Mavs’ دوایت پاول امید به رقابت برای کانادا پس از قول NBA فصل برش های کوتاه

دوایت پاول با بهره گیری از یک فصل بر خلاف هر گونه دیگر است.

او دالاس ماوریکس شد و در یک مسیر برای پلی آف NBA — در نهایت — و پاول هیجان زده بود در مورد نقش کلیدی در کانادا تلاش برای بسکتبال مردان نقطه در توکیو بازی های المپیک است.

اما یک فصل است که برگزار شده بود آنقدر وعده تبخیر در لحظه پاول تحت فشار قرار دادند و پای راست خود را در یک Jan. 21 بازی در برابر لس آنجلس کلیپرز و پاره خود تاندون آشیل.

“فصل بود که ما در اینجا در دالاس تا به من آسیب و همچنین به عنوان تا به این (COVID-19) virus وضعیت آن را واقعا دشوار است برای من نمی شود شرکت به دلیل سال ما که در آن ما نیست در مشاجره حذفی و ما در پایین نردبان” پاول گفت. “بنابراین به برخی از موفقیت در این سال آن را واقعا دشوار است برای گرفتن مجروح شدند.

“سپس در همان زمان متوجه می شوند چه مدت بازتوانی خواهد بود و تا چه حد به تابستان من خواهد بود تا زمانی که من در واقع می تواند به رقابت با خیال راحت نکته بعدی که به من رسید این بود که من شانس کمک به کانادا آن را به بازی های المپیک و پس از آن رقابت به طور بالقوه در بازی های المپیک بود واقعا واقع بینانه کنه. که قطعا ویرانگر تحقق.”

28 سال به جلو از تورنتو شد به طور متوسط 9.4 امتیاز در یک تاول 71.6 درصد تیراندازی آغاز شده و در همه آنها به جز سه تا از او در 40 بازی در این فصل است.

اما او شده است می خواهم در طبقه کمتر از سه دقیقه در برابر کلیپرز زمانی که او تحت فشار قرار دادند پاشنه خود به دریبل در ظاهر بی ضرر لحظه و راست خود آشیل جامعی. وحشتناک لحظه خود آشیل ظهور و عقب کشیدم دستگیر شد در حرکت آهسته پخش.

“من می دانستم که آنچه در آن بود تقریبا حق دور” پاول گفت: در یک مصاحبه تلفنی از دالاس. “من شنیده ام داستان از J. J. (Barea دالاس) و از وس متیوز (میلواکی), چگونه آن را احساس می کند مانند کسی لگد شما یا کسی انداخت چیزی در شما.

“نبود اما من می دانستم که تکان دهنده احساس و که تمایل به می خواهید به نگاه کردن به پشت سر من و هیچ یک وجود دارد — قبل از هر کسی حتی بیرون آمد و به دادگاه, من می دانستم که من آشیل حال ظهور. سپس من سعی کردم به فروختن پای من و متوجه شدم از آن جدا شده به طور کامل.”

شش-پا-10 جلو نمی ساکن در منفی. پاول به تماشای نیمه دوم بازی از قفسه اتاق و درو با الهام از Barea که پریشان تماشای هم تیمی خود در حال کمک کردن کف.

جانباز Mavs گارد بود پاره خود آشیل تقریبا دقیقا یک سال قبل بود و در سلامت کامل به شروع این فصل است.

“در سر من بود ‘جاوا باشد یک راه طولانی اما J. J. آن را انجام داد و من از تماشای بازی او را و او را به بازی و لذت بردن از بازی دوباره انجام چیزی است که او را دوست دارد خارج وجود دارد,'” پاول گفت. “من فکر می کنم آن شب من برگزار شد که تصویر در سر من, و آن را به من کمک کرد تا به بعدی حرکت می کند چیزی بود که سالم بودن برای عمل جراحی و در حال حاضر نوتوانی.”

پاول انرژی و بهره وری در رنگ ساخته شده بود او را به یک قطعه مهم در ماوریکس تیم بود که هفتم در کنفرانس غرب (40-27) زمانی که لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد و آماده برای اولین حذفی ظاهر پس از سال 2016. Mavs برنده نشده پس فصل های سریال از سال 2011 زمانی که آنها را ضرب و شتم میامی هیت به پیروزی نهایی NBA.

پاول همچنین انتظار می رود به عنوان یک سنگ بنای برای کانادا در آن آخرین شانس مقدماتی المپیک مسابقات ژوئن 23-28 در ویکتوریا به خصوص با شک و تردید در مورد در دسترس بودن خود را به دلیل NBA قرارداد, وضعیت, از جلو تریستان تامپسون و Kelly Olynyk.

با COVID-19 مجبور توکیو المپیک به تعویق افتاد در سال ویکتوریا است که انتظار می رود برای میزبانی سال آینده مسابقات و پاول هیجان زده در مورد این فرصت را به وجود دارد.

“این مایه تاسف شرایطی که منجر به تعویق افتادن بازی های المپیک و امیدوارم این کار به تعویق افتاد هر بیشتر امیدوارم همه چیز خواهد شد به حالت عادی دور قبل از آن و دست کشیدن بر روی چوب همه ما بچه ها سالم باقی می ماند از طریق این دوره عجیب و سپس از طریق این فصل آمده است,” او گفت:. “اما من قطعا به دنبال به جلو به داشتن که فرصت انشالله من سالم هنوز هم در آن نقطه به رقابت برای کشور است.”

دکتر باب اندرسون انجام جراحی کمتر تهاجمی موثر و تعمیر که شامل یک برش کوچکتر — در خلیج سبز, Wis., یک هفته پس از آسیب. او به طور کامل پای خود را به مدت یک ماه و سپس به آرامی اضافه وزن تحمل به جایی که او در حال حاضر خاموش عصا و انجام استخر-پیاده روی برای نوتوانی است اما هنوز هم در یک پیاده روی بوت.

دانشگاه استنفورد دانشگاه گراد گفت: لیگ را تعلیق میان جهانی COVID-19 همه گیر شده است و حقیقی. پاول در حال حاضر شده است در نیمه انزوا به خاطر او نبود سفر با ماوریکس.

“این دشوار است,” او گفت:. “این بازی از جمله بخش عظیمی از آنچه که همه ما هستند. ما قطعا شناسایی بخشی که ما با این بازی و ما زمان زیادی را صرف با هر یک از دیگر به عنوان هم تیمی و جاده ها و ساعت های طولانی در ورزشگاه به طوری که این نوع از جدایی ناگهانی است که قطعا عجیب و غریب است.”

پاول که تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین Mavs بازیکنان در پنج به علاوه فصل در دالاس است که ساخت بسیاری از مرکز شهر.

پاول هم تیمی لوکا Doncic و Mavs صاحب علامت کوبا اهدا $500,000 (ایالات متحده) در اوایل این ماه برای پرداخت هزینه مهد کودک برای کودکان در خط مقدم پاسخ در دو بیمارستان دالاس: دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی و بیمارستان پارکلند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها خانواده بودند پس از نگاه مناسب و نبود هر نوع ثانویه تراژدی وجود دارد” پاول گفت.

او همچنین FaceTime بازدیدکننده داشته است در اوایل این هفته خواندن کتاب های داستان و بازی مجازی یکنوع بازی شبیه لوتو با بچه ها در دالاس بیمارستان کودکان.

“من فقط در تلاش برای ماندن با جامعه به عنوان آنجا که ممکن است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>