ماسایی آینده بسته بندی تا تجارت روز مهلت و متقاطع ورزشکاران پر کردن کیسه مراسلات پستی

ما رو اندک کیسه مراسلات پستی در اینجا این هفته شاید همه شما بیش از حد شلوغ با حرفه های دیگر.

اما نیز وجود دارد برخی از چیزهای خوب در اینجا تا در آن را داشته باشد.

بازی روز شنبه?

خوب لورا خلاصه آن را به خوبی در بازی مرکز چیزی که بعد از من انجام خواهم OG چیز و به تماشای بازی زنان وجود دارد نه بسیاری به آن اضافه کنید.

رپتورز شد به طور کامل در حال اجرا در دود در پایان عجیب و غریب از McCaw, توماس, Hollis-Jefferson, Brissett و بوچر تبدیل شب در اطراف در شروع سه ماهه دوم و این تیم را نگه می دارد و برنده شدن در انواع مختلف از راه های مختلف.

من حدس می زنم که می شود زاویه برای خاموش-داستان روز من در نهایت نوشتن این بعد از ظهر.

تا آن زمان این را بخوانید و به یاد داشته باشید نهایی زنان مقدماتی المپیک بازی است که در ظهر امروز.

س: سلام داگ

سوالات پیرامون اینکه آیا ماسایی در حال ترک تورنتو به نظر می رسد برداشتن بخار. بزرگترین سوال من این است که آیا MLSE screwed تا زمان بزرگ در گسترش نمی ماسایی پس از آنها برنده مسابقات قهرمانی. در صورتی که در واقع در این مورد از آن خواهد شد به عنوان بزرگترین و عظیم ترین اشتباه تا کنون ساخته شده در تاریخ تورنتو ورزشی.
استن

یک: هیچ بخار امروز.

و ما هیچ شرکت ایده از آنچه بود یا نه رخنه در تابستان و یا حتی هفته گذشته برای برخی از. به عنوان خوانده شده مسائل چه شما خواهد شد.

اما من نیاز به این اشاره نیست چرا که بسیاری از آنها:

ماسایی است 49 ساله شدیدا انجام ورزش های اجرایی و عامل تغییر اجتماعی است و کاملا محتمل است که او تا به حال طرح های در چالش های بیشتری برای بقیه عمر خود را که قطعا شامل تغییر در زمان مسئولیت های حرفه ای.
و هر کسی که انکار می کند که هر دو (ع) پرداخت شده است با توجه به چیزهایی که او ممکن است بخواهید برای به انجام رساندن در یک مرحله بزرگتر و یا (ب) بیش از حد خودخواه.

بیایید ببینید که چگونه این نقش را به آنچه او می خواهد به انجام این کار و که در آن او می خواهد به آن را انجام دهد به دلیل رک و پوست او در دهه های چپ در زندگی خود را برای دیدار با چالش های بزرگتر و به فکر می کنم او هرگز به ترک تورنتو احمقانه است.

س: جناب آقای اسمیت:

در این تجارت روز مهلت دعا برای یک روز آرام در Raptorland. با 12 بازی برنده خط خط دوم در کنفرانس سوم رکورد در NBA و یک رکورد بهتر از این زمان در سال گذشته (کمتر شما می دانید که) چرا ظروف سرباز یا مسافر با آنچه که ما داشته باشد ؟ علاوه بر آمار, شیمی با این گروه از بازیکنان فوق العاده ای است از آنچه که ما از دیدن و شنیدن و به همین دلیل ظروف سرباز یا مسافر با آن است یا نه? دیگر چه تیم Scarfwars?? من امیدوارم که وجود دارد رفع چه نیازی شکسته (ذخیره و به جز هنجار انگشت است).

پچ پچ شروع در مورد مربی و پرستار بودن نام COTY – حتی دوریس برک شب گذشته طی کلیپرز/گرما بازی به ادای احترام به پرستار و گفت: نام او باید در بالای لیست برای در نظر گرفتن. توافق! شما توافق می کنید که اگر شما تا به حال برای توصیف بهترین قدرت پرستار به ارمغان می آورد این است که توانایی های خود را به حقه بازی به عنوان ترکیب اولیه مورد نیاز به خصوص در طول بازی ؟ من تعجب می کنم چه این به این معنی برای پلی آف زمانی که اکثر تیم های بازگشت به کوچکتر ترکیب اولیه. ما دیده ما روی نیمکت بازیکنان در آمده قوی برای پوشش بازیکنان آسیب دیده در برابر شروع ترکیب تیم برای تیم های برتر. به یاد بیاورید رپتورز @ Lakers W به عنوان یک مثال است. بدون یک “سوپراستار” را به استعداد بزرگ در پلی آف انجام رپتورز در ادامه به ترکیب بزرگتر فهرستی حتی اگر مخالفان در حال بازگشت به کوچکتر فهرست اسامی? شما می توانید از فکر می کنم یک تیم در سال های اخیر تاریخ NBA است که از آن ساخته شده به فینال بدون گواهی سوپراستار بلکه فهرستی از بازیکنان بسیار خوب است??

من خوشحالم برای کایل پاسکال و نیک پرستار و کارکنان همه آنها سزاوار افتخار حضور خود را در همه بازی ستاره به عنوان شما انجام دهد. امیدوارم شما را به دیدن بسیاری از همکاران صحبت با برخی از بازیکنان و لذت بردن از خودتان کمی به جای داشتن آن همه کسب و کار. مشتاقانه منتظر نوشته های شما. به یاد داشته باشید برای پوشیدن شال گردن.

بهترین و با تشکر از شما که همیشه به نوشته های شما توییت ها و هر چیز دیگری شما را به لذت بردن از ورزش است.

SB از نومرکت

یک: من فکر می کنم نیک کاملا در مربی سال بحث به عنوان Erik Spoelstra و تیلور جنکینز و یک زن و شوهر از دیگران است.

من می خواهم بگویم آنچه مرا تحت تاثیر قرار نه تنها در این سال, اما در سال گذشته است و در واقع او را خون سرد. همه چیز نمی رویم ، او آمار و ارقام ’em در بازی. صدمات کوه? او نمی ناله و برای این کار است.
من فکر می کنم که آرامش نسبی و تمایل به تغییر زمانی که همه چیز به خوبی پیش نمی رود واقعا متوجه شده توسط بازیکنان و آنها بریزد پایین به آنها.

من شده اند به همه ستاره آخر هفته در چند سال آن را سرگرم کننده برای دیدن بگیرید و یاد دهید و لذت بردن از تا حدودی استرس وجود دارد. پیدا کردن صحیح داستان برای نوشتن هر روز ممکن است چالش.

چه هر کس می خواهید به عنوان خوانده شده ؟

س: آقا: محلی دیترویت ایستگاه تلویزیون زد این ویژگی دوشنبه در Dwane کیسی گرفتن پیستون به سنت جود است گذشته در بیمارستان (Super Bowl) یکشنبه. من می دانم که او همیشه عینک پین برگردان با رپتورز و به گمان من به شدت که او در این تیم وجود دارد اما من نمی توانم بگویم که با اطمینان 100٪. او ، و آن سالانه ببینید ؟ https://www.wxyz.com/sports/pistons-dwane-casey-takes-players-to-st-jude-for-super-bowl-party

Paul M

یک: او مرتب بازدیدکننده داشته است در هر سال هنگامی که آن را ممکن است مانند نه روز یک back-to-back – اما من نمی دانم که کدام یک از بازیکنان یا مربیان رفت و با او در هر زمان.

س: سلام داگ

من مطمئن هستم که چگونه این کار می کند اما یکی دیگر از توپ دست زدن به گارد ممکن است برای موقعیت های اضطراری و به برخی از بار McCaw و TD با واحد دوم. توسط تایلر انیس گزینه است ؟ او به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند با 905.

با تشکر

اسکات

یک: این می شود همان گونه علاوه بر این در حال حاضر: رپتورز را به چشم پوشیدن از کسی که خود را کامل 15-man فهرست و پرداخت آنها را به بازی به منظور ایجاد یک نقطه برای انیس و یا هر کسی. و تا آنجا که من مثل تایلر بازی و او تا به حال برخی از آنهایی که بزرگ در G لیگ. من فکر نمی کنم که تفاوت ساز به اندازه کافی به علت رپتورز برای ایجاد یک نقطه در حال حاضر.

