گوش دادن: آیا هر کس دیگری نه دوش گرفتن?

فاصله اجتماعی وجود دارد خوب و بد تمیز کردن. جیم تلاش برای توضیح. جیمز Hamblin سال را صرف نوشتن یک کت

توسط NEWS-SINGLE در 10 خرداد 1399

جیمز Hamblin سال را صرف نوشتن یک کتاب در بهداشت اعتقادات و علم جدید از پوست میکروبیوم. در آن او نشان می دهد که برخی از افراد استفاده بیش از حد مواد پاک کننده و صابون و ممکن است از سود انجام می دهند کمتر است.

اما در حال حاضر وجود دارد یک بیماری همه گیر و همچنین او واقعا می خواهد به یاد مردم را به شستن دست های خود را. جیم تلاش می کند به توضیح تفاوت های ظریف از تمیز کردن خوب و بد تمیز کردن—و به همین دلیل او نه در معنای سنتی.

در این قسمت از فاصله اجتماعی , پادکست, کاترین چاه می پرسد جیم Hamblin در مورد که در کتاب جدید حذفو چگونه به رویکرد متنوع سلامت بحث در طول یک بیماری همه گیر.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

جیمز Hamblin: من یک کتاب بیرون می آید. آن را به نام پاک کردن. آن را در مورد تاریخچه بهداشت و بهداشت و باورهای ما در مورد پاکیزگی.

کاترین چاه: شما تصمیم به مطالعه بهداشت قبل از coronavirus. چرا شما علاقه مند به بهداشت?

Hamblin: چون من علاقه مند بود در پوست میکروب. ما در یک اپیزود در سال 2016 از اگر بدن ما می تواند بحثهای تصویری سری صحبت کردیم و به این شرکت که با فروش پوست پروبیوتیک. [شرکت تشویق] پاشش باکتری ها به پوست شما [تحت] تظاهر از آن بهتر و بهبود سلامت خود را. ایده این است که ما را در همه این میکروب که برخی از آنها سالم و بعضی که خوب بسیار شبیه به میکروبیوم روده. من شروع به فکر کردن که چه می شود اگر پاسخ این است که فقط به شستشو کردن چیزهایی است ؟

و سپس من بسیاری از تحقیقات و معلوم است که وجود دارد مقدار زیادی از متخصصین پوست و افرادی که مطالعه پوست و پوست میکروبیوم که می گویند بله, در واقع, آن را احتمالا خواهد بود خوب برای بسیاری از مردم فقط به انجام کمتر [شستشو]. به جز دست های خود را. بسیاری از مردم بیش از شستن و استفاده از همه چیز. شما درخواست شامپو برای حذف روغن از مو و پوست سر و سپس مطبوع به جای آنها. مردم با استفاده از بدن بیش از همه و سپس با استفاده از لوسیون یا مرطوب کننده به جای آن روغن است. این چرخه از مردم فروش محصولات.

من تحقیق ریشه های آن است. صابون سازندگان آغاز شده و با مهم عمومی واقعی-مداخلات بهداشتی مانند شستن دست ها. صد سال پیش مردم نیاز به دانستن: شما رو به دستان خود را بشویید. شما باید برای جلوگیری از وبا.

ولز: و سپس سرمایهداری ماشین گرفت و در حال حاضر آن را مانند شما باید این چیزها را خرید و یا دیگری شما نفرت انگیز است. کتاب خود را به یک مجتمع پیام در مورد چگونه برای شروع به عنوان یک روشن سلامتی مداخله و صابون شستشو در حال حاضر تبدیل به تحریف به این فروش ماشین آلات که در آن مردم شما بازاریابی محصولات شما در واقع نیاز و یا نیازی به استفاده از حد با این سلامت و براق بیش از آن.

Hamblin: بله. ما به فروش می رسد مردم بسیار صابون است که ما تا به حال به شروع به فروش مطبوع. و در حال حاضر ما به فروش می رسد مردم بسیاری از ضد ميکروبی پوست محصولات ما در حال رفتن به شروع به فروش پروبیوتیک ها. آن upends بسیاری از مفاهیم در مورد آنچه در آن به معنی پاک کردن اگر شما قرار است به میکروب ها بر شما.

ولز: اما این است که یک پیام در طول زمان هنگامی که میکروب ها در حال کشتن یک دسته از مردم است.

Hamblin: آغاز کار من در این پنج سال پیش و آن را فقط در حال حاضر بیرون آمدن. متن شده است به روز رسانی شامل به اصطلاح "کوروناویروس." اما من فکر می کنم این کتاب را نگه می دارد تا. من بسیار روشن در شستن دست بسیار روشن در این ایده از هدفمند بهداشت: انجام کارهایی که در واقع جلوگیری از گسترش بیماری و جدا کردن آن از چیزهایی که شما فقط لذت بردن از یا که اجتماعی هستند دال یا فرهنگی مهم است.

من این مصاحبه تلویزیونی در یک نمایش به نام صبح امروز در انگلستان است که واقعا دوست داشتنی نشان می دهد. میزبان خوب بودند و صحبت با من برای حدود ده دقیقه در مورد همه این است.

ولز: آیا آنها از شما بخواهند در مورد کوروناویروس?

Hamblin: آنها به طور خاص. اما من بسیار روشن است که من هرگز متوقف شستن دست من و که شستن دست های خود را مهم است. اما برخی از وبلاگ نویس در ایمیل های روزانه سعی کردم آن را به من به نظر می رسد مانند من یک دکتر وجود دارد گفتن همه آنها در اشتباه هستید و من unhygienic. [داستان از آنجا] تغییر کرده چون من شکایت کرده به آنها.

