مستندات جدید عادی

یک مقام رسمی پوشیدن دنده محافظ می ایستد خارج گارد ورود به هنگ مه خانه ساختمان مسکونی در چونگ هنگ و مستغلات در دانشگاه یی منطقه در 11 فوریه سال 2020 در هنگ کنگ است.بیلی H. C. Kwok / گتی

دلار هنگ کنگ—به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد منفجر شده در چین در اوایل سال جاری, دلار هنگ کنگ, پر جمعیت و متصل به سرزمین اصلی قادر به تا حد زیادی حاوی ویروس را گسترش. ترکیبی از جامعه پاسخ و رسمی عمل برگزار شد به سرعت از عفونت با تعداد بيماران ترخيص شده از درمان تا زمانی که به تازگی به پیشی کسانی که باقی مانده در بیمارستان است. این ماه کارمندان دولت در کار از خانه سفارشات اجازه داده شد برای بازگشت به دفتر خود. به زودی شرکت های خصوصی شروع به انجام همان. مسافران شروع به دوباره پر کردن اتوبوس و مترو. کافه ها و رستوران ها در سمت چپ تا حد زیادی خالی برای هفته دیدم کاربران remerge. به عنوان گزارش از شیوع بیماری در خارج از کشور بدتر شد, هنگ کنگ, به نظر می رسد به آرامی بازگشت به فرم.

در روزهای اخیر این ظاهر عادی از بین رفته است. تعداد موارد تایید شده در اینجا علامت رو به بالا در سرعت بسیار سریعتر از قبل نگرانی کارشناسان بهداشت و درمان. دولت معکوس البته در آن کاهش محدودیت های اعزام کارگران به خانه بسته شدن پارک ها و امکانات شهر و تکرار تماس های اجتماعی فاصله. آن را نیز معرفی جدیدتر و دقیق تر اقدامات محرومیت گردشگران و حمل و نقل مسافران از هنگ کنگ فرودگاه یکی از پر رفت و آمدترین و quarantining کسانی که مجاز هستند در. (بخش بزرگی از های اخیر تایید موارد وارد شده است.) یکی دیگر از مجموعه ای از تایید موارد مرتبط شده است بارها و زنده-سالن های موسیقی پس از تجمع بیش از چهار نفر را غیر قانونی تلقی شده است برای دو هفته آینده; رستوران خود را کاهش ظرفیت و مناطق تفریحی مانند سینما و بازی های آرکید باید به طور موقت نزدیک است.

هنگ کنگ و سنگاپور نمونه های اولیه از مکان هایی که قادر بودند برای جلوگیری از گسترش این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19 ارائه یک مدل از انواع برای کشورهای در جای دیگر به دنبال (حتی اگر بسیاری را نشانه). در عین حال در حال حاضر این شهرستان است که یک نوع متفاوت از مدل یک نگاه اجمالی به آنچه در انتظار صدها میلیون نفر از مردم زندگی می کنند و محدودیت در مکان هایی از جمله انگلیس و فرانسه و ایتالیا و بخش هایی از ایالات متحده, تعجب آنچه زندگی را مانند یک بار این ویروس را تحت کنترل در آورده است. سفت کردن و کاهش, و همچنین افزایش سرعت محدودیت در راه در هنگ کنگ تلاش برای کنترل جزر و مدی از این بیماری را کنترل امواج بدون اجازه آن را اجرا شایع نشان میدهد که چگونه یک مستند طولانی بعید است به اندازه کافی به عنوان پژوهشگران شرکت در مسابقه های جهانی برای ایجاد یک واکسن برای ویروس.

این تاکتیک می تواند در حفظ سلامت امکانات از بودن سبب شیوع یک واقعیت در حال حاضر رو به پزشکی کارگران در شهر نیویورک و بخش هایی از اروپا گابریل لئونگ یکی از کارشناسان جهان در شیوع کروناویروس که مشغول به کار extensviely در شیوع سارس و چراغ هنگ کنگ در واکنش به 2009 پاندمی آنفلوانزا به من گفت.

