آهنگ: نگران نباشید در مورد یک گونه جدید’

در این قسمت از اجتماعی فاصله جیمز Hamblin و کاترین چاه صحبت تحریریه اد یونگ در مورد اینکه چرا او نیست نگران اخیر اخبار نشان می دهد که گونه جدیدی از کروناویروس سست است.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: اد من چیزی دیروز در L. A. Times در مورد یک جهش جدید کروناویروس گونه است که حتی بدتر از اصلی است.

اد یونگ: این داستان بر اساس یک مقاله جدید که ادعا می کند به شناسایی بیشتر انتقال فرم از ویروس که به لطف یک جهش خاص به نظر می رسد به گسترش مؤثرتر از اصلی ویروس پدید آمده است که در ووهان. بسیار وحشت و ترس در گرفت در مورد این ایده است که این بیماری همه گیر که در حال حاضر به اندازه کافی بد است که فقط بدتر.

مردم به این درک از ویروس ها به عنوان چیزهایی که به طور مستمر تغییر و تکامل بنابراین این خطر وجود دارد که این ویروس که ما در حال خرید و فروش در حال حاضر ممکن است بدتر شده. این نگرانی های مشروع و چیزهایی که دانشمندان می خواهند به مراقبت و مواظبت. اما من فکر نمی کنم وجود شواهد قوی است که هر یک از آن آمده است به تصویب و یا از آنچه در این مطالعه خاص و نه التهابی اخبار و گزارش بر اساس آن ادعا کرده اند که وجود دارد بیشتر انتقال فرم و یا فشار از coronavirus. من فکر نمی کنم وجود شواهد قوی است که که در واقع وجود دارد و یا حتی وجود دارد که چندین سویه در همه. بسیاری از virologists صحبت کردم و به توافق برسند که وجود دارد این است که اساسا فقط یک ویروس است که جهان در برخورد با.

به عنوان آن را از فردی به فرد گسترش آن تغییر کرده است. آن را توسعه جهش کوچک, اشتباهات غلط املایی در آن ژن. این چیزی است که ویروس انجام به طور معمول به عنوان آنها در گسترش و حرکت آنها از فردی به فرد دیگر. به عنوان اپیدمی پیشرفت کل جمعیت این ویروس جدید انباشته بیشتر و بیشتر جهش. اگر شما فکر می کنم از یک درخت خانواده از ویروس چه شما مقدار زیادی از شاخه های مختلف و شاخه ظاهر می شود. این متفاوت ویروسی دودمان است که هر کدام مجموعه ای از جهش.

ولز: پس از کد ژنتیکی که شما در پیدا کردن یک فرد در لس آنجلس امروز کمی متفاوت خواهد بود از کد ژنتیکی از کروناویروس که شما در پیدا کردن یک فرد در ووهان در ماه دسامبر خواهد بود و متفاوت از یکی از شما ممکن است پیدا کردن یک سال از هم اکنون در روسیه است. اما این بدان معنا نیست که آن را اساسا یک چیز متفاوت است.

یونگ: درست است. شما می توانید می گویند که کسانی که ویروس ها همه متعلق به رده های مختلف اما یکی از مشکلات این است که بسیاری از خبرنگاران در این مورد نوشتن آنها را در برابر دودمان با گونه های مختلف. و این که چگونه بسیاری virologists فکر می کنم در مورد آن.

ولز: چه فشار چیست ؟

یونگ: هنگامی که ما بحث در مورد گونه های ما بنحوی نه فقط وجود دارد که تفاوت ژنتیکی اما کسانی که تفاوت معنی داری در برخی از راه به طوری که شما باید یک گروه از ویروس ها هستند که نه تنها از نظر ژنتیکی متفاوت از دیگران است, اما که همچنین تفاوت در صفات مهم مانند توانایی خود را به علت بیماری و یا توانایی خود را به گسترش به افراد جدید. ما نه فقط صحبت کردن در مورد تفاوت که انباشتن به طور طبیعی به عنوان ویروس حرکت را از طریق جهان, اما در مورد معنی دار قابل توجهی تفاوت دارد.

یک راه فکر کردن در مورد آن ممکن است به مقایسه گونه های به نژاد سگ. یک corgi است که به وضوح متفاوت از یک نوع سگ بزرگ در مهم راه معنی دار. اما یک سیاه سر corgi که متفاوت از قهوه ای سر corgi.

ولز: بنابراین ما باید ویروس های مختلف با کدهای ژنتیکی اما نه گونه های جدید است که به طور معنی داری متفاوت از دیدگاه پزشکی?

یونگ: درست است. ما یک جهش می کند که به نظر می رسد تبدیل شده اند بیشتر غالب در اروپا و بخش هایی از ایالات متحده است. اما سپس سوال می شود آیا این جهش در واقع به معنای هر چیزی ؟ آن را تعریف می کند یک گونه جدید از این ویروس ؟ من و دیگران صحبت کردم به استدلال می کنند که وجود ندارد شواهد کافی به می گویند که آن را ندارد. در مراحل اولیه یک بیماری همه گیر شما می توانید کاملا رویدادهای تصادفی است که به این معنی است که گروه های خاصی از ویروس ها با برخی از جهش های ژنتیکی بسیار رایج تبدیل شده در حالی که دیگران می میرند.

برای مثال اگر کسی تا به حال این ویروس با این جهش خاص در مراحل اولیه این بیماری همه گیر و سفر از چین به ایتالیا و لگد کردن یک دسته از انتقال وجود دارد که جهش می تواند تبدیل به بسیار رایج در اروپا که پس از آن ما می دانیم کشت نیویورک و دیگر نقاط آمریکا است. آن را فقط می تواند که این ویروس به طور اتفاقی در حق فرد به جای این که این جهش خاص از این ویروس در هر راه خاص است.

ما در حال حاضر یک وضعیت که در آن شما باید دو به همان اندازه توجیه قابل قبول برای الگوهای ما شاهد آن هستیم. یکی این است که ویروس ها با این جهش هستند بهتر است در حال گسترش است. دیگر این است که این ویروس با این جهش خوش شانس و اتفاق افتاده است فقط به پخش شده است که به خوبی توسط میزبان خود را. مهمتر شواهد که قرار داده شده است رو به جلو در این مطالعه جدید نمی تواند تفاوت بین این دو میباشد.

ولز: بنابراین چیزی که من در نظر گرفتن دور در اینجا من لازم نیست به فکر می کنم در این مورد.

یونگ: من فکر می کنم درست است. هنگامی که داستان مثل این بیرون آمدن آنها باعث بسیاری از ترس است. این بیماری همه گیر در حال حاضر در یک وضعیت که در آن وجود دارد خیلی ترس در هوا. ما تا پایان نگرانی مردم بی ارزش بر اساس اندازه کافی شواهد. آیا این چیزی است که ما واقعا نیاز به نگرانی در مورد در حال حاضر.

آنچه که ما نیاز به فکر می کنم در حال حاضر همان نوع اساسی بهداشت عمومی اقدامات است که ما در مورد صحبت کردیم در این پادکست قبل از. ما نیاز گسترده تست. ما باید قادر به پیدا کردن افراد آلوده جدا آنها را ردیابی تماس های خود را. ما نیاز به روشن فدرال رهبری است. ما نیاز اجتماعی-فاصله اقدامات اجازه می دهد تا کسانی که همه چیز را تا سطح شیب دار و به کار به طور موثر در شرایطی که همه گیر است مواج خارج از کنترل است. که در آن است. یا نه وجود دارد کمی بیشتر انتقال فرم از ویروس و یا نمی, آن را نمی کند در واقع تغییر اساسی حساب دیفرانسیل و انتگرال از آنچه که ما به عنوان یک جامعه نیاز به انجام و تمرکز بر روی.

جیمز Hamblin: پس از آن برای تلفن های موبایل مانند بخشی از مشکل این است که مردم ولع مصرف برای این به روز رسانی ثابت زیرا هر قطعه جدید از شواهد است که واقعا تغییر بازی. که نه علم چطور کار می کند به طور کلی, اما به خصوص در حال حاضر زمانی که شما کوچک و مطالعات viral RNA.