ولز: این تیتر در حال حاضر: "دکتر که نشده است استفاده صابون در چهار سال برگ صبح امروز بینندگان گیج به او اصرار دارد او بو ندارد و ادعا می کند محصولات یک اتلاف پول است.'" هر پاراگراف در مورد چگونه شما اصرار شما نمی بو.

Hamblin: من فکر می کنم که یک جمله را که گفتم به دلیل [تلویزیون نشان می دهد میزبان] از من پرسید "آیا شما بوی بد است؟" همانطور که شما در حال از شیر گرفتن خود را از این [محصولات] شما [بوی بد] اما پس از آن شما را متوقف بو کردن با هر نوع نظم یا فرکانس.

اما یک دلیل وجود دارد شما ارسال 90,000 کلمه در مورد چیزی شبیه به این. آن نیاز به یک کتاب به یک دلیل: چون پیچیده است. اولیه تیتر شد چیزی شبیه به: "دکتر می گوید شستشو و بد برای سلامت است." اگر می خواهید آنها را به تمسخر من اهمیتی نمی دهند. اما زمانی که آنها پیشنهاد کرد که من در مقابله با این بسیار مهم بهداشت عمومی پیام در حال حاضر که شد آزرده چرا که این چیزی است که من برای زندگی به انجام مخالف آن است. پس من رفتم به سایت خود را به گزارش از صحت و عدم صحت و فقط گزارش شده است که من به معنای واقعی کلمه می گویند نیست چیزی که آنها در قرار دادن نقل قول در تیتر خود را. و آنها را تغییر تیتر به من می گویند آیا استفاده از صابون است که هنوز هم نادرست است.

ولز: این مقاله در ابتدا پیشنهاد کرد که شستشو شد برای سلامت شما بد است که بسیار خطرناک پیام در این زمان هنگام شستن ضروری است. شستن دست ها به طور خاص به سلامت ضروری است. آن را می گوید شما نمی استفاده از صابون در چهار سال. آیا این درست است ؟

Hamblin: من با استفاده از صابون دست بسیاری از بار در روز.

ولز: شما بسیار نگران است که این ممکن است نشان می دهد که شما به نوعی صحه گذاشتن نه شستن دست در یک زمان که در آن ضروری است برای هر فرد به شستشو به عنوان آنجا که ممکن است.

Hamblin: دقیقا. [مردم] به دنبال پاک کردن پیام و یکی از معدود پاک کردن پیام های بهداشت عمومی جامعه شده است قادر به ارائه است: آیا شستن دست های خود را. آیا پوشیدن ماسک. فراموش فاصله اجتماعی. وجود دارد مقدار زیادی به ما می گویند برای برخی. اما ما می دانیم که کسانی که همه چیز. هر بار که مردم سعی کنید به پرتاب یک آچار در آن چرخ دنده فقط تحریک آمیز و یا rile مردم آن آسیب واقعی.

ولز: این پیچیده است ، نکات دقیق وظریف کار نمی کند در اینترنت. این مشکل است.

Hamblin: هر نیروی درایوهای شما نسبت به ده-contextualization.

ولز: من احساس می کنم در چند تا از این تماس های تلفنی من درخواست شما را در مورد برخی از تیتر من به عنوان خوانده شده که در اصل decontextualized کمی اغراق امیز اطلاعات, و من نیاز به کمک شما مانند ساختارشکنی آن برای من است. مثلا در مورد واکسن [من به عنوان خوانده شده چیزی که در آن] به نظر می رسد مانند ما یک واکسن اما ما لازم نیست که یک واکسن. ما فقط باید بسیار مطالعه کوچک نشان داد که برخی از مردم صدمه نمی شد.

Hamblin: یک تیتر است که همیشه بیش از حد آب مقطر. اما بسیاری از مکان انجام یک شغل مناسب و معقول.

ولز: این فقط به صحبت کردن در مورد چگونه در واقع برای بخش هایی از بدن خود را [از دست] صابون واقعا سلب و سخت? این است که فقط راه بیش از حد متفاوت از یک پیام در حال حاضر ؟

Hamblin: من اینطور فکر نمی کنم. همچنین از آنجا که در همان زمان این است که یک صنعت جهانی. فروش در حال سقوط است. مردم در حال تغییر عادات روزانه خود را. آنها کنجکاو به دانستن در مورد آنچه اثر است. آن را زندگی یا مرگ, اما آن را بخشی از زندگی روزمره ما است که در آن ما صرف زمان و پول است.

پوست شما یک اکوسیستم است. در حال حاضر ما در حال گرفتن یک ویروس است که مانند گونه های مهاجم. شما لازم نیست روشن جنگل به دلیل گونه های مهاجم. در حالت ایده آل شما سعی می کنید برای از بین بردن گونه های مهاجم. اما به طور کلی بسیاری از ما رویکرد [بهداشت]: اجازه دهید فقط پاک کردن همه چیز. همه چیز خیلی ساده است و ما باید این تمایل به می خواهید به تقطیر چیزهایی که در طول بهداشت به "خوب" یا "بد است."

ولز: من همیشه می خواهند بدانند که آیا من این کار را کنم یا نه ؟ من می توانم نیم ساعت گفتگو در مورد هر احتمالی مرتبط با سلامت انتخاب من می تواند در هر روز.

Hamblin: پس توصیه من این است که: شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است و خود را شستشو بدن و مو تنها زمانی که شما می خواهم به.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن