گوش دادن به رابرت اف کندی

گتی

Fifty-دو سالپياپي پیش شنبه گذشته رابرت کندی ترور شد و در هتل سفیر در لس آنجلس پس از اعلام برنده کالیفرنیا ریاست جمهوری اولیه. او 42 سال است.

من بیش از حد جوان به خاطر مرگ او اما در طول این سالها من را تبدیل به چیزی از بابی کندی جانباز. که ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب که از یک مادام العمر محافظه کار که در خدمت سه جمهوری خواه دولت. بنابراین ممکن است این واقعیت است که من تا به حال یک تصویر از رابرت و جان کندی شدید و من در حالی که خدمت در دولت جورج دبلیو بوش در کاخ سفید. اما زندگی پیچیده تر و متنوع تر از سیاسی برچسب اجازه می دهد. (شاید ارزش اشاره کردن بیش از حد که کندی بود “ارتدوکس لیبرال” در سخنان خود یکی از دستیاران سابق جف سبز.)

به عنوان من یاد گرفتم در مورد کندی, برای اولین بار در دبیرستان و سپس در کالج و بعد از آن که من پیدا کردم او را قانع کننده است. حرفه خود شیفته من به عنوان یک فرد علاقه به سیاست—یک مدیر کمپین در انتخابات ریاست جمهوری; یک عضو کابینه و نزدیک ترین مشاور به برادر رئیس جمهور; ایالات متحده سناتور نیویورک و در نهایت یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 1968. اما کار خود را در حالی که چشمگیر نبود استثنایی است.

واقعا چه کشید من به RFK بودند خود را از ویژگی های انسان از جمله سواد و بلاغت—او می تواند قول به راحتی از شکسپیر و کامو; رابرت فراست و آلفرد لرد تنیسون; گوته و ارشمیدس—و “تجربه و طبیعت” است که اجازه داده او را به دیدن همه چیز در یک نور جدید و در نتیجه یادگیری و رشد. “او همیشه در روند تبدیل شدن” در کلمات نیویورکر.

درد و رنج نمی شکستن و یا تلخ اما نه عمیق تر او از آن ساخته شده او را آسیب پذیر تر و همدلانه فرد است. یک مرد سفید پوست به دنیا آمد به ثروت و امتیاز تا پایان زندگی خود Kennedy تبدیل به یک قهرمان از مردم از رنگ و طبقه. درد خود را تبدیل شد به برخی از درجه حداقل درد خود را.

من پیدا کردم خودم فکر بیشتر و بیشتر در مورد بابی کندی به دلیل بحران اقتصادی ، از جمله تعمیق اختلافات نژادی در کشور ما. کندی بود که مرکزی شکل سیاسی از طریق بسیاری از 1960s, آشفته, قهر و خشونت بار. آنچه مشخص امریکا و سپس در بسیاری از راه های مشخص امریکا در حال حاضر. وجود دارد چیزی در مورد رابرت کندی عادات ذهن و قلب خود وضع که ما می تواند با استفاده از در حال حاضر ؟

Kennedy حال معتبر منافع ملی در گفت و گو در شنیدن و صحبت کردن با کسانی که دیدگاه بسیار متفاوت از او. در هفته اول خود را در سال 1968 کمپین کندی تحویل سخنان در پردیس دانشگاه آلاباما—همان دانشگاه که کمتر از پنج سال قبل کندی به عنوان دادستان کل حال اعزام فدرال مارشال به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان سیاه پوست, James هود و ویویان مالون می تواند ثبت نام بیش از اعتراض فرمانداری جورج والاس که به معنای واقعی کلمه در راهرو ایستاده بود برای جلوگیری از ورود خود را.

در یک سخنرانی به 9,000 دانش آموزان کندی گفت: “من اینجا آمده اند چرا که ملت بزرگ ما است و مشکل تقسیم به عنوان قبل از هرگز در ما تاریخچه; تقسیم دشوار و پر هزینه جنگ در خارج از کشور و تلخ مخرب بحران در صفحه اصلی; تقسیم عصر ما با اعتقادات ما با رنگ پوست ما. من به اینجا می آیند چون من به دنبال پیوستن به شما در ساختن یک کشور بهتر و ایالات کشور است. و من می آیند به آلاباما چون من به کمک شما نیاز دارند.”

