گوش دادن: چقدر هزینه برای دریافت COVID-19?

چه مالی و میر در کسانی که مریض است ؟ و همه گیر تغییر سیستم مراقبت های بهداشتی ما? هوارد فورمن یک استاد دانشگاه ییل و تمرین رادیولوژیست می پیوندد جیمز Hamblin و کاترین چاه در فاصله اجتماعی پادکست به توضیح است که هزینه های آمریکایی پزشکی و چه آن را به کسانی که هزینه های پایین.

گوش دادن به مکالمه خود را در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

جیمز Hamblin: چه صحنه در اتاق اورژانس در دانشگاه ییل در نیوهیون در حال حاضر ؟

هوارد فورمن: خلق و خوی است که در واقع بسیار خوب است. اما طبقه واقعا نیاز به کمک.

Hamblin: کاترین توسط طبقه او به معنی مانند طبقه بالا که در آن مردم پس از آنها بوده ام اعتراف کرد.

فورمن: ما باید 25 Covid طبقه است.

Hamblin: 25?

فورمن: آره. و من مشورت در آنها در حال حاضر برای مسائل مربوط به درگیری و رهبری و مسائل مربوط به مدیریت. و آن را واقعا لمس به شنیدن داستان و آنچه که مردم در حال خرید و فروش با. گذشته از این بیماران است که بدیهی ترین ویرانگر اما پرستاران و پزشکان و روابط که فرم پرستاران با بیماران. آن را بسیار چالش برانگیز است. این است که در آن درد است و که در آن وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از روانی-اجتماعی استرس با رسیدگی می شود برای مدت زمان طولانی.

Hamblin: بنابراین شما توصیف بسیاری از فداکاری و خطر گرفتن و قهرمانی در بخشی از مراقبت های بهداشتی کارگران است. و ما شنیده ام زیادی در مورد آن و امیدواریم برای حفظ شنوایی بیشتر است. و چیزی که من شده فکر کردن در مورد به عنوان به خوبی و من حدس می زنم نه کاملا به همان اندازه در مورد هزینه به بیماران مالی. چقدر بد است که این هدف قرار دادن افرادی که ممکن است underinsured و در آینده و پایان دادن به با طولانی در بیمارستان بماند ؟

فورمن: آره خیلی روشن نیست به هر یک از ما دقیقا چگونه به خوبی اول در حال حاضر تقریبا چهار صورتحساب های تحت پوشش که گذشت کنگره در حال رفتن برای حفاظت از دمای فردی که ممکن است یا ممکن است یا underinsured بیمه. ما می دانیم که تست پوشیده شده است در بسیاری از موارد و حتی این راه از بیمارستان نقطه نظر است که بازپرداخت نشده است.

بیمارستان ها هنوز هم به نوعی جای پای که لایحه در زمانی که جریان های نقدی خود را به میزان قابل توجهی خطر بیافتد. اما من فکر می کنم که افراد به طور بالقوه در معرض خود را کامل deductibles و من فکر نمی کنم بیمارستانها در بهترین موقعیت قادر به چشم پوشی جمع آوری آن دلار است.

و بنابراین ما در حال بازگشت به یک وضعیت که در آن ما بسیار شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی است که شما می دانید هرگز خدمت همه به خصوص به خوبی در یک برابری طلب در راه است که احتمالا قرار دادن مردم در پایین سه ماهه—و نه حتی کمترین بخشی از جامعه اما کمترین چهارم از جامعه در معرض خطر است. منظورم این است که در حدود یک در چهار نفر در این کشور یا ایجاد یا underinsured. و آن دسته از افراد در معرض بیشترین خطر در حال حاضر.

Hamblin: من دیده ام اعداد گزارش شده از $20,000 به $70 برای بیمارستان باقی می ماند. و مانند شما ذکر شده وجود دارد گاهی اوقات برخی از اتاق را برای بیمارستان به جمع آوری نیست و یا برای کاهش هزینه اگر مردم قادر به پرداخت. اما همانطور که شما گفته بسیاری از همین حالا احساس می کنید که آنها در یک موقعیت برای انجام این کار در حال حاضر به دلیل روش انتخابی و دیگر جریان درآمد از بین رفته اند. آیا شما فکر می کنم که یک شماره مانند آن مؤثر است مردم تمایل به در آمده و تست شده و درمان می شود زمانی که آنها را ببینید که این ممکن است آنها را در راه است که آنها را ورشکسته?

