گوش دادن: شما ادغام حباب با من ؟

در این قسمت از فاصله اجتماعی پادکست تحریریه جو Pinsker می پیوندد جیمز Hamblin و کاترین چاه به بحث های جدید مراسم مذهبی و اخلاقی conundrums دوستیابی و معاشرت در این لحظه.

گوش دادن به قسمت در اینجا:

مشترک شدن فاصله اجتماعی در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده متن مکالمه خود را.

کاترین چاه: ما بدست سئوالات زیادی از شنوندگان در مورد دو مربوط به دسته ها از همه چیز. یکی دوستی و معاشرت. که می تواند به من آویزان کردن ؟ چگونه ؟ و پس از آن نیز دوستیابی و روابط است که به خصوص مملو داده اتصال آن به جسمی به افراد دیگر.

جیمز Hamblin: بیایید خاص. آیا مردم چیزی جز رفتن برای یک پیاده روی در یک تاریخ در حال حاضر و یا این است که چیزی است ؟

جو Pinsker: من فکر می کنم که بودن در خارج از منزل است که به نوعی اصلی نقطه شروع برای هر خوب و امن تاریخ این روز است. و پیاده روی یکی از راه های خارج از منزل. اما راه های دیگر وجود دارد به خارج از منزل.

Hamblin: چیزی وجود دارد که ابلاغ میشود زمانی که ما در حال صحبت کردن است. به عنوان من درک می کنم آن را به عنوان شناخته شده “پرنیان.” شما دریافت می کنید یک پرنیان از کسی که فقط با بودن در آنها حضور فیزیکی و حتی زمانی که شما در حال لمس کردن یا ویژه. و این که لازم است به منظور ایجاد تفاهم ، اما آن را نیز عجیب و غریب به دور از هم. آن را سخت برای ایجاد شیمی در این راه است.

Pinsker: قطعا وجود دارد چیزی را از دست داده زمانی که شما نمی توانید آن کوچکتر از نزدیک لحظات. اما من حدس می زنم راه من فکر می کنم در مورد آن این است که اگر شما نمی توانید با کسی ارتباط برقرار بیش از یک خیلی خوب مکالمه در حالی که فرد ممکن است بهترین شریک زندگی را برای شما در دراز مدت است.

ولز: روابط مهم هستند به سلامت. بنابراین این کاملا مشروع و سوال مهم: چگونه ما می رویم به دریافت ارتباط اجتماعی است که ما باید سالم و عاقل در یک زمان که در آن ارتباط اجتماعی خطرناک است ؟

Pinsker: در حالی که مردم انتظار می رود که videochatting می تواند پلاگین که شکاف.

ولز: آیا آن را برای شما ؟

Pinsker: من در واقع نوع یک مورد جالب در اینجا چون من در ارتباط راه دور. و بنابراین به خوبی قبل از همه از این کار من انجام شده است شبانه videochats با دوست دختر من.

ولز: سپس شما را راهنمایی بزرگ در دوستیابی در حالی که از دیدن کسی.

Pinsker: من در واقع مصاحبه با مردم در گذشته در مورد چگونه به بهترین اتصال با کسی بیش از یک فاصله طولانی است. یک نکته این است که چیزی است که تمایل به ایجاد اعتماد در برقراری ارتباط از طریق انواع رسانه های مختلف. بنابراین اگر ما همه با استفاده از videochat در حال حاضر شاید این امر می تواند رضایت بخش تر اگر ما نیز ارسال کوچولو لینک کلیک کنید برای هر یک از دیگر, اما در همان زمان نامه نوشتن و تلاش برای تنوع بخشیدن به محدوده ما از راه های برقراری ارتباط است.

انجام کارهایی که با هم در حالی که در همان محل می توانید احساس می کنید مانند شما در حال تلاش برای تکرار چیزی در یک توخالی راه اما همه با استفاده از Netflix حزب در حال حاضر. این یک برنامه افزودنی مرورگر است که به شما امکان همگام سازی خود را Netflix ویدئوها با افراد دیگر بنابراین شما می توانید به تماشای “هم” در همان زمان. هنگامی که شما آن را توصیف می خواهم که آن را برای تلفن های موبایل کمی غمگین اما من باید بگویم آن را احساس می کند بهتر از تماشای چیزی به تنهایی. فقط شنیدن حتی کمی خندیدن تحت خود را دوست و یا شریک زندگی نفس به عنوان چیزی اتفاق می افتد—آن را واقعا خوب است.

یکی دیگر از چیزی است که برای تلفن های موبایل کمی عجیب و غریب اما بشنوید از من کاملا رضایت بخش پیدا کنم نامیده می شود و پس زمینه Skyping. به شما در تنظیم یک videochat اما به جای داشتن بیان هدف از آن این است که شما با داشتن یک مستقیم مداوم فعال مکالمه شما فقط آن را بازی و اجازه دهید آن را اجرا کنید و رفتن در مورد روز خود را. آن را به شبیه سازی کسی در واقع وجود دارد. اما این عجیب و غریب از نوع خوب احساس فازی که در ارتباط با درست دانستن در پشت سر خود را که شخص دیگری در اطراف.

ولز: راهنمایی کسانی که به نظر می رسد بزرگ برای افرادی که به طور جدی در آشنایی مردم که حفظ دوستی نزدیک خانواده. می گویند کسی که شروع یک رابطه جدید. هنگامی که آن را خوب به واقع دیدن هر یک از دیگر ؟ و چگونه است ؟

Pinsker: این یک سوال بزرگ است. آن را کمی سخت به پاسخ اما من بحث را از طریق چگونه من شده فکر کردن در مورد آن به تازگی بر اساس گزارش. به عنوان من به صحبت های عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان در مورد چه امن برای انجام روزانه چیزهایی که آنها تاکید کرد عبارتند از: خارج از منزل است که تقریبا همیشه بهتر از داخل خانه و جدا ماندن از کسی است که راه امن تر از نزدیک شدن به کسی. کسانی هستند که اصول کلی. و اگر ما در حال رفتن به یک تاریخ برای اولین بار با کسی مردم من مصاحبه به شدت توصیه می شود در برابر نزدیک شدن بیش از شش فوت است. من معتقدم که کلمه ای که استفاده می شود در مورد امکان از بوسیدن کسی که در پایان یک تاریخ شد و مضر. بنابراین شما احتمالا می خواهید به هدایت و روشنی از آن در حال حاضر. جالب آن منطقه خاکستری فراتر از آن چرا که شما در حال خارج شدن از قلمرو به شدت از آنچه که بهترین برای سلامت عمومی است. و برخی از مردم قرار داده خواهد شد زندگی عشق خود را در انتظار نگه داشته با این حال زمانی—

ولز: سال. آن را برای رفتن به ماه. اجازه دهید فقط شروع به گفتن آن است.

Pinsker: بله, اما برخی از مردم نمی خواهد. و من فکر می کنم که پس از چند خرما اگر آن را مانند به نظر می رسد این است که در واقع رفتن به یک رابطه جدی است که زمانی که شما شروع به داشتن واقعا فرانک مکالمات در مورد کسی است که در هر یک از حباب های خود را در لحظه ای پس به صحبت می کنند.

چاه: اگر هر دو شما باید حباب ؟ آیا شما به ادغام حباب و یا شما را مجبور به انتخاب یک حباب است ؟

Pinsker: این احتمالا ایده آل برای ادغام حباب. و در اینجا که در آن شما می توانید به تعداد زیادی از امکانات چه کسی حباب در واقع به نظر می رسد. شاید خود هم اتاقی; شاید آن را به مادر بزرگ خود را. بسیاری از مردم بسیاری از موقعیت های متفاوت زندگی در اینجا. اما من فکر می کنم شما می خواهید به شکل یک حباب ادغام که به نظر نمی رسد بیش از حد مخاطره آمیز است. و ادغام حباب است که واقعا خطرناک است. شما واقعا می خواهید به نگه داشتن آنها کوچک است. من می گویند احتمالا فقط آن را انجام دهد اگر آن را به کسی که شما واقعا خودتان را برای داشتن آینده ای با.

Hamblin: که فوق العاده تحلیلی راه برای رویکرد [آشنایی]. برخی از مردم خواهد شد [رویکرد آن است که راه] اما دیگر مردم در حال رفتن به در واقع یک هیجان از شکستن این مرزها. من تصور کنید که به عنوان مثال عمل یک بوسه اول در حال حاضر احساس بسیار رونده آن نمی شود ؟

Pinsker: آره فکر کنم. من هم فقط تکرار کلمه که بهداشت عمومی متخصص به من گفت که من را به شما یادآوری است که مضر.

Hamblin: و من نیز یک متخصص بنابراین من نباید صحبت کردن و مانند آن است.

ولز: اما آن بسیار inadvisability چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خطر ناک. که مشکل است.

Pinsker: بسیاری از خودانگیختگی است که تعریف مراحل اولیه یک رابطه خوب بودن را در خود نگه دارد. و من فکر می کنم که چه چیزهایی را واقعا سخت است. چیزی که من می خواهم مبارزه با است که فقط چیزی است که به نظر می رسد برای حفظ روابط واقعا برای یک دوره طولانی از زمان است که واقعا خوب در ارتباط است. و اگر شما قادر به صحبت از طریق همه این چالش و مذاکره حباب ادغام است که بخواهد همه ذینفعان پس از آن من می خواهم بگویم که مانند خیلی نشانه خوبی برای رابطه شما.

چاه: آن است که قبل از شما حتی لمس است که شما باید انجام دهید این حباب ادغام کنید ؟

Pinsker: من نمی دانم در مورد نظم دقیق از عملیات.

ولز: ممکن است شما بستگی دارد خاص وضعیت زندگی. یا طبیعت از حباب خود را.

Pinsker: بله. لایه دیگری از پیچیدگی در اینجا این است که یکی از مهم نقطه عطف در یک رابطه زمانی است که شما آن را بیشتر ، و این می افزاید: کل freighted لایه به این تصمیم به دلیل آن را نه فقط, هی, من می خواستم به شما اجازه همه می دانیم که ما در حال دوستیابی. آن را در حال حاضر من می خواهم به شما اجازه همه می دانیم که ما در حال دوستیابی. و که ممکن است شما را در خطر از ابتلا به این ویروس است.

ولز: آیا مفید چارچوب کلی برای تعامل با سایر مردم در طول ماه آینده و یا سال ؟

Pinsker: آره. من فکر می کنم آن را یک پاسخ ساده و به خصوص سرگرم کننده, پاسخ, اما من واقعا فکر می کنم گمراهان در کنار احتیاط نهایی ستاره هدایت. این چیزی است که من آمده ام دور با زمانی که صحبت عمومی-کارشناسان سلامت اخیرا در مورد تلاش برای اجتماعی انسان و همچنین در تلاش برای به عنوان امن به عنوان شما می توانید. روشن است که همه چیز بازگشایی که مردم در حال رفتن به شروع به انجام مسائل است. اما من به عنوان تماشای آن همه اتفاق می افتد, من نگران تبدیل به عنوان یک ناظر که فقط به این دلیل وجود دارد چیزهایی که می توانید انجام دهید آن را نه لزوما در مورد آن چیزهایی هستند که مردم باید انجام دهد. و به عنوان غم انگیز آن است که به می گویند که در مورد معاشرت که تغذیه ما و ما حفظ, من فکر می کنم این واقعا مهم است به دقت و توجه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>