Linsanity در نهایت می شود یکی دیگر از اجرا در MSG شبکه هفته آینده

نیویورک—Linsanity است در نهایت گرفتن یک اجرا در MSG شبکه.

در جستجوی مطالب با هیچ بازی به دلیل coronavirus شبکه تبدیل به جرمی لین به یاد ماندنی NBA دستیابی به موفقیت بود که پس از رأی طلا.

این شبکه در روز جمعه گفت آن را وقف یک هفته از برنامه نویسی به 2012 کشش زمانی که لین رو شانس خود را با نیویورک نیکز و در زمان لیگ طوفان به دنبال بازگشت در یک احساس خوب داستان در طول زمان دشوار در این شهرستان است.

Undrafted از دانشگاه هاروارد NBA اولین آمریکایی متولد بازیکن چینی یا تایوانی مناسب و معقول outplayed کوبه برایانت در یک بازی تحت سلطه قهرمان دفاع دالاس ماوریکس در دیگری و ایجاد وزوز است که اواخر کمیسر دیوید استرن گفته شد و بر خلاف او تا به حال دیده می شود برای یک بازیکن در یک زمان کوتاه است.

این یکی از بزرگترین نکات برجسته دو دهه گذشته برای نیکس اما از آن شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط آنها. Lin چپ به عنوان یک عامل آزاد و پس از آن فصل و کمی دریافت کرده است تشکر و قدردانی از تیم و یا ایستگاه از.

تصمیم خود را برای ثبت ارائه ورق که ماه ژوئیه با هیوستون راکتس بود که در راه ساخت یافته است که دشوار است برای نیکس برای مطابقت ممکن است خشم MSG رئیس جیمز دولان. بنابراین در حالی که Lin-led پیروزی بر برایانت لیکرز شده است پخش به تازگی در NBA TV دستاوردهای خود را در میانهی شب پخش شده اند دوباره در MSG شبکه.

این خواهد بود که اولین بار خود را خیره کننده کشش دیده می شود دوباره در تمامیت آن.

آن آغاز می شود دوشنبه با نیکز’ پیروزی بر شبکه در فوریه. 4 هنگامی که پس از آن کمتر شناخته شده نقطه گارد آمد کردن زمین و 25 امتیاز به ثمر رساند. است که توسط یک پیروزی دو شب بعد از آن بیش از یوتا جاز که لین ساخته شده خود را برای اولین بار شروع و به ثمر رساند 28 امتیاز.

او رفت و تبدیل به اولین بازیکن با حداقل 20 امتیاز و هفت پاس گل در هر یک از پنج شروع می شود از آنجا که الیاس ورزشی اداره شروع نمودار شروع می شود در سال 1970.

روز شنبه, MSG خواهد televise فوریه. 14 پیروزی تورنتو زمانی که لین ضرب و شتم زنگ با tiebreaking 3-اشاره گر. این تلویزیونی در سراسر کشور بیش از پیروزی برایانت و لیکرز خواهد شد پنج شنبه و لین و در 26 نقطه عملکرد در برابر ماوریکس به شرح زیر در روز جمعه.

Lin صدمه دیده زانو خود را که ماه مارس و مورد نیاز پایان فصل عمل جراحی است. او امضا مقابله با موشک پس از فصل که نیکز حاضر به بازی. لین در حال حاضر نقش حرفه ای در چین است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>