مافیا-شخصیت های فیلم نمی خواهد شما را شنیدن از دوباره پس از دلتنگ, مقدمه, صدای بیش از

A man in a suit walking down the street.
عکس توسط Alex Linch / Alamy

“Sal صاحب و مالک تنها از سال را Salumeria Salata اما برای ما بچه های او بیشتر شبیه بابا نوئل. ما می خواهم به رها کردن از مدرسه و سال می گویند صبر کنید bambinos من یک چیزی کمی برای شما در پشت است.’ پس از آن او می خواهم ناپدید می شوند برای یک ثانیه و بازگشت با یک درمان خاص او می خواهم پاپ حق در دهان ما—سیر گره فیالبداهه تور ضد یخ ردیف طولانی از صنعتی کالاهای اساسی—فقط هر سال در دست داشتند که تازه هیچ پولی پذیرش بدون سوال پرسید. در نگاه به گذشته شاید کسی نباید خواسته برخی از سوالات.”


“ببینید که knucklehead شمارش بلیط توسط پول ، بود که جیمی (Screeches) Scrizzione صاف-صحبت کردن در grifter با یک میلیون دلار لبخند و اخلاق کاری است که می خواهم قرار دادن هر گونه پیوریتن به شرم. متاسفانه او نیز تا به حال یک teensy عادت کوچک—برخی از پسرها فکر می کنم این ممکن است نوروفيزيولوژيک—قادر به گرفتن یک صدای تیز و تند بدون اینکه یک سری از screeches تا با صدای بلند و با صراحت هشدار دهنده که آنها واجب جلب توجه از اجرای قانون است.”


“هیچ کس به خودمان افتخار از میراث ایتالیایی از Wesleydale (ایتالیایی مرد) فون Stroppenheimer IX. I. G. شد به طور مداوم به ما ضربه را با عبارات از کشور مانند ” آه! انفرادی, mio?’ و ‘که تند, توپ گوشت!’ و موفق باشید در تلاش برای متوقف کردن او را هر زمان که یک شیر آتش نشانی پشت سر هم—او را با عجله از در خارج به یک چلپ چلوپ جنگ با محله بچه ها frolicking در میان یخ-سرد جت مارینارا.”


“آیا شما تا به حال یک فک شکسته یا شکسته دل هیچ کس نمی تواند پچ شما مثل Mama Gabbagool. فقط چند دقیقه را صرف در او قوی محبت نمک-درمان فلفل قرمز با طعم اسلحه و تمام مشکلات خود را به نظر می رسید به ذوب دور. سپس قبل از اینکه شما آن را می دانستند آن را در حال حاضر زمان به بند وزن خود کمربند و بلند است که سی و پنج پوند ruby-و-سفید-marbled جنگره بازگشت بر روی او هوک در سال را در فریزر نگه دارید و مامان G. و خود را “راز کوچک” امن یک هفته دیگر.”


“بسیاری از wiseguys اخراج Hatori به عنوان nothin’ بیش از یک احیا نهم-قرن سامورایی به دنبال انتقام قبیله که غارت خود را daimyo جو را برداشت. اما به نظر من داغ تونی مثل یک پدر که به من آموخت که چگونه به نگه داشتن سر من تا زنده بماند و بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است—هرگز دوباره غلاف من katana تا خون spurted روشن به عنوان شراب از کسانی که خائنانه Minamoto-clan sons-of-شیطان-خوک.”


“رک و پوست کنده هیچ کس نمی دانست چه چیزی را از بابی (پیر-مرد-قرار-to-Look-Like-a-جوان-مرد) DeNunzio. راه او تا به حال یک زن جوان و بچه های کوچک اما همچنین به نوعی چهره یک مرد به اندازه کافی برای اجرای یک رستوران و یک فیلم در جشنواره ترایبکا. اما شما نمی تواند تعداد دفعات مشاهده بابی چرا که هر عمل اراذل و اوباش قرار گرفت که طی چهل و پنج سال او بود که همیشه در یک نقش بازیگران. و در عین حال در پایان روز یا هر واحد از زمان بابی وجود داشته در—او یک مرد ساده نیاز دارد. همه او می خواست از زندگی بود به می دانم که اگر کسی به صحبت کردن به او.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>