گوش دادن: ایمنی گذرنامه

در این قسمت از فاصله اجتماعیکارکنان نویسنده سارا ژانگ می پیوندد کاترین چاه و جیمز Hamblin به بحث در مورد محدودیت های بادی, تست که آیا ما توان حمل در اطراف کارت با ما وضعیت ایمنی و درس او آموخته شده از گزارش در گذشته بوده است ،

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: شیلی شروع به رول کردن یک برنامه به مردم مصونیت گذرنامه. چگونه گسترده است که این مفهوم و چگونه نزدیک آن است که به در حال اجرا در کشور های مختلف ؟

سارا ژانگ: شیلی اعلام کرده است که آنها در حال رفتن به انجام این کار, اما وجود ندارد بسیاری از جزئیات. آلمان دارای یک دانشمند مشغول به کار در تست آنتی بادی است که می توانید به ما بگویید که مصون است و چه کسی نیست. انگلستان نیز شناور این ایده چند هفته پیش. وزیر بهداشت گفت: مردم ممکن است پوشیدن ایمنی مچبند. سپس از آن بیرون آمد که انگلستان خریداری کرده بود 3.5 میلیون بادي آزمون از چین که معلوم نیست به کار می کنند.

وجود دارد شاید کمی احتیاط جلو که ما پرش به این دنیای جدید از ‘ایمنی گذرنامه.’ ما نمی دانیم که چگونه ایمنی کار با این ویروس و ما نمی دانیم که چه مدت از آن خواهد داشت. همچنین آنتی بادی آزمایش می توانید انتخاب کنید تا منفی کاذب و مثبت کاذب. شما ممکن است ارسال شود مردم وجود دارد که فکر می کنم که آنها ایمنی بدن, اما آنها نیست.

جیمز Hamblin: که بسیار بالا و در نتیجه تصمیم گیری به خصوص از آنجا که ما ممکن است با استفاده از این گذرنامه ها می گویند که باید انجام کار ضروری است که می تواند آنها را در معرض خطر اگر آنها در واقع سیستم ایمنی بدن.

ژانگ: دقیقا. اگر ما با استفاده از این آزمون به تصمیم می گیرید که آیا برای فرستادن مردم به انجام شغل خود را که یک تصمیم بزرگ را بر اساس آزمون که واقعا جدید است.

Hamblin: دوست من به مراقبت های فوری در کالور سیتی در L. A. کردم و یک تست برای آنتی بادی IGM و IGG و آنتی بادی است. این اشکال مختلف از آنتی بادی نظر می رسد در دوره های زمانی مختلف پس از شما با آلوده شده و شما می توانید با استفاده از آنها را به درک چگونه شما به تازگی آلوده شدند. اگر شما فقط باید IGM پزشکان در حال گفتن بیماران که به این معنی است شما تا به حال اخیر قرار گرفتن در معرض این ویروس هستند و در مراحل اولیه عفونت است. اگر شما هر دو مثبت آنها گفت: شما باید یک اخیر کمتر قرار گرفتن در معرض و در وسط یک عفونت است. اگر شما تنها IDG مثبت شما تا به حال گذشته عفونت و ساخته شده است برخی از سطح از ایمنی. دوست من گفته شده است او که در.

ولز: بنابراین او تا به برخی از سطح از ایمنی ؟

Hamblin: من فکر می کنم بله اگرچه مثبت کاذب.

ژانگ: حتی یک اعتبار تست خواهد شد که برخی از درصد مثبت کاذب چون تمام آزمایشات انجام دهد. ما در این نقطه که در آن شما می توانید یک آنتی بادی نتیجه آزمون و فکر می کنم شما یقین اما در واقعیت شما فقط کمی کمتر از یقین است.

ولز: مشکلات با تست آنتی بادی قابل حل?

ژانگ: به عنوان یک دانشمند به من گفت: آنتی بادی آزمایش خود علم موشک نیست. ما آنتی بادی آزمایش برای بسیاری از ویروس های دیگر. شما می توانید رفتن به مطب شما در حال حاضر و دریافت آنتی بادی سرخک آزمون ، من می توانید ببینید که این تبدیل به یک روال چیزی است که شما در دفتر دکتر خود. اما در حال حاضر خیلی زود است که آن را سخت به بگویید که چه آزمون در واقع کار می کنند.

ولز: هنگامی که ما گسترده آزمایش پادتن و درک درستی از آنچه آنان می گویند نتایج آزمون در مورد ایمنی ؟

ژانگ: گرفتن یک تست است که ما می دانیم با این نسخهها کار در حال رفتن به آمده است خیلی سریع تر از گرفتن یک تست است که هر کس می تواند داشته باشد. با آزمون است که تشخیص COVID-19 ما می دانستند که چگونه به کسانی که ماه پیش. ما هنوز در نقطه ای که در آن هر کس می تواند یک. بخش سخت نیست برای رفتن به ساخت آنتی بادی آزمون خود را, آن را به مطمئن شوید که هر کس می تواند دسترسی به یک.

Hamblin: چند هفته پیش ما صحبت کردن در مورد تست آنتی بادی به عنوان یک امکان نظری. در حال حاضر آنها در اینجا. آنها در حال رفتن به طور کامل اما اگر این بیماری را اثبات می کند و به مانند بسیاری از ویروس های دیگر ما باید قادر به تا حدودی قابل اعتماد, تست بسیار به طور گسترده ای در دسترس در ماه.

ولز: می گویند ما یک گسترده در دسترس آنتی بادی آزمون. چگونه ما استفاده از آن به افراد شرکت کننده در جامعه دوباره ؟ لجستیکی چه که نگاه مانند?

ژانگ: هیچ کس کاملا نمیفهمد که از. یکی از ناخواسته اما تقریبا واضح عواقب این است که اگر شما آن را به طوری که تنها سیستم ایمنی بدن افراد می توانید یک کار شما تشویق مردم به مریض به طوری که آنها کار می کنند به خصوص از آنجا که بسیاری از مردم شغل خود را از دست. در صورتی که مورد, شما می توانید مردم را جعلی خود ایمنی گواهی.

ولز: به نظر می رسد مانند در اختیار داشتن یک کارت است که شما را شناسایی ایمنی و در نتیجه اجازه می دهد تا شما را به شرکت در جامعه در واقع می تواند تشدید شیوع ناخواسته توسط incentivizing مردم به این ویروس هستند. این شده است به کار گرفته شده در گذشته شیوع?

ژانگ: یکی آنالوگ است که من بوده ام به دنبال چیزی است که اتفاق افتاده است با تب زرد در قرن 19 در نیواورلئان. هیچ کس در قرن 19 نیواورلئان واقعا می دانستند که چگونه ایمنی کار می کرد اما آنها متوجه شده است که تازه واردان به این شهر شد به احتمال زیاد به بیمار. این کلمه در آنها استفاده شده بود عادت. مهاجران جدید به شهر خواهد سعی کنید به بیمار حق دور می کند زیرا آنها تنها می توانستند شغل یک بار آنها را سازگار. مردم نمی اجاره به شما در یک خانه شبانه روزی و یا دخترانشان را به ازدواج شما و یا حتی به شما یک کار مگر اینکه شما می خواهم سازگار شده است. شما تا به حال کارفرمایان lamenting است که آنها تا به حال فقط استخدام جدید کارمند و آنها را آموزش دیده و سپس آنها تب زرد و درگذشت. آنها نام آن را “غسل تعمید شهروندی” که در آن شما نمی قادر به دسترسی جامعه به طور کامل تا زمانی که شما بودند و ایمنی.

ولز: آیا این به نظر می رسد مانند آن را ممکن است معقول مسیر رو به جلو ؟

ژانگ: مصونیت ایجاد یک بخش جدید در جامعه و من عصبی در مورد آنچه که به این معنی خواهد شد. ما در حال زندگی در یک زمان از شدت بیکاری بالا است. که افرادی که در حال رفتن به قادر به کار ؟ که عمیق نابرابری همراه با این امتیاز باعث می شود من عصبی. تصور کنید که شما یک خدمات تحویل مواد غذایی و شما البته فقط می خواهید به استخدام افرادی که در حال رفتن به مریض. اگر شما کسی که در خانه نشسته و با اجاره بالا آمدن در یک هفته که نمی دانید که چگونه به پرداخت آنها ممکن است فکر می کنم بیمار شدن و نقاهت است بهترین راه برای گرفتن یک کار. در حال حاضر وجود دارد افراد جوان که فکر می کنم که آنها را شکست ناپذیر به کوروناویروس. چه می شود اگر شما آنها را در تلاش برای آلوده خود را به طوری که آنها می تواند ایمنی و دریافت که چرا که کارفرمایان به استخدام افرادی که سیستم ایمنی هستند?

Hamblin: شما صحبت برای هر یک از کارشناسان که گذاشته ام هر نوع طرح چه این می تواند مانند نگاه در یک اخلاقي راه ممکن است ؟

ژانگ: به صداقت ، مردم در حال فکر کردن در مورد آن, اما ما نیست که در آن نقطه است.

ولز: من حفظ امید برای راه حل و راه حل های حفظ پیچیده تر است. یکی از چیزهایی که من ضامندار بر روی در ذهن من به عنوان یک راه حل ممکن بود تست آنتی بادی. به نظر می رسد نه تنها از آن لحاظ لجستیکی و علمی به دور است اما اخلاقی و حقوق مدنی میدان مین.

ژانگ: تست آنتی بادی است نه درمان همه که رفتن به باز کردن جامعه و زندگی عادی دوباره. آن را برای رفتن به واقعا مهم برای تحقیقات و آن را برای رفتن به واقعا مهم برای ما می گوید که چگونه بسیاری از مردم در واقع تا به حال COVID-19. اما خیلی زود اطلاعات ما در حال گرفتن است که بسیار بسیاری از مردم آن را به حال. تا زمانی که شما رسیدن به یک نقطه که در آن مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم که تا به حال آن را تست آنتی بادی است که نمی توانید ما را به یک زندگی عادی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>