یونگ: بله. روشن می شود این است که یک مطالعه مناسب و معقول. من فکر می کنم آن را ساخته شده برخی پر از شکوفه ادعا می کند اما اصول صدا هستند و این تیم واقعا خوب است. به طور معمول همه این مسائل است که ما در مورد صحبت خواهد آمد در بررسی دقیق روند و با آنها برخورد خواهد شد به آرامی در طول زمان و پس از آن ما می رسند در یک تصویر واضح تر. در حال حاضر شما را از یک گزارش اولیه که آنلاین قرار داده و آن را به طور ناگهانی بیش از همه اخبار در عرض چند روز.

راه اندازی آن بی چون و چرا گزارش به یک جهان که در آن مردم به شدت تقلا برای کسب اطلاعات بیشتر چون ما واقعا مضطرب و نامشخص است و ما فقط می خواهید برای پیدا کردن بیشتر ما منجر به این خیلی بد حالت از اطلاعات به دنبال دلیل آن باعث می شود ما در معرض ادعا می کند که overhype تحولات است که در واقع کاملا افزایشی. آن را می سازد فرایند علمی به نظر می رسد مانند آن را تشنجی و پر از تناقضات است که آن نوع است اما نه در راه بد و در راه است که به حل و فصل خود را در طول زمان. ما نه تنها از دادن آن است.

Hamblin: در فیلم یک جهش بدان معنی است که این ویروس تکامل یافته و ما فکر کردیم که ما تا به حال آن را نمیفهمد. بنابراین حتی اگر از لحاظ فنی این ویروس در حال تحول است و این اصل و نسب است که از لحاظ فنی در نظر گرفته غالب کسانی که همه چیز را می توان گزارش را با دقت و هنوز هم می تواند بسیار گمراه کننده است.

یونگ: من با شما موافقم. من فکر می کنم وجود دارد انتخاب های دشوار ما باید در مورد آنچه که دقیقا به گزارش. اگر هدف شما این است که در واقع به ترویج عمیق تر و بهتر درک عمومی از آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر این خوراک قطره از به روز رسانی کوچک با هر مطالعه جدید واقعا ما وجود دارد. همه ما می خواهیم پاسخ در حال حاضر وجود دارد بسیاری از سوالات است که هنوز هم بسیار گیج کننده. مانند به عنوان شما را در مورد نوشته ام چرا برخی از افراد مریض تر از دیگران و یا چرا نیویورک شده است و آمار به شدت در حالی که برخی دیگر از شهرستانها ممکن است تا حد زیادی فرار.

این نوع تفاوت ها بسیار نگران کننده و کنجکاو. اما آن را بسیار آسان و قابل فهم به فکر می کنم که آن را تا به چیزی برای انجام با ویروس. آن را تقریبا به ما کمک می کند تا درک بهتری از همه که عدم قطعیت اگر آن را تا به چیزی برای انجام با ویروس. این پرسش که ما می خواهیم پاسخ به احتمالا بهتر توضیح داده شده توسط چیزهایی مانند سلامت اساسی نابرابری های اجتماعی و بی عدالتی. آنها ممکن است برای انجام با یک شکست سیاسی عمل شکست رهبران به انجام کارهای درست در زمان مناسب برای القای مناسب اقدامات کنترل. و آن را به خوبی می تواند فقط به واقعا خنگ بد شانس.

کسانی که همه چیز بسیار سخت تر برای به دست و پنجه نرم کردن با. این ایده که ما فقط قربانیان تصادف بد یا بد و رهبری سیاسی است که بسیار کمتر رضایت بخش تر از این ایده است که ما در واقع در مواجهه با این فوق العاده قدرتمند دشمن است که نگه می دارد جهش و بدتر در طول زمان است. با وجود همه ترس که در واقع خوش طعم تر روایت است. اما من فقط فکر نمی کنم که این در واقع یکی از سمت راست.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>