“لیز مک گیر والت” قسمت تلقی بیش از حد بزرگسالان برای دیزنی+

طرفداران شاد زمانی که دیزنی+ اعلام کرد که “لیز مک گیر والت” راه اندازی مجدد آن را از ویژگی های سی ساله لیز مرور بزرگسالی در شهر نیویورک به عنوان یک شاگرد به یک طراح داخلی است. (این سری نیز شامل مونولوگ درونی او را به یاد ماندنی سیزده ساله متحرک نفس را تغییر دهید.) اما رویای شد به سرعت به عنوان آن را آغاز کرده بود که این شبکه به طور ناگهانی قرار داده و نشان می دهد در برگزاری احتمالا بیش از نگرانی های است که آن را دوستدار خانواده به اندازه کافی.

فقط آنچه که دیزنی+ خیلی می ترسم ؟ در اینجا برخی از قسمت ها که به سادگی بیش از حد بزرگسالان برای جریان خدمات.

لیز به نظر می رسد بیش از منابع مالی و تصمیم می گیرد برای تنظیم بودجه است. او باید انتخاب کنید که کدام یک از خدمات اشتراک (ClassPass, Netflix و آمازون نخست HelloFresh Hulu, YouTube, حق بیمه Spotify در, اجاره باند) او دیگر نمی تواند استطاعت.


لیز اشتباه است برای او تاثیر گذار doppelgänger. آنها تصمیم به تعویض زندگی و لیز است در بهشت basking در محصولات زیبایی و لباس تا F. T. C. جریمه او نه هزار دلار برای عدم به درستی حمایت برچسب مطالب.


لیز و میراندا رفتن به یک Instagram-طعمه pop-up موزه و خشم می سازد که آنها موفق به ضربه محکم و ناگهانی چاپلوس عکس از هر یک از دیگر.


لیز طول می کشد یک روز سفر به قطر:Beacon با گردو و دیدن او غرق در آرام نور از موزه باعث می شود او متوجه است که او ممکن است احساسات او. او دارای افکار دوم در مورد ازدواج, سوهو-رستوران-سرآشپز نامزد.


پس از سوال که آیا طراحی داخلی است که واقعا شور و شوق لیز تصمیم به ثبت نام برای یک برنامه نویسی بوت کمپ.


لیز یک بحران در حالی که انتظار برای بهینه کابل تکنسین که نشان نمی دهد تا در طول برنامه ریزی شده پنجره دو روز در یک ردیف.


لیز می شود U. T. I. و آن را می تواند در یک زمان بدتر—توالت او در خانه شکسته است و او مالک است که با کشیدن پای خود را در مورد رفع آن است. او پست در حمام استارباکس برای روز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>