Maple Leafs defenceman جیک Muzzin لذت بردن از زندگی در تورنتو

Maple Leafs defenceman جیک Muzzin احساس خوش شانس هنگامی که او به نظر می رسد در قرارداد او در ماه فوریه امضا.

خوش شانس است که او فرود آمد و چهار سال در معامله است. خوش شانس است که آن را به ارمغان آورده است ثبات به خانواده اش که فقط جشن اولین تولد دختر لونا. و به خصوص خوش شانس است که او امضا این قرارداد قبل از coronavirus همه گیر تعطیل هاکی.

“آن نوع از عدم اطمینان با آن, گمنام,” Muzzin گفت: از یک بازی در خود نگه دارد. “من نمی دانم اگر (بازیکنان بدون قرارداد) از آن فکر می کنم اما می خواهم در پشت ذهن من برای اطمینان حاصل کنید. را (حقوق و دستمزد کلاه) بود خوب یا تغییر خواهد کرد ؟ شاید ساختار (از معاملات جدید) متفاوت خواهد بود.”

برگها به دست آورد Muzzin از لس آنجلس در ماه ژانویه 2019 و او گفت: آن را در زمان او از چند ماه به راحتی با تیم جدید خود را. “من هرگز قبل از معامله” او گفت:.

آن به نظر نمی رسد به عنوان اگر او تا به حال مشکل تنظیم. Muzzin تا به حال 16 امتیاز در 30 بازی با برگها در فصل گذشته اما او بیشتر از آن است. شش پا-سه 217-پوند defenceman به تورنتو برخی از اندازه و ثبات در خط آبی. و در 31 او به سرعت تبدیل به یک جانباز صدا و یک عضو کلیدی از هسته رهبری گروه عمدتا جوان برگها فهرست.

صدمات باید خود را قطع 2019-20 فصل است. وودستاک, Ont., بومی شکست استخوان در پا مسدود کردن یک شات در اواخر ماه دسامبر و شکست استخوان را در دست خود را با مسدود کردن یکی دیگر از شات در اواخر ماه مارس و دو روز پس از امضای خود را فرمت. این معامله که به طور متوسط سالانه ارزش $5.625 میلیون (آمریکا) نمی آمد به عنوان یک شگفتی است.

“ما ارزش آنچه كه او به ارمغان می آورد و یخ” مدیر کل Kyle Dubas گفت: در آن زمان.

Muzzin شده است و ارزش نهادن به وقت خود را در خانه در طول بیماری همه گیر. تجارت در زمستان سال گذشته از هم جدا شده او به طور خلاصه از همسرش کورتنی. آنها برای آن ساخته شده پس از NHL متوقف بازی در اواسط ماه مارس.

“من به اندازه کافی خوش شانس به همه سالم و شاد او گفت:” در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه. “این به من یک شانس واقعا پیوند با دختر من است که بسیار جذاب است. ما صرف بیشتر از روز با هم بازی کردن و انجام آنچه او می خواهد به انجام است, واقعا.”

Muzzin شده است که کار کردن در خانه بود و در میان چند قادر به استفاده از این تیم امکانات بلافاصله پس از خاموش شدن به خاطر او بود rehabbing دست خود را.

“من قادر به در آمده و انجام فیزیوتراپی و قدرت و تحرک کار به جایی که دست عادی بود … این احساس خوبی است در حال حاضر و آماده برای رفتن” Muzzin گفت. “من احساس می کنم اگر ما در بازی دو هفته پیش من آماده شده است.”

Muzzin نگه داشته است در تماس با هم تیمی های خود و کارکنان مربیگری از طریق رسانه های اجتماعی و یک موضوع کلیدی است چگونه برگها می تواند یک تیم بهتر از بیرون آمدن از مکث. وجود دارد برخی فکر NHL می تواند شروع یک اردوگاه آموزشی در ماه ژوئن.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید این آخرین در برگها جیز رپتورز و بیشتر با ستاره های ورزشی عناوین خبرنامه ایمیل.

ثبت نام

Muzzin مثل هر بازیکن دیگر است که پیش بینی بازگشت و در این فصل آمده است.

“راه بازیکنان پذیرفته شده من و همسرم این سازمان همه … با آمدن به این فصل ما نیمه احساس می کنیم در خانه ما گذاشته ریشه پایین” Muzzin گفت. “ما هیجان زده در مورد هزینه های بعدی چهار فصل در اینجا.”

Mark Zwolinski

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>