کیسه مراسلات پستی: کمی حقوق و دستمزد کلاه, کمی, AC/DC — کایل را دشوار عمل به دنبال

ای کاش می شد بهتر اخبار. من آرزو می کنم من می تواند به دنبال به جلو به سوالات شما پاره از هم جدا برگها افرا.

اه روزهای ساده تر.

من این تیم انجام آنچه آنها می توانند برای حمایت از ایده مسطح منحنی: وجود جان توارث با پیام خود را در مورد ایمن ماندن در حالی که ضمن تشکر از خط مقدم سلامت کارگران است. مورگان Rielly و ژاک هایمن ارسال شده ویدئوها برای تمیز کردن دست و اقامت در داخل خانه.

از طریق Instagram ما آموخته میچ Marner انجام شده است سگ رو به پایین یوگا مطرح واقعی سگ.

هایمن بازی بازی های آنلاین با طرفداران (امروز در 2).

کایل Dubas کمک کرد از هفته گذشته است. که عالی بود.

مردمی آنها انجام آنچه آنها می توانند. همه ما هستند.

من قسمت? حفظ جمعه کیسه مراسلات پستی رفتن است. بخشی خود را حفظ گنجینه های آینده به [email protected] بنابراین در اینجا این هفته کیسه مراسلات پستی. من نوشت: این هفته درباره مسائل من از دست رفته. برخی از شما نوشت آنچه شما را از دست ندهید. ما شروع وجود دارد. اما ما به حقوق و دستمزد کلاه و شلدون Keefe و برخی چیزهای دیگر بیش از حد.

چیزهای از دست رفته: من از دست داشتن ورزش برای پخش در شب و من از دست های خود را به خواندن مقالات/پست های وبلاگ روز بعد. اگر شما کابل TSN تقاضا در کانال چند اخیر (خوب) فوق العاده کاسه شما می توانید. من به تماشای برگ/Kings ’93 بازی دیگر شب … دیوانه چقدر هاکی تغییر کرده است!

نگه در نگه داشتن در homie!!

لایحه L.

از دست رفته چیزهای بیشتر: سلام کوین امیدوارم که همه به خوبی با شما و در خدمت شماست.

در اینجا چیزی است که من را از دست ندهید:

داشتن یک بازی را به نگاه به جلو به. نمی دانستم چقدر بزرگ یک بخشی از زندگی من برگ بازی ها شد. این بی غلتکی سوار coaster از بالا و پایین آمده است که پس از ضرب و شتم واقعا تیم خوب و سپس از دست دادن به یک Zamboni راننده. قادر بودن به مردم یادآوری کند که برگ برنده نشده چیزی از آنها معامله فرانک Mahovlich (من 10 ساله بود و هنوز هم به آن لطمه می زند). فرضی تجارت حالات. Dissing براد Marchand در حالی که آرزوی او یک برگ.

چیزهایی که من را از دست ندهید:

داشتن کارت اعتباری dinged برای آخرین فصل-بلیط قسط پرداخت برای بازی که نیست و به احتمال زیاد نمی تواند.

و یک سوال: آیا شما فکر می کنم همسر من هنوز هم می خواهم که Marner نیوجرسی برای او تولد ؟ خانه و یا دور نسخه ؟

با تشکر کوین برای نگه داشتن کیسه مراسلات پستی رفتن! بسیار استقبال مینماید در این بار تلاش.

الان H.

پاسخ: Marner خانه آبی. به نظر می رسد شگفت انگیز نمایشی حتی. جاده سفیده سخت تر برای تمیز کردن.

سوال: سلام عمو کو.

COVID-19. Coronavirus. هر آنچه در آن نامیده می شود.

اگر این را از دست می شود در آمریکای شمالی و بازیهای لغو شد/تعویق چگونه شما می بینید که بازی کردن ؟ اگر چه شهرهای زیر بروید نیمه مستند به هفته/ماه (بدون رویدادهای عمومی). ما شاهد این در چین و ایتالیا در حال حاضر.

همچنین فراموش بازیکنان صدمه مالی در صورتی که به اتفاق می افتد ؟ بیایید می گویند بدترین فصل لغو می شود. که طول می کشد تا ضربه ؟ NHL, nhl on nbc و یا هر دو ؟

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

جاستین P.

پاسخ: NHL می تواند در ظروف سرباز یا مسافر واقعی اگر وضعیت روشن نیست تا هر زمان به زودی. آخرین شنیده ام NHL را در نظر بازی در ماه آگوست برای جبران ضرر و زیان برای این فصل نتیجه اضافه کردن به این فصل هاکی مربوط به درآمد. به یاد داشته باشید بازیکنان تنها نیمی از آنها در حال حاضر 14 درصد گرفته بالای صفحه قرار داده و به سپردن صندوق که صاحبان می توانید دسترسی به جبران ضرر و زیان اگر HRR اهداف برآورده نمی شود.

بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر می تواند فصل آینده برای تیم های حاضر در, فلیپ فلاپ, اگر درپوش پایین می رود. یک ایده این است که به نگه داشتن کلاه مصنوعی قرار داده و در یک سپردن درصد برای نگه داشتن زمان تعادل رقابتی.

سوال: Kevin آن به نظر می رسد مانند کلاه بماند تخت در سال آینده. با کلیفورد و Spezza بالقوه آینده و برگها تقریبا همان ترکیب که آنها تا به حال در این سال (با توجه به عدم قطعیت در سراسر جدول زمانی و قراردادها و غیره.) چگونه به خوبی شما فکر می کنم آنها می توانند در سال آینده ؟ با فرض اینکه آنها لاس زدن با حدود 100 امتیاز به پلی آف چقدر تفاوت آیا شما فکر می کنم یک سال کامل با Keefe خواهد ساخت ؟ و یا انجام آنها نیاز به مجددا با ابزار و نوار بخش های خاصی پایین تر مانند به طور منظم خاموش-فصل? من بیشتر از یک مؤمن است که این تیم دارای یک طرز فکر/بلوغ مشکل بیش از هر چیز دیگری هر چند اهانت آمیز PK شماره ها نگران کننده است.

تشکر برای نگه داشتن همه ما شناور — به دنبال به جلو به کیسه مراسلات پستی!

Andrew S.

پاسخ: صحبت کردن در مورد سال آینده در حال حاضر ؟ که کمی پیش از موعد به دلیل من فکر می کنم NHL همه چیز را در قدرت خود را برای پیدا کردن یک راه برای پایان این سال است. اما یکی از برجسته نقطه شما را یک سال کامل شلدون Keefe. از اردوگاه های آموزشی در داشتن مربی یک تفاوت بزرگ را. او را می دانم که بازیکنان آنها او را می دانم. این سیستم بیشتر خواهد شد به صورت خودکار نه آموخته در پرواز است.

سوال: سلام کوین. در اینجا برخی از سوالات را برای شما!

من فرض کنیم بخش زیادی از روز خود را معمولا حول محور تماشای, فکر کردن یا نوشتن در مورد برگها. چگونه شما مقابله با شرایطی که در زندگی شما ؟ آنچه را اشغال وقت خود را در حال حاضر ؟ این است که خود را تنها به نوشتن فرفره? من ؟ من نوازش کردن من باشگاه گلف فریب دهد در اطراف با گیتار و کشف کرده اند “لترکننی.” آن را به یک جهان متفاوت است ما در حال حاضر زندگی می کنند و من امیدوارم که شما همچنان به طور منظم انتشار وبلاگ خود.

تاد C.

پاسخ: به تازگی ستاره من نوشتن در مورد کوروناویروس و سفر و حمل و نقل و صنایع و فکر می کردم من هنوز اب شلپ شلپ کردن در وبلاگ. یک دوره وجود دارد (2002-06) که در آن حمل و نقل بود من منطقه از تجربه و تخصص. سارس به نظر می رسد مانند یک رویا برای من در حال حاضر. من نوشت که داستان در مورد چگونه TTC نیست باید از این ظرفیت به مردم از Downsview پس از که سنگ نورد-AC/DC کنسرت. من به یاد داشته باشید شهردار و دیگران harrumphing که TTC خواهد پیدا کردن یک راه, اما, مدیر ارشد, مدیر کل TTC در آن زمان بود علامت. او می دانست که او نمی تواند حرکت یک و نیم میلیون نفر در عرض یک ساعت در اتوبوس از آن محل. او این کلمه را (از طریق من) و این کنسرت را برانگیخت ساخته شده آن را یک جشن راه رفتن به خانه آن شب.

نظر: با تشکر برای استفاده از سوال من Dubas.

من فکر کردم او یک کار بزرگ از پاسخ دادن به تمام سوالات.

دن W.

پاسخ: دان شما قهرمان نشان می دهد. آنها حتی صحبت در مورد سوال خود را در رادیو.

Kevin McGran
جزئیات بیشتر در Kevin McGran را جدایی طلب در وبلاگ thestar.com و ارسال هاکی خود را به سوالات [email protected] ما حق ویرایش برای طول وضوح و نقطه گذاری.

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد هاکی ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>