کیسه مراسلات پستی: چه هایمن آینده? آنچه در مورد Marner برای Ovie?

من امیدوارم که شما همه خوب و امن و خوب است. کار از خانه است نه یک مسئله بزرگ برای من است. من آن را بیشتر از زمان حال. خارج از پوشش یک بازی و یا تمرین, من به طور معمول کار در خانه.

این شگفت انگیز است برای من چگونه بسیاری از ما اقتباس کرده اند به کار از خانه. که یک جن است که رفتن به سخت برای قرار دادن در بطری. آن اسلش رفت و آمد بار (فقط چند دقیقه از آشپزخانه به میز). آن را موجب صرفه جویی در گاز است. آن را موجب صرفه جویی در آلودگی است.

این تفاوت برای من عدم معاشرت. زوم و FaceTime کمک کند ، من تا به حال سهم من از اصطلاح “ویدئو شاد ساعت.”

اما وجود دارد هیچ چیز مانند انسان واقعی تماس بگیرید.

دیگر چیزی پیدا کنم واقعا عجیب و غریب است که چقدر آرام همسایگی من است. من مانند آن. من زندگی می کنند در مرکز شهر در میان شاخ بوق و آژیر در زمان به طور منظم. وجود دارد هیچ کدام از آن در حال حاضر. و من می توانید ببینید Gardiner پس از آن قابل توجه که چند خودرو وجود دارد بر روی آن.

به کیسه مراسلات پستی که در آن ما در برخورد با تعلیق بیشتر حقوق و دستمزد کلاه بحث برخی از گمانه زنی ها در مورد ژاک هایمن و Frederik اندرسن یک نگاه سریع در شکر و تخم مرغ و باید برگها سعی کنید برای به دست آوردن الکس Ovechkin?

نگه داشتن سوال در آمدن به [email protected] … چه قوانین می خواهم شما تغییر کرده است ؟ چگونه شما می خواهم برای دیدن فصل سر ؟ آیا شما هر گونه سوال در مورد سپردن?

سوال: سلام آقای McGran,

دو سوال کوتاه:

(1) چه اتفاقی می افتد به بازیکنان که تحت تعلیق اگر NHL رزومه 19/20 فصل است. آنها باقی می ماند تحت تعلیق اگر NHL نمی رزومه تا 20/21 فصل ؟

(2) خواهد شد و بازیکنان در LTIR وقتی NHL به حالت تعلیق 19/20 فصل اما که شده است از نظر پزشکی مناسب به بازی پس از و قبل از فصل رزومه (اگر آن) ضربه حقوق و دستمزد کلاه بیرون از آب و در نتیجه در لیگ موظف مجازات ؟ به اعتقاد من برگ می باشد و بیش از این کلاه در حال حاضر.

افکار ؟

صمیمانه, Michael J.

برامپتون.

پاسخ: NHL گفت: هیچ چیز در تعلیق و به احتمال زیاد نمی خواهد به دلیل آن که مجموعه ای خاموش طوفان ناخواسته گمانه زنی ها در مورد زمان و چگونگی این فصل سر گرفته خواهد شد. حدس من: تعلیق خدمت خواهد شد بدون توجه به آنچه.

به عنوان برای سوال دوم شما یکی خوب است. اگر لیگ رزومه در فصل به طور منظم آن می تواند به یک موضوع. اما تیم رو به این مسئله احتمالا یک محتاط رویکرد به هر بازیکن بازگشت (استفاده صحیح از Robidas جزیره به مدت.).

اما اگر لیگ رزومه با برگشتی آن نخواهد بود. هیچ حقوق و دستمزد کلاه در پلی آف.

سوال: سلام کوین. با این فصل بسیار در سوال ما در حال حاضر به دنبال برای فصل آینده و هر دو ژاک هایمن و Frederik اندرسن در حال رفتن به سال آخر قرارداد خود را. آیا شما فکر می کنم برگها می/ثبت خواهد شد یا هر دو آنها ؟ در مورد هایمن برگها حتی عمق بیشتر در بال در حال حاضر با الکساندر Barabonov ثبت و با نیک رابرتسون داشتن یک فرصت در فصل آینده به این تیم است. شاید اگر Kyle Dubas و شرکت دادن ما یک نشانه اولیه است که آنها ممکن است قادر به دوباره ثبت نام هایمن با توجه به کلاه وضعیت.

همانطور که برای Frederik اندرسن ما نمی فکر می کنم وجود دارد این است که هر کسی حتی از راه دور به نزدیک بودن شماره 1 دروازه بان در سیستم ما طوری امیدوارم او استعفا خواهد با ما.

با تشکر برای نگه داشتن ما طرفداران مطلع در طول این زمان. به خوبی!

با احترام

کریستین و سیلویا

(خانمها Talkin’ برگها پادکست)

پاسخ: خانم ها خوش آمدید. من کاملا موافقم در مورد اندرسن است که آنها لازم نیست که هر کس دیگری نزدیک به حمل بار او را حمل. همانطور که برای هایمن وجود دارد بسیار چند بازیکن مانند او در NHL. او را برتر forechecker و مجازات قاتل است. او سریع بیش از حد. او جن. و دو فصل او می تواند نمره. من تعجب می کنم که آنچه که او ارزش واقعی است. من می دانم که او دوست دارد که یک برگ افرا اما راه حقوق و دستمزد کلاه رفتن من تعجب می کنم اگر آنها می خواهم که قادر به نگه داشتن او را. که برای رفتن به یک تصمیم بسیار دشوار است. خوشبختانه از آن است که در حالی که یک راه و زمان برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر و شاید این تفاوت را به حقوق و دستمزد کلاه هنگامی که هایمن می شود نمایندگی رایگان. بسیاری از نقاط هنوز متصل می شود. ایمن ماندن خودتان.

سوال: سلام کوین. اول از همه با تشکر از شما برای یادآوری مردم به تازگی افرا برگها کردند شکست برابر بوستون در سال 2013. حتی پس از آن این تیم شد پاره پاره برای از دست دادن یک سری همه انتظار می رود آنها را به از دست دادن — در بیش از پنج بازی ها — حتی قبل از آن آغاز شده است. هیچ کس به نظر می رسید می خواهند به این تیم اعتبار پس از آن برای هل دادن برونز به اضافه کاری در بازی 7 در بوستون.

حتی در حال حاضر ما پاره پاره برای گرفتن از دور اول حتی اگر:

1, ما همه شوک و برگشتی سه سال پیش پس از از دست دادن به بهترین تیم در این فصل به طور منظم (واشنگتن) در 6 بازی;

و 2 دست خود را سال آینده به یکی از تیم های برتر در این فصل به طور منظم (بوستون) در 7 بازی. حتی سال گذشته در حالی که ما یک فرصت برای برنده شدن در این سری ما هنوز هم از دست رفته به بهترین 2 تیم در شرق

(بوستون) در طول فصل به طور منظم.

اما من پرت شدن. سوال من حول محور icings. زمانی که من فکر می کنم از شکر و تخم مرغ, من فکر می کنم از دوخته شدن در خود را به پایان و شما آتش جن پایین یخ برای از بین بردن این فشار. من فکر نمی کنم از آن زمانی که شما اتفاق می افتد به یک پا و یا تا در سمت خود را در مرکز و شما تلنگر جن در و آن را اسلاید کردن

بیش از خط دروازه قبل از اینکه لمس کرد. من فکر می کنم icings باید از خود خط آبی.

افکار خود را?

دیوید در Timmins

پاسخ: آه بله, 2013. می آید در حال حاضر و دوباره. همانطور که برای icings در سطح ایده خود را خوب به نظر می رسد: شکر و تخم مرغ است که به نام تنها اگر شما یخ جن از داخل خود منطقه و نه در کنار خود از منطقه بی طرف. به جز آن بازی را تغییر دهید. هنگامی که شما برای باز کردن این پنجره بیشتر تیم ها را تخلیه جن هنگامی که آنها خود را بیش از خط آبی. آیا شما واقعا می خواهید به تماشای آن ؟ و یا می خواهید به جای تماشای جن نبرد ؟ من می خواهم به جای تماشای جن نبرد.

آن را به یاد استدلال در برابر اجباری تاخیر-از-بازی پنالتی برای پرتاب جن بیش از شیشه ای. مطمئن شوید که گاهی اوقات آن را وحشت حرکت می کند. گاهی اوقات آن را اتفاقی یک بانک-تصویب که شد mishandled. مردمی وجود دارد استدلال می کنند باید آن را از چپ به قضاوت داور. من می گویم نه. اجباری. هنگامی که شما را به قضاوت این منطقه است که بیش از حد خاکستری. این بازیکنان ماهر را پیدا خواهد کرد راه هایی برای ایجاد وحشت نگاه مانند تصادفات و شما خواهید دید بسیاری pucks بیش از شیشه ای. دوباره, من می خواهم به جای دیدن مهارت های درگیر با جن جنگ است.

سوال: سلام کوین. بنابراین من فکر کردم بیشتر در مورد سوالات من به کایل Dubas.

لطفا افراط به من چه من فکر کردن در مورد است که به عنوان بسیاری از یک فانتزی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

من معتقدم که اگر برگشتی به نحوی به این بازی بهار/تابستان واشنگتن پایتخت خواهد برنده جام استنلی.

اگر که اتفاق می افتد Dubas باید زیر نظر تجارت در offseason.

برگها ارسال میچ Marner مورگان Rielly و ژاک هایمن به واشنگتن برای الکساندر Ovechkin, جان کارلسون و ایلیا سامسونوف.

من می دانم که این می رود در برابر Shanahan طرح اما ما شاهد با Masai Ujiri با فیلمهای تجاری برای یکی از بسکتبال بهترین بازیکنان در Kawhi Leonard.

این معامله به ارمغان آورد و قهرمانی NBA به تورنتو. گفت: به اندازه کافی مناسب است ؟

پس چرا واشنگتن انجام این معامله است ؟ مانند بسیاری از قهرمانی تیم وجود می آید زمانی که گارد قدیمی می توان parlayed به بازیکنان برای آینده است. گرفتن Marner, Rielly و هایمن را کلاه جوان و برگ بازیکنان رفتن راه دیگر بسیار خوب بازیکنان جوان.

پس چرا این برگ آماده به حرکت Marner, Rielly و Hyman, چرا دو نفر از بازیکنان آینده راه دیگر به سادگی در بهترین موقعیت خود را در NHL Kawhi Leonard مانند بازیکنان ؟

من می دانم که مردم با خواندن این مطلب می رویم به فکر می کنم من خاموش من چوب زیر گهواره و من باید بازنشسته از کمک به کیسه مراسلات پستی. با این حال از خودتان بپرسید چه برگها انجام می دهد برای برنده شدن در یک فنجان?

آیا ما منتظر این محصول در حال حاضر از بازیکنان ما را به جام استنلی?

فعلی تیم می تواند برگ برنده همواره اگر این بازی در اندازه های بین المللی سطح یخ اما یخ NHL سطح اندازه کوچکتر است استنلی جام برنده تیم است که بازی در هر دو مهارت و تماس فیزیکی هاکی. من نمی بینم برگ را به عنوان در حال حاضر ساخته شده و یا حتی در آینده نزدیک رقابت در یک سطح است که مورد نیاز است را به نفع خود. است MLSE واقعا علاقه مند به برنده جام استنلی? و یا به عنوان Shanahan گفت: در بسیاری از موارد ما می خواهیم یک تیم است که رقابت هر سال برای قهرمانی. رقابت یک چیز است اما داشتن حل و فصل به واقعا آن را انجام دهید دیگر است.

بنابراین اگر من قصد دارم برای ایجاد تغییرات شما را به بهترین خود را برای دریافت بهترین لا Kawhi Leonard

کایل Dubas توقف بازی امن از برو بزرگ و یا رفتن به خانه.

Marner, Rielly و هایمن حقوق = $18, 143,000

Ovechkin, کارلسون, سامسونوف حقوق = $18,463,000

دن W

پاسخ: خب از کجا شروع کنم. … اول, کلاه هرگز تجارت Ovechkin. صعود خود به سمت Wayne Gretzky تمام زمان هدف-به ثمر رساند تعداد درخواست فروشنده برای آن بازار است. آنها می تواند دوباره پر کردن با بازیکنان جوان در راه های دیگر نه با تجارت کاپیتان خود را. … دوم به تجارت کارلسون برای خرید بالا. برگها از 50 سال گذشته بوده است به جرم آن است. Dubas است. … آن را نشانی برگها کلید نیاز: تیم بهتر دفاع. در واقع ممکن است آنها را بدتر. Marner و هایمن کلیدی مجازات قاتلان. Rielly است بهترین خود را همه جانبه defenceman.

این حق رای دادن فوق العاده به جرم تجارت جوانان برای تجربه. آن کار نمی کند برای جیم گرگوری یا جری مک نامارا و یا گرد Stellick یا فلوید اسمیت یا صخره فلچر یا کن درایدن یا جان فرگوسن جونیور یا Brian Burke یا دیو Nonis. آن را نمی خواهید به کار در حال حاضر. آن را فقط کوتاه کردن پنجره خود را از رقابت است.

سوال: سلام کوین: شاید کامپیوتر من اما ستاره عکس اغلب به نظر نمی شناسه از مردم, مکان ها و همه چیز. خود Apr. 3 ستون ویژه MTL/TOR و برای من Canadiens در سرب عکس واضح: ژاک لومر و Yvon لمبرت. برگها کمتر بنابراین اگر چه آن را مانند ایان Turnbull مو در سمت راست. من تعجب می کنم اگر دو نفر دیگر در حال Paul Harrison و Garry موناهان.

می تواند به شما کمک کند ؟ با تشکر برای نگه داشتن ستون رفتن.

با احترام, Lorne B

پاسخ: قابلی Lorne. در اینجا ویرایش نشد cutline از ما عکس کتابخانه (و عکس در سوال زیر):

“مونترال کانادا – حدود سال 1979: Yvon لمبرت #11 Montreal Canadiens تلاش برای کنترل واکنش پس از نجات توسط Paul Harrison #30 تورنتو افرا برگها در حدود سال 1979 در مونترال فروم در مونترال, کبک, کانادا. (عکس دنیس Brodeur/NHLI از طریق گتی ایماژ)”

(بله, عکاس, Denis Brodeur است مارتین Brodeur پدر.)

Lemaire به تن 25 و هر چند که به نظر می رسد مانند آن می تواند 26, آن را احتمالا فقط در برابر, چون صورت به نظر می رسد مانند Lemaire. که قطعا موناهان (که بینی آن را می دهد دور). و بله, ما می خواهم به تشخیص Turnbull مو در هر نقطه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>