لوری می شود, فیزیکی, Kawhi منازعه کوبه MVP در NBA همه ستاره بازی کردم که خیلی وحشی در پایان

شیکاگو—کایل لوری به نظر می رسد در بیشتر NBA همه ستاره بازی از هر تیم خود را Giannis تیمی و رپتورز گارد می خواس

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398

شیکاگو—کایل لوری به نظر می رسد در بیشتر NBA همه ستاره بازی از هر تیم خود را Giannis تیمی و رپتورز گارد می خواستم مطمئن شوید پیر مرد تاثیر در اینجا پنج شنبه شب.

لوری در ششمین مستقیم all-star game ساخته شده مطمئن شوید که او تا به حال تاثیر بر آنچه که تبدیل به یک لذتبخش شدید مسابقه چشمگیر سه ماهه چهارم — جایی که او به خود جلب کرد دو حمله خطا را با علامت تجاری خود را ریگ دفاع.

لوری تا به حال فوق العاده سه ماهه دوم کمک کرد که خود را نیک پرستار-مربی تیم تضمین مالی ثروت باد آورده برای یک منطقه شیکاگو خیریه. در حدود هفت دقیقه لوری بود نه از خود 15 امتیاز و چهار نفر از هشت کمک به تیم Giannis — نام کاپیتان Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks — برنده سه ماهه 51-30 و 100.000 دلار (ایالات متحده) برای بعد از مدرسه امور خیریه.

در زیر جدید all-star قوانین تیم برنده در هر یک از سه چهارم به دست آورده $100,000 برای موسسه خیریه خود را. پس از تیم LeBron کاپیتان LeBron James لس آنجلس لیکرز در زمان سه ماهه اول 53-41 و پول برای شیکاگو علمای لوری تلاش کمک کرد و حتی تصویر مالی قبل از بازیکنان سه ماهه سوم اضافه کرد که 100.000 دلار به $200,000 در دسترس در سه ماهه پایانی.

که در سه ماهه چهارم منحصر به فرد بود. نمرات سه چهارم شد ترکیب تیم Giannis led 133-124 — و این بازی تا به حال یک "هدف نمره" از 157: رهبران' total plus 24 در ادای احترام به اواخر Kobe Bryant.

نزدیکی از بازی و منحصر به فرد پایان دادن به ایجاد برخی از شدید ترین all-star اقدام در سال, با لوری حتی تلاش برای گرفتن شارژ از جیمز و سپس گرفتن یک در سابق هم تیمی Kawhi Leonard و یکی از جیمز هاردن.

این بود که اگر یک سوئیچ بود بدبختانه رفتن به سه ماهه چهارم آن ساخته شده است این بازی به یاد ماندنی تر و سرگرم کننده تر از هر سال است.

برای تمام درام و هیجان جدید در پایان هر چند آخر بازی بود anticlimactic: لوری خراب آنتونی دیویس ساخته شده است که دومین از دو پرتاب آزاد به تیم LeBron یک 157-155 برنده شوید.

پاسکال Siakam تا به حال هشت نفر از خود 15 امتیاز در سه ماهه دوم یک سبد آینده یک ظرف از لوری و لوری نیز انداخت در مورد halfcourt تنبلی و سنگینی حرکت کردن به Antetokounmpo که تا به حال رپتورز طرفداران رویای یک 2021 جفت از آنها را در تورنتو در رنگارنگ.

برای لوری هر چند در دادگاه فقط یک قطعه از یک آخر هفته او به نظر می رسد برای لذت بردن از. به عنوان یکی از ارشد ها در لیگ — او در 14 فصل و تقریبا 34 ساله — او یک گاز فقط در اطراف سایر ستاره ها و صحنه است.

"این آخر هفته است در مورد داشتن سرگرم کننده است." "این آخر هفته است در مورد اینکه در اطراف این همه بزرگی و از بودن در کنار این مزایا حلق آویز کردن با پاسکال. آن را در مورد کارکنان مربیگری ما درست است ؟ آن را در مورد آن."

این نوع از هیچ فشار و سرگرم کننده-با-همسالان چیزهای که لوری به ویژه برخوردار است. و برنامه ریزی شده بود.

"انتظار از من ؟" او گفت:. "برخی می خندد برخی از جوک برخی از سرگرم کننده و برخی از لذت بردن است."

  • رپتورز غرور: بازی مطرح مشخصات رپتورز — حداقل کمی و بازیکنان و مربیان و بالا رتبه بندی تیم مقامات هنوز هم افتخار بزرگی در شنوایی "قهرمان جهان تورنتو رپتورز" یا "دفاع از قهرمان تورنتو رپتورز" مورد استفاده برای توصیف حق رای دادن. این می افزاید: برخی از مهر افزایش آگاهی و غرور است.

"من فکر می کنم این تیم ... در زمان ... پرواز در زیر رادار" مربی نیک پرستار گفت: قبل از آخر هفته آشکار شد. "من نمی دانم. که آنچه من می شنوم که هیچ کس اطلاع زیادی از رپتورز حتی هنوز هم این سال است. من فکر می کنم اگر شما نگاهی به پایین در جدول رده بندی و شما ببینید ما در دوم (در کنفرانس شرق) شما رو به اطلاع کمی بیشتر.

"من فکر می کنم که مهم است و من فکر می کنم آن را بزرگ. بسیاری از طرفداران در کانادا لحن در برای تماشای کایل و پاسکال و در حال حاضر آنها به دیدن ما کارکنان مربیگری وجود دارد, بیش از حد, و من فکر می کنم آن را افزایش علاقه در این بازی برای همه در شمال مرز."

  • Kawhi برنده کوبه MVP: برای کسی که به نظر می رسد نقطه مقابل همه ستاره اعتیاد Kawhi Leonard قرار داده و نشان می دهد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

او بیشتر رواقی از تحریک بیشتر انجام نگرفته از صورت خود را و خود را در بازی نشان داد که یکشنبه شب. لئونارد با شروع سومین all-star game ساخته شده و شش سه-اشاره گرها در نیمه اول به پایان رسید و با 30 امتیاز — درآمد اول کوبه برایانت جایزه MVP.

"نه بیشتر threes بیشتر threes," Siakam شوخی در یک نقطه تظاهر به چهره-گارد هم تیمی های قدیمی خود را به انکار او توپ. "جعبه و یک! جعبه و یک!"

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن