منچستر سیتی را کایل واکر معذرت خواهی می تواند به صورت نظم و انضباط به اتهام مهمانی با کارگران جنسی در طول مستند

منچستر سیتی بازیکن فوتبال است که در مواجهه با نظم و انضباط و پس از تلخیص گزارش او و نقض ملی shutdown ترتیب گفته می شود میزبانی یک حزب با کارگران جنسی.

بریتانیا خورشید می گوید واکر دعوت دو به آپارتمان خود را یک روز قبل از او رفت و در رسانه های اجتماعی و ترغیب مردم به ماندن در خانه برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

Walker, 29, به سرعت صادر عذرخواهی “برای انتخاب من ساخته شده در هفته گذشته که منجر به یک داستان امروز در مورد زندگی خصوصی من در یک روزنامه زرد.”

او ادامه داد: “من اقدامات در این زمینه هستند در مقابل مستقیم به آنچه که من انجام شده است باید در مورد مستند. و من می خواهم به تکرار پیام: خانه بمانند امن است.”

منچستر مسئولان شهرستان با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: این باشگاه خواهد شد انجام یک داخلی انضباطی روش.

“بازیکنان فوتبال در حال جهانی مدل های نقش و کارکنان ما و بازیکنان کار کرده اند برای حمایت از تلاش های باور نکردنی از بیمه خدمات درمانی و دیگر کارگران مشاغل کلیدی در مبارزه با اثرات COVID-19 Coronavirus در هر راه ما می توانیم. کایل اقدامات در این زمینه باید به طور مستقیم contravened این تلاش است.

“ما در حال نا امید به شنیدن این اتهامات توجه کایل را سویفت بیانیه و عذرخواهی و خواهد شد انجام یک داخلی انضباطی روش در روزهای آینده.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>