در سنین عفونی بیشتر, اما او نمی خواهد به پایان برسد تا در اواخر این ماه. او فکر کرد که مداوم چینی و تحلیل سرولوژی یا آنتی بادی الگوهای می تواند برخی از واضح تر پاسخ به سوال های کودکان و نقش مهمی در این بیماری همه گیر. اما این تحقیقات احتمالا حداقل چند هفته.

لئونگ اشاره کرد که در صورت عدم وجود روشن علم فشارهای سیاسی تاثیر زیادی بر تعطیلی مدارس. هنگ کنگ مدارس بسته اما سنگاپور نیست به جای تکیه بر اقدامات که بیشتر دقت محدود و نمایش ورود استفاده هدفمند تست جدا موارد شناخته شده و محافظت گروههای در معرض خطر. تایوان به دنبال یک استراتژی مشابه اجازه می دهد به بازگشایی مدارس پس از یک هفته دو فرمت قمری تعطیلات سال جدید. هر سه مکان به نظر می رسد مدیریت این وضعیت موثر است. مراکز کنترل بیماری ها در ایالات متحده اشاره کرده است که کشورهایی که مدارس بسته در مراحل اولیه لزوما به کار گرفته اپیدمی بهتر از آن است که نیست و این تعطیلی به احتمال زیاد به بیش از چهار هفته به هر گونه بهره مند شوند.

در کوتاه مدت چین تمام مستند نبود تعجب آور پس از این کشور گرفتار یک نگاه اجمالی از پرتگاه در ووهان. اما با گذشت زمان وجود دارد به نظر نمی رسد بسیار تحول در استراتژی. “ما باید به طور کامل گفتگو در مورد هزینه” Nuzzo, اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز به من گفت. در نظر او بسیار مثبت W. H. O. گزارش تا به حال از دست رفته یک فرصت برای اشاره به برخی از اثرات منفی چینی استراتژی است.

او اشاره کرد که این ویروس می تواند همیشه بازگشت و آن را احتمالا یک یا دو سال به منظور توسعه یک واکسن. در نظر او به جای تکیه بر قریب به اتفاق اقدامات چینی ها باید به توسعه استراتژی است که ممکن است بیشتر انعطاف پذیر و پایدار است. اثرات اجرا انزوا تاکید کودکان و بی اعتمادی از همسایگان نمی تواند اندازه گیری به راحتی و به سرعت به عنوان موارد عفونت و مرگ است. حتی بسیاری از چیزهایی است که می توان به سادگی به ترتیب اولویت در یک زمان. من تا به حال احساس که مردم را شوکه می شود اگر آنها می دانستند که چگونه بسیاری از دانش آموزان چینی—بسیاری از ده ها میلیون نفر بدون شک—در حال حاضر در حال تحصیل در کامپیوتر از طریق گوشی های تلفن همراه.

برخی از شماره های مهم باقی می ماند ناشناخته به دلایل دیگر. در هفته چهارم از کلاس های آنلاین در فولینگ گزارش داد که یک نوجوان-ager در بخش شمالی شهر تا به حال شروع به پریدن کرد از پنجم-طبقه آپارتمان. ظاهرا وسط-مدرسه, دانش آموز شده بود به مبارزه با پدرش که در تلاش بود تا او را وادار به تمرکز بر روی درس آنلاین. دوست من من فرستاده تلفن-تلفن تصویری گرفته شده توسط کسی که زندگی در این نزدیکی هست.

در این ویدئو دو نفر دولا شدن بیش از یک حرکت فرم در پایه ساختمان است. پلیس اتومبیل وارد شده اند همراه با یک آمبولانس; سه مرد در ماسک رویکرد با یک برانکارد. تماشاگران درگیر در یک مختصر و مفید گفت و گو:

“پا به زمین برخورد اول است.”
“چگونه می تواند خانواده را از این ؟ خدای من! این خیلی غم انگیز است.”
“شروع به پریدن کرد از طبقه پنجم, راست?”
“طبقه پنجم.”

کارتون توسط Roz Chast

این یک حادثه در یک شهر کوچک مساوی در سراسر کشور مرگ کل از coronavirus در کودکان زیر سن نوزده. در اوایل این ماه وجود دارد و حداقل یکی دیگر خودکشی زمانی که ابتدایی-مدرسه, دانش آموز در استان هبی داشتن نکوهش شده است برای استفاده از گوشی خود به تماشای فیلم ها به جای از راه دور کلاس ها شروع به پریدن از یک ساختمان است. اگر چنین چیزهایی اتفاق می افتد در جای دیگر آنها احتمالا آرام نگه داشته. هیچ گزارش در فولینگ را فشار دهید و اگر چیزی نوشته شده بود در رسانه های اجتماعی آن را به سرعت به پایین گرفته شده است. “کلاس های آنلاین مانند یک کمپین است که ما باید برای برنده شدن فقط ما باید شکست ویروس” دوست من توضیح داده شده است. “بنابراین این نوع از چیزی که نباید آن را بکشید پایین. این است که چرا من نمی توانم پیدا کردن اطلاعات در مورد حادثه حاضر من فکر می کنم.”

در این محله چند نفر به من گفت که ساختمان و آپارتمان شماره مورد تایید شده در ترکیب. جزئیات مانند تا به حال یک راه گرفتن و مشاهده کردم مردم رفتار در راه است که به نظر می رسید غیر منتظره ای هوشیار در اطراف ساختمان در سوال. یک بار یک زن با پوشیدن ماسک, پلاستیک, دستکش, فولاد سیاه و لباس خواب راه می رفت گذشته من برگزاری یک بسته یک بطری از مواد ضد عفونی کننده و یک سواب پنبه. من تو را دیدم او وارد ساختمان و کمرویی با استفاده از سواب برای تماس با آسانسور به طوری که حتی او دست دستکشهایش ریخته نمی لمس را فشار دهید.

یک بعد از ظهر من رفتم تا جایی که من شنیده ام صدای در پشت درب شماره. سخت بازپرسی کردن از کفش خارج: حداقل یک فرزند در اینجا زندگی می کردند. من زدم و یک مرد به نام در صدای gruff “چه کسی است؟”

من توضیح داد که من یک همسایه و مرد در را باز کرد. او میانسال با نوع سر پا است که در چین است که اغلب در ارتباط با مشاغل کسب و کار. او با پوشیدن روشن دستکش های پلاستیکی و کشیدن یک سیگار. من خودم را معرفی کرد و گفت که به من گفته شده بود ساکن بودند به ویروس.

“هیچ کس اینجا تا به حال آن را” مرد گفت.

من سعی کردم برای قرار دادن او را در سهولت توضیح داد که من درک است که این مورد شده است خفیف و من فقط می خواستم برای یادگیری در مورد روند بهبود.

“البته” او گفت:. “اگر من یک همسایه و اگر کسی مریض شده من می خواهم می خواهم به دانستن بیش از حد. اما هیچ کس در اینجا داشته است.”

“بنابراین شما هرگز از شنیده می شود کسی در این ساختمان آلوده شدن?”

“نه” او گفت:. چهره اش آشکار, اما من می توانم هر چیزی را در بیان خود. او مودبانه گفت: خداحافظ و درب بسته. در راه پایین آسانسور reeked از هفتاد و پنج درصد-الکل و مواد ضد عفونی کننده.

در چهل و پنجمین روز از مستند خانواده ما رفت و به شام برای اولین بار. کسب و کار تا به حال به آرامی شروع به باز با توجه به منطق ، آرایشگاه اولین کسانی بودند که احتمالا به دلیل وجود دارد هیچ جایگزین آنلاین. بانک آمد و بعد از آن و پس از آن کباب کردن محل در سراسر رودخانه درهای خود را باز کرد. من هنوز هم تا به حال تعامل با فرزند خود را در سن و وجود داشته است هیچ اطلاعیه در مورد مدرسه.

در رستوران میزبان شات آریل و ناتاشا با یک اسلحه مادون قرمز و سپس لسلی و من در زمان ما به نوبه خود. میزبان انجام یک تخته که در آن ما نوشت و ما نام تلفن همراه-شماره تلفن و درجه حرارت: آریل 36.5; ناتاشا, 36.2; Leslie, 36.2; من 36.0. ما نشستیم و آشکار. این محل همیشه محبوب بوده است اما امشب آن را تا نیمه پر. در سراسر چین وجود داشته است بیش از هشتاد هزار مورد تأیید و 3,119, مرگ و میر, اما میزان افزایش در هر دو چهره های کند بود به طور چشمگیری. چنگدو آخرین مرگ—سوم آن کل تا به حال اتفاق افتاده است بیش از سه هفته قبل. سه قربانی شده بود در سن شصت و چهار و هفتاد و سه و هشتاد و همه رنج می برد به حال چند مشکلات بهداشتی مزمن قبل از تبدیل شدن به آلوده.

رستوران شد و تلاش سخت است. پس از ما به دستور مدیر به نام من با آنچه که من باور شده اند به یک توطئه لبخند, اگر چه تنها چشم های او قابل مشاهده است. او به من یک سینی نقره با یک بهار گل, یک کاسه برنج glutinous و قرمز ولنتاین-کارت سبک.

“این 8 مارس!” او گفت:.

من را فراموش کرده بود—روز بین المللی زنان.

او اشاره کرد و در برنج و کارت. “رایگان است,” او گفت:. “نوشتن یک پیام به همسر خود!”

من خیره در قرمز کاغذ. سپس نوشتم چیزی به اثر است که این شد عاشقانه ترین دوره ما به اشتراک گذاشته بود پس 2013 کودتا در قاهره ، من راه می رفت به جدول حمل نقره ای سینی در حالی که نقاب مدیر عکس گرفت با تلفن همراه خود. یک پیشخدمت آورده بطری آبجو به ما دستور داده و من پر لسلی و من ، به زودی, پیشخدمت دوباره با یکی دیگر از Tsingtao. “رایگان است,” او گفت:. “از آنجا که این بیماری همه گیر!” او را باز کرد و با ما به اشتراک گذاشته است که یکی بیش از حد. ♦


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>