فورمن: من فکر می کنم که همیشه در حال حاضر برای این جمعیت است. وقتی کسی زیر و یا ایجاد و آنها هر گونه نشانه ای که آیا آن را از آپاندیسیت یا درد قفسه سینه یا سکته مغزی و آنها می دانند که آنها ممکن است در قلاب برای یک بیمارستان لایحه, من فکر می کنم آنها همیشه این نگرانی است. و من فکر می کنم ما فقط دیدن آن در یک مقدار بیشتر استارک چرا که همانطور که شما اشاره متوسط طول مدت اقامت برای یک COVID-19 پذیرش 6.2 روز حداقل جایی که من هستم, من فکر می کنم که متوسط طول مدت اقامت در حال حاضر.

و راه که طول متوسط اقامت از جمله افرادی که می میرند. پس از آن احتمالا دیگر برای افرادی که زندگی می کنند. و هنگامی که شما شروع به مقاطعه که در اعداد ذکر شده شما کاملا معقول و مقرون به صرفه نیست اما منطقی به این معنا است که من فکر می کنم $20,000 است که مرتب کردن بر اساس از این حد پایین تر از آنچه احتمالا یک اتهام می تواند برای یک COVID پذیرش و مراتب بالاتر از آن است که برای افرادی که در ICU برای چند روز. به مراتب بالاتر است.

Hamblin: می گویند من سه هفته اقامت در ICU. می تواند شما را در ballpark چقدر شما فکر می کنم چیزی شبیه به آن خواهد هزینه ؟

فورمن: آره من فکر می کنم از یک بار نقطه نظر آن را احتمالا من قصد دارم به حدس زدن یک چهارم میلیون دلار یا بیشتر.

کاترین چاه: مرسی.

فورمن: حتی یک مذاکره نرخ بهره در اکثر بیمارستان ها با عمده شرکت بیمه است که احتمالا گرفتن شارژ در شش یا هشت هزار دلار در یک روز به خصوص هنگامی که شما شامل تمام هزینه های مرتبط. به طوری که می توان از 120,000 $به $160,000 من می خواهم تصور کنید.

ولز: من فکر می کنم بسیاری از مردم مثل من از شنیدن یک شماره مانند یک چهارم میلیون دلار برای سه هفته و فقط نمی تواند درک چگونه است که شماره می تواند تحقق. چگونه می تواند از آن احتمالا هزینه این حد ؟ می تواند شما را به برخی از مرتب کردن بر اساس تفکیک و یا نوعی از حس که در آن کسانی که اتهام می آیند ؟ و من می دانم این است که منحصر به فرد به کوروناویروس.

فورمن: آره. سیستم مراقبت های بهداشتی ما بسیار گران و سیستم ما ایجاد کرده اید تمام انگیزه به آن را که در راه است. و اجازه دهید من فقط می گویند من آموزش بهداشت-مراقبت از امور مالی در یک دانشگاه بزرگ و من فکر نمی کنم من حتی درک دامنه کامل از این تا زمانی که من تا به حال بهداشت و درمان-مراقبت از فاجعه در 2010-2011 قرار داده است که من در بیمارستان برای 38 روز بیش از پنج مختلف پذیرش سه عمل جراحی از جمله یک روز در ICU. بنابراین من به دیدن دقیقا همان چیزی است که اتهامات در 2010-2011 و چه یک شرکت بیمه reimburses. بنابراین من با دیدن این اعداد شما می دانید فقط ساخت آنها را. من آنها گفت: چون من می دانم آنچه را که آنها دقیقا شد 10 سال پیش. و من یک ایده خوب است که آنها نمی رفته.

که در آن آنها آمده است ؟ ما باید با ایجاد مشوق هایی برای سلامت موسسات به بالاترین سطح مراقبت در همه جا. به طوری که آن را نه قابل قبول برای ما, شما می دانید, بیمارستان که حداقل از ویژگی های ضروری است. هر بیمارستان به همه چیز. و بنابراین ما بیمارستان را از آخرین فن آوری است. بیمارستان که 10 ساله و سی تی اسکن در حال نگاه به عنوان اگر وجود دارد باید چیزی اشتباه است با آنها. بیمارستان که نیست باید جراحی رباتیک هستند که در آن نگاه به عنوان اگر آنها ساخته شده ایم برخی از اشتباه استراتژیک. امکانات در بیمارستان ما که در آن هنگامی که ما ساخته شده است جدیدترین بال ما مطمئن ساخته شده وجود دارد و با فشار منفی نقص به منظور آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر بیماری های عفونی, برای برخی از مردم نگاه مجنون. مانند Why خواهد شما صرف پول اضافی به فشار منفی در سه طبقه ؟ آیا شما نگران?

و در عین حال در حال حاضر ما در حال استفاده از آن طبقه دقیقا برای این منظور است. ما ممکن است استفاده از آنها در حال حاضر, اما مردم پرداخت شده است برای آنها همیشه از ما ساخته شده است که بال بود که 13 سال پیش. و که مرتب از ما چگونه سیستم است. ما حفظ سرمایه گذاری در بهترین و زیبا ترین رمان و هیجان انگیز ترین تکنولوژی که برخی از آنها بسیار با ارزش و برخی از آنها احتمالا نمی کند. و ما امیدواریم که که ما در حال بهبود مراقبت و مردم با دادن شانس بهتری در سلامتی بهتر است.

Hamblin: به نظر نمی رسد به شما تا کنون با COVID-19 است که تحقق? ما پرداخت یک تن. آیا ما شاهد یک سطح مشابه از بهبود در مراقبت یا نتایج?

فورمن: من شک کنیم. بدیهی است که یکی از چیزهایی است که تاکید می کنم که من تدریس است که من فکر می کنم ما احتمالا بهترین مراقبت های بهداشتی در جهان به طور کلی—و قطعا برای افراد ثروتمند. اما اگر شما به پایین خط و شما نگاه کنید در [نابرابری] که وجود دارد و این واقعیت است که من می خواهم گفت, یک چهارم مردم است یا ایجاد یا underinsured همه اینها نشان می دهد که وجود چنین تنوع زیادی است که ما underperformed توسط تقریبا در هر اندازه گیری از آنجا که جنبه.

بنابراین آیا ما باید بهترین فن آوری و تحویل آن برای کسانی که می تواند دسترسی به آن? من فکر می کنم جواب اکثر موارد مثبت است. اما زمانی که شما پیچیده است که با این واقعیت است که چنین بزرگ tranche از جامعه نیست و به دست آوردن دسترسی به جدیدترین فن آوری ما نگاه بسیار بدتر است.

ولز: وجود هر گونه پیشنهاد در واقع به افزایش دسترسی و یا پوشش از coronavirus درمان هزینه ؟

فورمن: قطعا وجود دارد بسیاری از مردم برای دفاع از این. و یکی از اولین مراحل است که می تواند یک راه طولانی در نظر من این است که هنوز هم وجود دارد بیش از یک دوجین متحده در این کشور است که نه گسترش مدیکید تحت ACA. و برخی از این کشورها هستند و نه زیاد. تگزاس و فلوریدا, آلاباما, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی ، فقط در حال گسترش مدیکید در آن جمعیت را ارائه بیمه به میلیون ها نفر از مردم است.

بنابراین حداقل—و حتی اگر آن را انجام داده بود به طور موقت حتی اگر فرماندار تگزاس تصمیم گرفت که این بهداشت عمومی اورژانس که در حال گسترش مدیکید یکی از راه حل—که دارای تاثیر مثبت است.

Hamblin: من می دانم که این یک سوال پیچیده اما چرا آنها فقط پیش بروید و انجام دهید ؟ منظورم این تهمت است که رئیس جمهور در حال حاضر. ما می توانید می گویند که تهمت ابتکار. همه خوشحال خواهد بود چرا که مردم دوست دارند این برنامه ها هنگامی که آنها در واقع نورد.

فورمن: و راه بیمارستان را در این کشورها بسیار شکننده است در حال حاضر. بسیاری از آنها در حال رفتن به ورشکسته یک راه یا دیگری. در حال حاضر گسترش مدیکید حداقل حفظ آنها را کمی طولانی تر و جلوگیری از آنها را از رفتن. بنابراین واقعا وجود دارد دلایل مهم که چرا شما می خواهم به انجام این کار است. نود درصد از هزینه های توسعه هنوز هم می شود به عهده دولت فدرال است. آن را فقط به من اعتصاب به عنوان یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. و سیاست از آن به نظر می رسد به تصویب رسید.

Hamblin: آره. اینها همان کشورهای که در آن شما در حال دیدن اعتراضات در مورد بستن همه چیز را چون مردم به ظاهر نگران اقتصاد است. و در عین حال همان افراد مسئول این کشورها در حال کاهش است به مبالغ هنگفتی پول از دولت فدرال کمک خواهد کرد که پوشش هزینه های مراقبت از افراد بیمار و دادن آنها به محل و دریافت مراقبت به جای اینکه به خارج و گسترش این بیماری و همه چیز را در رفتن طولانی تر است.

ولز: شما اشاره کردید که یک دسته از بیمارستان ها در حال رفتن به ورشکسته. چه عواقب ناشی از آن خواهد بود ؟

فورمن: آنها در حال رفتن به و آن را به اتفاق می افتد احتمالا بیش از 18 ماه دوره است. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد همه در یک بار. اما من فکر می کنم آن را به بزرگ. سیستم های بهداشتی ممکن است مجبور به در تکیه دولت یونان بودجه به منظور جلوگیری از ورشکستگی است. بیمارستان های دیگر در حال رفتن به مجبور به ادغام با بزرگتر سیستم های بهداشتی. و به عنوان دیده ایم بیش از ده سال گذشته این ادغام منجر به هزینه های بالاتر به مصرف کنندگان در بسیاری از موارد. و حتی اگر با کیفیت بالا می رود و هزینه, به نظر می رسد به رفتن بیشتر است.

بنابراین آنچه که ما در حال انجام است بیشتر قادر می سازد یک فرایند است که باعث می شود مراقبت های بهداشتی ما گران تر در این کشور است. مسلما برخی از مناطق روستایی و مناطقی که باید کوچکتر بیمارستان ها را ببینید کسانی که تعطیل. بنابراین من فکر می کنم شما در حال رفتن برای دیدن تاثیر بر سیستم مراقبت های بهداشتی ما که در حال رفتن به طنین انداز برای یک مدت طولانی بعد از همه گیر محو.

Hamblin: ما بیمارستان شارژ یک تن و صورتحساب های پزشکی یکی از علل ورشکستگی. بنابراین ما در حال پرداخت یک تن به بیمارستان های ما و در عین حال کسانی که در بیمارستان ها را به خطر می اندازند بیرون رفتن از کسب و کار.

فورمن: آن را بطور قابل توجهی متفاوت است. وجود دارد برخی از بیمارستان ها که صدها میلیون دلار در سال است. وجود دارد برخی از بیمارستان ها که در زندگی یک تیغ نازک حاشیه. و پس از آن وجود دارد بیمارستان که پس از از دست دادن پول و دریافت آنها shored تا یا خود شهرداری یا دولت که مطمئن شوید که آنها می تواند به حفظ خود حداقل در ادامه برای یک سال دیگر. کسانی هستند که در حال شکننده ترین در حال حاضر به دلیل همانطور که می دانید کشورهای در حال اجرا از پول به سرعت به عنوان به خوبی.

Hamblin: اتحاد شاهد همه این تغییر تفکر خود را در مورد چگونه ما کل سیستم باید هماهنگ?

فورمن: برای من شخصا رفتم از نرم افزار-بازار 25 سال پیش که من واقعا بر این باورند که اگر شما فقط آن را از چپ به بخش خصوصی بسیاری از چیزهایی که می تواند ثابت. پس از 15 سال پیش من آمد در سراسر به تحقق است که آن را فقط کار نمی کند. وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از مشکلات و بنابراین شما نیاز به بیشتر دخالت دولت برای کمک به آن همراه است. اما مشکل این است که ما تا به حال بیشتر دولت, اما ما همچنین تغییر فرهنگ از ارائه دهندگان و یا مصرف کنندگان ما—ما بیماران شهروندان ما. و این یک چالش بزرگتر.

ما یک فرهنگ در ایالات متحده آمریکا است که معتقد است که بیشتر در بهداشت و درمان-مراقبت از همیشه بهتر است. ما یک فرهنگ است که معتقد است که براق ساختمان ها بهتر از ساختمان های قدیمی. و ما حس مرتب کردن بر اساس حق هر واحد ممکن است تکنولوژی بدون توجه به ارزش. و این فرهنگ را تغییر دهید.