“سرکوب-و-بالابر استراتژی ترین صحبت در مورد در میان خانواده و در دولت های سراسر جهان گفت:” لئونگ که همچنین رئیس دانشکده پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ است. “شما نیاز به نگه داشتن در این اقدامات کنترل به درجات مختلف تا زمانی که یکی از دو چیز اتفاق می افتد: یکی وجود دارد این است که ایمنی طبیعی با عفونت فعال و بازیابی و یا وجود دارد به اندازه کافی گسترده ای در دسترس بودن واکسن موثر در اداره به حداقل نیمی از جمعیت برای ایجاد همان موثر گله ایمنی. اینها تنها دو راه برای رفتن در مورد آن.” لئونگ اضافه شده است که ما را از طریق “چندین چرخه” از تشدید فشار و easings “قبل از اینکه ما به وضوح.”

لئونگ مشاهده است تکرار در جامعه علمی است. تحقیقات منتشر شده توسط COVID-19 تیم پاسخ در امپریال کالج لندن در این ماه نشان داد که “متناوب اجتماعی فاصله—باعث شده روند بیماری نظارت—ممکن است اجازه می دهد مداخلات به آرامش موقت در زمان کوتاه نسبی ویندوز اما اقدامات لازم خواهد بود اگر دوباره به راه افتادند و یا زمانی که مورد اعداد دوباره بجای اول برگشتن.” نوشتن برای این اطلس در مورد چگونه برای مقابله با این ویروس در ایالات متحده هارون E. Carroll یک اطفال استاد و Ashish Jha جهانی بهداشت, استاد, پیشنهاد یک روش مشابه. “ما می توانیم نگه داشتن مدارس و کسب و کار باز تا حد امکان بسته شدن آنها را به سرعت زمانی که سرکوب نتواند سپس باز کردن آنها را به بالا و دوباره پس از آلوده شناسایی و جدا” آنها نوشت. “به جای بازی دفاع ما می تواند بازی بیشتر جرم.”

هدف از این اقدامات مانند اجتماعی فاصله است را به تعداد افراد آلوده به ویروس را به صفر لئونگ گفت: “این ممکن نیست.” آنها در حال تلاش برای محافظت از افراد مسن که خیلی بالاتر از خطر آلوده شدن و مرگ و همچنین برای حفظ و مراقبت از سلامت سیستم عملکرد. “هیچ کشوری بدون مردم هیچ شهر می تواند امان از COVID-19” گفت: لئونگ که مشاوره هنگ کنگ دولت در پاسخ به این ویروس. “سوال بزرگ این است که چگونه شما مطمئن شوید که شما نمی پایمال اجتماعی توابع ؟ چگونه شما مطمئن شوید که سیستم بیمارستان نمی فروپاشی ؟ چگونه شما مطمئن شوید که به اندازه کافی وجود دارد ICU تخت و هواکش برای کسانی که به آنها نیاز دارید ؟ چگونه شما مطمئن شوید که شما می توانید به حداقل رساندن مرگ و مير و بار در جمعیت خود را در حالی که حفاظت از اقتصاد و معیشت مردم در یک پایدار شود ؟ اینها سوالات اساسی است که هر جامعه را با دست و پنجه نرم شده اند و دست و پنجه نرم کردن با.”