کندی در رفت و گفت: “این انتخابات معنی خواهد بود که هیچ اگر آن را به ما برگ و پس از آن است که بیش از همه به عنوان تقسیم ما به عنوان زمانی که آن را آغاز کرد. ما باید برای شروع به قرار دادن کشور ما با هم دوباره. بنابراین من معتقدم که هر کسی که به دنبال بالا در این سال باید قبل از همه آمریکایی: نه فقط کسانی که با آنها به توافق برسند اما همچنین کسانی که مخالف به رسمیت شناختن آن است که نه تنها حامیان ما نه فقط کسانی که رای ما اما همه آمریکایی ها که ما باید سرب در سال دشوار پیش رو است. و است که چرا من آمده اند در ابتدا از کمپین نه به نیویورک یا شیکاگو یا بوستون اما در اینجا به Alabama.”

او به این نتیجه رسیدند سخنان خود در این راه: “برای تاریخ قرار داده است ما همه اهل شمال و جنوبی, سیاه و سفید, در یک مرز مشترک و تحت یک قانون مشترک است. همه ما از ثروتمندترین و قدرتمند ترین مردان تا ضعیف ترین و hungriest از کودکان و به اشتراک گذاشتن یک گرانبها در اختیار داشتن: نام آمریکا. بنابراین من آمد به آلاباما به شما بخواهید برای کمک به در کار آشتی ملی.”

Robert کندی صحبت در مورد نژادی و بی عدالتی بیشتر و با شدت بیشتر از هر سفید و سیاستمدار عصر خود را. اگر چه مبارزات انتخاباتی خود سخنرانی به مخاطبان شد و این روزنامه نگار تئودور سفید نوشت: “خشم و خشم [کندی] احساس در وضعیت سیاه پوستان در امریکا به سر برد و نه در دانشگاه و یا excoriating سفید برای مخاطبان خود را به بی تفاوتی.”

اما کندی نیز مصمم به دستیابی به نژادی درک. شش روز پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور کندی سفر به, Fort Wayne, Indiana, جایی که او در مورد یک ملت “احاطه با دلهره و ترس و خشم و حتی نفرت. از آن آسان است به درک چشمه از چنین شور و شوق و حتی به عنوان ما می دانیم که بالاترین سنت این کشور ناکرده آنها را.”

او در ادامه گفت: “آن است که در ستاره ها نوشته شده و یا مقرر از تاریخ است که ما باید یک ملت پاره نزاع و پرتکاپو با نیروهای نظامی و سرنیزه. آن را اجتناب ناپذیر است که هر روز که من با تجربه در آخر هفته گذشته در واشنگتن—ما باید ثابت جیغ زدن از آژیر و یا دیدن دود از سوختن ساختمان.

“آمریکایی ها همواره بر این باور بودند که اگر ما در مواجهه ما با مشکلات و مشغول به کار در آنها می تواند حل و فصل شود. و در بیشتر قسمت ها آنها را به سمت راست بوده است. کسانی که در حال حاضر معتقدم که ما باید از این قدرت برای عدالت و به خیابان های ما مناسب مکان های که در آن مردان زندگی می کنند و بازی کودکان در آرامش نیز درست است.

“دشمنان از چنین دستاورد نیست سیاه یا سفید” او به این نتیجه رسیدند. “دشمنان ترس و بی تفاوتی. آنها نفرت و بالاتر از همه, اجازه لحظه ای شور کور ما را به روشن و استدلال درک واقعیت از زمین ما است.”

ONe کیفیت های دیگر رابرت کندی صحبت movingly مورد نیاز برای عشق و شفقت است. برجسته ترین مثال از این بود که در چه ممکن است کندی شناخته شده ترین سخنرانی extemporaneous او تحویل در ایندیاناپولیس در 4 آوریل 1968 به یک سیاه تا حد زیادی مخاطبان ساعت پس از شاه ترور شد.

کندی متوجه شدند که شاه مرده بود زمانی که او فرود آمد در ایندیاناپولیس. با توجه به RFK: کلمات خود را برای زمان ما, شهردار ریچارد لوگار احساس این رویداد بیش از حد خطرناک است; بنابراین ایندیاناپولیس رئیس پلیس وینستون چرچیل. اما کندی اصرار بر رفتن پیش با سخنان خود که به او تحویل داده و از یک کامیون مسطح است که در خدمت به عنوان پلت فرم خود را. کندی کلمات کمک نگه داشتن ایندیاناپولیس مسالمت آمیز در حالی که بسیاری از شهرهای دیگر سوخته است.

“مارتین لوتر کینگ اختصاص داده شده عمر خود را به عشق و به عدالت بین شخص انسان” کندی گفت. “او در علت است که تلاش. در این روز دشوار در این زمان دشوار برای ایالات متحده آن را شاید به خوبی به بپرسید که چه نوع از یک ملت هستیم و چه جهت ما می خواهیم به حرکت در. برای کسانی از شما که سیاه و سفید—با توجه به شواهد بدیهی است که وجود دارد که افرادی که مسئول بودند—شما می تواند پر از تلخی و نفرت و میل به انتقام.”

کندی در رفت و گفت: “ما می توانیم حرکت در این جهت به عنوان یک کشور در بیشتر قطبش—سیاه مردم در میان سیاه پوستان و سفید در میان سفید پوستان پر از نفرت نسبت به یکدیگر است. و یا ما می توانید تلاش به عنوان مارتین لوتر کینگ را به درک به درک و جایگزین است که خشونت که لکه خونریزی است که در سراسر سرزمین ما با تلاش برای درک و محبت و عشق است.”

او سپس به آنچه که قرار بود بسیار نادر برای او بود که برای اشاره به ترور برادر بزرگترش. او با استفاده غم و اندوه خود را به صدا را به غم و اندوه از آمریکایی های سیاه و سفید.

“برای کسانی از شما که سیاه و سفید هستند و در حال وسوسه به پر شود پر از نفرت و بی اعتمادی و بی عدالتی چنین عملی در برابر همه مردم سفید, من فقط می خواهم بگویم که من نیز می تواند احساس در قلب خود من همان نوع احساس” کندی گفت. “من تا به حال یک عضو از خانواده کشته شد کشته شدن توسط یک مرد.”

او در ادامه گفت: “اما ما به تلاش در ایالات متحده است. ما باید به تلاش برای درک به فراتر از آن و یا فراتر از این نه بار دشوار است. شاعر مورد علاقه من بود Aeschylus. او یک بار نوشت: “حتی در خواب ما درد است که نمی تواند فراموش می افتد قطره قطره بر قلب تا زمانی که در ناامیدی خود ما علیه ما می آید عقل از طریق افتضاح لطف خدا.'”

“آنچه ما نیاز داریم در ایالات متحده است division; آنچه ما نیاز داریم در ایالات متحده است و نه نفرت; آنچه ما نیاز داریم در ایالات متحده است و نه خشونت و بی قانونی است اما عشق و حکمت و شفقت نسبت به یک دیگر; احساس عدالت نسبت به کسانی که هنوز هم رنج می برند و در کشور ما که آیا آنها سفید و یا اینکه آیا آنها بود سیاه و سفید.”

در نزدیکی پایان از شخصی ترین و آسیب پذیر سخنرانی کندی گفت:

بنابراین من باید از شما بپرسم امشب به بازگشت به خانه به می گویند نماز برای خانواده مارتین لوتر کینگ—که درست است—اما از همه مهمتر به می گویند نماز برای کشور خود ما که همه ما عشق—نماز برای درک—و شفقت که من صحبت کرد.”

ما می توانیم به خوبی در این کشور است. ما باید در زمان های دشوار است. ما تا به حال دشوار در گذشته ما دشوار در آینده است. آن را نیست پایان خشونت است و پایان بی قانونی و این پایان نیست, از اختلال است.