س: من با شما موافقم که رپتورز لازم نیست برای انجام هر چیزی در مهلت تجارت (امیدوارم آنها نیست). متوجه نشده بود Andre Iguodala نشسته شده بود و از تمام فصل. آیا او هنوز هم پرداخت شده است در حالی که نه بازی ؟ شما فکر می کنم آن بهتر خواهد بود به بازی نسبت به تنها نشسته.

نگه دارید تا کار بزرگ.

دیو

یک: اوه بله او پرداخت کردم هر سکه به او بدهکار است. و شاید در حال پخش می شده اند خوب برای او را فراموش نمی کند چگونه و صرفه جویی 50 یا بیشتر بازی ها از ساییدگی و پارگی در 36 سال از بدن است.

س: Doug من غیرالهی NBA انجمن جدول رده بندی و زده بود با این تفاوت چشمگیر بین 13 ‘باید’ تیم و 17 ‘کرد’. در شرق وجود دارد یک بازی هفت شکاف بین ضعیف ترین دارا فیلادلفیا و بهترین از بقیه شبکه. در غرب آن است که تنها کمی نزدیک در پنج بازی بین نقشه/تندر و ممفیس. از جمعه شما اورلاندو ساخت برگشتی در 22-30. من به یاد داشته باشید که اختلاف در گذشته است. من می خواهم تصور کنید که در لیگ خواهد عشق آن اگر وضعیت مانند NFL زمانی که سه چهارم این تیم هنوز هم در حذفی تصویر با دو هفته برای رفتن.

که من به ارمغان می آورد به سوالات من.

وحشتناک می شود شما را به قرعه کشی اما به نظر نمی رسد به اندازه کافی برای کمک به ضعیف تیم است. چه چیز دیگری می تواند/باید انجام شود ؟

چقدر اختلاف از تیم های است که با توجه به بد اجرایی تصمیم گیری (تعریف یک چشم انداز برای یک تیم/تهیه پیش نویس و معاملات به ارائه این مربی با ابزار مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت)? چقدر است به دلیل ضعیف مربیگری? چقدر است این بازیکنان را نمی خرید به تیم اول مفهوم ؟

ماسایی به نظر می رسد ارائه یک مدل فوق العاده برای تیم ایجاد هنگامی که شما لازم نیست که یک سوپراستار واقعی می شود من درست در فرض کنید که تیم های دیگر در حال تلاش برای رفتن در یک مشابه جهت ؟

بروس

Oshawa

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

یک: این غیر ممکن است به نسبت “سرزنش” در “چقدر است به دلیل” پرسش, آن را همیشه به اشتراک گذاشته شده و تیم های مختلف به دلایل مختلف برای مدت طولانی از بیهودگی است.

چه می تواند انجام شود سوال آسان تر است. من فکر نمی کنم آنها نیاز به تغییر پیش نویس روند اما تیم باید بهتر در شناسایی و توسعه استعداد خود آنها نیاز به اضافه کردن بیت های راست عاقلانه در آژانس رایگان دریافت برخی از استراحت در معاملات است که به نوبه خود برای آنها خوب است. این مورد دقیق بسکتبال ذهن.

س: با سلام داگ

چه فوق العاده سرگرم کننده از رپتورز ما در حال گرفتن به تماشای به طور شبانه. هنوز مطمئن شوید که من هر دیده می شود یک تیم بازی سخت تر داشتن به عنوان بسیار سرگرم کننده ریشه برای هر یک از دیگر و برقراری ارتباط و همچنین این نسخه از رپتورز. راه مربی نیک مذاکرات با این گروه از ورزشکاران واقعا ویژه است.

هر شگفتی بزرگ از چشم انداز خود را مرتبط با تجارت مهلت? بوستون فعال نیست برای یک حلال بزرگ دروموند به کلیولند هیوستون رفتن فوق العاده کوچک و یا ؟

ناب سوال از این دوران می تواند یک تیم بزرگ ضرب و شتم یک مجموعه ای از ستاره های بزرگ?

ما ممکن است در مورد برای پیدا کردن به عنوان Kawhi’less رپتورز واقعا بازی بزرگ است. آنچه به شما می گویند o’ اعتماد کاتب.

با تشکر برای همه شما بهترین آرزوها برای لذت بخش بعد از چند ماه.

با احترام
مارک کر

یک: هیچ بزرگ مهلت شگفتی واقعا. جزئی چشم-افتتاحیه و فکر کردم ممکن است بیشتر جنبش اما هیچ چیز خیره کننده.

و آره بزرگ “تیم” می تواند کاملا به نفع خود بزرگ است و من فکر می کنم این گروه از رپتورز تمام چیزهایی که حتی به خوبی به عنوان هر تیم در NBA امروز.

س: سلام داگ

عشق شما ستون و بینش. من شده فکر کردن در مورد این رویداد برای تمام لیگ تورنتو تیم که خودم به عنوان یک طرفدار دوست دارم. چگونه در مورد بسکتبال و بیس بال بازیکنان بازی دوستانه هاکی بازی با برگ بازیکنان به عنوان مربیان? همان اعمال را برای بسکتبال برگها و جیز خواهد ضربه چوب جنگلی با Raps به عنوان مربیان! و شما آن را حدس زده.. برگ و Raps در برابر یکدیگر در یک بازی بیس بال!

هنوز مطمئن شوید که چقدر شما را در درجات بالایی من خیلی دوست دارم برای دیدن این و تمام درآمد حاصل باید به موسسه خیریه. من فکر می کنم طرفداران و بازیکنان خواهد یک انفجار!

با تشکر

Jason

یک: من مطمئن هستم که آن را می خواهم جمع آوری مقدار زیادی از پول برای امور خیریه و این چیز خوبی است اما من فکر نمی کنم برای یک ثانیه شما در حال رفتن به بسکتبال و بیس بال بازیکنان برای قرار دادن بر روی اسکیت و شرمسار خود.

اگر آنها می خواستند به انجام کاری مانند بولینگ و یا slo-زمین سافتبال و یا حتی تنیس که ممکن است شدنی. و تعداد زیادی از سرگرم کننده است.

س: خوب بعد از ظهر داگ

در اوایل شروع به صندوق پستی در این gloomy Sunday با رپتورز کمی پشت گاو نر. یکی از ایمیل ها از هفته گذشته پرسید که فکر می کردم از 24 دوم “نقض” در هنگام بازی اسپرز. در حالی که بازیکنان تمام گفت: معمول خود را از خطوط مورد همه من رو برداشت مشخص است که اگر نه اصلی متفکر لوری مطمئن بازی های انجام شده بخشی از آن را. شما ممکن است به یاد بیاورید زمانی که refs داد و توپ را به مهمیز لوری رفت و صحبت کردن میآید که بلافاصله motioned او بازیکن را به ماندن در یک نقطه و پابه 24 ثانیه را برای بار دوم.

باب

PS – یکی از چیزهایی که باید در مورد گفت: در این سال تیم این است که آنها به سادگی نمی دانم چه کلمات من, من, یا, معدن چیست. حتی اگر یک نیمکت پسر پخش 30 ثانیه کسی است که او را ستایش. کل تیم مفهوم

A: من فکر نمی کنم هر چیزی می رود با این تیم که لوری بازی نیست و یک بخش بزرگ در, و من مطمئن هستم که اثر انگشت خود را در سراسر اصلی ادای احترام.

س: فقط می خواستم به شما بگویم که من قدردانی خود را از پوشش زنان در بازی دیروز. من امضا Dazn برای چند روز برای گرفتن بازی اما هیچ sportswriters ساخته شده جوانه زدن در مورد بازی, کانادا بسکتبال می کند وحشتناک کار ترویج بازی. با تشکر.
مایک

یک: من شده است گفت: برای سال های بسیاری است که زنان برنامه پر است از داستان های خوب است که مردم نیاز به دانستن و این تیم شده است به طور مداوم در میان بهترین در جهان برای بخشی بهتر از یک دهه است.

با تشکر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>