لئونگ شد هشدار به کروناویروس جدید توسط مخاطبین در سرزمین اصلی چین در دسامبر 31. نگرانی اصلی خود را در زمان او گفت که بلندی Chunyun چین از ایران در جشنواره بهار, بزرگترین مهاجرت انسانی بر روی این سیاره—مجموعه برای شروع یک هفته بعد در ژانویه 10. ووهان کانون ویروس است که عمده حمل و نقل hub برای چین یک عامل که باعث خاص بهت و حیرت. به عنوان موارد مشکوک شروع به ظهور در کشورهای محبوب گردشگران چینی مانند ژاپن و تایلند لئونگ و تیم او قادر به استفاده از فرودگاه و جاده و قطار اطلاعات به منظور برآورد گسترش ویروس گفتن خبرنگاران در هنگ کنگ در 21 ژانویه که تعدادی از آلوده می تواند مورد 1,700 و که این ویروس تا به حال به احتمال زیاد خارج از گسترش ووهان در سراسر چین است. در زمان رسمی چینی ارقام قرار داده و تعدادی از موارد در حدود 300. لئونگ گفت:, او موفق به دریافت یک تماس از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز بعد و در تاریخ 23 ژانویه وارد پکن با همکاران برای کمک به اولین مطالعه اپیدمیولوژیک از این ویروس منتشر شده در The New England Journal of Medicine.

در سازمان بهداشت جهانی ماموریت به چین ماه پس از لئونگ گفت:, او مشاهده سه-pillared رویکرد بود که موثر در کاهش گسترش ویروس. اولین ستون که او به عنوان “قرون وسطی” بود دقیق قرنطینه و جداسازی بیماران. این بود که همراه با “بسیار قوی عالی سازمان جامعه” از جمله محدودیت های شدید اجتماعی و مخلوط کردن و تحرک اجتماعی که در حال وقوع در سطح محله. این بود buttressed با استفاده گسترده از فناوری—برنامه های داده های بزرگ مصنوعی, هوش — به منظور پیگیری و رکورد مردم حرکات.

در عین حال چین بیش از حد است که مجبور به اعمال یک موج جدید از محدودیت حتی به عنوان بخشی از زندگی به نظر می رسد به بازگشت به حالت عادی. پکن از ترس خود را در قایق وارداتی از موارد است که می تواند دوباره داخلی گسترش است اجرای برخی از ونرخ محدودیت های مسافرتی محرومیت عملا همه خارجی ها از ورود به این کشور و همچنین توقف تقریبا تمام بین المللی پروازهای مسافری. پس از مبارزه با بازگشت ویروس مقامات در پکن اقدام به داد و بیداد, روایت از ویروس کاشت شک بیش از آن ریشه تنشها میان ایالات متحده است. مقامات چینی اقدام به سکوت پزشکان در ووهان که مطرح اولیه هشدار درباره یک ویروس مرموز و سرکوب روزنامه نگاران پوشش همه گیر. و در حالی که چین را آغاز کرده است به سهولت محدودیت در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است با استناد به یک قطره در موارد گزارش از رسانه های مختلف در روزهای اخیر شک و تردید در صحت این آمار و ارقام با اشاره به جای آن به کمتر تست انجام شده و همچنین تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس است.

لئونگ گفت که او نمی تواند حدس و گمان در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل چین در اولین هفته از این ویروس در حال ظهور و یا در مورد چگونه دولت های دیگر به کار گرفته شیوع بیماری در کشورهای خود هستند. پس از او درگیر شد در پاسخ لئونگ گفت: تجربه کار با همتایان چینی خود مثبت بوده است. در طول که سفر مقامات چینی شد “بسیار باز و بسیار شفاف کل دولت رویکرد” او به من گفت. “هر جا که ما رفت و ما پرسیدن سوالات دشوار است و ما درخواست شد برای اطلاعات به نگاهی داده و به بحث و گفتگو با دانشمندان و آنها بوده است چیزی جز آینده.”

“چین خریداری بقیه جهان زمان” لئونگ گفت. “این که آیا یا نه آن را می تواند به ارمغان آورده اند آن را تحت کنترل زودتر و سریعتر است و یک سوال دیگه … آیا کشور های مختلف جهان که در واقع استفاده می شود که در آن زمان من فکر می کنم آن را برای مردم خود به قضاوت.” به تازگی reimposed محدودیت در هنگ کنگ و بخش هایی از چین نشان می دهد که غرب ممکن است بیشتر درس بگیرند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>