کندی پس از آن اضافه شده این است: “اما اکثریت قریب به اتفاق مردم سفید و اکثریت قریب به اتفاق مردم سیاه و سفید در این کشور می خواهند به زندگی می کنند با هم می خواهید برای بهبود کیفیت زندگی ما و می خواهید عدالت برای همه انسان ها است که جاودانه در زمین ما است.”

منt را غیر ممکن می دانند اگر رابرت کندی را برنده انتخابات سال 1968 و اگر او چگونه موفق یک رئیس جمهور او را تبدیل به. او یک کشتی که در آن او را تحسین قرار می تواند بزرگترین امید و آرزو تا کنون که بدون نیاز به تست آنها را در برابر واقعیت است.

ما می دانیم که افزایش لفاظی نیست و به راحتی ترجمه به اقدام است که اجرای تغییر سخت تر از خواستار آن است که آرمان گرایی در نهایت برخورد با صخره ها از واقعیت است.

اما چیزهای دیگری وجود دارد که می دانیم مانند: کلمات مهم—و برخی از کلمات از برخی از افراد در برخی از ایستگاه های زندگی به خصوص مهم است. هر کسی که لمس شده است با این شعر از یک آهنگ و یا با کلمات از یک کتاب, شعر و یک نامه از یک دوست این را می داند.

کلمات معنی که ما در انتقال احساسات عمیق و آرزوهای دانش و درک و امید و ترس. ما استفاده از آنها را برای آموزش به هشدار می دهند و برای الهام بخشیدن به ترویج هماهنگی و تحریک به دفاع از حقیقت و حمله آن به دنبال عدالت و حمله بی عدالتی است. کلمات شکل احساسات ما; آنها بخشی از فعالیت های مدنی و سیاسی و پود یک ملت است.

در این سال ما در حال دیدن سخنان رئیس جمهور آمریکا که می داند تنها درگیری تشدید و غیرانسانی—کسی که دوست دارد به پرتاب مسابقات در خشک کيندلينگ به استفاده از این زنده تصاویر از یکی از دوستانم—می توانید وارد قبر آسیب در کشور است. امریکا است که در مواد منفجره لحظه با شاید نزدیک ترین موازی بودن 1968. که من به ارمغان می آورد به رابرت فرانسیس کندی.

در پایان سخنرانی پیروزی در هتل سفیر کندی گفت: “من فکر می کنم ما می تواند پایان دادن به اختلافات در داخل ایالات متحده است. آنچه که من فکر می کنم کاملا روشن است که ما می توانیم با هم کار کنند در آخرین تجزیه و تحلیل. و آنچه در جریان بوده است با ایالات متحده در طول دوره سه سال گذشته—بخش خشونت های disenchantment با جامعه ما; بخش های, که آیا آن بوده است, سیاه و سفید, بین فقیر و ثروتمند تر و یا بین گروه های سنی و یا بیش از جنگ در ویتنام—که ما می توانید شروع به کار با هم دوباره. ما یک کشور بزرگ و یک خود خواهی کشور و دلسوز کشور است. و من قصد دارم به که پایه و اساس در حال اجرا بیش از مدت چند ماه آینده.”

دقیقه بعد او کشته شد و چند ساعت بعد او درگذشت.

چند روز پس از ترور عمران-فعال حقوق چارلز Evers نوشت که کندی از او خواسته بود تا کار خود را در سال 1968 مبارزات انتخاباتی. Evers که مشغول به کار برای NAACP در آن زمان گفت: کندی او را برای او کار می کنند اما تنها به عنوان یک داوطلب است.

“شما نمی توانید پرداخت من,” او گفت:. “شما نمی توانید به من یک سکه یا یک میلیون نفر است. اما من یک قیمت. قیمت من این است که اگر شما برنده شوید و شما فراموش نکنید که من مردم تمام افرادی که نشان داده شده است. انجام این کار, و من برای شما کار می کنند تا hell freezes over.”

“من نمی خواهد را فراموش کرده ام” کندی گفت: آرام در پاسخ. “من می خواهم به کار برای همه کسانی که هستند نشان داده شده است. من می خواهم به رئيس جمهور است.”

“که در آن عزیز خدا این است که انسان خود را به جای؟” Evers پرسید.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست نوع فرد Evers در ذهن داشت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme