دالاس—Auston ماتیوز در ادامه خود به ثمر رساند و افرا برگها ادامه داد: خود راه برنده.

ماتیوز تا به حال یک هدف و کمک به عنوان برگ ضرب و شتم ستاره دالاس 5-3 شنبه شب در خطوط هوایی آمریکا Centre, Toronto, دوم راست, پیروزی پس از این همه ستاره و یکی است که آنها را نگه می دارد در وحشی-کارت چیس.

“ما فقط در تلاش برای ماندن مداوم هر شب فقط رقابت خارج وجود دارد” ماتیوز گفت. “ما کار کردن با یکدیگر را بازی می کند و بدیهی است که بازی به عنوان مقدار جرم به عنوان ما می توانیم. ما فقط می خواهم برای ادامه آن است.”

ویلیام Nylander ژاک هایمن تایسون باری و چت Johnsson با خالی-netter نیز به ثمر رساند برای برگها. میچ Marner تا به حال دو کمک می کند.

الکساندر Radulov با دو و دنیس Gurianov به ثمر رساند برای ستاره.

آن را غیر ممکن است برای گفتن که اگر این دو پیروزی به شروع غیر رسمی در نیمه دوم فصل آغاز از چیزی بزرگتر برای برگها. اما به موقع به ثمر رساند جامد goaltending و فقط به اندازه کافی دفاع دستور آنها امید را حمل و آنها را بیشتر در جدول رده بندی است.

آنها بوده است قادر به قرار دادن با هم رگه برد. آنها برنده شش در یک ردیف در ماه گذشته بخشی از یک 9-0-1 خط است که می ایستد به عنوان خود را بالا علامت آب. بود که به دنبال یک 1-3-2 ترمز آنها به نظر می رسد در حال حاضر به قرار دادن در پشت آنها.

“ما نیاز به نگه داشتن آن” Nylander گفت. “ما در حال تعقیب در جدول رده بندی است بنابراین در اینجا ما یک حذفی فشار در حال حاضر. ما رو به تیز در هر بازی است.”

  • برگزاری سرب: متیوز را باز کرد به ثمر رساند چیدن گوشه ای در بن اسقف در یک خوراک از Marner. و برگ بودند تا 3-2 پس از دوره دوم. که معمولا نشانه خوبی برای آنها است. آنها در حال حاضر 19-3-1 هنگامی که به ثمر رساند و 20-1-2 که پیشرو پس از 40 دقیقه.
  • آنچه در آن به معنی: برگها در حال حاضر رسما نهم به طور کلی در شرق پس از گذشت بیکار فیلادلفیا. برگها با هم گره خورده فلوریدا (سوم در اقیانوس اطلس) و کارولینای (دوم در وحشی-کارت مسابقه) با 61 امتیاز اما پلنگ و طوفان باید بازی ها در دست است. آن را تمام می کند و جالب در هفته پیش رو با فلوریدا مراجعه به Scotiabank عرصه روز دوشنبه در یک بازی ساندویچ بین بازدید اتاوا روز شنبه در سفر به نیویورک در روز دوشنبه به صورت رنجرز.
  • تعقیب تاریخ: شده اند وجود دارد بسیاری از داستان های مثبت به ظهور برای برگها این روزها: Nylander به ثمر رساند و در پنج مستقیم, بازی Rasmus Sandin جامد, بازی, بازگشت به سلامت جیک Muzzin و Trevor Moore. اما ماتیوز’ داستان شده است حمل بیش از. او داغ 21 بازی پیش و نه آهسته. او 20 گل در آن بازی 21 و 36 به طور کلی است و یکی از بوستون دیوید Pastrnak در شکار برای موشک ریچارد جایزه به عنوان NHL گل کرد. آخرین برگ به سرب لیگ در گل بود Gaye استوارت با 37 در 1945-46.
  • اندرسن داغ: Frederik اندرسن ساخته شده بیش از یک تعداد انگشت شماری از صرفه جویی در دوم خود را قوی ظاهر در یک ردیف, از جمله یکی در یک بلیک Comeau یک تایمر میدوی از طریق دوم و توقف در Tyler سیگوین در عجله و در مدت کوتاهی پس از. او را متوقف 31 34 عکس در شب.
  • فانتزی ترکیب اولیه: اگر شما یک بازیکن هاکی و برگها در حال آمدن به شهر ممکن است شب را به استراحت خود را دروازه بان اگر شما این گزینه. برگها را به ثمر رساند حداقل چهار گل در هشت جاده بازی در یک ردیف. شاهکار گذشته انجام شیکاگو در 2016-17. این 1986-87 Oilers باید رکورد 13.
  • Spezza شروع می شود: به عنوان آمده است انتظار می رود با شلدون Keefe, مربی تیم بود Jason Spezza خط در مرکز صورت باز کردن. Spezza در دالاس برای پنج فصل است. او در زمان باز شدن در قرعه کشی علیه جیمی بن معمولا یک وینگر اما Spezza را نزدیک ترین دوست روی ستاره. بعد از قرعه کشی بن whacked Spezza در عقب پایان. ستاره ها نیز درمان Spezza به یک ویدیو ادای احترام در اولین دوره است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • Sandin آمار: ستاره ها به نظر می رسید به هدف 19 ساله defenceman Rasmus Sandin با بازی فیزیکی. کودی Ceci گرفت و یک پنالتی از آمدن به Sandin دفاع در دوره دوم پس از Comeau ناودان rookie به تخته. البته این بدان معناست که Sandin یکی کنترل جن. اما این بازدید به نظر می رسید بزرگتر از بیشتر است. Sandin نیز لرزاند طی اولین تماس خود را در یک بازی در برابر بال سرخ. “معمولا با راهی که او می بیند بازی و فقط از این راه است که او با استفاده از بدن خود را در موقعیت اجازه می دهد تا او را به رول کردن آن نوع از چیزهایی که به طور معمول” Keefe گفت. “در هر حال حاضر و دوباره, شما در حال رفتن به, اما من آن را نمی بینم که یک روند است.”

  • بعدی: پنج شنبه مقابل اتاوا 7 p. m.
Kevin McGran

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

آیا شما فکر می کنم برگها می توانید نگه دارید تا حرکت تا زمانی که برگشتی? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی