گوش دادن: حال این افراد خوب است ؟

در آخرین قسمت از این فاصله اجتماعی پادکست کارکنان نویسندگان هانا Giorgis و اسپنسر Kornhaber به روز رسانی جیمز Hamblin و کاترین چاه در جایی که تمام افراد مشهور رفت و اینکه آیا شیفتگی ما با آنها زنده خواهد ماند این لحظه.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: در اینجا تئوری من: کل این چیزی که واقع شد واقعی برای بسیاری از مردم هنگامی که تام هنکس رو coronavirus. بساز یا نه ؟

اسپنسر Kornhaber: 100 درصد است.

ولز: سپس مشاهیر کاهش یافته است خاموش چهره زمین تا آنجا که من می توانم بگویم. من می خواهم به می دانم که هر آنچه به آنها اتفاق افتاده است و آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد دلیل این که شما پوشش فرهنگ بسیار پیچیده تر راه از جیم و من می توانم.

هانا Giorgis: من فکر می کنم آنها رفته ام کمی unhinged. همه آنها در صفحه اصلی مانند ما هستند. اما مشهور هستند یک گروه از افرادی که استفاده می شود برای داشتن چیزهایی که آنها می خواهند در دسترس به آنها را در همه زمان ها است. به طور ناگهانی است که درست نیست و آن را مؤثر آنها را در راه است که به نظر می رسد بیشتر خنده دار و همچنین عمیق تر برای ما مردم عادی.

ولز: چه مثال ؟ آخرین اخبار ستاره من شنیده بود در مورد تام هنکس گرفتن coronavirus.

Giorgis: شما از دست رفته بسیاری از Instagram اعزام.

Kornhaber: شما می دانید در مورد بالش چالش ؟ که در آن افراد مشهور کردن خود و لباس پوشیدن یک بالش به عنوان اگر آن را و ارسال آنها را به یک تصویر. من نمی دانم چه چیزی مد است برای نوع لباس آن را مانند به نظر می رسد اما آن را بسیار شیک.

جیمز Hamblin: آن را مانند “چالش سطل یخ” با بهره گیری coronavirus امداد ؟

Kornhaber: درک من این است که آن را یک موسسه خیریه است که آن را فقط یک چیز سرگرم کننده برای انجام. آن را بیشتر به یک راه برای نشان دادن خاموش شانه های خود را. شده اند وجود دارد موارد دیگری است که با مثال های داغ بازیگران مرد انجام این handstand چالش که در آن آنها انجام handstand و قرار دادن آنها در یک پیراهن در طول handstand به نحوی است که آن را.

Giorgis: شده است وجود دارد بسیاری از وان حمام محتوا. مدونا در حمام بود صحبت کردن در مورد چگونه این لحظه می تواند بزرگ اکولایزر است که یک هولناک چیزی برای گفتن داده می شود همه چیز ما در مورد آمار.

ولز: او تصور است که ما همه می خواهم به نوعی همه واقعا خوب وان حمام از این ؟

Giorgis: من فکر می کنم این ایده است که انسان در نظریه همه مستعد ابتلا به یک ویروس و بنابراین ما همه می ترسم که یک اکولایزر. Sia نوشته شده در گرافیک است که گفت: “ویروس” در همه کلاه است اما V-I-R بود و عبور و پس از آن فقط گفت: “ما است.” بسیاری از واقعا مبتذل چیزهای شبیه به آن.

Hamblin: آیا شما فکر می کنم ما به یک نقطه که در آن مردم را متوقف پیدا کردن آن را سرگرم کننده و شروع به عصبانی بودن در مورد چیزهای شبیه به آن ؟

Giorgis: من فکر می کنم ما در حال حاضر وجود دارد در برخی از راه. Ellen DeGeneres, در خانه, ویژه نشسته بود در عمارت مجلل و شوخی که قرنطینه احساس بودن در زندان است. و پایان شوخی بود: “از آنجا که همه اینجا همجنسگرا است و من تغییر نکرده پیراهن من در 10 روز” یا چیزی شبیه به آن. مردم واقعا ناراحت و پاسخ آنها با در نظر گرفتن او به کار برای ساخت یک مقایسه حبس به خصوص در این لحظه ای که ما شاهد گسترش ویروس به شدت و تبدیل به موهای کم پشت و تنک در زندان ها و زندان های سراسر کشور است.

Kornhaber: من در واقع فکر می کنم که هنگامی که ما برای اولین بار رفت و روی زمین افتاده است زمانی که مشهور به نظر می رسید بیشتر زشت و ناپسند. که برای اولین بار از چند هفته که هر کس با داشتن این صدمه احساس می شود وجود دارد این لبخند قشنگ مردم را Instagram صحبت کردن در مورد چقدر سخت است این وضعیت از زیبا خود را حیاط خلوت و یا در مقابل برخی از غول پنجره دیوار که مشهور همیشه. وجود دارد بسیاری از واکنش در آن لحظه. که لحظه بود که بازیگر Gal Gadot کردم و با هم یک دسته از دوستان به خواندن جان لنون “تصور کنید.” و آن را فقط وحشتناک است.

ولز: چه وحشتناک بود در مورد آن ؟

Kornhaber: خوب این صدا وحشتناک; هیچ یک از این افراد در لحن. و آن را ویرایش در این واقعا janky راه که در آن هر کس از یک زاویه متفاوت است. آن را بلافاصله روشن است که این افراد که ما به بالا بدون تولید یا سردبیران و یا کل هالیوود دستگاه در واقع لازم نیست مقدار زیادی از مهارت و یا لهستانی یا توانایی خود را در حال حاضر در یک شیوه ای جذاب. که کمی شورش.

Hamblin: اگر آنها در حال رفتن به بیشتر های معتبر و رها کردن حجاب در اینجا و مانند “من در اینجا در من تی شرت فقط از شما می خواهم” می کند که هنوز هم ساییده شدن سحر و جادو از تظاهر که وجود دارد برخی از املاک فوق بشری کیفیت به این مردم ؟

Giorgis: من لزوما نمی کنم. ما تا به حال به اندازه کافی Instagram and Twitter فیلم از آنها و بیشتر در تعامل مستقیم با افراد مشهور در سال های اخیر طوری نیست که چه احساس ترین نامطلوب. آن است که بیشتر آنها در تلاش برای ارائه یک نسخه از خود را از طریق این فیلتر جدید است که احساس عجیب و غریب.

Kornhaber: ایده “مشهور هستند فقط مثل ما” است که درست در این لحظه است. آنها به نظر می رسد فقط به عنوان به هم بزنید و در از دست دادن همه ما هستند. مشاهیر هستند افرادی که بیشتر موفقیت زندگی کردن دستورات جامعه به ما می دهد به فروش کل زندگی ما و به دنبال تاکید و بالا رفتن از نردبان و همیشه کار بر روی چیزی که بعد از و بوده و برای خاموش کردن آن—همه ما—و به نظر می رسد آنها واقعا خراب است. چیزی وجود دارد relatable وجود دارد. اما در همان زمان, آنها در حال انجام آن در این تنظیمات شگفت انگیز با این هاله از آنها mattering می کند که رنده.

ولز: ما شده ایم صحبت های زیادی در مورد چگونه ما valorize مردم با ثروت است. بسیاری از آمریکایی اساطیر است, میلیاردرهای آن را به دست آورده چرا که آنها خاص است. اما مشهور آن به نظر می رسد اغلب دریافت یک پاس در ثروت. من درست یا غلط در مورد آن است ؟

Giorgis: من فکر می کنم که به طور کلی درست است زیرا با مشاهیر, شما می توانید ببینید آن چیزی است که آنها را به طوری شگفت آور; شما می بینید که به این دلیل است که آنها “به دست آورده” یا “سزاوار” همه که پول است. شما با دیدن فیلم های خود را; شما شنیدن موسیقی خود را. شما در ارتباط برقرار کردن با همه است که در راه است که شما لزوما با همه انواع دیگر طبقات ثروتمند مردم است.

اما من فکر می کنم که تغییر می کند و این یکی از چیزهایی است که من نوشتن در مورد آن روز گذشته است و چقدر مسخره آن را احساس می کند و چگونه ناراحت کننده این است که برای بسیاری از مردم به دیدن مردمی مانند Pharrell می گویند “همه بیایید گرد هم می آیند و کمک به این علت” از آنجا که مردم بیکار هستند. چرا شما اهدا Pharrell? شما پول. یا مثلا Swizz Beatz و Dr. Dre و Diddy ممکن است فراموش زنده نبرد از انواع. و Swizz ساخته شده این پیشنهاد که شاید به جای on Instagram live به صورت رایگان شاید آنها انجام pay-per-view جمع آوری کمک. اما Swizz Beatz, Diddy و Dre ترکیب خالص ارزش بیش از یک میلیارد دلار است. فقط اهدای پول و اجازه دهید ما به تماشای چیزی به صورت رایگان. مردم بیکار در خانه, نا امید, و آن را احساس می کند واقعا مهربان به این افراد گفت که.

ولز: نه مشهور telethon شده است به یک جزء اصلی از بحران برای نسل?

Kornhaber: که قطعا درست است اما بسیاری از بحران های بیشتر در موضعی نیست و مربوط به میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود. آیا ما باید telethon برای رکود اقتصادی در سال 2008 ؟ من به یاد داشته باشید که.

Giorgis: در حال حاضر آن را احساس می کند مانند آنها درخواست کمک از همان گروه از مردم که نیاز به آن است که کمی مضحک در راه است که به اسپنسر نقطه متفاوت از بیشتر موضعی چیزهایی که در گذشته که ما دیده ایم.

ولز: در هر حال مشهور است که واقعا لحظه تصرف و انجام می دهند ؟

Kornhaber: این نوع از افراد مشهور که به خوبی انجام می دهند در این لحظه کسانی هستند که مشروع کاریزماتیک و خنده دار فقط با بودن خود در رسانه های اجتماعی. شما باید کسی مثل Cardi B که آمد به شهرت برای اولین بار به عنوان یک واقعیت-TV فرد به عنوان یک رسانه های اجتماعی فرد و او تنها شده است افسانه. او رجزخوانی در Instagram در همه زمان ها و کسانی که مطالب در حال تبدیل به نمونه هایی که در آهنگ های که مردم نمی توانند از سر خود را. اما در همان زمان او نیز انجام می شود, سیاسی, مطالب و مصاحبه برنی ساندرز و فریاد زد در پنتاگون در این فید. و این همه کار چرا که او است که ذوق.

Giorgis: و او انجام شده است که آن را از چیزی. مردم قدر این سطح از تداوم. من فکر می کنم دی جی با داشتن واقعا جالب لحظه در حال حاضر. D-خوب است یک تن از مردم تنظیم در هر زمان او زنده Instagram نشان می دهد Questlove—افرادی که واقعا پاک کردن توانایی برای به اشتراک گذاشتن چیزی در آن است که آنها به خوبی با مخاطبان گسترده ای در حال حاضر که در کمال تعجب تعداد کمی از افراد مشهور.

Kornhaber: شما کسی مانند لسلی اردن که خود را یک شهروند ارشد یک شخصیت بازیگر که در اطراف یک مدت طولانی و او را فقط به ساخت این خنده دار Instagram ویدئوها از خود شکایت به دوربین. او در حال حاضر یک سوپراستار و او هرگز قبل از. ما قصد داریم به مردم که در حال ظهور.

Giorgis: مردم برای یک مدت زمان طولانی را دوست game, Ina Garten به عنوان یک فرد و دوست دارند کار و دستور العمل های خود را. و در حال حاضر چیزی وجود دارد به خصوص آرامش در مورد Barefoot Contessa داخلی الهه کسی که این چیزی که از یک فضای شادی و هیجان که در خانه باقی می ماند و آن را دوست دارد و دوست دارد hunkering پایین و واقعی بودن در مورد راه هایی که همیشه کامل است. همکار ما سوفی گیلبرت نوشت: یک قطعه واقعا بزرگ در مورد او به تازگی.

ولز: من کمی مشکوک از این, اما قطعا وجود دارد یک مفهوم است که این بیماری همه گیر در حال رفتن به تغییر همه چیز. که ما در حال رفتن به بیرون آمدن از این اساسا متفاوت جامعه از ما بودند. آیا شما فکر می کنم مخاطبان خواهد فکر می کنم متفاوت در مورد افراد مشهور پس از این ؟

Kornhaber: آن را قطعا ممکن است که ما در حال رفتن به یک کل تغییر آگاهی و پس از این که ما قصد داریم به خدمات بیشتر فکر تر و برابری طلب. که یک ایده خوب است. [می خندد.] من خیلی دوست دارم به شنیدن شواهدی برای آن است. درک من این است که برخی بحران ها در طول تاریخ را ناشی از تغییرات که مرتب سازی بر اساس و دیگران را تشدید نابرابری است. من نمی دانم که چگونه این است که تکان دادن ،

Giorgis: ما می تواند یک کمی از هر دو. ما می توانید ببینید مردم با داشتن یک احشایی میلی برای برخی از این مسائل و نیز پس محروم از شادی و سرگرمی و مایل است که خیلی بد است که در نهایت مهم نیست; مردم هنوز به عجله به سینما یا کنسرت به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند. زیرا آنها هنوز تایید مکانیسم اما از آنجا که آنها می خواهند به آن لذت ببرید و اجازه دهید شل و نتوانسته اند به آن ،

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>