و هنگامی که من صحبت کردن با همکاران من در پادشاهی متحده و انگلستان به طور خاص که به من بگویید که چگونه سیستم کار می کند—و من فکر می کنم آن را یک سیستم فوق العاده— آنها بسیار متفاوت فرهنگ است. آنها قادر به گفتگو با بیماران و خانواده های آنها می گویند به ما خسته معقول تمام چیزهایی است که ما می توانیم انجام دهیم و در حال حاضر این مهم به راحتی برای مادر بزرگیا چیزی شبیه به آن.

ما نه فقط در آن نقطه در این کشور است. ما هنوز هم بر این باورند در انجام همه چیز ما می توانیم. و کاملا رک و پوست کنده COVID-19 همه گیر است برجسته که از آنجا که پزشکان و خانواده ها و بیماران در حال مبارزه با این تصمیم تا چه حد ما با بیماران است که احتمالا هیچ شانسی برای آینده ونتیلاتور? آنچه ما را در آن نقطه ؟ و ما در یک موقعیت برای تصمیم گیری در آن است.

ولز: آیا شما فکر می کنید این تغییرات در نگرش نیاز به بیشتر از سه چهارم از افرادی که بیمه شده است ؟ چه چیزی است که آنها نیاز به درک ؟

فورمن: بله این دقیقا به این چالش است. این چیزی است که من بوده ام گفتن مردم زمانی که من بحث در مورد چالش سياسی در حال حرکت به یک مدیکر برای همه نقطه نظر. ما باید دو لایه سیستم در حال حاضر. ما مسلما اگر شما شامل Medicare ما احتمالا باید حدود 210 میلیون نفر با “بیمه خوب.” آنها یا خصوصی کارفرما مبتنی بر بیمه و یا مدیکر. و کسانی که مردم برای دسترسی به تقریبا بهترین بیمارستان و بهترین پزشکان و توسط ‘بهترین’ منظور من انتخاب خود را از این پزشکان است.

و سپس شما باید یک نوار زیادی از امریکا است که یا بیمه, underinsured یا پزشکی. و آن گروه از افراد اغلب برای رفتن به بیمارستان های شهرستان یا مراکز بهداشتی و درمانی برای مراقبت از خود. آنها نمی توانید به را انتخاب کنید در هر کجا که می خواهید برای رفتن به. در نهایت من فکر می کنم آنها خیلی خوب مراقبت از راه, اما آنها فقط نمی باید گزینه های که مناسب اکثر امریکا ندارد. و به منظور به حرکت به یک سیستم است که بیشتر مساوات طلبانه شما باید برای دریافت این اکثریت را به حرکت به یک نقطه نظر است که می گوید: آره خوب اگر من بدهد تا من ادعا می کنند برای رفتن به Langone Medical Center در نیویورک و من مایل به رفتن به Bellevue مرکز پزشکی در نیویورک است.

Hamblin: من و شما باید در این مورد صحبت قبل از. اما زمانی که شما از افرادی که استفاده می شود برای داشتن انتخاب خود را از رفتن در هر نقطه زمانی که شما باریک است که انتخاب و به آنها بگویید که شما نیاز به رفتن به یک مکان خاص که ممکن است انتخاب اول مردم گریه “سهمیه بندی.” آنها می گویند ما نمی جیره مراقبت در ایالات متحده است. اما ما انجام دهد. ما سهمیه بندی آن در همه زمان ها. فقط بر اساس است که می تواند پرداخت.

فورمن: تمام وقت. کاملا در همه زمان ها. ما انجام داده ایم این برای همیشه لطفا برای. این چالش است. شما چگونه تغییر فرهنگ مردم می گویند من حاضر به فدا کردن چیزی است که من ممکن است مجبور به صراحت ساخته شده است به تصمیم گیری. من در زمان یک اتحادیه کار چون اتحادیه کار من ارائه یک سطح از مراقبت های بهداشتی است که دوستان من هستند که در یک اتحادیه کار ندارد. و من کمتر پرداخت می شود اما من این مراقبت های بهداشتی. این مرتب کردن بر اساس یک فرهنگ مسئله برای ما و مردم ارزش آن فوق العاده است. شما چگونه تغییر که فرهنگ ؟ این یک چالش بزرگ برای ما است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>