زندگی در زیر Coronavirus قرنطینه

تصویر سازی های طلایی هستی


پس از آن شیوع coronavirus انداخته است جهان را به هم ریخته. پیتر Hessler توصیف آنچه در آن مانند به قرنطینه می شود و در چین به عنوان یکی از هشت صد میلیون نفر شده اند که در زیر قرار داده شده نوعی از محدودیت. لارنس رایت در مورد خود رمان جدید که ممکن است سال ترین prescient قطعه ای از داستان: a thriller در مورد گسترش یک رمان ویروس است که در حال حاضر برای تلفن های موبایل ترسناک آشنا. “من با خواندن این مقاله و من احساس می کنم خواندن فصل دیگری از کتاب خود” او می گوید دیوید Remnick. به علاوه: از ترس شناخته شده بین المللی جنایی توصیف آنچه آن را مانند به نوبه خود او را در.


پیتر Hessler در زندگی تحت قرنطینه

این نویسنده کارکنان یکی از هشت صد میلیون نفر در چین زندگی می کنند و به نوعی از محدودیت. چین پاسخ موثر بوده است اما Hessler می یابد آن را نگران کننده همه یکسان است.


موج دار شدن اثر یک بیماری همه گیر

لارنس رایت است که در درجه اول یک روزنامه نگار است اما او به تازگی نوشت: رمان در مورد گسترش یک رمان ویروس. عفونت ها می آیند و به او می گوید اما یک بیماری همه گیر reshapes جامعه است.


آسترید Holleeder را خانواده جرم و جنایت

از ترس شناخته شده بین المللی جنایی توصیف آنچه آن را مانند به نوبه خود او را در.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>